Spotřeba Kalos

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Blue Lanos
Příspěvky: 4033
Registrován: pát srp 29, 2003 17:10
Bydliště: NMnV

Příspěvek od Blue Lanos »

To je v pohode :lol: nebooj! My sa tu tak kamradsky bavime :D sa zaregistruj a ked tu budes dlhsie tak prides nato, ze je tu zabava :twisted:
http://www.cardomain.com/id/27101976
Lanos SE 1.5l 8v 4door 63kw/86HP, PS,AC,PW,EA,Rear spojler,15" Dezent T,195/50 R15 Uniroyal,REMUS orig,Green Filter,KYB Excel G
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

Blue Lanos píše:To je v pohode :lol: nebooj! My sa tu tak kamradsky bavime :D sa zaregistruj a ked tu budes dlhsie tak prides nato, ze je tu zabava :twisted:
Jasne Blue ma pravdu, navic si clenky hodne hejckame ;) :mrgreen:
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Monika píše::oops: :o

pomóóc, pomóóc, souhlasím, souhlasím se vším co je tu napsáno!!!!!!!!!!!

proč jste se tak rozeběhli, já tam schválně zdůraznila jen tu poslední větu, jinak fakt souhlasím se vším.
Jasně, že je to tak, byl to dvoulitr a na naše zhruba v té ceně co psal Topol.
Tohle nemá cenu porovnávat, já jen reagovala na tu větu, protože moc nemám ráda zevšeobecňování.
Pokud jsem někoho nafrkla, tak se hluboce omlouvám. :?
Pěkný den! :D
To je dobrý ;) Já jen když někdo šahá na Kolouška tak zavrčím :lol: :lol:
Jinak před Kolouškem jsem měl Renaulta Espace 2,9/vzpomínám v dobrým/ale to nešlo živit :( Ale právě když jsem přešel na Kalose
tak jsem byl mile překvapen. :? Jen ta výška sedu.Nemám rád auta kde si člověk připadá,že bude brzdit zadkem po silnici :lol: Nebo i výkon mám
jen1150 ale když potřebuji a nakrmím tak zatím šel vždycky jak jsem potřeboval :!: Je jasný,že Espace byl obyvák na kolech ale zvyknul jsem si a dobrý :P
Jak říkám:Autům zdar a Kolouškům zvlášť! ;)
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

Tak sme sa na Kaloskovi (HB 1,2)vybrali na dovolenku. Tu je moj postreh s priemernou spotrebou. Kalosko este voni novotou a pred touto cestou mal najazdenych cca 3300 km.
Najazdili sme 950 km a spotrebovali 59 l benzinu (95), co je priemerna spotreba 6,21 l/100km).
Pre informaciu je tu aj približna trasa, aby tí, co SK poznaju, mali predstavu, po akom terene to bolo: Trnava, Žilina, Bešenová, Demänovská dolina, Jasná, Kežmarok, Branisko (aj cez kopec), Spišský hrad, Tatranská Kotlina, Dunajec, Važec, Čertovica, Tále, Srdiečko, Banská Bystrica, Nitra, Trnava.
Osobne som si myslela, že to bude viac, som prijemne prekvapena.
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

Tak som bol dnes na výlete do Bardejovských kúpeloch. Trasa ZA - PP - Prešov - Kapušany - Bardejovské kúpele - Stará Ľubovňa - Kežmarok - PP - ZA, najazdených 535km dotankovaných 30l, tak priemerná spotreba je 5,6l/100km! Čož je môj osobný rekord:-)))
Po diaľnici 100-110km/h a inak stále 90-100km/h a cez dediny 60-80km/h. Brzdil (brzdami) som minimálne, väčšinou som sa snažil brzdiť motorom, ale na druhej strane som nešiel nejak lenivo, často som predbiehal atď.
Uživatelský avatar
]Rebro[
Příspěvky: 2350
Registrován: pát srp 06, 2004 10:39
Bydliště: Vsade dobre, doma najlepsejsie

