1. Slovensko-český zraz - Manínska tiesňava - detailné info

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

alvin píše:Veru,škoda,že Topol ani Docent neprídu,vôbec škoda každe duše z fóra čo nepríde,milerád by som sa snimi spoznal aj osobne :D
Bohužel, jednak je to pro mne dost z ruky a druhak se už skoro rok bezúspěšně zbavuju manželky :evil: (teda naprosto legálně, rozvodem), takže s financema taky nic moc :( .
Ale Baldovec by mně příští rok neměl ujít ;) .
Reklama
 

Uživatelský avatar
SkylineGTR
Příspěvky: 1463
Registrován: čtv úno 05, 2004 09:50
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SkylineGTR »

-peha- píše:Aj my tak dáko teda východ SR jo Sky keby náhodou zapršalo tak sa stretneme pred areálom aby sme sapoumývaly a naleštili teda naše zlatíčka :lol: :lol: :lol: Tešenie je velké aj z mojej strany :lol: :lol: :lol:
No jasně, že beru sebou kyblík a hadr. Bez tohoto vybavení bych nejel. :P
Jak zítra dojedu z roboty, tak se pustím do leštění a vysávání. Taky budu dávat nové potahy. Už se těším. 8)
Daewoo Lanos 1,6 16v - Remus + Denso + KD + OMP + KYB + H&R + O.Z ;o)

http://s10.gladiatus.cz/game/c.php?uid=111067
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Jasne já to už druhý deň leštím ale vlastne nemám čo lebo asi ješte nebola špinavá vždy len po jazde ale potom hned šupky dupky a čistím a zasadne sám a ručne žiadna umývačka a kvalitné (moja hovorý že tak drahú kozmetiku nemá ani na seba)prípravky na ošetrenie tk to je moja choroba a autá boli vždy moja chlouba :lol: :lol: :lol: Mám super prípravek čéče som to vodkoukal vod tuningárú si představ že potvory kupujou v LIDLu takovej čistič na lesklej nábytek a stím to jde perfekne dojedu předvedu jó a litr stojí 29 sk s rosprašovačem PARÁDA :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:Já si s tim čistim TAXIK na stanovišti :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

no koukam sem se jeden den zeptal a za par dni je tu na hodinu cteni a jedna horsi zprava nez ta druha.no neva nejak to prezijem ale topeni nemam musel bych pro nej na chatu.takze gril beru nejkej ten kus jidla na nej a hrnecek na caj :D .
navic to vypada ze moje zena asi zustane doma jelikoz se uplne neciti na tak dlouhou cestu ale uvidim jak to dopadne.
sulovske skaly jsou nadherne a moc rad bych se tam zasel podivat.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
J.Bad
Příspěvky: 738
Registrován: ned črc 16, 2006 22:24
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od J.Bad »

Tak schválně - kdo z nás Čechů má sjednané pojištění proti úrazu?Já na to úplně zapomněl - ale snad nebude žádnej problém - tak hlavně ať všichni dorazí v pohodě tam i zpátky...Je to šetření na špatném místě,ale kdo se bojí nesmí do lesa (na Slovensko).
Matizek modrej - jak jinak 5/2003 najeto 120 000 defend lock,radio Pioneer 2x airbag,posilovač,ABS,tónovaný skla,elektrika,central a navíc od 8/2010 čipnuté na 51KW!! - člen Matiz clubu č.27
Ozorák Mikuláš
Příspěvky: 315
Registrován: úte říj 24, 2006 19:21
Bydliště: Nové Zámky - SK

Příspěvek od Ozorák Mikuláš »

Zdar všetci ! Nebude to také hrozné. Veď oficiálne sa začne kúriť až v októbri ak dobre viem. Ale bez srandy.
Netreba myslieť na zlé a zimu. Toto nás nesmie odradiť . Som presvedčený , že taká zima nebude , aby sa to nedalo vydržať. A okrem toho si myslím , že bude veľká snaha dať kotolňu do prevádzky už len kôli tomu , že sa jedná o meno a hlavne zisk. To je môj názor.
Miki
______________________________
Škoda 110 - červená
Daewoo Nexia GLE , 1,5 SOHC, 8V , 1996 - zlatá metalíza
Uživatelský avatar
Iveta
Příspěvky: 518
Registrován: pon kvě 15, 2006 22:29
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Iveta »

