Chevrolet Orlando

Na co vše si dát pozor při koupi nového, rady při koupi ze zahraničí a další

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx, smire666

Odpovědět
Sajner
Příspěvky: 235
Registrován: ned dub 03, 2011 13:16

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od Sajner »

Chevrolet Orlando, LT plus 2,0 diesel 120 kW, strieborne
Opel Astra G Caravan, 1,6 benzin automat, 74 kW, sedy - rok vyroby 1999, kupeny v roku 2007 v AAA
Trabant 601 Combi, 19 kW, biely
Nitra
Reklama
 

Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od smire666 »

Trošku divná skupina kandidátov, keď proti sebe stoja vozidlá dosť odlišných kategórií ( mestské miniautá, rodinné vany, ...) :shock:
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Uživatelský avatar
inza
Příspěvky: 588
Registrován: ned úno 13, 2011 22:07
Bydliště: Brno

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od inza »

No nechci nijak urážet skupinu Orlando nadšených (včetně mě), ale je tam řada lepších aut - je namátkou nová A6, Hyundai i40, Lexus GS, Ampera / Volt atd.
Chevrolet Orlando 1.8 AT6 MY2014 LTZ + LPG Obrázek
Honda Accord Tourer 2.4 VTEC AT 2007 140kW + LPG Obrázek
Uživatelský avatar
vasa.prokop
Příspěvky: 107
Registrován: úte čer 14, 2011 20:45
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od vasa.prokop »

Beru to z pohledu taxikáře, takže mě z tohoto hlediska berte.

takže A6 cena...dle auto.cz..."Základní cena limuzíny Audi A6 činí 1 094 900 Kč včetně nové 19% sazby DPH. " cca 2,68 Chevroletů ve verzi LT+ .....a navíc neuveze 7 lidí.
Hiundai i40...cena základní model 549 990,- za tuhle cenu koupíte Orla 1.8. v plné palbě a téměř 100 000 vám ještě zůstane
Lexus GS - model CT cena v základu 699 000 ...čili opět skoro dvě Orlanda za tuto cenu a opět je to malé auto pro 5
Ampera, Volt ten snad ani ještě není na trhu (pokud se mýlím, tak mne opravte) ...elektrické auto by pro mě bylo více než alternativou dojezd alespoň 350 km a cena by musela být alespoň trochu nastavená pro "obyčejné smrtelníky" předpokládám, že cca 350 až 400 tisíc by bylo ideálních.

proto se domnívám, že v poměru cena/ výkon nemá Orel konkurenci
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od milosh »

Ohledne tech elektromobilu, vyvoj taky stal nejakou korunu a urcite se nebudou prodavat za min jak mega -P
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od smire666 »

Cena VW UP! v Nemecku od 9.800 evri a ak tam človek niečo chce, dostane sa pomaly na 13-14 tis.
...dve tisícky navrch a mám pekné veľké 7-miestne auto...s overeným motorom...
HOWGH! :PP:
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Uživatelský avatar
vasa.prokop
Příspěvky: 107
Registrován: úte čer 14, 2011 20:45
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od vasa.prokop »

milosh píše:Ohledne tech elektromobilu, vyvoj taky stal nejakou korunu a urcite se nebudou prodavat za min jak mega -P
ale za mega je to neprodejné...to si koupí akorat pár nadšenců a šílenců, co to rozhodně nebudou mít na podnikání, jelikož není možné aby se to v reálných podmínkách někdy vrátilo.
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od smire666 »

Kým nebudú nabíjacie stanice doslova na každom kroku, tak ktovieaké
rozšírenie elektromobilov nepredpokladám...
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Uživatelský avatar
Jožan
Příspěvky: 259
Registrován: sob čer 18, 2011 10:00
Bydliště: Broumov

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od Jožan »

Teď jsem poprvé vezl plné auto-6 maníků na fotbalový zápas-a fakt jsem se divil že Orlík bez problémů akceleroval.Poměr cena-užitkovost je super.Vemte si Passata r.v.2007,kámoš za něj dal 1.078.000,- a teď ho prodal za 250.000,-.My máme šanci že po 4 letech ho prodáme za 150.000.To je jak pěst na oko!!!
Yamaha XJ6 Diversion,Yamaha WR 250R,Chevrolet Orlando 1,8LTZ černá metalíza
Uživatelský avatar
inza
Příspěvky: 588
Registrován: ned úno 13, 2011 22:07
Bydliště: Brno

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od inza »

milosh píše:Ohledne tech elektromobilu, vyvoj taky stal nejakou korunu a urcite se nebudou prodavat za min jak mega -P
Základní cena Ampery je někde kolem 900tis.
Chevrolet Orlando 1.8 AT6 MY2014 LTZ + LPG Obrázek
Honda Accord Tourer 2.4 VTEC AT 2007 140kW + LPG Obrázek
Uživatelský avatar
inza
Příspěvky: 588
Registrován: ned úno 13, 2011 22:07
Bydliště: Brno

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od inza »

vasa.prokop píše:Beru to z pohledu taxikáře, takže mě z tohoto hlediska berte.

