Sytič asi nevypíná

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Fitty
Příspěvky: 1532
Registrován: ned led 27, 2008 15:20
Bydliště: hradec králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Sytič asi nevypíná

Příspěvek od Fitty »

luculik píše:Mě taky mrzí, že jsi tak daleko, protože jsi jeden z mála, který těmhle autíčkům opravdu rozumí. My jsme se ještě nedostali ani na ten blinkr, protože jsme dnes celý den jezdili všude možně a nakonec jsme se zastavili v tý dílničce, kde nám to rozštelovali. Ale když už to tam zítra půjde zpátky, tak se mi tam na to snad taky hned mrknou. Stejně to blbne od tý doby, co tam přidělali DO, i když oni ho na blinkry nezapojovali, takže od toho to být nemůže
jj je to škoda jet 250km na kafe a jen si prohlídnout tico a sem tam ti tam něco poštelovat je moc no....
Reklama
 

luculik
Příspěvky: 51
Registrován: ned pro 27, 2009 20:59
Bydliště: Karlovarský kraj

Re: Sytič asi nevypíná

Příspěvek od luculik »

Tak to je fakt daleko. To bych tě musela znát dřív a zajet k tobě na kontrolu hned když jsme to kupovali v Pardubicích. Stejně jsme se vraceli přes Hradec. Jenže bývalý majitel nám řekl jen to, že je prasklé brzdové lanko od ruční brzdy a jinak že je všechno ok a spotřeba prý je kolem 4,5l. Jenže on s tím po výměně motoru už nejezdil
Uživatelský avatar
Fitty
Příspěvky: 1532
Registrován: ned led 27, 2008 15:20
Bydliště: hradec králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Sytič asi nevypíná

Příspěvek od Fitty »

luculik píše:Tak to je fakt daleko. To bych tě musela znát dřív a zajet k tobě na kontrolu hned když jsme to kupovali v Pardubicích. Stejně jsme se vraceli přes Hradec. Jenže bývalý majitel nám řekl jen to, že je prasklé brzdové lanko od ruční brzdy a jinak že je všechno ok a spotřeba prý je kolem 4,5l. Jenže on s tím po výměně motoru už nejezdil
jo jo jo tak to znám taky mi to po výměně motoru žralo jak sviňa :D teda respektive žere furt ale zas to jede jako kráva :D ale to je vedlejší.... hold ti to zkusíme opravit takhle nadálku no :(
luculik
Příspěvky: 51
Registrován: ned pro 27, 2009 20:59
Bydliště: Karlovarský kraj

Re: Sytič asi nevypíná

Příspěvek od luculik »

Můžu tě ujistit, že jsem ti moc vděčná i za tohle. Ale jest-li je to po výměně motoru, tak se to musí dát nějak ještě seštelovat, ne? Přece čím novější motor, tím by to mělo být lepší?
Uživatelský avatar
Fitty
Příspěvky: 1532
Registrován: ned led 27, 2008 15:20
Bydliště: hradec králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Sytič asi nevypíná

Příspěvek od Fitty »

luculik píše:Můžu tě ujistit, že jsem ti moc vděčná i za tohle. Ale jest-li je to po výměně motoru, tak se to musí dát nějak ještě seštelovat, ne? Přece čím novější motor, tím by to mělo být lepší?
počkej on tam přišel nový motor????? de o to jestli tam je nový motor nebo jen z jiného tica...
luculik
Příspěvky: 51
Registrován: ned pro 27, 2009 20:59
Bydliště: Karlovarský kraj

Re: Sytič asi nevypíná

Příspěvek od luculik »

Né nový, jen jiný. Z jiného Tica, ale měl být po GO, tak jsem myslela, že tam ty tlaky budou lepší a tím pádem že by to nemělo ani tolik žrát. Ale jest-li to tobě po výměně taky začalo žrát, tak to jsi mě teda moc nepotěšil. A mimochodem ty poloosa, jak jsi psal před tím, to mám dojem že něco říkal, že jsou taky už zapotřebí. Navíc kdybys viděl tady ty silnice, kde se nemáš kam vyhýbat dírám, tady všechna auta dostávají pěknej záhul
Uživatelský avatar
Fitty
Příspěvky: 1532
Registrován: ned led 27, 2008 15:20
Bydliště: hradec králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Sytič asi nevypíná

