MyLink

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Mike Mad
Příspěvky: 115
Registrován: čtv říj 18, 2012 17:20
Bydliště: Sleepy Hollow - Dux
Kontaktovat uživatele:

Re: MyLink

Příspěvek od Mike Mad »

no ja uz cekam pres mesic na novej Mylink. ve ctvrtek sem volal dealerovi a prej jeste nic, tak pan psal do Madarska ze kdy to bude a pry si ma napsat pristi tyden. takze jsem volal na zakaznickou linku Chevroletu a budu jim to pisemne posilat. je to uz skoro mesic a pul porad bez radia. dost mne to sere a budu vyhrozovat ze budu chtit vratit auto nebo pozadovat alespon nakou financni kompenzaci.

beja az tam pojedes nech si vypsat reklamacni protokol, pak to budes mit pripadne lehci pokud budes pozadovat vraceni penez za auto -i
Chevy Cruze SW 2.0 Vcdi LTZ Carbon Flash
Reklama
 

beja166
Příspěvky: 14
Registrován: čtv pro 27, 2012 15:33
Bydliště: Veltrusy

Re: MyLink

Příspěvek od beja166 »

tak to jsi mně nepotěšil čekají mně napínavé zážitky.Nechápu to Maďarsko.Tam je výrobce.Mám dilema kam s tím jet,koupil jsem to u Dědka v Trutnově a jsem z Kralup.V uvahu připadá Kladno,Počeplice,Praha.Navíc si auto dělá co chce nastavilo se mi svícení větrák najede na plno po každém nastartování.bezva
Mike Mad
Příspěvky: 115
Registrován: čtv říj 18, 2012 17:20
Bydliště: Sleepy Hollow - Dux
Kontaktovat uživatele:

Re: MyLink

Příspěvek od Mike Mad »

jasny no, kdyz to nejde tak se to neda prenastavit jaksi. urcite zajed kde to mas nejbliz, rekni ze vis o dalsich lidech kteri maji stejny problem a at nic nezkousi a rovnou objednaji dil, melo by to byt 95297975 (nicmene si nejsem jisty jestli to nahodou neni jen cislo displaye a my potrebujem jednotku, nemam EPC aktualni). v Madarsku je mezisklad pro evropu, jak dilu tak aut. dily a auta jezdej z koreje pres Holandsko Rotterdam pak do Madarska a odtamtud po Evrope, trosku nahlavu no.
Chevy Cruze SW 2.0 Vcdi LTZ Carbon Flash
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: MyLink

Příspěvek od smire666 »

V HU sklad je ale iba stredná, južná a východná Európa. Prekládka je v Koperi, Slovinsko. Pre západ je prístav Bremerhaven, centrála DE...
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Uživatelský avatar
miltík
Příspěvky: 51
Registrován: pon lis 05, 2012 09:13
Bydliště: Karlovarsko

Re: MyLink

Příspěvek od miltík »

Tak dnes konečně po měsíci kopmpletní výměna MyLinku a seřízení LPG (nějak moc to papalo benzínu). Tak jsem zvědavej jestli už mám po problémech :x
Chevrolet CRUZE SW 1.8 LTZ - LPG
Mike Mad
Příspěvky: 115
Registrován: čtv říj 18, 2012 17:20
Bydliště: Sleepy Hollow - Dux
Kontaktovat uživatele:

Re: MyLink

Příspěvek od Mike Mad »

a ja furt nic! grrr
Chevy Cruze SW 2.0 Vcdi LTZ Carbon Flash
beja166
Příspěvky: 14
Registrován: čtv pro 27, 2012 15:33
Bydliště: Veltrusy

Re: MyLink

Příspěvek od beja166 »

Tak jsem se byl objednat v servisu a když jsem řekl že mám zamrzlý mylink tak se technik zeptal. Co to je?Jedu tam v uterý tak uvidíme.Třeba je ojednají do zásoby. :D
beja166
Příspěvky: 14
Registrován: čtv pro 27, 2012 15:33
Bydliště: Veltrusy

Re: MyLink

Příspěvek od beja166 »

Takže stejný příběh jako kolegové.Výměna celého mylinku.Chevrolet to bohužel nijak neřeší a servis mně má upozornit ,že dodávka dílu bude za dva měsíce.Podle zákona je lhůta pro vyřízení reklamace 30dní pokud se zákazník s prodávajícím nedohodne jinak.Myslím že mi stejně nic jiného nezbývá. :( :(
Uživatelský avatar
miltík
Příspěvky: 51
Registrován: pon lis 05, 2012 09:13
Bydliště: Karlovarsko

Re: MyLink

Příspěvek od miltík »

