Zarovky Philips BLUEVISION ultra, Osram COOL BLUE

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Zarovky Philips BLUEVISION ultra, Osram COOL BLUE

Příspěvek od VIP »

Alza je sice drahá, ale mají u nás pobočku, takže si je objednám a vyzvednu bez poštovného, takže to možná asi vyjde na stejno.
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
Reklama
 

Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Zarovky Philips BLUEVISION ultra, Osram COOL BLUE

Příspěvek od chrudoš »

Poradne tomu nerozumim, ale ty bile zarovky za mokra jak jako nesviti? Odrazi se to? Nebo proste nejde nic videt? :) Proc to tak je? A xenony delaji to same? Nijak nerypu, ptam se ze zvedavosti, taky jsem nad nimi zacal uvazovat (ano, pozor, i ja, starej antituner, jsem to zacal zvazovat :D )
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Zarovky Philips BLUEVISION ultra, Osram COOL BLUE

Příspěvek od tomask »

Tyhle žárovky či už Osram nebo Philips jsou jednoznačně lepší než obyč. origo v Cruzu.
Svíti mnohem díl a dál za sucha velký rozdíl. V noci na mokré vozovce, tam se to moc neliší od obyč.
Xenony to je uplně jiná liga, Cruze je nemá, tak nemá zmysel to rozebírat.
Carthell Prg
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Zarovky Philips BLUEVISION ultra, Osram COOL BLUE

Příspěvek od chrudoš »

Xenony me jen zajimaly, jestli je to to stejne. No ale pres den za deste se to svetlo jako odrazi nebo jak? Nedovedu si to predstavit
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Uživatelský avatar
denny
Příspěvky: 455
Registrován: ned bře 20, 2011 21:12
Bydliště: Třinec

Re: Zarovky Philips BLUEVISION ultra, Osram COOL BLUE

Příspěvek od denny »

Tak ono to není tunning, že :D Ale je to poznat, že to svítí dál a líp. Za deště ještě nevím, ale snad horší než ty origo co jsou v Cruze to nebude :D
Moje: Chevrolet Cruze 1.6 LS+ Misty Lake, 17" origo chevy, K&N filtr

Tátovo: Chevrolet Orlando 1.8 LTZ, Smoke Grey
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Zarovky Philips BLUEVISION ultra, Osram COOL BLUE

Příspěvek od VIP »

Mám tam teď nějaký modrý, ale už si nepamatuju, co je to zač. Mám i parkovačky, co svítí do bíla. Společně svítí naprosto super. Lidi si myslí, že mám xenony :D . Je to ohromný rozdíl oproti origoš žárovkám. Za deště jsem už jel taky a myslím, že bych si všiml, že to svítí nějak hůř, ale nevšiml. T o znamená, že jsem spokojenej. Trochu jsem si šteloval ještě výšku svícení přímo na světlech, protože to svítilo na krátkou vzdálenost už i s těma origoš. Ani nepoužívám dálková světla, jak mi stačí k vidění ty potkávací. Jsou vidět super značky, jak jsou dobře osvětlený.

A ještě k těm silnějším 100W. Ty jsem měl na Felicii a super. Kámoš je dal na Peugeota 306 a roztekly se mu ty kontakty a dráty. Takže bych to do Cruze asi radši neriskoval.
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
Uživatelský avatar
denny
Příspěvky: 455
Registrován: ned bře 20, 2011 21:12
Bydliště: Třinec

Re: Zarovky Philips BLUEVISION ultra, Osram COOL BLUE

Příspěvek od denny »

Jak jsi to šteloval ty světla, tak na jaké číslo jsi si to nastavil? :-)
Moje: Chevrolet Cruze 1.6 LS+ Misty Lake, 17" origo chevy, K&N filtr

Tátovo: Chevrolet Orlando 1.8 LTZ, Smoke Grey
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Re: Zarovky Philips BLUEVISION ultra, Osram COOL BLUE

Příspěvek od ppp »

VIP píše:Mám tam teď nějaký modrý, ale už si nepamatuju, co je to zač. Mám i parkovačky, co svítí do bíla. Společně svítí naprosto super. Lidi si myslí, že mám xenony :D . Je to ohromný rozdíl oproti origoš žárovkám. Za deště jsem už jel taky a myslím, že bych si všiml, že to svítí nějak hůř, ale nevšiml. T o znamená, že jsem spokojenej. Trochu jsem si šteloval ještě výšku svícení přímo na světlech, protože to svítilo na krátkou vzdálenost už i s těma origoš. Ani nepoužívám dálková světla, jak mi stačí k vidění ty potkávací. Jsou vidět super značky, jak jsou dobře osvětlený.

