MATÍZ CLUB CZ

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Robert
Příspěvky: 1266
Registrován: úte srp 31, 2004 19:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert »

Zatím vyjednávám možnost srazu Matizků na Grand Prix v Brně ;)
Do jara to musí vyjít...to už by měl být sport. podvozek doma a nějaký fešný 15" kola ;)
Reklama
 

Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

Robert píše:Zatím vyjednávám možnost srazu Matizků na Grand Prix v Brně ;)
Do jara to musí vyjít...to už by měl být sport. podvozek doma a nějaký fešný 15" kola ;)
S Ivanem jsme se v Piešťanech shodli, že bychom napřímili síly hlavně na velký vše-Daewoo československý sraz. Ale nic nevylučuje jeho pořádání na AMD...
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Uživatelský avatar
Robert
Příspěvky: 1266
Registrován: úte srp 31, 2004 19:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert »

Zatím je vše ve fázi jednání s kamarádem, kterej tam má vlivný známý :lol:
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Takže přihlášení členové Matíz clubu - průkazky jsou vytištěné, jen je zalaminuji a můžu je poslat. Dnes jsem to dodělal. Snad se budou líbit. Pro další případné zájemce není problém dotisknout jen jméno a přezdívku. Matrice mám.
Uživatelský avatar
Robert
Příspěvky: 1266
Registrován: úte srp 31, 2004 19:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert »

:D Huraaaa, co jsme dlužni? :D
Uživatelský avatar
dannn
Příspěvky: 11
Registrován: pát zář 09, 2005 12:46
Bydliště: děčín

Příspěvek od dannn »

Super!
černomodrý mates 0.8 r.v.2000 najeto 70000km bez nehody:)
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Tak se těším ;)
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
shaman
Příspěvky: 298
Registrován: ned zář 05, 2004 22:04
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od shaman »

Ja se taky hlasim do Matiz clubu! Bude treba nejaka samolepka na auto? To by pomohlo asi i vic nez letaky, protoze kdyz predjizdim jine Matesy, tak aby aspon vedeli, kde se doctou jak to poladit :-) Jinak sorry za pozdni reakci, ale moc casto se tu neobjevuju.. Musim se polepsit :oops:
Pro ty co mají rádi skútry - www.scootland.cz
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Před časem jsem tady někde viděl nápis www.daewooclub.com, i si snad pomatuju podrobnosti - šíře 15 cm, písmo Impact, výška podle těch 2 předchozích údajů vyjde. Teď to ale nikde nemůžu najít :evil: (navíc ty nápisy byly stříbrný, což by na stříbrném Matýzkovi moc nevyniklo :roll: ). Poptával jsem se v grafickým studiu, ale chtěli buď podklad z grafickýho programu (Corel nevlastním a krást ho kvůli tomu nehodlám), nebo zaplatit práci grafika (250,- Kč), + jednorázová sazba za přípravu 100,- Kč, vlastní nálepka by vyšla na cca 30,- Kč, pro 1 ks se to tedy moc nevyplatí :evil: .
Vojta

Příspěvek od Vojta »

To je parketa pro Tomáše. Na srazu v Milovicích ji měl. Takže Tomáši, jak by to vypadalo s tou samolepkou www.daewooclub.com? Za kolik, kdy atd.
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

jj, přidávám se, a i nějakou jinou než stříbrnou - nejlépe modrou asi jako je Vojtův ochipovaný Matýzek 8) .
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Samolepku už má hafo lidí , kromě PavlaZ , všichni ze srazu Nubir na Strahově. Osobně jsem je tam olepil :lol: . Takže současný stav je : Já ( obě káry) , Franta ,Richard, Brainmann, Loobo, Ondras ( ten jí má od Milovic). Sorry , že jsem tenkrát neměl pro Tebe Vojto.
Nechávám je dělat v jedný reklamce , cena je asi 15 kulí , pár jich ještě mám v rezervě , čekal jsem na Strahově větší účast .....

No , ale jak to udělat s rozesíláním , teď jsem dost vytížen , ale přidělat je klidně skočím , i tu modrou pro Docenta , ale poslal bych je spíš Vojtovi ať je přikládá k průkazce ........ nevím , navrhněte něco .....
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Jezdím přes Klecany každý den, dělám v PEMA Zdiby, tak si klidně ráno nebo odpoledne můžem udělat minisraz na návsi :lol: .
Uživatelský avatar
DannyFloyd
Příspěvky: 45
Registrován: úte srp 23, 2005 19:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Hurá!

Příspěvek od DannyFloyd »

Hurá,bude průkaz. Tričko - budí zájem,lidi čumí co to tam mám,doporučuji! Ted ještě tu samolepku :-) Ale ta nespěchá :o)
Matiz 0,8 v základní výbavě, 4 kola a volant, ozdobné kryty kol, najeto 21.000 km (od 09/2004) :-)
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Docent píše:Jezdím přes Klecany každý den, dělám v PEMA Zdiby, tak si klidně ráno nebo odpoledne můžem udělat minisraz na návsi :lol: .
Poslal jsem ti SZ. Ale asi myslíš Klíčany , ale to nevadí , Klecany jsou sice mimo trasu , tak si kdyžtak zajedeš. Já zas jezdím okolo Pemy , a to vím jistě , že je to ta tvoje :lol: :lol: :lol:
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“