..někde udělali soudruzi chybu -P
Chevrolet CRUZE SW 1.8 LTZ - LPG
Mike Mad
Příspěvky: 115
Registrován: čtv říj 18, 2012 17:20
Bydliště: Sleepy Hollow - Dux
Kontaktovat uživatele:

Re: MyLink

Příspěvek od Mike Mad »

no treba budes mit stesti a dostanes nejaky z varky co nam posilaji ted.

info z dneska: varka mylinku stare specifikace ktera byla na ceste se vracela zpet, protoze by to opet dopadlo stejne. takze ted jsou an ceste nejaka nova verze, pristi tyden budou v Brede v Holandsku a pak se to posle k nam. takze v tydnu od 18.3. mam ocekavat ze muj novej uz bude tady. to jest po 2 mesicich!!! dealer pry zkusi dohodnout se zastoupenim nejakou omluvu napr formou doplnku/prislusenstvi. to jsem na ne zvedavej teda. meli by mne jeste kontaktovat ze zakaznickeho centra pry.

takze to vypada miltiku ze ti dali nakej starej, to tam budes brzo znovu :?
Chevy Cruze SW 2.0 Vcdi LTZ Carbon Flash
Uživatelský avatar
miltík
Příspěvky: 51
Registrován: pon lis 05, 2012 09:13
Bydliště: Karlovarsko

Re: MyLink

Příspěvek od miltík »

..nestraš.
Chevrolet CRUZE SW 1.8 LTZ - LPG
Mike Mad
Příspěvky: 115
Registrován: čtv říj 18, 2012 17:20
Bydliště: Sleepy Hollow - Dux
Kontaktovat uživatele:

Re: MyLink

Příspěvek od Mike Mad »

navigace BringGo pro Mylink je tu! www.bringgo.com

Android 2.3 a novejsi iOS 6.5 a novejsi. seznam kompatibilnich telefonu > http://bringgo.com/_file/Europe.pdf

jak na to > http://bringgo.com/about/purchasing_and ... ation.html
aplikaci doporuceno stahovat pres Wifi, ma cca 2GB podle map

Google Play> 25.33 Kc cena, predpokladam ze to je bez map.
https://play.google.com/store/apps/deta ... MuZW5lZSJd
nebo pres Play Store ikonu v telefonu
pripojeni pres Bluetooth

Apple App Store
ikona App Store v iPhonu.
iPhone pripojeni pouze origo USB kabelem

pokud po stazeni a instalaci a spojenim s Mylinkem nemate ikonu BringGo v Smartphone odkazu v menu, kontaktujte dealera ktery vam ZDARMA nahraje aktualizaci (to vidim jako problem v CR :D)

pokud budete mit prichozi hovor tak navigace na displayi nebude videt :twisted: po skonceni hovoru se zase objevi

Real time traffic ... aktualni informace o doprave jsou pro CR podporovany! vyzaduje pripojeni k internetu ... cca 40kB stazenych dat za hodinu jizdy.

TTS prevod textu do reci, Cestina podporovana.


ja bohuzel nemam telefon s Androidem ani iPhone :lol: zatim, musim pockat do kvetna na novy sluzebni foun. takze to nekdo vyzkousejte a napiste kolik stojej mapy a tak.
Chevy Cruze SW 2.0 Vcdi LTZ Carbon Flash
Uživatelský avatar
miltík
Příspěvky: 51
Registrován: pon lis 05, 2012 09:13
Bydliště: Karlovarsko

Re: MyLink

Příspěvek od miltík »

tak to mám "peška" můj fóun (huawei) to nepodporuje :((
Chevrolet CRUZE SW 1.8 LTZ - LPG
Mike Mad
Příspěvky: 115
Registrován: čtv říj 18, 2012 17:20
Bydliště: Sleepy Hollow - Dux
Kontaktovat uživatele:

Re: MyLink

Příspěvek od Mike Mad »

no u androidu ani tak nejde o model telefonu. jde tam hlavne o ten android :D oni urcite netestovali vsechny telefony co jsou na trhu
Chevy Cruze SW 2.0 Vcdi LTZ Carbon Flash
beja166
Příspěvky: 14
Registrován: čtv pro 27, 2012 15:33
Bydliště: Veltrusy

Re: MyLink

Příspěvek od beja166 »

Přiznám se že jedinné co mně částečně drželo před maximálním vytočením je naděje ,že již dostaneme mylink s tím novějším softem, protože naše servisy nejsou na nějaké inovace zatím zajety.Psal jsem dotaz na Chevrolet jak budou probíhat aktualizace mylinku a akorát velký H, ani mi neodepsali.Doufám, že jich objednali víc(aspoň dva)že bych nemusel čekat až do května. :D
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Elektronika“