A ještě k těm silnějším 100W. Ty jsem měl na Felicii a super. Kámoš je dal na Peugeota 306 a roztekly se mu ty kontakty a dráty. Takže bych to do Cruze asi radši neriskoval.
A ja sa mozem divit, ze je na ceste tolko oslnujucich polovodicov. Esteze ma zozadu uz teraz oslnia len tazko a spredu je to len na okamih. Toto moje povzdychnutie sa netyka tych 100w ziaroviek ale vsetkych viet pred nimi.
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Zarovky Philips BLUEVISION ultra, Osram COOL BLUE

Příspěvek od VIP »

Pro PPP: Ještě že nemluvíš o mě, protože to je hodně malá pravděpodobnost, že se potkáme. Jestli někdy pojedu proti tobě, tak na tebe zablikám i dálkovejma, abys věděl, že jsem to já :lol: .

Pro Denny: Mám to na nule, světla jsem si šteloval pod kapotou.
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
Uživatelský avatar
denny
Příspěvky: 455
Registrován: ned bře 20, 2011 21:12
Bydliště: Třinec

Re: Zarovky Philips BLUEVISION ultra, Osram COOL BLUE

Příspěvek od denny »

Jak to tam jde šteovat pod kapotou? Se mi zdálo, že ten sklon šteluješ tím kolečkem, ale to se spíše štleuje když je hodně naložené auto, že aby to neoslňovalo ostatní :-)
Moje: Chevrolet Cruze 1.6 LS+ Misty Lake, 17" origo chevy, K&N filtr

Tátovo: Chevrolet Orlando 1.8 LTZ, Smoke Grey
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Zarovky Philips BLUEVISION ultra, Osram COOL BLUE

Příspěvek od chrudoš »

A proc si je jako zvedas? Svetla jsou tak snad nastaveny schvalne, aby neoslnovaly ne? Na cestu v noci bez protijedoucich aut mas snad ty dalkove ne? Toto je nezlob se na me prasarna vuci vsem ostatnim, chce to myslet i na okoli, neni nic horsiho, nez kdyz mas 10 vterin ve vyhledu pouze cerne kolecko a vidis prd, pekne dekujem
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Uživatelský avatar
denny
Příspěvky: 455
Registrován: ned bře 20, 2011 21:12
Bydliště: Třinec

Re: Zarovky Philips BLUEVISION ultra, Osram COOL BLUE

Příspěvek od denny »

Já si je nechcu zvedat, jen jsem se ho ptal :-) Znám ten pocit jak tě někdo oslňuje, nějaký magor a ty vidíš h*ovno a pak než zase zaostříš může se státá neštěstí jak cip..
Moje: Chevrolet Cruze 1.6 LS+ Misty Lake, 17" origo chevy, K&N filtr

Tátovo: Chevrolet Orlando 1.8 LTZ, Smoke Grey
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Zarovky Philips BLUEVISION ultra, Osram COOL BLUE

Příspěvek od chrudoš »

Jj, to bylo na VIPa, tebe to doufam nijak nelaka :)
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Uživatelský avatar
denny
Příspěvky: 455
Registrován: ned bře 20, 2011 21:12
Bydliště: Třinec

Re: Zarovky Philips BLUEVISION ultra, Osram COOL BLUE

Příspěvek od denny »

Ni to ma neláká :D A ty VIPe to rychle dej zpátky jak to bylo :lol:
Naposledy upravil(a) denny dne sob říj 22, 2011 12:30, celkem upraveno 1 x.
Moje: Chevrolet Cruze 1.6 LS+ Misty Lake, 17" origo chevy, K&N filtr

Tátovo: Chevrolet Orlando 1.8 LTZ, Smoke Grey
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Re: Zarovky Philips BLUEVISION ultra, Osram COOL BLUE

Příspěvek od ppp »

Chcel by som sa vipovi ospravedlnit za unahleny vyrok. Je mi to luto, urcite som sa v tebe mylil, urcite si si svetla dvihal na rovnej kvalitnej ceste s aspon odhadom vzdialenosti kam dosvietia a potom si si ich bud sklonil aby si obe svetla nastavil do rovnakej vysky, alebo si nastavenie este dokoncil podla steny a overil si si v premavke, ze na autach pred sebou nemas rozhranie svetlo tma az na ich spatnych zrkadlach a cez den svetla stahujes nastavenin z interieru aspon o jeden dielik a takisto ked niekoho alebo nieco vezies, tak si poctivo stiahnes svetla nastavenim z interieru, tak ako to robi sice len par vodicov ale verim ze ty si jeden z nich.
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Elektronika“