NOVA VERZE FORA

Informace pro uživatele tohoto fóra, návrhy, připomínky k foru atd.

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Re: NOVA VERZE FORA

Příspěvek od palikx »

jo jo zmenil jsem to.
a koukam ze ty mas novou fotecku.pekne hanzy
vojto ahoj rad de tu vidim.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Reklama
 

ALF
Příspěvky: 60
Registrován: úte dub 18, 2006 14:39
Bydliště: opava/branka u opavy

Re: NOVA VERZE FORA

Příspěvek od ALF »

Nějak nemužu najíd fotogalerii,už tu není?
Zlatý Matízek SE,r.v.99,ofuky oken,kouřové blinkry,kšilt a palubka v laku,výfuk ulter sport,Al.kola ALESSIO a dálší cipárny
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2756
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Re: NOVA VERZE FORA

Příspěvek od Slam »

ALF píše:Nějak nemužu najíd fotogalerii,už tu není?
Co třeba si přečíst hned druhou zprávu na první stránce (navíc přímo od admina) v tomto vlákně?
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: NOVA VERZE FORA

Příspěvek od milosh »

Tu galerii nejakou vymyslim kdyz vam tolik chybi ale az budu mit trosku cas ted nevim co driv a to jste musim chodit do prace, prace admina je nevyzpytatelna :D
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: NOVA VERZE FORA

Příspěvek od Krtek »

Ještě bych měl připomínku: když kliknu na zobrazit nové přízpěvky, dřív mi to psalo kolik jich je. Teď se vylistujou témata a hotovo. Šlo by to zas doplnit ?
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Dusan
Příspěvky: 18
Registrován: čtv led 15, 2009 22:03
Bydliště: Hlohovec
Kontaktovat uživatele:

Re: NOVA VERZE FORA

Příspěvek od Dusan »

zdravím, ked zapnem ventilátor na 1 alebo 2 stupeň tak kúri , ale ked dám 3 alebo 4 tak ide len vlažný vzduch, neviete poradiť, dakujem
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: NOVA VERZE FORA

Příspěvek od Krtek »

tak tomu řikam zápis roku... a hned takhle v lednu :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
n3oklan
Příspěvky: 423
Registrován: pon dub 10, 2006 23:41
Bydliště: Rumburk
Kontaktovat uživatele:

Re: NOVA VERZE FORA

Příspěvek od n3oklan »

heh, to teda :D
sice je to trochu OT, ale taky to souvisi s timto forem... kdysi jsem si na svem webu spustil pro testovani phpBB a mrknete, kolik mam zaregistrovanych lidi
http://work.n3oklan.cz/daewooclub.com/memberlist.php :lol:
UPDATE - Škoda Octavia TOUR 1.9 TDi-PD
Ještěrka ][. aka "baby-jaguar" má najeto poctivých 138 tKm (k mání) a Ješterka I. je definitivně po smrti... R.I.P holka... :(
Jezdím s TomTom GO730 a Prestigio MultiPhone 4500T DUO.
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: NOVA VERZE FORA

Příspěvek od milosh »

n3oklan píše:heh, to teda :D
sice je to trochu OT, ale taky to souvisi s timto forem... kdysi jsem si na svem webu spustil pro testovani phpBB a mrknete, kolik mam zaregistrovanych lidi
http://work.n3oklan.cz/daewooclub.com/memberlist.php :lol:
samy cernochy z jamajky :mrgreen:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
axel
Příspěvky: 2
Registrován: pon led 01, 2007 16:36
Bydliště: Dvorníky

Re: NOVA VERZE FORA

Příspěvek od axel »

