Začínam bejt nas...j !!!!!!!!!

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

No pro lidi, kteří mají čas na to, dělat něco na autě, je to nevýhoda...ovšem vzhledem k dosažitelnosti hned několika servisů je to nevýhoda velmi zanedbatelná. ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Reklama
 

Parťák1
Příspěvky: 42
Registrován: stř dub 05, 2006 08:46
Bydliště: Most pri Bratislave

Příspěvek od Parťák1 »

No na to, že jsi Krtku značený daewoo master, ta se pěkně rozjíždíš. Člověče já tu svoji nubirku hýčkal a ona sloužila. Žárovky jsem měnil dvakrát za čtyři roky jednou protože staré byly ještě původní a druhýkrát po bouračce, pětwattovky ve předních světlech jeden měsíc odcházeli velmi často, v týdnu jsem vyměnil čtyři, ale z fyziky vím, že to není normální a tak vylučovací metodou bylo nutné začít kontrolovat elektriku a závada byla nalezena a odstraněna (špatně uložené svíčkové káble=>propálená izolace=>probíjení=>nestabilní elektrika=>odpalování žárovek), je lépe si některé věci dělat sám. Palivové čerpadlo 3100,- Sk velkosklad, práce cca hodina (natrápil jsem se s poistným kroužkem a sám sobě si nic neúčtuju - v podstatě jsem se bavil). Originál servis účtoval výměnu rozvodů a rozvodového řemene a když to po dvou měsících kleklo, tak u kámoše, který byl ochotný pracovat i v neděli do oběda jsme zjistili, že nebylo vyměněno nic, ale hlavně že jsem to zaplatil od té doby jezdím k němu vždy řekne co si ve velkoskladě mám koupit za součástky a práci účtuje velmi kamarádskou: jednoduchá výměna oleje(před panelákem to dělat nebudu) - 0,5 l abslolut vodky (olej a filtr vlastní); přezutí a nahození kol - 0,5 l abslolut vodky + 100,- Sk na pivko. Vodní čerpadlo (neplánovaný nákup přes jeho servis původně měnil tlakové čidlo oleje, které jsem rovněž měl zakoupené ve velkoskladě) - okolo 2600,-Sk a zapráci nevzal nic. nubča jezdila a trhala asfalt. Tlumiče mi měnili přední - 2600,- Sk aj s prací. Do pr.... tak co furt skuhráš. je pravdou, že jsem perfekcioalista a byl jsem v servisu pečený vařený, protože přes hrající rádio bylo slyšet nějaké klepkání než jsme zjistili že to na nerovném asfaltu klepe packa na pásech do sloupku. Není třeba strácet ervy a urážet stroj, kde máš za peníze, které jsi investoval komfort, který ti za stejné peníze ani octávka nenabídne, leda že by jsi si připlatil, jo a nikdy jsem nedával H7 jen H4 a nebyl problém, když jsem neviděl umyl jsem na nejbližší pumpě světla :lol:
Lacetti HB 1,6 16V WTCC, tpastrnek@yahoo.com
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

No tak servisovat nový auto za flašku u kámoše by chtělo fakt kuráž :lol: S koktáfkou se neodvažuju srovnávat žádnej daewroolet, nechci se zas nas... Ale už sem smířenej s tim že muj paskvlil je prostě půlroční náběhovej klump.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“