Fórum usíná o půlnoci ...

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Je tu mrtvo a já jsem skoro mrtvej taky. Včera a dnes jsme stěhovali synovce, montovali a šibovali nábytek. Ani jeden fotbal jsem neviděl. Ještě jsem stačil dát na autokacik link na tuningpárty v Hradci Králové (Badger mě požádal). A jdu do hajan.
Reklama
 

Mitch z ráje Českýho
Příspěvky: 40
Registrován: úte kvě 23, 2006 19:57

Příspěvek od Mitch z ráje Českýho »

Vojta píše:Je tu mrtvo a já jsem skoro mrtvej taky. Včera a dnes jsme stěhovali synovce, montovali a šibovali nábytek. Ani jeden fotbal jsem neviděl. Ještě jsem stačil dát na autokacik link na tuningpárty v Hradci Králové (Badger mě požádal). A jdu do hajan.
Je mi tedy "51." , ale na mrtvýho si ještě nepřipadám. :roll: "Šak" se taky dočkáte pánové,že si ráno každý den pospíte do 9.hod. :lol: :lol: pak kafíčko,cigárko,kouknout co se děje na netu,dát si dobrý oběd,hoďku si pospat-pak kafíčko,cigárko...Není nad "zdravý" způsob života :D A jestli si myslíte,že tohle je provokace,tak to tedy provokace v žádném případě...no to tedy vůbec....ani náhodou.... JE!!!! :twisted:
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Ach ta pohoda

Příspěvek od Vazoun »

Je poznat že,v 51 letech jsi zcela zdráv a v pohodě.Taky jsem býval a v těch
letech jsem přestal kouřit.Zbytečně bych kolego ty mladší kolegy nedráždil.
Nemůžeš vědět jak se kdo vyspal ... cha,cha,cha :lol: :lol: :lol:
Nic ve zlém ale v 68 se už v takové pohodě cítit nebudeš, to garantuji každému na tomto foru také všechny zdravím a pěkný den přeje " Vazoun "
Mitch z ráje Českýho
Příspěvky: 40
Registrován: úte kvě 23, 2006 19:57

Re: Ach ta pohoda

Příspěvek od Mitch z ráje Českýho »

Vazoun píše:Je poznat že,v 51 letech jsi zcela zdráv a v pohodě.Taky jsem býval a v těch
letech jsem přestal kouřit.Zbytečně bych kolego ty mladší kolegy nedráždil.
Nemůžeš vědět jak se kdo vyspal ... cha,cha,cha :lol: :lol: :lol:
Nic ve zlém ale v 68 se už v takové pohodě cítit nebudeš, to garantuji každému na tomto foru také všechny zdravím a pěkný den přeje " Vazoun "
;) Dobře,když je něčeho víc,dá se z toho ubrat...skutečného mládí dosahujeme ve zralých letech. No v pohodě jsem,ale tak zcela zdráv nejsem a nemyšleno: "až na tu hlavu"
:lol: :lol: Chválím Matízka...po 2x zlomeném obratli bederní páteře je to jedno z mála aut,do kterého se dá normálně nastoupit.Do předchozího Una jsem lezl jak tankista :? a někdy bych nevlezl ani do maringotky :shock:
A "kluci" na foru"? Ty jsou fajn a věřím,že to ustojí... Když si tak pročítám ostatní fora, to Daewoo je bez nadsázky nejlepší a ani nepotřebuje nějaké zásahy adminů.Ale jelikož jsem tady krátce,tak nemůžu přijít na to čím to je a docela by mě zajímal věkový průměr Matízkářů,kterým přeju také hezký den.
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Lze to zjistit?

Příspěvek od Vazoun »

Máš pravdu kolegáčku z Ráje, opravdu by mohl být věkový průměr velice
zajímavý. Jsem přesvědčen,že nás starších opotřebovaných dopisovatelů
sem do fora moc nepíše.A je to škoda,lze se zde hodně poučit,mnohdy také
zasmát a pobavit - nemám pravdu?Stačí dobře pročítat příspěvky a názory.
Když tady na severu Čech / Šluknovsko / je venku ve stínu 30 C,kolik musí
být na jihu??? Zdraví pečící se " Vazoun " :oops: :oops: :P
Vojta

Re: Ach ta pohoda

Příspěvek od Vojta »

Mitch z ráje Českýho píše: ........a docela by mě zajímal věkový průměr Matízkářů,kterým přeju také hezký den.
U členů MATÍZ CLUBU (nemám od všech rok narození) vychází zatím průměr 36,2. Když vezmu i kluky ze Slovenska a nečleny clubu z Čech, vychází to asi na 38 roků.
Mitch z ráje Českýho
Příspěvky: 40
Registrován: úte kvě 23, 2006 19:57

Re: Lze to zjistit?

