Jaký benzin tankujete?

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

Ivoš: to je blbost ! Na drahý paliva se přechází okamžitě následující den po tom co TV Nova oznámí že by mohla výhledově stoupnout cena ropy :cry:

Mně se předloni stala fajn příhoda. jedu z práce přez Zdice. je tam čerpačka Eurooil či co (je modrá). Koukam fronta kjako kráva a na totemu cena za benál asi 20 kč ! Viděl sem i jedno auto s přívěsem a na něm měli asi 4 50L sudy připravený na ten benál :lol: Tak jsem zastavil, šel dovnitř a zeptal se, jestli ta cena 20 kč fakt platí ? Ta baba vykulila oči, zděsila se :shock: a nahodila na totem nějakou normální částku (kolem 28-30 kč tehdá). No a než sem vylez, bylo po frontě a já tam moh v klidu zaject pro plyn :lol:
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Reklama
 

Uživatelský avatar
Slavek
Příspěvky: 1718
Registrován: stř bře 22, 2006 20:26
Bydliště: Teplice, přesněji Krupka Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavek »

Ivoši ja te trosku poopravim s tima smart body, plati na vsechen benzin od Shell neni vyjimka mezy oktanama, a je opravdu sleva 2 kč za litr ale strhnou ti za 1 litr 12 smart bodu. Tudle slevu sem parkrat vyuzil a tankoval sem za 24,90, v dobe kdy na ONO byla cena 25,90 :lol: :lol: docela dobra sleva, ale na nadrzi sem prisel asi neco prez 500 bodu coz uz tak vyhodnym ten benzin nedela ponevac za 500 bodu sem si moh koupit dve baleni matonky, a kdyz to prepocitam tak mi vyjde ze sem jeste prodelal, baleni matonky na pumpe stoji 136kč za dve 272kc a na benzinu sem usetril 100 kč a ted jednoducha matematika 272-100 se rouna 172 tak sem jeste 172 kc v minusu. :D Skveli reklamni tah, oni nebudou prodelavat nikdy. A mam takovi dojem ze mi rikala pokladni na pumpe ze je ta akce jen do dubna, ale mozna ze ji prodlouzili, vzdyt ono taky vydelat par stovek na lidich za podminky ze daj slevu na beno se vyplati :lol: :lol: No ona ta ekonomka se fakt vyplati tak ji asi dodelam :lol: :lol: A pak budu obirat bzbrane lidi :lol:
Měl jsem 3x Espero 2.0
ted VOLVO 1.9TDi
full vybava včetně kluzké kuže :-)
Holt bezpeči je bezpeči
NOVINKA do rodiny přibylo SF 4x4 2.0CRDi 92kW
Volvo V50 2.0 s motorem PSA

Dovoz aut zD

Možnost zakoupení různých dílu Bosch levněji než v autodilech
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Krtek: Já jsem to takhle slyšel....pohyby cen ropy jdou mimo mně, sorry :( :( :cry: :lol:


Slávek: Tak takhle ono to je.....tak to ještěže jsem obezřetně nepoužil tuhle slevu....zase se mi vyplatilo: "co nepotřebuješ vědět, vypusť to" :lol: :lol: :lol: , ale dík za osvětu ;) -i
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

Já dneska Soptíkovi dopřál prvně V-Power Raing u Shellky na Dobříši. Jak jsem koukal, Nat. 95 maji za 28,90 Kč, V-Power za 30,50 Kč a ten Racing za 32,90 Kč.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
Slavek
Příspěvky: 1718
Registrován: stř bře 22, 2006 20:26
Bydliště: Teplice, přesněji Krupka Česká republika
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Slavek »

no me to bylo suma fuk ja ty body nahonim zase rychle tankuju na svoji kartu i do firemniho auta, ale tudle slevu uz praktikovat taky nebudu.
Měl jsem 3x Espero 2.0
ted VOLVO 1.9TDi
full vybava včetně kluzké kuže :-)
Holt bezpeči je bezpeči
NOVINKA do rodiny přibylo SF 4x4 2.0CRDi 92kW
Volvo V50 2.0 s motorem PSA

Dovoz aut zD

Možnost zakoupení různých dílu Bosch levněji než v autodilech
Uživatelský avatar
Goose
Příspěvky: 3947
Registrován: pát pro 15, 2006 22:38
Bydliště: Praha 8
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Goose »

