Jaký benzin tankujete?

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Drive jsem tankoval benzin u Robin Oil...ale auto obcas spatne startovalo...zacal jsem tankovat u Avanti a od te doby v pohode startuje... :lol:
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
Reklama
 

Uživatelský avatar
Radovan43
Příspěvky: 45
Registrován: úte čer 06, 2006 10:51
Bydliště: Košice a Brno

Příspěvek od Radovan43 »

Tak ja tankujem po zlych skusenostiach s pochybnymi : :evil: low end :evil: benzinkami, radsej Shell benal.
Stalo sa mi pred 2 rokmi ked som mal š.Forman tak som natankoval v Robil Oil plnu - myslel som ze z Brna do Košíc snad ani nedojdem. Ventile klepali pri kazdom zoslapnuti plynu a auto malo tah ako plne nalozeny trabant. :evil: :evil: :evil:
A po natankovani Shell - V power racing - som vyžmíkal dole miernym kopcom :lol: 160 km/h tachometrických a to na š.Forman bol výkon jak prase. (pre zaujimavost, osadka vozidla 2 osoby aj s batozinou. A strach v ociach :lol: Ale dialnica v tom case bola prazdna, tak som si trufol.)
Obdobnu skusenost mam z Lanosikom, pri zlom benale to skube aj pri teplom motore. A posledna skusenost bola - spotreba o 1l vacsia a 1 sviecka zacala vynechavat - bordel medzi elektrodou a katodou. Proste smejd benal. teraz vsetko super - benal Shell a motor ide ako zihadlo (palivovy filter mam novy a aj tak nezachytil ten humus z benalu - ono voda sa odfiltrovat neda
:!: :!: :idea:
[color=#BF0040]Lanos 1,5 červená. sedan[/color]
Spotreba mesto 8.5 - 9l/100km ,kombinovana 7,5l/100km, mimo mesto 7,0l/100km, K/N filter, Stav tacho.196 000 km
Uživatelský avatar
mrk
Příspěvky: 2098
Registrován: pát led 23, 2004 19:51
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mrk »

naposledy som bol asi 3-4x na Tesco pumpe a pohoda, spotrebu mam okolo 7 a taku som este hadam ani nemal, predtym som raz skusil Vpower, ale ziaden efekt sa nedostavil, tak radsej tankujem o 4sk lacnejsi Tesco Power, zatial som nadmieru spokojny
Daewoo Lanos 1.5
Škoda Octavia 1.6
Damek
Příspěvky: 876
Registrován: pát srp 06, 2004 15:31

Příspěvek od Damek »

Cena nie vždy koreluje s kvalitou ;)
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

mrk píše:naposledy som bol asi 3-4x na Tesco pumpe a pohoda, spotrebu mam okolo 7 a taku som este hadam ani nemal, predtym som raz skusil Vpower, ale ziaden efekt sa nedostavil, tak radsej tankujem o 4sk lacnejsi Tesco Power, zatial som nadmieru spokojny
ja nyni taky, kor kdyz Tesco mame za rohem 8)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
mrk
Příspěvky: 2098
Registrován: pát led 23, 2004 19:51
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mrk »

myslite si ze ten tesco benzin vyrabaju niekde vzadu v sklade alebo si kludne do neho curaju aby mohli viac predat ?
Daewoo Lanos 1.5
Škoda Octavia 1.6
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

mrk píše:myslite si ze ten tesco benzin vyrabaju niekde vzadu v sklade alebo si kludne do neho curaju aby mohli viac predat ?
myslim ze to je to samy jako treba s automobily Skoda, kazdy si mysli ze kdyz to je ceks ze jsou levny dily a protoze to je ceky ze to bude dobry :D
Podle me Shell nebo tesco je uplne to samy, naky smart body nepotrebuju, radsi usetrim 50kc na nadrzi, ptravda, kdyz jsem mel nexii tak mi po natankovani u tesca cukala par dni nez jsem to zredil u Shellky nebo kde to bylo, ale ted oc mam astru beru prevazne na JET nebo Tesco, ktery mame za barakem a zadny zmeny nepozoruju, mozna jen v penezence :) Placebo efekt ze znackova pumpa je lepsi nez ta u hypermarketu to me nebere...
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

