Čirá přední optika na Nexii

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Zamčeno

Máte zájem o čirou optiku na Nexii?

ne
11
19%
Ano
48
81%
 
Celkem hlasů: 59

Uživatelský avatar
FoXo
Příspěvky: 3898
Registrován: pát úno 22, 2008 00:00
Bydliště: Banská Bystrica
Kontaktovat uživatele:

Re: Čirá přední optika na Nexii

Příspěvek od FoXo »

Je to slovo proti slovu.
Nikto okrem tych co sa to tyka nevie aka je skutocne pravda.
Obe strany nechcu byt poskodene je to normalne.
Moj nazor premazat tieto hadky ktore nemaju zmysel.
Peniaze vratene boli a moze sa to zmazat koho bude zaujimat cira
optika si predsa nebude citat 50 stran hadok to sa potom vykasle citat cele forum.
Seat Altea XL 1,6 TDI
Ex. Daewoo Langos 1.6 16 V 3D, r. v. 1999, ABS, 2 x Airbag, El. predne okna, El. zrkadlo, El. stresne okno
Ex. Skoda Octavia 1 Tour 2008 1.6 + LPG
Moj Langos: https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=40&t=13996
Reklama
 

Uživatelský avatar
cukrar
Příspěvky: 283
Registrován: ned led 27, 2008 13:15
Bydliště: BRNO

Re: Čirá přední optika na Nexii

Příspěvek od cukrar »

Petr S. píše:Nevim proc by to mela byt drzost. Vyjadril jsem svuj nazor,tot vse. Taky te nenapadam,ze jsi me v Plumlove poslal do haje s alternatorem,kdyz jsi mi rekl,ze uz s Daewoo nemas nic spolecneho a ted tady nabizis jak mas dobreho auto elektrikare v Brne. To uz zde nemuzu vyjadrit svuj nazor???Radka znam velice dobre a kdyz nevysli xenony za 1000kc.vsem zalohu bez problemu vratil. Snazil se ty zbyla svetla sehnat,aby je meli vsichni,ale pan Cukrar nebyl ochoten ani akceptovat zvyseni ceny o 300kc. A odpoved kterou poslal,nebyla zrovna nejslusnejsi. Tot vse a byl bych rad,kdyby jsme toto tema uzavreli.

Pana cukrare nějak tahle informace minula asi se pan petr s. /radek ř. zapoměl jaksi zmínit o nějakém zvýšení a o částce 300kč, nebyla řeč. Možná jedna z mnoha výmluv co jsem už slyšel. ANO ANO odpověď byla od radka ř. peníze už byly poslány zpět. po měsíci mi žádné nedošly a když jsem ho nazval zlodějem a podvodníkem, tak čirou náhodou peníze přišly do 4dnů na konto.
Že by náhoda? Kdo ví? Možná věci mezi nebem a Zemí :-)
1. Daewoo Nexia 1.5 r.v.1997 (koupeno v r. 8/2006-prodáno v r. 8/2009)
2. Citroen Berlingo 1.6HDi r.v.2006 (koupeno v roce 8/2009)
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Re: Čirá přední optika na Nexii

Příspěvek od Franta P. »

Tak už se chlapy nehádejte. Hlavně že peníze přišli. A už bych to ukončil. Vrhá to i špatné světlo na klub. Už mi kolega z Hyundai clubu povídal že se tu nějak hádáme. :oops: Naše fórum nečtou jen Daewáci
Chevy Cruze 1.8 LTZ sedan, modrá Moroccan

Daewoo Nexia 1.5 8V GLE ,,Nessie,, - Forever in my Heart + Daewoo Nexia 1.5 16V GLX
Uživatelský avatar
cukrar
Příspěvky: 283
Registrován: ned led 27, 2008 13:15
Bydliště: BRNO

Re: Čirá přední optika na Nexii

Příspěvek od cukrar »

Franta P. píše:Tak už se chlapy nehádejte. Hlavně že peníze přišli. A už bych to ukončil. Vrhá to i špatné světlo na klub. Už mi kolega z Hyundai clubu povídal že se tu nějak hádáme. :oops: Naše fórum nečtou jen Daewáci
Souhlasím "Ivane smaž to komplet celé" :) díky
1. Daewoo Nexia 1.5 r.v.1997 (koupeno v r. 8/2006-prodáno v r. 8/2009)
2. Citroen Berlingo 1.6HDi r.v.2006 (koupeno v roce 8/2009)
Zamčeno

Zpět na „NEXIA“