To - Peha, sleduji jak pořád leštíte a umýváte auta. Sakra chlapi kde na to berete čas ? :shock: Já dnes nessi umyju a maximálně trochu vysaju a končím bo nestíhám. :cry: Na druhou stranu si říkám proč se s tím dělat když Filip bere hadr a kyblík a ty leštěnku. Když vás to tak baví tak bych měla umyto i naleštěno. :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lo
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Nic si z toho nedělej, Ivet....jsme na tom stejně....já nestihnu ani vysát...max. projedu myčkou... :lol: :lol: :lol:
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

Tak ja som včera bola prvý krát s Kaloskom v autoumývačke. Okrem toho, že som nemohla dať dolu anténu, to dopadlo v pohode. Akurát to umytie sa nemôže zrovnať s tým, ked si ho umývam sama. Tiež ma to to baví, ale teraz som v takej časovej tiesni, že som musela zmeniť taktiku.
A tá anténa držala ako potvora. Najprv som si skoro prsty odkrvila, aj Mipovi som volala, že či tam nie je nejaká finta, ale nakoniec som bola nútená požiadať chalana z pumpy, aby ju odšroboval kliešťami. Prežila ......
A dnes ráno som už mala na streche pozdrav od nejakej lietajúcej beštie. :?
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4357
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alvin »

vet,Ivoši hovoríte mi zduše,mne sa moja polovička vráti s autom tak okolo 17.30 tak sa chystám na ručnú umyvárku a potom ho ešte trochu vypucovať zvnútra,inak ja si na to potrpím,ani doma nemusí vždy všetko svietiť leskom,ale vo vnútri v aute veru hej :P .
A prečo na ručnú? presne z takého dôvodu,ako spomína LIFELIKE,ja som závit na anténe jednocho znásilnil :P :P :P ,keďže pôvodna mala ľavý závit,ale už pravdaže pri kúpe chýbala,predajca nám dal ako náhradu zadarmo koberčeky dovnútra,ale tá pôvodna s ľavým závitom je bežne nezohnateľná,leda v CHevrolete za horibilnú sumu aj to potom by som ju asi musel stále na noc dávať dole,tak som si za 140 Sk kúpil univerzálnu a tú tam jednoducho hrubou silou natočil,keď univerzálna,tak univerzálna :P :P :P :P ,Takže,keby som ju aj dal dole,už by hore tak ľahko naspäť nešla,navyše ,tu kúsok od domu mám ručnú umyvárku...
ešte akurát musím ísť si kúpiť diaľničnu nálepku a nejaké drobnosti
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
Latrele
Příspěvky: 234
Registrován: stř dub 18, 2007 20:37
Bydliště: Hradec Králové
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Latrele »

Ahojky vsem omlouvam se, ale prijet nemuzu skolila me chripka :( moc me to mrzi tak doufam, ze si to tam uzijete :(
Kdybych nebyl, kdo jsem, netoužil bych, po čem toužím. Daewoo Leganza 2.0l 16V
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Budem tm vlstne mať dáku koleginku :lol: :lol: :lol: Jo chrýpku som prekonával tiež tento týžden ale už to ide tak sa hlavne vylieč aby si mohol na najbližšie a hlvne je to velká škoda jako u každého kdo sa nedostaví :lol: :lol: :lol: Drž sa :lol:
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

tak taky jsem umyl auto i kdyz to velkou cenu nema ale aspon neco.mam i nejake penize od slovenskeho vydavatele a snad nezapomenu gril.jen nemam ani uhli ani nic k jidlu ale treba se to podari jeste zitra cestou.
jinak jedu nakonec uplne sam coz me moc mrzi ale zena se boji dlouhe cesty a preci jen uz ma ponekud vetsi bricho a nebo se ji jen nechce.takze pokud nezabloudim nebo se neco nestane mel bych zitra dorazit kolem 11 hodiny.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Odpovědět

Zpět na „Srazy“