Příspěvek od ]Rebro[ »

Tak to sa mi zda byt velmi sluzna spotreba. Asi to tak vychadza, ze ist tych 90-100 je to najlepsie pre spotrebu. Ani velky odpor vzduchu a i tie otacky su idealne...
Je: Volvo V50
Bola: Nexia GL
Spotreba - 2 motory
POWERED by JRD McLAREN
Uživatelský avatar
mipo
Příspěvky: 1507
Registrován: úte kvě 10, 2005 18:47
Bydliště: Žilina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od mipo »

]Rebro[ píše:Tak to sa mi zda byt velmi sluzna spotreba.
Som to počítal asi desaťkrát. Som tomu nemohol uveriť väčšinou som mal spotrebu kolo siedmich litrov (+- dva deci) a teraz toto, no čumel som na to jak taký puk:-)))
Uživatelský avatar
]Rebro[
Příspěvky: 2350
Registrován: pát srp 06, 2004 10:39
Bydliště: Vsade dobre, doma najlepsejsie

Příspěvek od ]Rebro[ »

Svoje spravi ked ides dlhsi cas konstantnou rychlostou. 7l spotrebu som mal na oltcite :lol:
Je: Volvo V50
Bola: Nexia GL
Spotreba - 2 motory
POWERED by JRD McLAREN
Mareman
Příspěvky: 683
Registrován: čtv bře 10, 2005 10:36

Příspěvek od Mareman »

mipo píše:Tak som bol dnes na výlete do Bardejovských kúpeloch. Trasa ZA - PP - Prešov - Kapušany - Bardejovské kúpele - Stará Ľubovňa - Kežmarok - PP - ZA, najazdených 535km dotankovaných 30l, tak priemerná spotreba je 5,6l/100km! Čož je môj osobný rekord:-)))
Po diaľnici 100-110km/h a inak stále 90-100km/h a cez dediny 60-80km/h. Brzdil (brzdami) som minimálne, väčšinou som sa snažil brzdiť motorom, ale na druhej strane som nešiel nejak lenivo, často som predbiehal atď.
Jo, já měl s Lanosem při podobným stylu jízdy taky takovou spotřebu. ;)
Kia Carens 2013 - 1,6 GDi Exclusive
Uživatelský avatar
Mirek
Příspěvky: 406
Registrován: ned čer 05, 2005 14:09
Bydliště: Velké Meziříčí

Příspěvek od Mirek »

mipo píše:Tak som bol dnes na výlete do Bardejovských kúpeloch. Trasa ZA - PP - Prešov - Kapušany - Bardejovské kúpele - Stará Ľubovňa - Kežmarok - PP - ZA, najazdených 535km dotankovaných 30l, tak priemerná spotreba je 5,6l/100km! Čož je môj osobný rekord:-)))
Po diaľnici 100-110km/h a inak stále 90-100km/h a cez dediny 60-80km/h. Brzdil (brzdami) som minimálne, väčšinou som sa snažil brzdiť motorom, ale na druhej strane som nešiel nejak lenivo, často som predbiehal atď.
To je super spotřeba. Jen nevím, jestli bych na dálnici vydržel jet jen 100-110 km/h. Já jezdím pořád se spotřebou okolo 7,2 l.
Kalos sedan 1,4 16V r. v. 2005
Mareman
Příspěvky: 683
Registrován: čtv bře 10, 2005 10:36

Příspěvek od Mareman »

