VIP Cruze

Zde můžete představit své miláčky :)

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: VIP Cruze

Příspěvek od tomask »

Pájo, kola jsou supr -i
Carthell Prg
Reklama
 

Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: VIP Cruze

Příspěvek od VIP »

Tááák konečně přezuto a trochu i umytý auto. Co vy na ty kola? Docela se mi to líbí, je to zase něco jinýho než to bylo, ale představoval jsem si to jinak. Zdá se mi, že se tím červeným proužkem opticky kola zdají menší.
Přílohy
IMG_20150409_192459.jpg
IMG_20150409_192451.jpg
IMG_20150409_144649.jpg
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: VIP Cruze

Příspěvek od VIP »

A ještě detail....
Přílohy
IMG_20150409_192512.jpg
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
imperator
Příspěvky: 57
Registrován: pon čer 16, 2014 12:25

Re: VIP Cruze

Příspěvek od imperator »

A to máš akú veľkosť? Inak fakt ten červený krúžok zmensuje a mne sa tam aj nehodí ale to je subjektivny názor - inak tie chromove krytky na hmlovky máš odkiaľ ? Nekoroduju ti ? Lebo ja mam aj hmlovky aj kluky na dverách chromovany plast a zachvilku to budem musiet dat asi dole - inak to zadné krídlo si kúpil už v čiernom ? A ako sa namontuvava ?
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: VIP Cruze

Příspěvek od VIP »

Jsou to 17tky. Ty kryty na mlhovky jsou koupené na Ebay. Mám je asi 2 roky a je to už celý volezlý, žádná kvalita to není. Křídlo jsem nechával stříkat. Je to už druhý. První mi v zimě prasklo nebo mi do toho někdo bouchl. Měl jsem ho přišroubovaný. To druhý mám jen přilepený tmelem na autoskla. Křídlo mě stálo asi cca 1800,- Kč. Mám ho z Carmaxu a pan Hudec mi ho dovezl loni na sraz na Olšovec -i .
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
imperator
Příspěvky: 57
Registrován: pon čer 16, 2014 12:25

Re: VIP Cruze

Příspěvek od imperator »

tak pokial to nie je nerezove tak to asi nevydrzi... mne to uz tiez schadza asi ich dam dole (lepene obojstrannou lepkou) tiez z aliexpressu ako aj chromove klucky dveri...
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: VIP Cruze

Příspěvek od VIP »

Jak se dají "jednoduše" zapsat do velkého techničáku jiné rozměry pneu? V pneuservisu říkal, že to musí schválit Chevrolet servis na základě typového listu. V Chevroletu mi řekli, že to musí schválit dovozce a že to bude stát kolem 3.000,- Kč. Jde to nějak jednodušeji nebo mám se tím vůbec zabývat? S Felicií jsem taky jezdil 11 let na pneu, které nebyly v TP zapsány. Díky za odpovědi. :PP:
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
Uživatelský avatar
slidil
Příspěvky: 1126
Registrován: pon úno 06, 2012 22:04
Bydliště: Koštice, okr. Louny

Re: VIP Cruze

Příspěvek od slidil »

Tady je to celkem podrobně popsaný. Každopádně něco tě to stát bude vždycky.

http://stk-roztoky.cz/postup-zapisu-raf ... la-s39.php
Captiva 2,2VCDi LTZ 135kW - 2012 (4x4 - 7míst)

Bylo:
Chevrolet Aveo 1,4 74kW - 2010
Hyundai Santamo 2,0i 102kW - 1999 (4x4 - 7míst)
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: VIP Cruze

Příspěvek od VIP »

To vypadá dost složitě a ani tomu moc nerozumím, co bych měl a kde dělat :shock: .
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: VIP Cruze

Příspěvek od tomask »

Pájo, je to jednoduchá věc.
Od prodejce kde si koupil kola bys měl dostat typový list na kola a jaké pneu můžeš na nich použít.
Pokud ho nemáš napiš prodejci email a on ti ho pošle, poplatek za typ. list je asi 200 Kč.
Pak zajed na technickou, kde to zkontroluji a potvrdí ti papír, poplatek asi 500 Kč.
S potvrzeným typ. listem s tech. kontroly i s velkým techničákem zajedeš na register vozidel (magistrát) kde ti za poplatek 100 Kč zapíšou do velkého techničáku kola i rozměr pneu.
Vše jsem si vyřídil za jeden den a stálo mě to do 1000 Kč.
Carthell Prg
KiaraStanley

Re: VIP Cruze

Příspěvek od KiaraStanley »

Pokud ten typovy list dostanes, tak je to sranda. Ale kdyz ne, tak mas dost velky problem. Sam jsem tohle zazil, kdyz jsem si chtel nechat zapsat dvacitky kola a gumy na Mustanga. A to byly original Shelby American od Carolla Shelbyho. Ale u tebe snad problem nebude, pokud to nejsou disky od nejakyho Lojzy z horni dolni. -i
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: VIP Cruze

Příspěvek od VIP »

Díky za odpovědi. V červnu jdu na první technickou, tak to hned vyzkouším. Typový list mi dá na sto %. :PP:
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
hoza
Příspěvky: 733
Registrován: pon kvě 14, 2012 20:58

Re: VIP Cruze

Příspěvek od hoza »

A už leštíš na sraz? -i :D
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: VIP Cruze

Příspěvek od VIP »

Obávám se, že nebude mít cenu něco leštit, když bude pršet :( -P :roll: :?: . Pokud bude bez deště, tak to samozřejmě naleštím -i -i :D :D :lol: :PP: .
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: VIP Cruze

Příspěvek od VIP »

tomask píše:Pájo, je to jednoduchá věc.
Od prodejce kde si koupil kola bys měl dostat typový list na kola a jaké pneu můžeš na nich použít.
Pokud ho nemáš napiš prodejci email a on ti ho pošle, poplatek za typ. list je asi 200 Kč.
Pak zajed na technickou, kde to zkontroluji a potvrdí ti papír, poplatek asi 500 Kč.
S potvrzeným typ. listem s tech. kontroly i s velkým techničákem zajedeš na register vozidel (magistrát) kde ti za poplatek 100 Kč zapíšou do velkého techničáku kola i rozměr pneu.
Vše jsem si vyřídil za jeden den a stálo mě to do 1000 Kč.
Tak jsem se ptal na technické na ten zápis alternativ pneu. Typový list musí být schválen i na konkrétní vozidlo, což určitě nebude. Bude schválen jen pro použití bla bla bla, ale určitě tam nikde nebude napsáno, že mi je schvalují na Cruze. To bude muset udělat dovozce. To znamená, že to prostě nejde jak píšeš. Jak to mám udělat jednoduše a bez problémů a bez schvalování dovozcem, což by mi to hodně prodražilo a ani se mi nechce kvůli tomu lítat do Prahy. -P :(
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Club Cars - Auta členů“