nazdar vazeny pane administratore.
Jsem zde registrovany jako axel a zbadal jsem, ze v sekci tico asi na strance 4, je nazev fora PROBLEM S BRRZDAMA!!!. Minulej rok jsem mnel uvedenej problem zde opisovanej a nikdo mi velmi dlouho nevedel pomoct a ani v zadnym servise. Horko tezko pocas dvou mesicich jsem prisel na chybu a odstranil jsem jej a proto jsem hned napsal odstraneni tohoto vaznyho problemu a hodil som tam taky fotky. Ted ale vidim, ze muj prispevek byl odstranen z tohoto fora, ptam se proc, kdyz ten problem nevedeli odstranit zadny servisy. Taky fotky jsou pryc. No nevim nezalezi ti na bezpecnosti majitelu vozu TICO? !!!!!!!!!!!!!
Doufam, ze doslo jenom k nedorozumeni a chyba bude brzy napravena. Protoze link na tuto sekci fora jsem dal plno znamejm, kteri maji tico a uporoznili mne ze jesem ich oklamal, protoze zadny podrobnej navod na odstraneni problemu zde neni.
modré TICO
saamm
Příspěvky: 818
Registrován: úte led 13, 2009 19:21
Bydliště: Kraj - Zlín

Re: NOVA VERZE FORA

Příspěvek od saamm »

Kdo neví o co jde v různých příspěvcích tak si řekne že je někde ??? ;) Možná by bylo aj trochu dobré abychom adminovy pomohly :) a ve vláknech které jsou zasaženy svoje příspěvky opravily, doplnily nebo odstranily. Vlákna zachovat a postupně se opět oživí do funkční podoby. Nebo to admin promazal. Proč to? V některých vláknech se ztratil první příspěvek a dál je to možná pochopitelné jen pro člověka který to vlákno založil nebo hodně krmil. Prosím nenadávejte na moji osobu ale je to můj názor.Děkuji.

člen AVEO Fanclubu č.4

Od 27.5. 2014 již jenom člen.
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: NOVA VERZE FORA

Příspěvek od milosh »

axel píše:nazdar vazeny pane administratore.
Jsem zde registrovany jako axel a zbadal jsem, ze v sekci tico asi na strance 4, je nazev fora PROBLEM S BRRZDAMA!!!. Minulej rok jsem mnel uvedenej problem zde opisovanej a nikdo mi velmi dlouho nevedel pomoct a ani v zadnym servise. Horko tezko pocas dvou mesicich jsem prisel na chybu a odstranil jsem jej a proto jsem hned napsal odstraneni tohoto vaznyho problemu a hodil som tam taky fotky. Ted ale vidim, ze muj prispevek byl odstranen z tohoto fora, ptam se proc, kdyz ten problem nevedeli odstranit zadny servisy. Taky fotky jsou pryc. No nevim nezalezi ti na bezpecnosti majitelu vozu TICO? !!!!!!!!!!!!!
Doufam, ze doslo jenom k nedorozumeni a chyba bude brzy napravena. Protoze link na tuto sekci fora jsem dal plno znamejm, kteri maji tico a uporoznili mne ze jesem ich oklamal, protoze zadny podrobnej navod na odstraneni problemu zde neni.
pri prevodu fora doslo bohuzel ke smazani nekolika uzivatelu i prispevku, zrejme i ten tvuj byl smazan, pokud fotky mas nekde na disku u sebe nebude problem mi je poslat a rad je sem znovu dam, puvodni forum a celkove databaze obsahovala hodne chyb proto doslo k tomu malemu smazani, nic tady nemazu pokud nejde o spam nebo nevhodne prispevky ktere jsem ale v sekci Tico nevidel ;)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: NOVA VERZE FORA

Příspěvek od -peha- »

No já si myslím že by sa to dalo dať sem nanovo veď pridávanie obrázkov je teraz jednoduché a pokud tu už dáky príspevok chýba časom s isto doplní veď aj tak vela z nich boli duplikované :D A momentálne sa môžme tešiť lebo fakt už to tu potrebovalo modernizacizu a ta sa podarila -i -i -i
Uživatelský avatar
-palck-
Příspěvky: 127
Registrován: pát led 16, 2009 13:32
Kontaktovat uživatele:

Re: NOVA VERZE FORA

Příspěvek od -palck- »

Sa mi neda prihlasit pod starym nickom AVEO 1,2 tak oddnes mam novy nick. :lol: -i
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: NOVA VERZE FORA

Příspěvek od milosh »

-palck- píše:Sa mi neda prihlasit pod starym nickom AVEO 1,2 tak oddnes mam novy nick. :lol: -i
pokud chces zmenit na ten stary neni problem 8)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Odpovědět

Zpět na „O tomto foru“