takže A6 cena...dle auto.cz..."Základní cena limuzíny Audi A6 činí 1 094 900 Kč včetně nové 19% sazby DPH. " cca 2,68 Chevroletů ve verzi LT+ .....a navíc neuveze 7 lidí.
Hiundai i40...cena základní model 549 990,- za tuhle cenu koupíte Orla 1.8. v plné palbě a téměř 100 000 vám ještě zůstane
Lexus GS - model CT cena v základu 699 000 ...čili opět skoro dvě Orlanda za tuto cenu a opět je to malé auto pro 5
Ampera, Volt ten snad ani ještě není na trhu (pokud se mýlím, tak mne opravte) ...elektrické auto by pro mě bylo více než alternativou dojezd alespoň 350 km a cena by musela být alespoň trochu nastavená pro "obyčejné smrtelníky" předpokládám, že cca 350 až 400 tisíc by bylo ideálních.

proto se domnívám, že v poměru cena/ výkon nemá Orel konkurenci

V tomto smyslu určitě, jinak bych si ho nevybral :)
Ale jinak jsou opravdu lepší...
Chevrolet Orlando 1.8 AT6 MY2014 LTZ + LPG Obrázek
Honda Accord Tourer 2.4 VTEC AT 2007 140kW + LPG Obrázek
Uživatelský avatar
dadif
Příspěvky: 319
Registrován: pát kvě 13, 2011 23:32
Bydliště: Jihlava

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od dadif »

Myslím, že je bez debat to, že existujou lepší auta. Těch je spousta. Zrovna ty, co má inza v podpisu bych já osobně taky považoval za lepší. Ale jsou to auta, který si velká část obyvatel ČR (včetně mě) může dovolit jenom jako ojetinu. A to s sebou nese spoutu nevýhod a rizik.
Proto si troufám tvrdit, že v poměru cena / užitná hodnota bude Orlando těžko hledat konkurenta.
Ale nemyslím si, že v Auto roku 2012 významně zaboduje...
Chevrolet Orlando 1.8 LT+ '11, pewter grey
dříve - Mondeo III 2.0 TDDi kombi '01, ještě dříve - Renault R21 GTS '91, ještě dříve - ...
Suzuki AN400 Burgman '99
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od smire666 »

VW Up!: Ceny v Německu začínají na 9.850 Euro (245.000,-Kč)
Základní výbava nového mini VW zahrnuje jen to nejnutnější.
Nové modely
Automobilka Volkswagen zveřejnila ceník třídveřového miniauta Up! na domácím německém trhu.
Nejlevnější varianta nazvaná Take Up! s litrovým motorem o výkonu 44 kW u našich západních sousedů stojí 9.850 euro, což je v přepočtu zhruba 245.000,- Kč.
Už při premiéře Upu automobilka oznámila, že verze Take Up! nabídne hlavně nízkou cenu. Díky tomu je výbava základní varianty opravdu spartánská a zahrnuje jen to nejnutnější – čtyři airbagy, elektromechanický posilovač řízení a přední kotoučové brzdy.
Boční okna se stahují ručně, to samé platí i pro ovládaní vnějších zpětných zrcátek.
Volkswagen Up!: První kontakt
Nárazníky automobilu jsou lakovány barvou karoserie, ocelová kola jsou 14palcová.
Vyšší výbava Move Up! začíná na částce 10.650 euro (asi 265.000,- Kč). V tomto případě je malý Volkswagen navíc vybaven otáčkoměrem, centrálním zamykáním, asymetrickým sklápěním zadních sedaček a zavíratelnou schránkou před spolujezdcem. Zrcátka i kliky dveří jsou v barvě karoserie.
Výbavu je v obou případech možné rozšířit několika pakety. Takzvaný Comfort pack v Německu stojí 460 euro a zahrnuje elektrické ovládání oken, centrální zamykání s dálkovým ovládáním a výškově nastavitelné sedadlo řidiče.
Příplatek za klimatizaci je 540 euro, systém maps + more, jehož základem je mobilní osobní informační a zábavní zařízení PID (Personal Infotainment Device), je za 355 euro.
Zájemci o silnější litrový motor s 55 kW si musejí připravit 600 euro navíc.
Verzi Move Up! je možné obohatit i další výbavou, jako je winter pack (390 euro) s předními mlhovkami, vyhřívanými předními sedačkami, elektrickými a vyhřívanými zpětnými zrcátky.
Do budoucna Volkswagen připravuje ještě verzi spalující zemní plyn (CNG). Její výkon bude 50 kW a spotřeba plynu 3,2 kg/100 km (emise CO2 86 g/km, resp. 79 g/km ve verzi BMT). Od roku 2013 by se měl přidat i e-Up! poháněný elektromotorem.
Chystaná výbava High Up! (ve dvou verzích up! white a up! black) bude lifestylovým vrcholem.

Spočítajte si sami, na koľko vyjde toto autíčko v rozumnej výbave v porovnaní s konkurenciou... :?:
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Uživatelský avatar
vasa.prokop
Příspěvky: 107
Registrován: úte čer 14, 2011 20:45
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od vasa.prokop »

VW Up!
Tak tohle je jedno z nejošklivějších vozítek na brambory co jsem kdy viděl a za tu cenu...když už bych si musel vybírat nějaké přibližovadlo do kapsy tak raději nové Aveo :o)
Poky Ul
Příspěvky: 2850
Registrován: ned srp 07, 2011 21:27
Bydliště: Ustí nad Labem

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od Poky Ul »

A nebo Sparka -i :D
Chevrolet Orlando LT+bílá OLYMPIC
1,8 16V benzín 104kW 141k
Chevrolet Orlando Club EAGLE SQUADRON
Daewoo Matiz 38Kw 52k ZLATEJ
www.chevroletorlando.webnode.cz
Odpovědět

Zpět na „Kupujeme Orlando“