:roll: no ono dost zalezi na tom, kde sa nachadzaju nadrze na ten fuel... :idea:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

No Mildo, nevím jak moc je velkej placebo efekt, ale řada lidí včetně mě nechce riskovat problémy s motorem a nějakých 50 Kč ušetřených na nádrži je fakt směšný oproti opravě za pár tisíc. Sice se říká risk je zisk, ale v případě auta to neberu ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Muco
Příspěvky: 930
Registrován: pát úno 23, 2007 08:47
Bydliště: Banská Bystrica

Příspěvek od Muco »

mrk píše:myslite si ze ten tesco benzin vyrabaju niekde vzadu v sklade alebo si kludne do neho curaju aby mohli viac predat ?
Ja som ešte TESCO netankoval,ale keď som kupoval Forda,tak mi dealer povedal,že sa toho tesca nemusim báť,lebo vraj je dodavateľ shell. A info má z prvej ruky.Tak to skúsim.Inak som doteraz tankoval na ESSE a v pohode.Shell je o dosť drahší a rozdiel medzi nimi necítim.
Apropó...na TESCO som ešte nepočul krivého slova ,ba naopak-dosť si to pochvalujú...I keď vraj(neviem čo je na tom pravdy),v Žiline v TESCU mali v stojane miesto benzínu naftu a zo pár áut okamžite zastalo...
Vlastnil som Kalosa(2006),terazky mám TOYOTU yaris VVTi 1.0 /51kW
Zrýchlenie z 0-100km/h : nestíham to zmerať.. ;-))
Preťaženie : od xxxG do - xxxG a aj viac - nedá sa to vyrátať :-(
Reálna spotreba - priemer cca 5/L
+DAEWOO mikrovlnku od r. 1996-do dnes
Obrázek
Uživatelský avatar
mrk
Příspěvky: 2098
Registrován: pát led 23, 2004 19:51
Bydliště: Piešťany
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mrk »

Muco píše:I keď vraj(neviem čo je na tom pravdy),v Žiline v TESCU mali v stojane miesto benzínu naftu a zo pár áut okamžite zastalo...
to je o ludoch :cry:
ja som zase cital ze im dodava Transpetrol
Daewoo Lanos 1.5
Škoda Octavia 1.6
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

Je fakt že benály bejvaj u všech pump stejný. Viz ten nedavnej průser se zámenou nafty a z jedný cisterny to šlo do Shellky a někam do Globusu... Značkový čerpačky si akorát přidávaj svoje aditiva, jinak je to furt česká rafinérská nebo jaxe ten tunel jmenuje. Jediněj jinej a zvlášť dováženej benál v čr je Shell V-power racing. Kámoš taky občas jezdí s cisternou pro ONO a OMV...
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
bandolik
Příspěvky: 178
Registrován: čtv bře 15, 2007 19:32
Bydliště: Třinec :-)

Příspěvek od bandolik »

no liju do nej jen schel v-power 95 a jsem v pohodě a autí taky
od 07.04.2007 CHevrolet AVEO 1,2 sedan,sunset orange ,2xabg,abs,central,el. okna, 14 alu.disky Dotz Imola,podsvícení zelený neon
Prostě supr kárka :-)
ex: Daewoo Espero 2,0i v plné palbě

člen AVEO FANKLUBU
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

benzín

Příspěvek od Serpico »

...to Krtek docela by mě zajímalo, jak je to s cisternama - jednou veze naftu - potom benzín a přitom nikdy nelze vypustit celý objem cisterny - to prostě nejde, jak se to praktikuje pochybuji, že vozí jenom naftu nebo jenom benzín....

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr S. »

Tak od levnejch pump jsem vyléčenej. Měl jsem u Kadetta pal.pc a jednou mě napadlo ho vynulovat a změřit si spotřebu. Výsledek? Na benzín od značkové pumpy,který byl o 1.60kč na litu dražší,jsem ujel o 120km víc!!!! Co jsem ušetřil??? Vůbec nic,spíš naopak. Cena není vše a 50kč rozdílu???? Když to bude 500,tak možná začnu uvažovat,ale 50kč mě neovlivní.
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Odpovědět

Zpět na „POKEC“