radio, dvd, navigace,... v jednom

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: radio, dvd, navigace,... v jednom

Příspěvek od lomngi »

tak skusim niekde inde dať
pre tých ktorý nemaju facebook
http://lomgi.rajce.idnes.cz/Ocino/#MOV00284.jpg
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Reklama
 

Lukyho
Příspěvky: 10
Registrován: stř dub 20, 2011 18:31
Bydliště: Pelhřimov
Kontaktovat uživatele:

Re: radio, dvd, navigace,... v jednom

Příspěvek od Lukyho »

Je to fakt lakavy to radio s gps, dvd.....ale mam strach abych nedopadl jako ostatní co si ho tam nechali dát. Psal jsem do C.B. o nějaky info k tomu a pán mi napsal :

,,Při vypnutém stavu zobrazuje autorádio různé informace jako klimatizaci, teplotu (vnitřní) atd. Je to vidět na našich fotografiích a videu. Aby přístroj ukazoval venkovní teplotu musel by mít nějaké prodloužené čidlo a to nemá. Čidlo venkovní teploty musí mít vůz. Tento model montujeme do vozů Cruze standardně a vše funguje tak jak má, včetně volantu. Je to také vidět na našem videu. Z předchozími modely byly problémy a proto jsme zalistovali tento, protože má rychlejší procesor, více prijemných funkcí a plnou kompaktibilitu s vozem bez dalších následných komplikací.,,

Ale tomu se asi verit moc neda no..Je to prodejce a chce to prodat, tak to vychválí do nebes. Kdyby s tim měl někdo pozitivní zkušenosti, tak dejte vedět...:)
Uživatelský avatar
Zdenek R6
Příspěvky: 101
Registrován: ned čer 06, 2010 21:09
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

Re: radio, dvd, navigace,... v jednom

Příspěvek od Zdenek R6 »

Klidně jim věř, mě ladili to moje i když jsem to koupil jinde a při té příležitosti mi tam jen tak na zkoušku dali to jejich. Fungovalo perfektně. Bez jediné chyby. Lépe než to moje. Akorát nemělo dvb-T a hlavně ta cena! Oni Ti to namontují, předvedou, vysvětlí. Ten kluk elektrikář je fakt borec -i
Normálně na to máš záruku a nikdo nepozná, že je to z Číny (co dnes není). ;)
Bílý Cruze 1,8 LT
Yamaha R1
Yamaha R6
MadAss
Opel Omega C
Uživatelský avatar
SERGEJ_3
Příspěvky: 1145
Registrován: sob pro 04, 2010 19:30
Bydliště: Ostravský gang

Re: radio, dvd, navigace,... v jednom

Příspěvek od SERGEJ_3 »

ja mam ted taky to radio od nich (ten starsi model) a funguje paradne, vsecko jede bez problemu, DVD, navigace i telefon, jen jeste musim doladit to cvakani blinkru, hned prvni den co sem si to dovezl sem to nejak vypnul a ted to neumim nahodit zpatky :mrgreen: kdyby nekdo vedel jak na to tak pisnete
Chevrolet CRUZE 2.0 Černá Carbon, 19" GMP NINJA, filtr KN + chip, st.podvozek WEITEC HICON GT, přední světla Audi, zadní světla MB E class, fólie 5%, DVD rádio.

Prodám : pružiny H&R -30mm

www.chevy.tym.cz
Uživatelský avatar
Mascret
Příspěvky: 17
Registrován: čtv kvě 26, 2011 09:21
Bydliště: Přerov

Re: radio, dvd, navigace,... v jednom

Příspěvek od Mascret »

Čau chlapi, vidím že tady ve velkém řešíte dvd do cruze:). Jsem prodejcem navigací a začínám prodávat i vestavěné dvd s GPS.
Dodavatel je z číny, což není problém. Před cruzem jsem měl ford focus 2009 a dal jsem si tam toto dvd a vše bez problému - dvd,gps,radio,bluetooth ...po prodeji asi 10kusů od tohoto dodavatele a 100% spokojeností zákazníků jsem si objednal toto dvd do cruze.
Instalaci jsem provedl sám - tentil jsem se s tím asu 3-4hodiny:D..jelikož jsem nevěděl ktrý plast je kde uchycen a kde můžu ču musím zabrat a kde ne. Jezdím ted s tímto dvd asi 2. týden.
Poznatky: oproti tomu rádijíčku paráda- dvd super, navigace bez problému (jsem prodejcem takže mám i nejnovější soft), bluetooth super, rádio taky bez problému.
Jediný problém a jediná věc co mi tam nefunguje je nastavení automobilu - to jak si tam nastavujete jestli chcete aby píplo při zamčení atd atd. (což mi nevadí jelikož jsem si ho nastavil tak jak jsem chtěl hned na začátku) - a tak to i zůstalo.
Změnily se tóny blinkrů (ty mě přijdou hezčí) a zvuk couvacích senzor už to není tůůůtůůů, tůůtůtů tůůůůůů ale je to tůůůůůtůůůůů, tůůůtůůů,tůůtů,tůů,tů..tututuuttuutututut:)))) - prosítě místo jednoho dluhého tónu hodně malých.
Jinak vše funguje absolutně bez problému a nemám s tím nejmenší problém.
Prodejní cena by se dala dát kolem 11-12tis:)
S tím, že jsem ten pokusný králík kdo ho má:

Trošku sem se bál jak to bude se zárukou (musela by se podělat elektroinstalace), ale neřeším to, dokud nenastane nějaký problém a i tak to snad bude v pořádku a půjde t nějak udělat.
Cruze 1.6 LS+ 91KW Bílá
Uživatelský avatar
vetr.roman
Příspěvky: 225
Registrován: pát lis 19, 2010 20:37

Re: radio, dvd, navigace,... v jednom

Příspěvek od vetr.roman »

foto by potěšilo. :PP:
Lada 2101
Škoda Forman 1.3i
Nissan Almera 1.4i
Daewo Kalos 1.4i
Nissan Note 1.4i
----------------------------
Chevrolet Cruze 1.6 LS+ - Křídlo Octavie RS II,černé folie,sportovní výfuk,chip 91Kw-124 Ps-170 Nm.....

Ford Galaxy III 2.0 TDCI
Chevrolet captiva sport 2.0 cdti 110kw
Uživatelský avatar
Mascret
Příspěvky: 17
Registrován: čtv kvě 26, 2011 09:21
Bydliště: Přerov

Re: radio, dvd, navigace,... v jednom

Příspěvek od Mascret »

Tak, spínače ti zůstanou stejný a jako dvd je taky vždycky stejný jediný co se liší je základní menu:)..A pokud chceš tak ti ho klidně vyfotím no:D
Cruze 1.6 LS+ 91KW Bílá
Corpus2009
Příspěvky: 198
Registrován: stř lis 03, 2010 19:15

Re: radio, dvd, navigace,... v jednom

Příspěvek od Corpus2009 »

Mám otázku hlavne na majiteľov origoš navigácie...ako riešite update máp??? Dík.
Uživatelský avatar
Nyny
Příspěvky: 314
Registrován: sob říj 22, 2011 12:33

Re: radio, dvd, navigace,... v jednom

Příspěvek od Nyny »

Lidi, kdo teda máte v autě 2DIN Special TID-8945? Zajímalo by mě, jak to funguje? Funguje všechno jak má, včetně nastavování auta? Co je v tom za navigaci? Jde tam narvat třeba TomTom, když je to na Win CE? Jak je to s tou venkovní teplotou?
Chevrolet Cruze Hatchback, výbava LTZ, motor 2.0 VCDi 163k Automat, barva bílá, rok výroby 2012
- Rádio TID-8945 (Rádio/DVD/TV/GPS/Couvací kamera)
- Bezpečnostní matice kol
- Ochranné venkovní lišty
- Hliníkové prahové lišty
- 4 x zástěrky
- 4 x ofuky
Uživatelský avatar
Nyny
Příspěvky: 314
Registrován: sob říj 22, 2011 12:33

Re: radio, dvd, navigace,... v jednom

Příspěvek od Nyny »

Lukyho píše:Je to fakt lakavy to radio s gps, dvd.....ale mam strach abych nedopadl jako ostatní co si ho tam nechali dát. Psal jsem do C.B. o nějaky info k tomu a pán mi napsal :

,,Při vypnutém stavu zobrazuje autorádio různé informace jako klimatizaci, teplotu (vnitřní) atd. Je to vidět na našich fotografiích a videu. Aby přístroj ukazoval venkovní teplotu musel by mít nějaké prodloužené čidlo a to nemá. Čidlo venkovní teploty musí mít vůz. Tento model montujeme do vozů Cruze standardně a vše funguje tak jak má, včetně volantu. Je to také vidět na našem videu. Z předchozími modely byly problémy a proto jsme zalistovali tento, protože má rychlejší procesor, více prijemných funkcí a plnou kompaktibilitu s vozem bez dalších následných komplikací.,,

Ale tomu se asi verit moc neda no..Je to prodejce a chce to prodat, tak to vychválí do nebes. Kdyby s tim měl někdo pozitivní zkušenosti, tak dejte vedět...:)
Hmm a jak teda Cruze měří venkovní teplotu, když podle nich nemá čidlo venkovní teploty?
Chevrolet Cruze Hatchback, výbava LTZ, motor 2.0 VCDi 163k Automat, barva bílá, rok výroby 2012
- Rádio TID-8945 (Rádio/DVD/TV/GPS/Couvací kamera)
- Bezpečnostní matice kol
- Ochranné venkovní lišty
- Hliníkové prahové lišty
- 4 x zástěrky
- 4 x ofuky
Uživatelský avatar
SERGEJ_3
Příspěvky: 1145
Registrován: sob pro 04, 2010 19:30
Bydliště: Ostravský gang

Re: radio, dvd, navigace,... v jednom

Příspěvek od SERGEJ_3 »

ja mam tohle radio a meri mi to venkonvi teplotu normalne, cidlo je vedle leve mlhovky v prednim narazniku, ale zase mi nemeri vnitrni teplotu...
Chevrolet CRUZE 2.0 Černá Carbon, 19" GMP NINJA, filtr KN + chip, st.podvozek WEITEC HICON GT, přední světla Audi, zadní světla MB E class, fólie 5%, DVD rádio.