Příspěvek od Fitty »

luculik píše:Né nový, jen jiný. Z jiného Tica, ale měl být po GO, tak jsem myslela, že tam ty tlaky budou lepší a tím pádem že by to nemělo ani tolik žrát. Ale jest-li to tobě po výměně taky začalo žrát, tak to jsi mě teda moc nepotěšil. A mimochodem ty poloosa, jak jsi psal před tím, to mám dojem že něco říkal, že jsou taky už zapotřebí. Navíc kdybys viděl tady ty silnice, kde se nemáš kam vyhýbat dírám, tady všechna auta dostávají pěknej záhul

tak to věřím.... hele jak tě tak poslouchám s tím co asi bude všechno potřeba udělat ne že bych se chtěl vnucovat ale koukám že se asi stejně budu muset za váma vydat pomoci vám nebo to zvládnete??? :o)
luculik
Příspěvky: 51
Registrován: ned pro 27, 2009 20:59
Bydliště: Karlovarský kraj

Re: Sytič asi nevypíná

Příspěvek od luculik »

Abych byla upřímná, tak netuším, jest-li to zvládnem. Opisuju si tady tvoje rady, aby zítra náš mechanik věděl, na to se zaměřit. Je to totiž můj bývalý spolužák, který se vyučil truhlářem, takže úplně přesně neví, co s tím má dělat. Ale tak dáme mu šanci, určitě zvládne aspoň něco a až bude teplo, tak budeme rádi, když si k nám uděláš výlet. Místo na přespání tady je, tak klidně můžeš vzít přítelkyni a třeba se vám tady bude líbit a strávíte tady příjemný víkend. Ale úplně nejlepší by to bylo fakt až za pár měsíců, páč byste mohli spát v karavanu, kde byste měli svoje soukromí
Uživatelský avatar
Fitty
Příspěvky: 1532
Registrován: ned led 27, 2008 15:20
Bydliště: hradec králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Sytič asi nevypíná

Příspěvek od Fitty »

luculik píše:Abych byla upřímná, tak netuším, jest-li to zvládnem. Opisuju si tady tvoje rady, aby zítra náš mechanik věděl, na to se zaměřit. Je to totiž můj bývalý spolužák, který se vyučil truhlářem, takže úplně přesně neví, co s tím má dělat. Ale tak dáme mu šanci, určitě zvládne aspoň něco a až bude teplo, tak budeme rádi, když si k nám uděláš výlet. Místo na přespání tady je, tak klidně můžeš vzít přítelkyni a třeba se vám tady bude líbit a strávíte tady příjemný víkend. Ale úplně nejlepší by to bylo fakt až za pár měsíců, páč byste mohli spát v karavanu, kde byste měli svoje soukromí
Tak ono narovinu stejně v tomhle počasí dělat něco na autě moc nejde že :) zkusíte co půjde a co ne tak to už by jsme se hold nějak domluvili....
luculik
Příspěvky: 51
Registrován: ned pro 27, 2009 20:59
Bydliště: Karlovarský kraj

Re: Sytič asi nevypíná

Příspěvek od luculik »

Super, beru tě za slovo. Ale to pak abys vzal fakt aspoň půlku auta sebou :) Prý to vypadá, že je tam vydřená pumpa na ty brzdy, ale tak doufám, že to bude tou hadičkou. No zkrátka je tam toho víc k opravě než funkčního. To jest-li se ti do toho fakt bude chtít, tak se tady vyřádíš a možná to ani za víkend nepůjde stihnout
Uživatelský avatar
Fitty
Příspěvky: 1532
Registrován: ned led 27, 2008 15:20
Bydliště: hradec králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Sytič asi nevypíná