Příspěvek od Mitch z ráje Českýho »

Vazoun píše:Máš pravdu kolegáčku z Ráje, opravdu by mohl být věkový průměr velice
zajímavý. Jsem přesvědčen,že nás starších opotřebovaných dopisovatelů
sem do fora moc nepíše.A je to škoda,lze se zde hodně poučit,mnohdy také
zasmát a pobavit - nemám pravdu?Stačí dobře pročítat příspěvky a názory.
Když tady na severu Čech / Šluknovsko / je venku ve stínu 30 C,kolik musí
být na jihu??? Zdraví pečící se " Vazoun " :oops: :oops: :P
V Ráji je dnes jako v pekle... :evil: Myslím,že mi "opotřebovaní" se nenecháme zahanbit a nebudeme tu jen pro zasmání,i když s úsměvem prý jde všechno líp,jenže zkuste se smát když si skřípnete palec a ten mi teď modrááááá..ááá. :evil: Ale na to jak si občas "rýpnu" se ta omladina mezi 18.-45.lety :D drží statečně.Takže ještě jednou hezký den Matízkářům v celé republice a "mazejte" k vodě,tam si dejte jedno chlazený...mimochodem blíží se Svijanské slavnosti a bude to nářez,to také nejsou špatné srazy! :lol:
Mitch z ráje Českýho
Příspěvky: 40
Registrován: úte kvě 23, 2006 19:57

Re: Ach ta pohoda

Příspěvek od Mitch z ráje Českýho »

Vojta píše:
Mitch z ráje Českýho píše: ........a docela by mě zajímal věkový průměr Matízkářů,kterým přeju také hezký den.
U členů MATÍZ CLUBU (nemám od všech rok narození) vychází zatím průměr 36,2. Když vezmu i kluky ze Slovenska a nečleny clubu z Čech, vychází to asi na 38 roků.
Tak Matízkáři, přiznejte se komu je víc jak jeden rok? :P No ale když vezmu v úvahu počet členů,tak ten průměrný věk s Vazounem pěkně kazíme :lol:
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Dobrú...
Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djpsx »

Dobrou noc :lol:
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Jak to řešit

Příspěvek od Vazoun »

A to si myslíš ty kluku z Ráje, že se kvůli tomu, že kazíme věkový průměr
osazenstvu fora - mám odhlásit ?????To ani náhodou,mně se tu náhodou
moc líbí. Od mladých se taky rád něco přiučím a fandím jim. :lol: :lol: :lol:
Zdravím všechny na foru a přeji hezký " Sváteční den " :D " Vazoun " :P
Uživatelský avatar
Badger
Příspěvky: 753
Registrován: úte dub 25, 2006 17:28
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: Jak to řešit

Příspěvek od Badger »

Vazoun píše:A to si myslíš ty kluku z Ráje, že se kvůli tomu, že kazíme věkový průměr
osazenstvu fora - mám odhlásit ?????To ani náhodou,mně se tu náhodou
moc líbí. Od mladých se taky rád něco přiučím a fandím jim. :lol: :lol: :lol:
Zdravím všechny na foru a přeji hezký " Sváteční den " :D " Vazoun " :P
Já zase obdivuji Vaši starší generaci, jak se dokážete přizpůsobit a ještě teď učit pořád novým věcem atd. ;) ;)
Daewoo Matiz S 0.8L r.v. 1999, sport. pružiny -30mm, svíčky Brisk Tuning, přímé sání Green, sportovní výfuk Ulter Sport, přední čirá optika s černým vnitřkem, bílé blinkry, čiré mlhovky, zadní červenokouřová optika a na dalších úpravách se stále pracuje :-)
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Půlnoc, do skel nebubnují kapky (i když by to už chtělo). Horko jak blázen, ani spát se nedá. Na fóru nikdo, nic nového, jdu si hrát. Kdo si hraje - nezlobí.
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Dobré po půlnoci :D Venku +20 a v dáli se blýzká :shock:
Po dlouhé době opět po půlnoci!Dobrou noc všem lidem dobré vůle! ;)
Ať nám jezdí a nezlobí :P
Uživatelský avatar
eMKa Slovensko
Příspěvky: 2087
Registrován: úte zář 30, 2003 20:41
Bydliště: TN - NMnV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eMKa Slovensko »

ale tu je ako si mrtvo dneska :lol: :lol:
LANOS eMKa Slovensko, http://www.lanosclub.com
Obrázek
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Odpovědět

Zpět na „POKEC“