Kupa PDA s GPS

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

A jeste jedna vec, ze ktery jsem totalne hotovej, jmenuje se to jednoduse POI, kdo nevi co to znamena, doporucuju web www.poi.cz

no uz to laduju do PDA, mazec !!!! zadam ze chci vyhledavat na srazu treba jeskyne a uz tam jedu :lol: 8)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Reklama
 

Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

milosh píše:No vidis, uz je to tak. Ba ne, trosku jsem mel ted vedlejsi prijmy. Spis mi rekni kde stahnu nejaky best soft-free bez kteryho se neobejdu a taky nejaky gamesky? Mahjong a podobne ;)
Jo, tak to ti neporadím. Já jsem totiž zatím PDAčkář čekatel, a protože každej den cestuju půl hodiny tramvají do práce a odpoledne to samý zpátky, tak mám představu, že bych si na tom i něco přečet.

Takže jedině VGA, původně jsem chtěl jít do Acera n311, tam mne odradily ty počáteční problémy se zatuháváním, takže jsem změnil požadavek na Looxe N560, už jsem ho měl i objednanýho, ale pak jsem našel včera přímo na webu Fujitsu-Siemense, že bude k dostání až během 14 dnů (přitom od 18.4. měl být údajně v Česku), takže se mně v hlavě rozblikala varovná kontrolka a objednávku jsem stornoval... Nicméně je to favorit, ale až bude mít vychytaný mouchy.

BTW brácha občas vozí auťáky z Německa, opatřil jsem mu iPaq 5450 s bluetooth GPS Leadtek a TomTomem a je z toho tak nadšenej, že teď jezdí do Němec každý týden. Na internetu si vyhlídne auto, naťuká do iPaqu adresu a zastaví až před bazarem...
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

No ja koupil to petikilo, 4 litry navic za wifi ktery nepouziju a bluetooth mi prijde dost. Zitra se projedu po okoli vic a otestuji BODY ZAJMU (POI)(BZ) v praxi ;)

Upozorneni na policejni radary je super :)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Bych předpokládal, že čerstvý novomanžel nebude mít čas na PC hračky ;) . Já doufám, využiju jak Wi-Fi, tak Bluetooth, a hlavně mně jde o ten displej...
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Docent píše:Bych předpokládal, že čerstvý novomanžel nebude mít čas na PC hračky ;) . Já doufám, využiju jak Wi-Fi, tak Bluetooth, a hlavně mně jde o ten displej...
no cerstvy jo, ale po skoro 9 letech chozeni 8) :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Tak to je skoro přechozený :lol: . No ale zase máš jakous takous jistotu, žes manželku prokouk a nedopadneš jako já :evil: . Když mne uháněla, tak bez řečí vylezla z Ramzový na Šerák (v říjnu, lanovka nejezdila) a šli jsme na Červenohorský sedlo, teď má kecy, když má jít z Šeráku (kam ji vyvezla lanovka) jenom na Červenohorský sedlo :evil: .
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Docente, jojo, uz se trosku zname ;)

Jinak abych nebyl OT, zajimalo by me zda mi nekdo pomuze s POI pro Daewoo/Chevrolet. Koukal jsem ze v seznamu na www.poi.cz jsou zastoupeny skoro vsechny znacky, ale mozna by se to dalo vybrat z odkazu autoservisy, no neni problem najit souradnice na www.mapy.cz ale ctelo by to mit seznam vsech nyni aktivnich daewoo autosalonu/servisu ;)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Docent píše: Když mne uháněla, tak bez řečí vylezla z Ramzový na Šerák (v říjnu, lanovka nejezdila) a šli jsme na Červenohorský sedlo, teď má kecy, když má jít z Šeráku (kam ji vyvezla lanovka) jenom na Červenohorský sedlo :evil: .
Já ji chápu. Proč se štrachat pěšky ze Šeráku, když se tam pohodlně dostane z Jeseníku autobusem nebo autem :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Vojto a Docente, prosim o ukonceni OT, toto je tema o PDA ;)

Tak uz jsem nasel vsechny daewoo prodejny a servisy v CR, pokud nekdo chcete do mapy (POI) zanest i Slovensko, poslete mi adresy vcetne souradnic ;)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

milosh píše:Vojto a Docente, prosim o ukonceni OT, toto je tema o PDA ;)

Tak uz jsem nasel vsechny daewoo prodejny a servisy v CR, pokud nekdo chcete do mapy (POI) zanest i Slovensko, poslete mi adresy vcetne souradnic ;)
Odpovim si sam, kdyz to stihnu jeste dneska, tak to sem vecer hodim, docela to je v klidu 8)

Bude to ale jen pro Cechy a Moravu, SK nemam :roll:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Tak neco malo uz jsem zplodil, kdo ma zajem a vlastni navigaci TOMTOM staci si stahnout tento zip, kde jsou 2 soubory a pak to nahrat do aktualniho adresare s mapou a dalsi BZ jsou tam ;)

https://www.chevroletclub.cz/chevrolet-poi.zip
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

dobra pace jen jeste zkontroluj format tlf. cisla,aby se dalo z TT rovnou volat..

jinak TT ma jednu jedninou nevyhodu a to omezeni asi na 33 (ted z hlavy nevim) kategorii POI ..

jinak samo POI z TomTom dela neprekonatelnou navigaci (i bez nich jsou,ale nej..to je bez debat)
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Uz by ty telefony mely byt OK, zkuste to nekdo kdo muzete volat z navigace :D
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Mám PDA - HP iPAQ 4700 a nemůžu si ho vynachválit. Je sice bez navigace, ale od toho mám navigaci TomTom ;-)

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Ivan píše:Mám PDA - HP iPAQ 4700 a nemůžu si ho vynachválit. Je sice bez navigace, ale od toho mám navigaci TomTom ;-)
tak si do toma nahraj POI daewoo/chevy - https://www.chevroletclub.cz/chevrolet-poi.zip

a jedes 8) :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Odpovědět

Zpět na „POKEC“