Modely aut

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely aut

Příspěvek od alvin »

Ivoši,ja tiež plánujem,ale po troche,postupne hodlám urobiť zbierku modelov všetkých aut,ktore jazdili za éry mojeho mládi,teda 60-80.roky na nete je slušná ponuka,ale každý špás niečo stojí,už mám objednaý wartburg 353 od firmy Herpa :D ,potom hodlám aj ďalšie ,presne ko hovoríš os MB1000 po 120,ale aj ruské či niekté typy Fiatov a Renaultov,zo súčasnosti zhodlám kúpiť tomo Matízka-Sparka
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Reklama
 

Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely aut

Příspěvek od Ivoš »

Já taky samosebou postupně....ale moc se mi líbí to zpracování ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely aut

Příspěvek od alvin »

Aj mne,naprosto verné,do detailov
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely aut

Příspěvek od Ivoš »

A na kolik tě "žehlička" přišla?
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely aut

Příspěvek od alvin »

18 eur =467 CZK,ale u Vás sa dá zohnať lacnejšie
http://www.automodelyzlin.cz/auta/abrex.html
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely aut

Příspěvek od Ivoš »

Je to nádhera ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Serpico
Příspěvky: 4768
Registrován: sob pro 31, 2005 19:25
Bydliště: Praha 4

Re: Modely aut

Příspěvek od Serpico »

...to Ivoš Abrax je dobrý, hodně dobrý ve své cenové kategorii, vyrábí tuším v Číně ale hlavně " domácí produkce "...

Mějte se fajn
97 nexia 1,5 8V GL 3D - servo, airbag, stavitelný volant, DO - alarm, radio CD sencor - bluthoth
nessii servizuji s palikxem v Mellicaro - servizione...

serpico
Vojta

Re: Modely aut

Příspěvek od Vojta »

Sháněl jsem Matýska, všude měli jen Sparka. Nakonec mi ho syn sehnal přes net až z Austrálie :lol:
DSC00149.JPG
DSC00149.JPG (38.84 KiB) Zobrazeno 1806 x
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Modely aut

Příspěvek od Ivoš »

Výborně ;) Dokonce v barvě :lol: :lol: A má volant taky napravo? :lol: :lol:
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Re: Modely aut

Příspěvek od Slam »

alvin píše:Ivoši,ja tiež plánujem,ale po troche,postupne hodlám urobiť zbierku modelov všetkých aut,ktore jazdili za éry mojeho mládi,teda 60-80.roky na nete je slušná ponuka,ale každý špás niečo stojí
Podobné rozhodnutí jsem učinil, když jsem se vrátil ke sbírání prospektů přede 2 lety. Nicméně ač to tak nevypadá, těch značek a modelů bylo celkem dost a u nás jsou zrovna tyhle prospekty dost předražené (hlavně Tatra). Takže většinu zásadních modelů ve sbírce mám (od Pragy, Škody, Tatry a Aera mám i předválečné modely), ale komplet všechny modely vyráběné od konce 2. světové války mám na prospektech asi jen od Škodovky (až po Fabii II, pak jsem to uzavřel). Koncem loňského roku už jsem to totiž omezil jen na korejské značky, ale ani to nestačilo (jednak dochází v paneláku skladovací místo a druhak to leze hrozně do peněz), takže od tohoto týdne sbírám prospekty už jenom na vozidla (osobní a nákladní automobily, autobusy, bagry, buldozery a vysokozdvižné vozíky) zn. DAEWOO (plus případně tyto vozy prodávané také pod jinými značkami jako Chevrolet, Opel, Vauxhall, Pontiac, Buick, Suzuki nebo Holden) a reklamní předměty a modely jenom DAEWOO, příležitostně i evropský (=korejský, až na HHR) CHEVROLET.



Vojta píše:Sháněl jsem Matýska, všude měli jen Sparka. Nakonec mi ho syn sehnal přes net až z Austrálie :lol:
Náhodou nějaký kontakt, kde přesně se dá ten Matízek sehnat, bys neměl? 8) Na eBay nebo přes Google jsem totiž nic takového nenašel... :cry: Akorát jsem našel, že ho snad vyráběla (vedle Lanosu) čínská firma BINGO TOYS - je to on?:

Obrázek Obrázek

Taky jsem ještě našel podobný model (jen jinak vybarvený) od firmy MICA:

Obrázek
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Re: Modely aut

Příspěvek od Slam »

alvin píše:ja si hodlám objadnať tento model sparka z tohto katalógu,to bude najjednoduchšie asi pre mňa :D
http://www.chevroletsk.com/images/pdf/s ... enstvi.pdf
Nechci Ti brát iluze, ale to určitě nebude ani levnější a ani jednodušší... :D Předpokládám, že cena přímo u Chevroletu bude ještě vyšší, než je běžná cena v ishopech, která je 780 Kč + poštovné, viz třeba:

http://www.svet-modelu.cz/chevrolet-mat ... 0/d-44548/
http://internetovy-obchod.msbox.cz/chev ... -dp-44548/
http://www.svet-nakupu.cz/chevrolet-mat ... -dp-44548/

Přitom na eBay je to model větší, otevírací, jmenuje se aspoň původním názvem Daewoo Matiz a přitom stojí jenom 19,96 dolarů (včetně poštovného!), což je právě teď při platbě přes PayPal (= platba proběhne ihned a nejsou žádné poplatky navíc bance nebo poště) rovných 389,96 Kč !!!

http://cgi.ebay.com/GM-DAEWOO-MATIZ-DIE ... 30474654QQ

Navíc - co je jednoduššího, než 2x kliknout na eBay stránce (tlačítka koupit + zaplatit) a pak jenom otevřít doma dveře pošťačce? 8)
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Vojta

Re: Modely aut

Příspěvek od Vojta »

To Slam: Ano, je to ten Číňan, prý stál 9 dolarů, poštovné prý bylo zdarma :lol:
Uživatelský avatar
Slam
Příspěvky: 2757
Registrován: čtv úno 23, 2006 13:07
Bydliště: Hradec Králové

Re: Modely aut

Příspěvek od Slam »

Vojta píše:To Slam: Ano, je to ten Číňan, prý stál 9 dolarů, poštovné prý bylo zdarma :lol:
Ale KDE, prosím, to bylo??? :)

Jinak tady:

http://www.breithaupts.com/tcnw505.htm

...ten maník píše, že Lanose i Matize koupil v dubnu 2005 za 2,50 dolarů kus... 8)
Daewoo Leganza 2.0 CDX (12/2002) • černá metalíza • 16V 93kW (T20SED)
Renault Clio III Grandtour 1.2 (07/2010) • červená • 16V 55kW (D4FD7)
Vojta

Re: Modely aut

Příspěvek od Vojta »

Zjistím a dám vědět
Vojta

Re: Modely aut

Příspěvek od Vojta »

To Sam: Podle informace od syna to sehnal přes eBay. Nic přesnějšího nevím, prý už si to nepamatuje - bylo to už na podzim 2007 (dostal jsem ho k Vánocům) a prý to bylo náročné na hledání.
Odpovědět

Zpět na „POKEC“