Koupit-nekoupit??

Na co vše si dát pozor, rady při koupi ze zahraničí a další

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Nyny
Příspěvky: 314
Registrován: sob říj 22, 2011 12:33

Re: Koupit-nekoupit??

Příspěvek od Nyny »

Cernyho Cruze jsem videl naposledy v Brne na Veveri jak je tam to velky parkoviste, tak tam stal jeden Cruze cernej a druhej bilej hned vedle sebe. Jinak ja jsem z HB, tak to k sobe mame kousek:-)

Mimochodem, kdyz si z Jihlavy, nemas nejaky zkusenosti s nekterou z tehle dvou firem: http://www.cumim.cz nebo http://www.autofolie-bezpecnostni-folie.cz
Chevrolet Cruze Hatchback, výbava LTZ, motor 2.0 VCDi 163k Automat, barva bílá, rok výroby 2012
- Rádio TID-8945 (Rádio/DVD/TV/GPS/Couvací kamera)
- Bezpečnostní matice kol
- Ochranné venkovní lišty
- Hliníkové prahové lišty
- 4 x zástěrky
- 4 x ofuky
Reklama
 

Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupit-nekoupit??

Příspěvek od VIP »

Jojo, máme to fakt kousek. Ale ne teď, když na Brod nic neprojede kvůli sněhu. U Cumim.cz jsem si dával folie. Super práce, jsem spokojenej na 100%. Půjčil mi i svoje auto než mi to nalepí. A co auto, pořád nic?
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
Uživatelský avatar
Nyny
Příspěvky: 314
Registrován: sob říj 22, 2011 12:33

Re: Koupit-nekoupit??

Příspěvek od Nyny »

Já právě chci taky dát folie, tak hledám nějakou spolehlivou firmu v dosahu a tahle vypadá slušně. Jaký ty maš folie? Já chci takový, aby to vyhovovalo předpisům, a nejradši bych, aby byly zároveň bezpečnostní, jestli nějaký takový vůbec existujou.

Auto ještě nemám, bylo mi slíbeno, že to bude na přelomu února a března, tak už se nemůžu dočkat.
Chevrolet Cruze Hatchback, výbava LTZ, motor 2.0 VCDi 163k Automat, barva bílá, rok výroby 2012
- Rádio TID-8945 (Rádio/DVD/TV/GPS/Couvací kamera)
- Bezpečnostní matice kol
- Ochranné venkovní lišty
- Hliníkové prahové lišty
- 4 x zástěrky
- 4 x ofuky
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupit-nekoupit??

Příspěvek od VIP »

Cumim.cz je dobrá firma. Měl jsem je na celým autě, ale kvůli novým předpisům jsem si už ty na předních dveřích sundal. Jinak tam mám 20kty. Jsou zároveň jako bezpečnostní. Na předek můžeš dát čirý, ať to máš podle předpisů a zároveň chráněný. Na celý auto mě to stálo 4300,- a dělal to asi 5 hodin. Je to na objednání a dělá každý den 2 auta, jedno dopoledne a jedno odpoledne. Já jsem tam byl dopoledne a půjčil mi auto do práce. Po práci jsem tam jel pro to svoje.
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
Uživatelský avatar
Nyny
Příspěvky: 314
Registrován: sob říj 22, 2011 12:33

Re: Koupit-nekoupit??

Příspěvek od Nyny »

Já bych právě bych chtěl ztmavit všechny okna, kromě čelního, ale nevím jak to udělat, protože bych chtěl mít všechna okna ztmavená stejně, ale teď zase když přední můžou být jen málo, tak nevím. Kolik vlastně může být ztmavení těch předních skel, 15%?
Chevrolet Cruze Hatchback, výbava LTZ, motor 2.0 VCDi 163k Automat, barva bílá, rok výroby 2012
- Rádio TID-8945 (Rádio/DVD/TV/GPS/Couvací kamera)
- Bezpečnostní matice kol
- Ochranné venkovní lišty
- Hliníkové prahové lišty
- 4 x zástěrky
- 4 x ofuky
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupit-nekoupit??

Příspěvek od VIP »

Podle předpisů bys tam neměl dávat už nic. Tónované sklo už je z výroby a to má přesně těch 70% propustnosti světla. I ta nejsvětlejší folie by byla už přes limit. Tak být tebou, tak na přední dveře dám jen úplně průhlednou a nebo nic. Pokuta má být až 5000,-Kč a to za to nestojí.
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
Uživatelský avatar
Nyny
Příspěvky: 314
Registrován: sob říj 22, 2011 12:33

Re: Koupit-nekoupit??

Příspěvek od Nyny »

No právě, tak i když sem byl rozhodnutej, že ty folie dám, tak teď váhám. Když je dám jen na zadek, nebude to vypadat divně? Ty policajti, to je hrozná banda, by mě zajímalo, co když dám folie, který budou mít zrcadlovej efekt, ztmavení nula, ale nebude vidět dovnitř.

