Moje dnešní nehoda ...

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Muco píše:Ja som ten dezen na internete videl a je to zaujímavý dezén..Prezraď, ako sa to chová na cestách ???
Kolego, o těchto pneumatikách jsem toho už hodně napsal v threadu o Nexia projectu - stačí hledat. Ale rád zopakuju. Jedná se o semizávodní pneumatiky, s měkkou směsí, která má po zahřátí vynikajicí přilnavost, což přináší daň v délce životnosti, která je někde na hranici 5.000 km. Přilnavost je vynikající, v zatáčkách se člověk často dostává za hranice fyzikálních zákonů a pneumatiky jsou v rozměru 15" schopné přenést i mých 220 koní. Je-li mokrá vozovka, už to takový zázrak není, ale chovají se jako průměrné pneumatiky. Stačí Ti to takto?

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Reklama
 

Uživatelský avatar
Muco
Příspěvky: 930
Registrován: pát úno 23, 2007 08:47
Bydliště: Banská Bystrica

Příspěvek od Muco »

Jasne!!!! Dík !!! ale priznám sa,keď som videl tú fotku dezénu na tejto stránke ,tak by ma ani vo sne nenapadlo,že si to niekde na iných stránkach rozoberal-inak by som určite hľadal.Aj ja ak viem,že niekde inde sa dozvieš viac,rád toho človeka navediem na stránky-TO ALE MYSLIM V DOBROM-i keď to vyznie ako keby som sa urazil-opak je ale pravdou(ako som napr.navrhol andree -predaj gúm v sekcii: Je to tady zase!-Zimne gumy) ;) ;) ;)
Vlastnil som Kalosa(2006),terazky mám TOYOTU yaris VVTi 1.0 /51kW
Zrýchlenie z 0-100km/h : nestíham to zmerať.. ;-))
Preťaženie : od xxxG do - xxxG a aj viac - nedá sa to vyrátať :-(
Reálna spotreba - priemer cca 5/L
+DAEWOO mikrovlnku od r. 1996-do dnes
Obrázek
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Ivan píše:
Muco píše:Ja som ten dezen na internete videl a je to zaujímavý dezén..Prezraď, ako sa to chová na cestách ???
Kolego, o těchto pneumatikách jsem toho už hodně napsal v threadu o Nexia projectu - stačí hledat. Ale rád zopakuju. Jedná se o semizávodní pneumatiky, s měkkou směsí, která má po zahřátí vynikajicí přilnavost, což přináší daň v délce životnosti, která je někde na hranici 5.000 km. Přilnavost je vynikající, v zatáčkách se člověk často dostává za hranice fyzikálních zákonů a pneumatiky jsou v rozměru 15" schopné přenést i mých 220 koní. Je-li mokrá vozovka, už to takový zázrak není, ale chovají se jako průměrné pneumatiky. Stačí Ti to takto?
Ty vado jen 5000km? Tak pokud jsou za 300kc kus tak se to da... :D A na ty z bidou dva mesice by mi to mohlo vydrzet... ;)
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Muco píše:Jasne!!!! Dík !!! ale priznám sa,keď som videl tú fotku dezénu na tejto stránke ,tak by ma ani vo sne nenapadlo,že si to niekde na iných stránkach rozoberal-inak by som určite hľadal.Aj ja ak viem,že niekde inde sa dozvieš viac,rád toho človeka navediem na stránky-TO ALE MYSLIM V DOBROM-i keď to vyznie ako keby som sa urazil-opak je ale pravdou(ako som napr.navrhol andree -predaj gúm v sekcii: Je to tady zase!-Zimne gumy) ;) ;) ;)
https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?t=9237 někde na těch 10 stránkách jsem o tom psal :-)

Jinak bohužel za 300 Kč kus není... přidej ještě jednu nulu a trefils :D

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
Marra
Příspěvky: 222
Registrován: čtv říj 14, 2004 19:28
Bydliště: Nový Jičín

Příspěvek od Marra »

ahoj Ivane, delší dobu jsem tu nebyl,ale přijdu sem... moc mě to mrzí, dost to naštve, když se tohle stane, sám to dobře vím...ale když nad tím uvažuju, tak jsi to zvládl nejbravurněji jak jsi mohl - taková rychlost, nikdo jiný nesestřelen a ještě na tvém autě relativně malá škoda na tu velkou rychlost. O rychlosti tady někdo pochybuje, ale 140 je tachometrových 130, takže podle předpisů... snad se ti to podaří dát brzy do kupy ať vypadá zas tak úžasně, jako před tím.
Nexxxia Sedan 1,5 8V RAKETA za 6 l / 100 km
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Díky, Marro, pracuje se na tom :-)

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Odpovědět

Zpět na „NEXIA“