Zimni gumy a kola

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Zimni gumy a kola

Příspěvek od chrudoš »

topa77 píše:Máte někdo konkrétní zkušenosti s těmi levnými disky v 16 od KFZ? Jako že to nasadil a jezdí na tom?
Ted si nejsem jisty, ale asi je mam a v pohode, jednu zimu jsem odjezdil a nevidim jediny problem...ani nevim, co by tam melo byt za problem :) Je to jednoduche a levne reseni na zimu. Akorat si vzpominam, ze jsem mel problem s objednavani, vzdycky se mi objednaly kola na diesel, tak si to zkontroluj. Ja tam nakonec volal a borec me odkazal na jinou stranku, kde to meli o par kc levnejsi a slo to v pohode. Tak si jen pohlidej, co ti objednaji, neni problem to prehodit
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Reklama
 

topa77
Příspěvky: 105
Registrován: sob črc 10, 2010 10:01

Re: Zimni gumy a kola

Příspěvek od topa77 »

Dík za info. On je někdy problém v tom, že nepasují nebo na jejich vyvážení potřebuješ kilo olova na kolo nebo co tam teď dávají. Už jsem ale zjistil, že by to měla být solidní firma a na plechy skoro jediná náhrada.
černý Cruze 1,8 LT
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Zimni gumy a kola

Příspěvek od chrudoš »

Tak s vyvazenim problem nebyl, auto mam od unora, takze se hned u prodejce prezulo a v pohode. Vic olova mam na origo litacich, ktere mi nasazovali na jare a na kterych jsem predtim neujel ani km, proc je jako museli vyvazovat, to mi nejak hlava nebrala.
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Zimni gumy a kola

Příspěvek od ladinek »

já mám litá kola rsw a čínské gumy a olova je tam minimum vyváženo do nuly v pneuservisu v Blažovicích super-i
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Zimni gumy a kola

Příspěvek od chrudoš »

Cinske gumy? Na litacich jo? A neni lepsi ty penize na zimu investovat presne naopak, tzn dobre gumy na obyc plechace? Nechapu, ze podle vsech musi auto vypadat festovne i v zaveji snehu...
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Zimni gumy a kola

Příspěvek od ladinek »

chrudoš píše:Cinske gumy? Na litacich jo? A neni lepsi ty penize na zimu investovat presne naopak, tzn dobre gumy na obyc plechace? Nechapu, ze podle vsech musi auto vypadat festovne i v zaveji snehu...

ja mam v létě liťáky a na zimu mám plecháče a pneu barum polaris 2,na zimu bych čínu nedal :o) asi si mě špatně pochoopil
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Re: Zimni gumy a kola

Příspěvek od Topol »

Pěkný den :D
Tak jsem sem taky nakouk.Už jsem zimáky výtách z pytlů přestříkal takovým tím sajrajtem na pneumatiky.Ještě zvažuji jestli je nechám převážit ale asi až podle toho jestli nebudou moc klepat.
Jinak pánové olovo se už dávno nedává protože je to jedovatý a EU to zakázala !Dává se nějaká zinková slitina a proto je to i dražší :lol:
No hlavně ať nám jezdí a nezlobí -i
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Zimni gumy a kola

Příspěvek od chrudoš »

No, ty barumky, nevim nevim, koukni o nejakych testu, moc se od tech cinanu nelisi...nicmene ja taky nejsem zadny sportovec, takze s autem jsem na hrane zatim nikdy nebyl a kdyz je hnus a led tak stejne nejezdim, asi v tom velky rozdil nebude
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Zimni gumy a kola

Příspěvek od ladinek »

no já na zimní polarisky nedám dopustit,ty čínani akorát trochu někde hučí ale to asi dělají všechny gumy však je můžeš u olimpie okouknout -i cena za 15" 185/55 1160kč -i jinak na leto asi prodám ty co mam ted a koupím tyhle měl jsem je 16" a jsou super značka neznámá ale made in england -i http://www.pneuok.cz/m7%7Cmt208%7Cmo956 ... N-XTC-88H/
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
hladolef
Příspěvky: 822
Registrován: sob dub 01, 2006 09:26
Bydliště: Baka

Re: Zimni gumy a kola

Příspěvek od hladolef »

Chevrolet Malibu LTZ 2.4 AT..06.2013 EX - Chevrolet Evanda CDX Sport03.2006
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6266
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Zimni gumy a kola

Příspěvek od Scorpion.11 »

Velmi dobrá cena -i Jinak nějaké skušenosti s nima máš :?: , asi moc známý nejsou, takže něco o nich třeba napsat :lol:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
hladolef
Příspěvky: 822
Registrován: sob dub 01, 2006 09:26
Bydliště: Baka

Re: Zimni gumy a kola

Příspěvek od hladolef »

Skusenosti nemam zadne(coper).Na pneumatikach nesetrim,neoplati se to!se potom trapit,na nejakych smejdech,a to roky. kupuju jenom to co bylo nejlepsi v testech.
Chevrolet Malibu LTZ 2.4 AT..06.2013 EX - Chevrolet Evanda CDX Sport03.2006
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Zimni gumy a kola

Příspěvek od ladinek »

jak říká měl jsem coopery letní a to sedělo jako přilepený k silnici a nebylo vůůůůůbec slyšet gumy což se o těch co mám těd říci nedá ale sjedeme a koupíme coopery -i mají kvalitní směs :PP:
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6266
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Zimni gumy a kola

Příspěvek od Scorpion.11 »

hladolef píše:Skusenosti nemam zadne(coper).Na pneumatikach nesetrim,neoplati se to!se potom trapit,na nejakych smejdech,a to roky. kupuju jenom to co bylo nejlepsi v testech.
To o nekvalitních gumách či pod cenou je jasné, že to nemá cenu kupovat a šetřit tam kde se nemá -i Jinak já myslel, že když jsi tu dal ten odkaz na (Coper), že máš nějaké zkušenosti či jsi o nich něco slyšel, nebo byli vyhodnocený někde v testu :?: :PP:
Přílohy
Testy zimních pneumatik.jpg
Testy zimních pneumatik.jpg (67.22 KiB) Zobrazeno 1831 x
Testy letních pneumatik.jpg
Testy letních pneumatik.jpg (85 KiB) Zobrazeno 1831 x
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Zimni gumy a kola

Příspěvek od ladinek »

na léto tyhle pořídím a na zimu budou mít jistě také,jsou super a materiál ze kterého jsou vyrobeny je na omak něco uplně jiného než china a jsou tichý já kola vůbec neslyšel ani po hrubé silnici -i
Přílohy
coopr.jpg
coopr.jpg (45.86 KiB) Zobrazeno 1822 x
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Kola a pneu“