Prodám : pružiny H&R -30mm

www.chevy.tym.cz
Uživatelský avatar
Nyny
Příspěvky: 314
Registrován: sob říj 22, 2011 12:33

Re: radio, dvd, navigace,... v jednom

Příspěvek od Nyny »

No počkej, a jak pak funguje automatická klima, vždyť ta musí vědět, jaká je uvnitř teplota, aby věděla, kdy zapnout a kdy vypnout ne?

Jinak já mám auto teprve dva dny, ale mám pocit, že na displeji mi to ukazuje vnější teplotu a pak teplotu, jakou mám nastavenou na klimě, ale aktualní vnitřní teplotu to asi neukazuje, nebo jo?
Chevrolet Cruze Hatchback, výbava LTZ, motor 2.0 VCDi 163k Automat, barva bílá, rok výroby 2012
- Rádio TID-8945 (Rádio/DVD/TV/GPS/Couvací kamera)
- Bezpečnostní matice kol
- Ochranné venkovní lišty
- Hliníkové prahové lišty
- 4 x zástěrky
- 4 x ofuky
Uživatelský avatar
SERGEJ_3
Příspěvky: 1145
Registrován: sob pro 04, 2010 19:30
Bydliště: Ostravský gang

Re: radio, dvd, navigace,... v jednom

Příspěvek od SERGEJ_3 »

ja automatickou klimu nemam, takze tohle netusim ;)
Chevrolet CRUZE 2.0 Černá Carbon, 19" GMP NINJA, filtr KN + chip, st.podvozek WEITEC HICON GT, přední světla Audi, zadní světla MB E class, fólie 5%, DVD rádio.

Prodám : pružiny H&R -30mm

www.chevy.tym.cz
Uživatelský avatar
Nyny
Příspěvky: 314
Registrován: sob říj 22, 2011 12:33

Re: radio, dvd, navigace,... v jednom

Příspěvek od Nyny »

A jinak si s tim spokojenej? Vsechno funguje na 100%? Neprijdes o nejake funkce auta? Neseka se to?
A co rádio, zůstane zachována jeho citlivost?
Chevrolet Cruze Hatchback, výbava LTZ, motor 2.0 VCDi 163k Automat, barva bílá, rok výroby 2012
- Rádio TID-8945 (Rádio/DVD/TV/GPS/Couvací kamera)
- Bezpečnostní matice kol
- Ochranné venkovní lišty
- Hliníkové prahové lišty
- 4 x zástěrky
- 4 x ofuky
Uživatelský avatar
Pajin
Příspěvky: 1590
Registrován: pon čer 11, 2007 18:38
Bydliště: opava
Kontaktovat uživatele:

Re: radio, dvd, navigace,... v jednom

Příspěvek od Pajin »

Hošani tak jak je to stím DVD rádiem do Cruze? Teda!!! Já se vtom už nevyznám vůbec které je nejlepší pro verzi s autamatickou klimou tedy LT kdysi nyní LTZ ? vý to už někdo? mi vychází tyto dva modely

Kód: Vybrat vše

TID-8945
a

Kód: Vybrat vše

HM-8635G
Jak je to s kvalitou reprodukce zvuku?
Jak je to s připojením Zesilovače?

Budu dělat hudbu do vozu tak mě to zajímá jelikož na originál radio aby se dál připojit zesilovač musí se koupít tahle hračka.

Kód: Vybrat vše

aktivní HIGH-LOW adaptér, 6-kanál -- Helix AFC Competition
Poradí někdo? Prosím!!! Prosím... Děkuji moc.

Od kvalitního Rádia jako je Pioneer a Alpine jsem musel upustit kvůli nastavení vozu a zobrazení klimatizace. stěmito věcičkami by byla reprodukce úplně nejlepší, ale bohužel. :(

Pak se tu naskytá ještě jedna varianta ta řeší pouze super navigaci a filmy při zachování originálu doufám, že je to ta nová navigace co by měla být nejpokročilejší.
Tico,Nexia,Kalos
Chevrolet Cruze 2.0 VCDi 110 kW/150HP-134,5kW/183,5HP,K&N Filter,Chip
chevrolet-cruze.wz.cz Webovka věnovaná mému vozu ve výstavbě!
Prodám: A.E. svět. Kalos 400Kč
lam. zad. nárazník Cruze s difusorem 1000Kč
KN vložku vzduchového filtru vč čistíci sady. dle dohody ;)
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Elektronika“