Mirek píše:
mipo píše:Tak som bol dnes na výlete do Bardejovských kúpeloch. Trasa ZA - PP - Prešov - Kapušany - Bardejovské kúpele - Stará Ľubovňa - Kežmarok - PP - ZA, najazdených 535km dotankovaných 30l, tak priemerná spotreba je 5,6l/100km! Čož je môj osobný rekord:-)))
Po diaľnici 100-110km/h a inak stále 90-100km/h a cez dediny 60-80km/h. Brzdil (brzdami) som minimálne, väčšinou som sa snažil brzdiť motorom, ale na druhej strane som nešiel nejak lenivo, často som predbiehal atď.
To je super spotřeba. Jen nevím, jestli bych na dálnici vydržel jet jen 100-110 km/h. Já jezdím pořád se spotřebou okolo 7,2 l.
Já když chci jet na spotřebu, tak jezdím do 120ti. Jenže to se dá jen v době kdy nesmí jezdit kamiony. Jinak se táhneš za kamionama jak smrad a v levým jet 120 nemůžeš, protože na tebe bude každou chvíli někdo dorážet :oops:
Kia Carens 2013 - 1,6 GDi Exclusive
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

super spotreba!!....
Ja by som tiež raz veľmi rada vyskúšala ekonomickú jazdu a že koľko mi to dá. Ale ked sa raz za čas dostanem na diaľnicu, tak chcem aspoň vtedy ísť trocha rýchlejšie. Takže neodolám a spustím sa :)
A jazdiť ekonomicky v meste, či po cestách 1. a 2. triedy sa pri dnešných plných cestách nedá. Takže spotreba je klasicky 7l/100 km.
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Mareman
Příspěvky: 683
Registrován: čtv bře 10, 2005 10:36

Příspěvek od Mareman »

LIFELIKE píše:super spotreba!!....
Ja by som tiež raz veľmi rada vyskúšala ekonomickú jazdu a že koľko mi to dá. Ale ked sa raz za čas dostanem na diaľnicu, tak chcem aspoň vtedy ísť trocha rýchlejšie. Takže neodolám a spustím sa :)
A jazdiť ekonomicky v meste, či po cestách 1. a 2. triedy sa pri dnešných plných cestách nedá. Takže spotreba je klasicky 7l/100 km.
To je potřeba vyzkoušet na D1 někdy v sobotu kdy nejezdí kamiony.........jinak musíš jet buď v pravým pruhu jako šnek..........anebo 150 a víc v pravým aby tě nekdo nesestřelil :)
Kia Carens 2013 - 1,6 GDi Exclusive
Uživatelský avatar
Mirek
Příspěvky: 406
Registrován: ned čer 05, 2005 14:09
Bydliště: Velké Meziříčí

Příspěvek od Mirek »

Mareman píše:To je potřeba vyzkoušet na D1 někdy v sobotu kdy nejezdí kamiony.........jinak musíš jet buď v pravým pruhu jako šnek..........anebo 150 a víc v pravým aby tě nekdo nesestřelil :)
Nevím, jak ti jede lanos, ale já s kalosem nemůžu jet pořád 150 km/h. I kdyby byla volná dálnice, tak jsou místa, kde to 1,4 motor prostě nezvládne :oops:
Kalos sedan 1,4 16V r. v. 2005
Mareman
Příspěvky: 683
Registrován: čtv bře 10, 2005 10:36

Příspěvek od Mareman »

Mirek píše:
Mareman píše:To je potřeba vyzkoušet na D1 někdy v sobotu kdy nejezdí kamiony.........jinak musíš jet buď v pravým pruhu jako šnek..........anebo 150 a víc v pravým aby tě nekdo nesestřelil :)
Nevím, jak ti jede lanos, ale já s kalosem nemůžu jet pořád 150 km/h. I kdyby byla volná dálnice, tak jsou místa, kde to 1,4 motor prostě nezvládne :oops:
No dá se říct že konkrétně na D1 jsou i táhlejší stoupání, kde se při 150ti na pětku neudržím, ale vetšinou pod 130-140 nejdu, pokud je auto rozjetý ;)
Kia Carens 2013 - 1,6 GDi Exclusive
Odpovědět

Zpět na „KALOS“