unik kapaliny

Moderátor: Blue Lanos

Uživatelský avatar
Rado
Příspěvky: 525
Registrován: pát led 21, 2005 16:28
Bydliště: Bratislava

Příspěvek od Rado »

No aj mne to tam jemne presakuje..ale nejak sa to samoucpava tak to neriesim zatial :lol:
Inac nestacilo dat dolu hlavu?....predpokladam ze sa vymeni iba tesnenie sacieho potrubia..alebo to mas spojene uz aj z nejakou inou opravou?
Matiz SE 99 zelena metla - stale sa na nom pracuje
Reklama
 

Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 3598
Registrován: ned říj 10, 2004 20:09
Bydliště: Mexico City
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od JRD McLAREN »

PAMA píše:
-peha- píše:Pamíku čo to snad tam nechčeš dáť silnejší motor :lol: :lol: :lol: A to kedy sa Ti stalo :?:
Vcera na krizovatke mi stupala para s pod kapoty a bolo citit vodu.Ked som to otvoril tak mi to vzadu cikalo. :roll:
Noo taky 2,5 disel keby sa tam mestii alebo 1,4.
1.2ku z Avea tam nacpesh f pohode..
teda Motor, prevodovka, poloosi z Matiza2..

to to potom bude trhat asfalt...
IMF Master Ignition Forum - http://imfsoft-forum.eu//
Opravy vašich plechových miláčikov
Uživatelský avatar
PAMA
Příspěvky: 203
Registrován: ned lis 06, 2005 17:23
Bydliště: Trencin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PAMA »

Rado píše:No aj mne to tam jemne presakuje..ale nejak sa to samoucpava tak to neriesim zatial :lol:
Inac nestacilo dat dolu hlavu?....predpokladam ze sa vymeni iba tesnenie sacieho potrubia..alebo to mas spojene uz aj z nejakou inou opravou?
Chcem vymenit lamelu a lozisko.Rozmyslal som este ze by som zrepasovla prevodovku ale tu asi necham tak.
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Rado píše:No aj mne to tam jemne presakuje..ale nejak sa to samoucpava tak to neriesim zatial :lol:
Inac nestacilo dat dolu hlavu?....predpokladam ze sa vymeni iba tesnenie sacieho potrubia..alebo to mas spojene uz aj z nejakou inou opravou?
Bohužel těsnění vyměnit nestačí, protože přepážka vedle toho obdélníkového otvoru je úplně rozežraná...
Uživatelský avatar
PAMA
Příspěvky: 203
Registrován: ned lis 06, 2005 17:23
Bydliště: Trencin
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od PAMA »

Docent píše:
Rado píše:No aj mne to tam jemne presakuje..ale nejak sa to samoucpava tak to neriesim zatial :lol:
Inac nestacilo dat dolu hlavu?....predpokladam ze sa vymeni iba tesnenie sacieho potrubia..alebo to mas spojene uz aj z nejakou inou opravou?
Bohužel těsnění vyměnit nestačí, protože přepážka vedle toho obdélníkového otvoru je úplně rozežraná...

Taky problem mam aj ja.Tesnenie som vymenil ale trosku mi to tam presakuje.Potom to prestalo asi sa to zapchalo.No rozmyslal som ze by som odstranil ten stvorec a vyrobil by som tam blendu.Ale az ked to bude tiect.
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

jo tohle je reseni.proste to uriznout a u kusu zeleza udelat zaslepku a bude to drzet uplne v pohode.uz k nam 1 auto takto upravene prijelo.sice teklo ale jen proto ze byl pouzit spatny material ktery zrezl a diky tomu to zacalo tect.chce do dural nebo hlinik nebo mosaz.silnejsi alespon 5mm
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Tak to já tam mám poctivej dubovej špalík pečlivě opatlanej epoxydem a pod sacím potrubím klingeritový těsnění :lol: .
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

ty si koumak ale at to slouzi
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Příspěvek od ppp »

Docent píše:Tak to já tam mám poctivej dubovej špalík pečlivě opatlanej epoxydem a pod sacím potrubím klingeritový těsnění :lol: .
Klingerit je dobry, ja ho mam na vyfuku za katalyzatorom :).
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“