Co byste zde zmenili?

Informace pro uživatele tohoto fóra, návrhy, připomínky k foru atd.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

jo ten ma zrovna za tyhle penize (savana.cz) -- daewoo.zde.cz je jen presmerovani osklive adresy nubira.dreammedia.cz ,ale ted k veci .. delam eshopy a weby ve volnym case a vyzkousel jsem hafo hostingu a z opravdu malym procentem hostingu nebyl ZADNY problem jak fora,eshopy,red.systemy,php,mysql a dalsi klasicky veci ... takze tot muj nazor
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
Reklama
 

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

DREAM píše:
Docent píše:Nebylo by možný, aby se v případě přidávání příspěvku od nepřihlášeního uživatele objevilo nějaké varování "Nejste přihlášen, chcete příspěvek opravdu odeslat?" nebo něco podobného? Človek už není nejmladší, zapomene se přihlásit a pak tady vypadá jako anoným :( .
stacil by poradnej hosting za 50kc/mesicnea bylo by po preblemech

A co by to jako vyresilo?????

Muzu to nastavit aby sem mohli psat jen registrovani clenove, ale to asi neni nejlepsi reseni... :roll:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

nevim asi je to phpbb blbe naistalovany /ale to se neda) a nebo je chyba na strane severu...

chodim na spousty for za tech 10 let na netu a nikde neexistuje,ze kdyz prijdu na forum a mam zaskrtnuty at me to prihlasuje automaticky me to proste sem tam neprihlasi ... a kdyz jsme u toho ja bych byl pro prispivani jen pro registred..je to normal a byl by tu zas vetsi poradek
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

s tim taky nesouhlasim, nekdo si chce jen cist, nikdy neprispeje a musel by se taky registrovat? To by spousty lidi odradilo :roll: Nevim proc by mel byt ctenar diskriminovanej :shock:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Akri píše:s tim taky nesouhlasim, nekdo si chce jen cist, nikdy neprispeje a musel by se taky registrovat? To by spousty lidi odradilo :roll: Nevim proc by mel byt ctenar diskriminovanej :shock:
Ale tam ide práve o tom. Čítať by si mohol každý, ale prispievať iba registrovaný.
Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

presne tak a to je v adminovi prace na 15sec
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

DREAM píše:presne tak a to je v adminovi prace na 15sec
Ešte menej:-) Neviem, mne automatické prihlasovanie funguje bezchybne.
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Pokud si obcas nesmaznete COOKIES, tak se nedivte ze vam to blbne.
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
PavelZ
Příspěvky: 1422
Registrován: čtv lis 06, 2003 10:36

Příspěvek od PavelZ »

mipo píše:
Akri píše:s tim taky nesouhlasim, nekdo si chce jen cist, nikdy neprispeje a musel by se taky registrovat? To by spousty lidi odradilo :roll: Nevim proc by mel byt ctenar diskriminovanej :shock:
Ale tam ide práve o tom. Čítať by si mohol každý, ale prispievať iba registrovaný.
Muj nazor je, ze pokud je forum, kde se musim registrovat kvuli tomu, abych jednou za cas mohl napsat prispevek, tak na nej prestanu chodit uplne. Komunita, ktera me chce takhle omezovat, me nezajima.
Spolujazdec
Příspěvky: 85
Registrován: pát srp 05, 2005 21:13
Bydliště: košice

Příspěvek od Spolujazdec »

nedalo by sa nejako nastavit, aby bolo vidiet prihlásených užívatelov aj v témach..nie iba v live statistike?..nejako to odlišit farbou resp. pridat tlačitko On/Off..k menu uživatela...tak nevidím s kým sa vlastne v danej téme bavím.. na iných forach to funguje bez problémov... ;)
Na Chevrolete aj na kraj sveta...
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Spolujazdec píše:nedalo by sa nejako nastavit, aby bolo vidiet prihlásených užívatelov aj v témach..nie iba v live statistike?..nejako to odlišit farbou resp. pridat tlačitko On/Off..k menu uživatela...tak nevidím s kým sa vlastne v danej téme bavím.. na iných forach to funguje bez problémov... ;)
Funguje to, ale jen kdyz koukas na celou sekci, jako treba tady - https://www.chevroletclub.cz/viewforum.php?f=26
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

milosh píše:Pokud si obcas nesmaznete COOKIES, tak se nedivte ze vam to blbne.
ted jsem se treba musel prihlasit 3x .. 2x me to neprihlasilo ... proste mam pocit ze je to opravdu hostingem .. nastaveny mysql...

sam mam 2xphpbb a vsyem chodi normal..tsak to vysvetli normalne a ne tak,ze z nas budes delat debily (smazat si cookies atd..)

jinak omezovani typu registruj budes moc neco napsat ... to se stalo standartem stejne jako kup si neco v eshopu ale neco nam o sobe rekni .. proste cist anon .. psat jen reg ..
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

DREAM píše:
milosh píše:Pokud si obcas nesmaznete COOKIES, tak se nedivte ze vam to blbne.
ted jsem se treba musel prihlasit 3x .. 2x me to neprihlasilo ... proste mam pocit ze je to opravdu hostingem .. nastaveny mysql...

sam mam 2xphpbb a vsyem chodi normal..tsak to vysvetli normalne a ne tak,ze z nas budes delat debily (smazat si cookies atd..)

jinak omezovani typu registruj budes moc neco napsat ... to se stalo standartem stejne jako kup si neco v eshopu ale neco nam o sobe rekni .. proste cist anon .. psat jen reg ..
na tomto hostingu jede asi 20 webu a o neco min diskusnich for a ze by si nekdo stezoval, ze mu to nejde prihlasit, to nevim (krome tohoto webu) !!!!
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Akri píše:s tim taky nesouhlasim, nekdo si chce jen cist, nikdy neprispeje a musel by se taky registrovat? To by spousty lidi odradilo :roll: Nevim proc by mel byt ctenar diskriminovanej :shock:
Tos blbě pochopil, já to nemyslel tak, že by se někdo MUSEL zaregistrovat- když nechce, ať si sem klidně píše jako anonym, ale když zaregistrovanej jsem a prostě se buď zapomenu přihlásit nebo mne to nepřihlásí automaticky, tak aby mne to upozornilo, že nejsem přihlášenej. Když už vypotím nějakou geniální myšlenku, tak si za ní stojím plnám jménem, ne ;) ?
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Docent píše:
Akri píše:s tim taky nesouhlasim, nekdo si chce jen cist, nikdy neprispeje a musel by se taky registrovat? To by spousty lidi odradilo :roll: Nevim proc by mel byt ctenar diskriminovanej :shock:
Tos blbě pochopil, já to nemyslel tak, že by se někdo MUSEL zaregistrovat- když nechce, ať si sem klidně píše jako anonym, ale když zaregistrovanej jsem a prostě se buď zapomenu přihlásit nebo mne to nepřihlásí automaticky, tak aby mne to upozornilo, že nejsem přihlášenej. Když už vypotím nějakou geniální myšlenku, tak si za ní stojím plnám jménem, ne ;) ?
joo tak, no to je jina :lol:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Odpovědět

Zpět na „O tomto foru“