Příspěvek od Fitty »

luculik píše:Super, beru tě za slovo. Ale to pak abys vzal fakt aspoň půlku auta sebou :) Prý to vypadá, že je tam vydřená pumpa na ty brzdy, ale tak doufám, že to bude tou hadičkou. No zkrátka je tam toho víc k opravě než funkčního. To jest-li se ti do toho fakt bude chtít, tak se tady vyřádíš a možná to ani za víkend nepůjde stihnout
nejdřív vyzkoušejte to co ti radím než se pouštět do vetších akcí protože vím jak to pak dopadá.... pak člověk na tom stráví 10x víc času než kdyby na tom nikdo nic nedělal :)))
luculik
Příspěvky: 51
Registrován: ned pro 27, 2009 20:59
Bydliště: Karlovarský kraj

Re: Sytič asi nevypíná

Příspěvek od luculik »

Jasný, neboj, zítra jim tam necháme lísteček, na co se mají podívat a co obědnat. Jenže teď je to v čudu, jsme s manželem momentálně oba bez práce a jest-li si rychle něco nenajdu, tak to bude špatný. No nic, pro dnešek už se loučím a jdu chrnět, ať mám ráno sílu, kdybychom museli bobše tlačit. Přeji ti krásnou dobrou noc, sladký sníky a děkuji za rady, dám vědět, jak jsme dopadli. Dobrou
Uživatelský avatar
Fitty
Příspěvky: 1532
Registrován: ned led 27, 2008 15:20
Bydliště: hradec králové
Kontaktovat uživatele:

Re: Sytič asi nevypíná

Příspěvek od Fitty »

luculik píše:Jasný, neboj, zítra jim tam necháme lísteček, na co se mají podívat a co obědnat. Jenže teď je to v čudu, jsme s manželem momentálně oba bez práce a jest-li si rychle něco nenajdu, tak to bude špatný. No nic, pro dnešek už se loučím a jdu chrnět, ať mám ráno sílu, kdybychom museli bobše tlačit. Přeji ti krásnou dobrou noc, sladký sníky a děkuji za rady, dám vědět, jak jsme dopadli. Dobrou
dobře tak dobrou noc a krásný sny a nemáš zač ;-)
luculik
Příspěvky: 51
Registrován: ned pro 27, 2009 20:59
Bydliště: Karlovarský kraj

Re: Sytič asi nevypíná

Příspěvek od luculik »

Tak autí už jezdí, včera mi tam napínali nějakou pružinu, aby se sytič rychle vracel nebo co a ta dělala tu neplechu. Takže to vrátili zpět a všechno je jako před tím. Máme to tam odvézt ve čvrtek, že se na to ještě znovu mrknou a udělají mi i blinkr a hlavně brzdy. Tak doufám, že se do toho hrabat více, než je nutné a už bude autí ok
Uživatelský avatar
Woyta
Příspěvky: 332
Registrován: sob říj 13, 2007 23:08
Bydliště: Hořice

Re: Sytič asi nevypíná

Příspěvek od Woyta »

Ohledne brzd. Neco podobneho nam zpusobovali zadni brzdy.
Automaticka korekce opotrebeni ponekud zarezla + celisti se taky moc nechteli pohybovat.
Jak to stalo v garazi, tak to pruziny jakz takz pritahli a pri prvnim brzdeni sel pedal az dolu.
A jak byli sprajcle i celisti, tak se nevratili na puvodni pozici a dale to brzdilo dobre.

Takze rozebrat, vycistit, zbrousit brzdne plochy, promazat a rozhymat.
Naposledy upravil(a) Woyta dne stř úno 10, 2010 17:57, celkem upraveno 1 x.
Intel E7200 @3,8ghz, DFI Blood Iron 2x 2GB OCZ Reaper 1066mhz, EVGA 8800GT 512mb, Hitachi T7K250 250gb, Seagate Barracuda 640gb, Creative SB Audigy, Leadtek Winfast DTV2000H, Logitech MX518, Logitech G25, Creative P5800, Creative Fatal1ty Gaming Headset
Vodnik
Nissan 200SX S13 / Daewoo Tico
Odpovědět

Zpět na „TICO“