Čirá přední optika na Nexii

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Zamčeno

Máte zájem o čirou optiku na Nexii?

ne
11
19%
Ano
48
81%
 
Celkem hlasů: 59

-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Frantíku paráda až to dorobíš tak to fakt bude sedeť :lol: je to dobrý nápadík :lol: :lol: :lol:
Reklama
 

Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr S. »

Franto kdyby jsi chtěl ty lampy,tak by asi nebyl problém,ale ten člověk by chtěl půlku dopředu.
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Damek
Příspěvky: 876
Registrován: pát srp 06, 2004 15:31

Příspěvek od Damek »

niesu cire zadne svetla uz trocha out? 8)
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od Franta P. »

To petr soukup- o jaké lampy jde???
Tak sem je dodělal a posílám foto zatím na Nexii na ND. až mi přijdou červ. žárovky půjdou na mojí nessí.
Out nejsou když se dělaj do většiny nových vozů.
https://www.nexiaclub.com/vase-auta/franta-p/
Chevy Cruze 1.8 LTZ sedan, modrá Moroccan

Daewoo Nexia 1.5 8V GLE ,,Nessie,, - Forever in my Heart + Daewoo Nexia 1.5 16V GLX
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Téda Frantíku paráda len asi takto foto č.62 paráda ááále to foto č.61 je čo hááá :twisted: vrakáč v garáži a fešanda na mraze-to buď rád že Nessi nemá ručičky bo by Ti jednu flákla :twisted: :lol: :twisted: :lol: Ale svetla fajnovka opravdu dobrý nech si vravý každý čo chce :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od Franta P. »

No právě jí mám v garáži aby mi nemrzli ručičky když ji rozebírám. neboj je to jen dočasné. pak půjde do garáže červená a zelená na mráz. Ted mám problém s papírama. Na ekol. likvidaci chtěj kastli tak jí budu muset rozebrat do šroubku a věci nandat na půdu. a kastli odvést do šrotu. Bez ekologické likvidace papíry neodhlásim.
Nevíte jak by se to dalo spáchat abych nepřišel o kastli??? nebo ty papíry s číslama daruju. nebo já nevim.
No a na mraze a ve vánici mě ani nehne to rozebírat. červená to nějakej ten den vydrží venku. I když je mi jí líto :D
Chevy Cruze 1.8 LTZ sedan, modrá Moroccan

Daewoo Nexia 1.5 8V GLE ,,Nessie,, - Forever in my Heart + Daewoo Nexia 1.5 16V GLX
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr S. »

Franta P. píše:No právě jí mám v garáži aby mi nemrzli ručičky když ji rozebírám. neboj je to jen dočasné. pak půjde do garáže červená a zelená na mráz. Ted mám problém s papírama. Na ekol. likvidaci chtěj kastli tak jí budu muset rozebrat do šroubku a věci nandat na půdu. a kastli odvést do šrotu. Bez ekologické likvidace papíry neodhlásim.
Nevíte jak by se to dalo spáchat abych nepřišel o kastli??? nebo ty papíry s číslama daruju. nebo já nevim.
No a na mraze a ve vánici mě ani nehne to rozebírat. červená to nějakej ten den vydrží venku. I když je mi jí líto :D
No já myslel ty zadní,ale koukám,že už je pozdě. Vypadá to dost dobře!Franto tak udělej dočasné vyřazení. Vrátíš značky a jsi v klidu.
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od Franta P. »

A jaká by byla cena??? možná je koupim. uvidíme jak se tyhle budou chovat vůči vodě. jestli se nebudou mlžit a tak.
Myslíš jako do depozitu??? No to právě bych musel přihlásit na sebe. ted sem tam jako docasný majitel. to prihlášení stojí 700,- a pak to teprve dát do depozitu. Nedo dočasnym vyřazenim myslíš něco jiného???
No a ono se má od nového roku platit když máš auto v depozitu. Tak to je taky naprd.
Ten bazarník mi řekl prines mi papír o likvidaci a já to odhlásim. Ale kde jí mám sehnat to neřekl. ani ji nechce udělat.
Chevy Cruze 1.8 LTZ sedan, modrá Moroccan

Daewoo Nexia 1.5 8V GLE ,,Nessie,, - Forever in my Heart + Daewoo Nexia 1.5 16V GLX
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od Franta P. »

Tak pro první nedočkavce mohu představit jako (snad) první v ČR. :D Na Nexii. Ve dne udělám lepší foto.
V kombinaci vínové barvy vozu - Luxus :D
https://www.nexiaclub.com/gallery.php?a ... ia_id=1077
Ať si řiká kdo chce co chce že jsem Tuzer. Já sem uchvácen.
Chevy Cruze 1.8 LTZ sedan, modrá Moroccan

Daewoo Nexia 1.5 8V GLE ,,Nessie,, - Forever in my Heart + Daewoo Nexia 1.5 16V GLX
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Franto, zustavas tuzerem :lol: Me se to nelibi, je to z mody, pred par lety by to snad letelo :roll:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od Franta P. »

Od Miloshe pochvalu opravdu nečekám. :lol: :lol: :lol:
Chevy Cruze 1.8 LTZ sedan, modrá Moroccan

Daewoo Nexia 1.5 8V GLE ,,Nessie,, - Forever in my Heart + Daewoo Nexia 1.5 16V GLX
Damek
Příspěvky: 876
Registrován: pát srp 06, 2004 15:31

Příspěvek od Damek »

No ja suhlasim plne s Miloshom. Na nove auta sa to dava znacne obmedzene, moda je uz trochu inde ;)
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Franto pekné svietličky je to bombička a franta je jednička tak si trhnite nožičkami ale jeho Nesii je pekná aj z von tak z dnu -i -i -i Takže kludne pokračuj mám rád auta na ktorých sa podpisuje majitel a nie že si kúpi lambo a mám tuning - prd tohle je robota,drž sa :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Příspěvek od Franta P. »

Ciernygepard píše:No ja suhlasim plne s Miloshom. Na nove auta sa to dava znacne obmedzene, moda je uz trochu inde ;)
Vždyť Vám to nikdo nenutí. Si to na svoje auta dávat nemusíte. Každýmu se líbí něco jiného a já zrovna nepodléhám nejnovějším módním trendum ;)

Jinak to -peha- :díky sem rád že tu mojí práci aspoň někdo ocení.

Je to tu zatím asi myšleno abych si koupil nějaké sériové chrom lampy nebo tak něco jako má xxx procent aut. Ale jak tu jednou bylo řečeno neni nad to když mám něco na autě sám a nikdo jiný. Tady je vidět to protiřečení.
Jo jinak asi víte že na nexii z doplňků moc na výběr neni. ;)
Chevy Cruze 1.8 LTZ sedan, modrá Moroccan

Daewoo Nexia 1.5 8V GLE ,,Nessie,, - Forever in my Heart + Daewoo Nexia 1.5 16V GLX
Damek
Příspěvky: 876
Registrován: pát srp 06, 2004 15:31

Příspěvek od Damek »

Franto, ja Ti to nijak nehanim :lol: len konstatujem, ze uz to nie je najmodernejsie. Inak som kedysi chcel spravit presne to iste, co si vytvoril teraz ty. Nakoniec som sa na to vykaslal a ked som si uvedomil, ako rychlo ta modna vlna odoznela, tak som rad, ze som nechal tak
Zamčeno

Zpět na „NEXIA“