Tak jsem dneska bral benzin v Praze u Avanti... 28,00 kc za litr Naturalu 95...
Nikdy neříkej, že něco nejde, protože se vždycky najde nějakej iniciativní blbec, kterej neví, že to nejde a udělá to...
keszi
Příspěvky: 205
Registrován: úte led 03, 2006 08:50
Bydliště: Moldava nad Bodvou,okr.Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od keszi »

Lepšie tankovať vo väčšom meste kde je konkurencia, ja mám doma len Slovnaft a tam stojí už 38,70. Našťastie som zamestnaný v Košiciach a tu je na čerpačke Esso stojí 35,20 a v Tescu 35,00. Takže nie je čo rozmýšlať. :D :D
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

Ivoš píše:To už asi jo....ale legrace je, když někde u malé benzinky zlevní třeba o 2 Kč na litru a lidi tam fičí a stojí obří fronty....ale už nemyslí na to, že ten benzín není nic moc co se kvality týká....za tu ušetřenou stovku by mi to nestálo ten zničenej motor....
Jasně, v České republice je asi 25 rafinérií, a kromě toho se sem benál dováží asi ze 68 zahraničních, takže velké společnosti, jako Shell a ÖMV, berou PHM z těch superrafinérií, kdežto ty malé benzínky a TankONO z těch malých pofidérních rafinérií... Ach jo :evil: .
Uživatelský avatar
Ivan
Příspěvky: 3937
Registrován: úte zář 02, 2003 23:56
Bydliště: Brno-Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivan »

Tankuji tradičně u Shellu, obvykle V-Power Racing, ale když je nejhůř, beru i obyčejný V-Power.

Daewoo [deu] = velký přítel
Nexia² project

Uživatelský avatar
Janoo
Příspěvky: 211
Registrován: úte úno 27, 2007 16:33
Bydliště: Rožňava

Příspěvek od Janoo »

Ja tankujem vždy u Slovnaftu 95 :lol: :lol:
červený Daewoo Kalos sedan 1.4 16V, 2xabg,abs,central,el. okná 14 disky plánujem chip
Uživatelský avatar
vaculcim
Příspěvky: 200
Registrován: stř kvě 02, 2007 15:21
Bydliště: Dolní Kounice

Příspěvek od vaculcim »

Ivan píše:Tankuji tradičně u Shellu, obvykle V-Power Racing, ale když je nejhůř, beru i obyčejný V-Power.
Jak moc velký je v tom rozdíl, oproti N95?(SPOTŘEBA, ZRYCHLENÍ,...) Vyplatí se Ti to vůbec?
2x Škoda Felicia, Seat Cordoba, Škoda 105L, Škoda Favorit a konečně Lanos 1,6 SX r.v.98, 195/50 R15, na zimu 185/60 R14
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

Mne to V-Poweru zozere menej tak tankujem ten ;)
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
keszi
Příspěvky: 205
Registrován: úte led 03, 2006 08:50
Bydliště: Moldava nad Bodvou,okr.Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od keszi »

Janoo píše:Ja tankujem vždy u Slovnaftu 95 :lol: :lol:
Ja neviem ale Slovnaft to s cenami preháňa. Tankujem u Esoo a je to o 3.-Sk na liter lacnejší.
Uživatelský avatar
SkylineGTR
Příspěvky: 1463
Registrován: čtv úno 05, 2004 09:50
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SkylineGTR »

Blue Lanos píše:Mne to V-Poweru zozere menej tak tankujem ten ;)
Jj, mě to taky bere méně, když dávám V-Power. 8)
Daewoo Lanos 1,6 16v - Remus + Denso + KD + OMP + KYB + H&R + O.Z ;o)

http://s10.gladiatus.cz/game/c.php?uid=111067
Damek
Příspěvky: 876
Registrován: pát srp 06, 2004 15:31

Příspěvek od Damek »

Už som to tu možno niekedy písal..Každopádne tankujem prevažne najlacnejší benzín na Jurki a JET a po 11 rokoch u nexie a 9 u matizka motoricky úplne bez závad a katalyzátor má parametre ako nový. Takže si nemyslím, že nízka cena = menej kvalitný benzín. Dokonca u simsona sa mi už pár krát stalo, že po natankovaní na OMV som po pár km stál a čistil trisky karburátora :cry:
Odpovědět

Zpět na „POKEC“