No, nakonec je na ten zadek asi dám, akorát ještě rozmyslím, jestli dám na ten předek průhledný bezpečnostní.
Chevrolet Cruze Hatchback, výbava LTZ, motor 2.0 VCDi 163k Automat, barva bílá, rok výroby 2012
- Rádio TID-8945 (Rádio/DVD/TV/GPS/Couvací kamera)
- Bezpečnostní matice kol
- Ochranné venkovní lišty
- Hliníkové prahové lišty
- 4 x zástěrky
- 4 x ofuky
Uživatelský avatar
odrifuk
Příspěvky: 302
Registrován: stř pro 01, 2010 20:32
Bydliště: Ilava Slovensko

Re: Koupit-nekoupit??

Příspěvek od odrifuk »

Zaujímavé porovnanie+diskuzia s chrudosom :PP: :PP:
http://www.auto.cz/co-koupit-hyundai-i3 ... ruze-65045
CRUZE 120 kW BIELY LTZ 6 manuál+FÓLIE
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Koupit-nekoupit??

Příspěvek od VIP »

Máš pravdu, je to zajímavé srovnání. A Chrudoš jim to tam kurva natřel :lol: . A taky tam dal pěknou reklamu na naše fˇorum -i . Chevrolet Cruze je prostě jednička.

Nyny, tak se přijeď podívat, jak vypadají fólie bez předních dveří. -i
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Koupit-nekoupit??

Příspěvek od Kjub »

Pekne si to tam napisal Chrudosku... :PP: Az sa ti divim ze sa ti chce takymi recami zaoberat :D
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
Nyny
Příspěvky: 314
Registrován: sob říj 22, 2011 12:33

Re: Koupit-nekoupit??

Příspěvek od Nyny »

Ze včerejška mám hustej zážitek. Jedu v Brně z galerie Vaňkovka (mimochodem příšernej obchoďák) a jak tak popojíždím, tak koukám ve vedlejším pruhu popojíždí Cruze sedam, modrá barva a protože neměl ani RZ, tak bych řek, že úplně novej. Za ním popojížděla dodávka Citroen Jumper a když ta kolona stála, tak ten Jumper najednou z ničeho nic vystřelil (asi řidiči sjela noha ze spojky nebo co) a skončil v kufru toho Cruze.
Z Cruze vylez chlap jak hora, mlčky koukal a myslím, že z toho byl úplně mimo. No, říkal jsem si, že mě by na jeho místě asi kleplo.
Chevrolet Cruze Hatchback, výbava LTZ, motor 2.0 VCDi 163k Automat, barva bílá, rok výroby 2012
- Rádio TID-8945 (Rádio/DVD/TV/GPS/Couvací kamera)
- Bezpečnostní matice kol
- Ochranné venkovní lišty
- Hliníkové prahové lišty
- 4 x zástěrky
- 4 x ofuky
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Koupit-nekoupit??

Příspěvek od smire666 »

Tak toto je ako stvorené do témy čo ma dnes nepotešilo :( :( :(
Nezávidím majiteľovi... -P
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Uživatelský avatar
18lukin18
Příspěvky: 6140
Registrován: pát led 14, 2011 13:06
Bydliště: Aachen

Re: Koupit-nekoupit??

Příspěvek od 18lukin18 »

jááááááááááááj tak to opravdu nasere -P -P
Škoda 120
Škoda Felicia LPG
Renault Thalia 1,2 16V 2009
Chevrolet Spark
Chevrolet Aveo 1,2 16V,2009 (člen AVEO FANCLUBU)
Mitsubishi Lancer X SportBack 1.8 MiVec Invite
Carthell Prg
Uživatelský avatar
Nyny
Příspěvky: 314
Registrován: sob říj 22, 2011 12:33

Re: Koupit-nekoupit??

Příspěvek od Nyny »

Táááák, tak jsem si dneska vyzvedl svého vysněného Cruze a najel s ním 87km :-)

Edit: Tak jsem přečet návod, ale nějak jsem se nedočetl, jak velká je nádrž ani jaké jsou kde žárovky, hlavně v hlavních světlech by mě to celkem zajímalo, jsou tam H4?
Chevrolet Cruze Hatchback, výbava LTZ, motor 2.0 VCDi 163k Automat, barva bílá, rok výroby 2012
- Rádio TID-8945 (Rádio/DVD/TV/GPS/Couvací kamera)
- Bezpečnostní matice kol
- Ochranné venkovní lišty
- Hliníkové prahové lišty
- 4 x zástěrky
- 4 x ofuky
Dodo_BA
Příspěvky: 127
Registrován: pon úno 27, 2012 09:24
Bydliště: Bratislava

Re: Koupit-nekoupit??

Příspěvek od Dodo_BA »

Neviem ako dízel, ale benzín ma nádrž 60 litrov. A žiarovky sú tak ako si napísal, H4 ;)
Cruze 1,6 LT Plus Hatch
Odpovědět

Zpět na „Kupujeme Cruze“