Detailní informace o srazu Baldovec 2006

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Zamčeno
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

S.v.o.b.i.k píše:Ste fakt trapný a dost...A to si řikáte že ste dospělí,ale chováte se jako malý děti...Tomu pak řikáte club když urážíte vlastní členy...Nevim co si o sobě myslíte!!!!
Kamo, pravopis je vizitka kazdeho cloveka a je videt ze te toho moc nenaucili ve skole, ale to neva, snad si budeme na srazu rozumet 8)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Reklama
 

S.v.o.b.i.k
Příspěvky: 788
Registrován: sob úno 19, 2005 21:48
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od S.v.o.b.i.k »

No to teda nevim a myslim,že už vám sem taky nic nenapíšu...nenecham se urážet,berte mě,takovýho jakej sem a neurážejte...chováte se uboze...ale když vám to dělá dobře prosim...
Můj nový web o nexii
Http://nessi-gsi.kvalitne.cz
Obrázek
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Chlapi, nechcete toho nechat? Přece nechcete posuzovat člověka podle toho, jestli ovládá pravopis, nebo ne? Je tady víc lidí, co píšou hrozně a odskákal to S.v.o.b.i.k. To není fér. :( :( :(
S.v.o.b.i.k
Příspěvky: 788
Registrován: sob úno 19, 2005 21:48
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od S.v.o.b.i.k »

Já doufam,že sraz bude v pohodě a né jako tady na forum...
Můj nový web o nexii
Http://nessi-gsi.kvalitne.cz
Obrázek
Vít, Jiří
Příspěvky: 756
Registrován: ned bře 21, 2004 08:32
Bydliště: Roždalovice 380

Příspěvek od Vít, Jiří »

S.v.o.b.i.k píše:No to teda nevim a myslim,že už vám sem taky nic nenapíšu...nenecham se urážet,berte mě,takovýho jakej sem a neurážejte...chováte se uboze...ale když vám to dělá dobře prosim...

bud v klidu piš jak píšeš-a nenech se rozházet,čím víc se budeš nasrávat tím víc budou prudit :?
JEN TAK MATNĚ SEM SI VZPOMĚL NA GLADYHO :lol: :lol: :lol:
ŘEZNÍK
Vít, Jiří
Příspěvky: 756
Registrován: ned bře 21, 2004 08:32
Bydliště: Roždalovice 380

Příspěvek od Vít, Jiří »

S.v.o.b.i.k píše:No to teda nevim a myslim,že už vám sem taky nic nenapíšu...nenecham se urážet,berte mě,takovýho jakej sem a neurážejte...chováte se uboze...ale když vám to dělá dobře prosim...

bud v klidu piš jak píšeš-a nenech se rozházet,čím víc se budeš nasrávat tím víc budou prudit :?
JEN TAK MATNĚ SEM SI VZPOMĚL NA GLADYHO :lol: :lol: :lol:

TEN RADŠI NAKONEC DĚLAL JEN OBRÁZKY :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
ŘEZNÍK
S.v.o.b.i.k
Příspěvky: 788
Registrován: sob úno 19, 2005 21:48
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od S.v.o.b.i.k »

Vít, Jiří píše:
S.v.o.b.i.k píše:No to teda nevim a myslim,že už vám sem taky nic nenapíšu...nenecham se urážet,berte mě,takovýho jakej sem a neurážejte...chováte se uboze...ale když vám to dělá dobře prosim...

bud v klidu piš jak píšeš-a nenech se rozházet,čím víc se budeš nasrávat tím víc budou prudit :?
JEN TAK MATNĚ SEM SI VZPOMĚL NA GLADYHO :lol: :lol: :lol:

TEN RADŠI NAKONEC DĚLAL JEN OBRÁZKY :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :shock: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Dík,já si to vemu k srdci....Já už sem jednou řek že to tady řešit nebudu...A od příště to udělam tak,že budu všechno psát blbě,aspoň se pobavíte...
:lol: :lol:
Můj nový web o nexii
Http://nessi-gsi.kvalitne.cz
Obrázek
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Svobiku, člověk si z Tebe udělá trochu srandu a Ty se chováš tak vztahovačně... uvidíme se na srazu ;-)

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

A asi budes jedinej kdo mi bude vykat, ja jsem taky vztahovacnej :!:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
S.v.o.b.i.k
Příspěvky: 788
Registrován: sob úno 19, 2005 21:48
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od S.v.o.b.i.k »

milosh píše:A asi budes jedinej kdo mi bude vykat, ja jsem taky vztahovacnej :!:
Jak chceš,ale ty mě taky;)
Můj nový web o nexii
Http://nessi-gsi.kvalitne.cz
Obrázek
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

S.v.o.b.i.k píše:
milosh píše:A asi budes jedinej kdo mi bude vykat, ja jsem taky vztahovacnej :!:
Jak chceš,ale ty mě taky;)
vidis vole ze to bude nakonec v pohode, taky sem zvedavej na tvy kulaty lemy :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Robert
Příspěvky: 1266
Registrován: úte srp 31, 2004 19:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert »

Sice jsem z Vás všech asi nejmladší a nejmenší, ale naprosto nekompromisně si vynucuji VYkání :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
S.v.o.b.i.k
Příspěvky: 788
Registrován: sob úno 19, 2005 21:48
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od S.v.o.b.i.k »

Já se hádat nechci,dyť to tady nikdo nemá zapotřebí :lol: :lol: :lol: jen ať nejsem tak často středem dění;)

Já doufam že sraz bude super...;)a že to bude v pohodě :lol: :lol:
Můj nový web o nexii
Http://nessi-gsi.kvalitne.cz
Obrázek
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Robert píše:Sice jsem z Vás všech asi nejmladší a nejmenší, ale naprosto nekompromisně si vynucuji VYkání :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vzhledem k tomu, že je zítra ROBERTa, tak mu budeme ONIKAT :lol: :lol: (Roberte, šel to to poručit pro všechny,ať to oslavíme.....) :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Robert
Příspěvky: 1266
Registrován: úte srp 31, 2004 19:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert »

Vojta píše:
Robert píše:Sice jsem z Vás všech asi nejmladší a nejmenší, ale naprosto nekompromisně si vynucuji VYkání :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Vzhledem k tomu, že je zítra ROBERTa, tak mu budeme ONIKAT :lol: :lol: (Roberte, šel to to poručit pro všechny,ať to oslavíme.....) :lol: :lol: :lol:
Zklamou Vás, nemají prachy :lol:
Zamčeno

Zpět na „Srazy“