Káres CRUZE

Zde můžete představit své miláčky :)

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Dannik91
Příspěvky: 811
Registrován: sob led 07, 2012 01:28
Bydliště: Praha

Re: Káres CRUZE

Příspěvek od Dannik91 »

Ta fotka je tak divně vyfocená, že to vypadá spíš, že to máš rozbitý a ne schválně snížený :D .. kde si to nechal dělat?
Já čekám na jaro a zajedu k tomu týpkovi na ty výfuky, už šetřim.
K mlhovkám je blbý přístup ale dá se, musíš odšroubovat dva šrouby na každý straně toho plastu dole, pak ho trochu ohnout aby si tam strčil ruku a pak jen šmátrat a hledat žárovku a zkoušet s ní nějak otočit a je to.
Jinak já měl původně Osramy a po týdnu jsem je vyměnil za Philipsy a jsem nadmíru spokojen. Ty dodělávaný xenony přímo do paraboly jsem zrovna nedávno probíral s žárovičkářem tady z fora a říkal, že se v pohodě dá, pomocí takový kroužků (podložek) tam nějak nareguluješ přesně ten odraz, aby to neoslňovalo. To, že to většina lidí koupí a jen to tam dá a neseřídí, to je věc druhá.
Chevrolet CRUZE 2.0 LTZ HatchBLACK; Anthracite Matte Metallic wrap; 17" rims - Chevrolet special EDITION; Carthell Prg

Follow me: www.facebook.com/pages/Daniel-Dvoracek-planespotter/260478763995647
Reklama
 

Uživatelský avatar
SERGEJ_3
Příspěvky: 1145
Registrován: sob pro 04, 2010 19:30
Bydliště: Ostravský gang

Re: Káres CRUZE

Příspěvek od SERGEJ_3 »

hele pokud muzu rict osobni zkusenost s HID sadou xenonu do parabol, tak ikdyby jsi steloval kdovijak, tak to porad bude oslnovat, proste pokud nedas ty xenony do cocky tak je to nejvetsi svinstvo, jednou sem to mel asi tyden na byvalem aute a ikdyz sem byl na technicke si nechat nastavit paraboly tak to svitilo tak hodne ze na me porad blikali, ale to je jen ma zkusenost, uz vim ze bych to nikdy neudelal -i
Chevrolet CRUZE 2.0 Černá Carbon, 19" GMP NINJA, filtr KN + chip, st.podvozek WEITEC HICON GT, přední světla Audi, zadní světla MB E class, fólie 5%, DVD rádio.

Prodám : pružiny H&R -30mm

www.chevy.tym.cz
Uživatelský avatar
Dannik91
Příspěvky: 811
Registrován: sob led 07, 2012 01:28
Bydliště: Praha

Re: Káres CRUZE

Příspěvek od Dannik91 »

Vždyť jo, já bych to tam taky nedal. Jen jsem přetlumočil názor prodejce žárovek. Jinak upřímě občas potkávám i halogeny, který oslňujou jako dobytek a o xenonech u Octavií ani nemluvím.
Chevrolet CRUZE 2.0 LTZ HatchBLACK; Anthracite Matte Metallic wrap; 17" rims - Chevrolet special EDITION; Carthell Prg

Follow me: www.facebook.com/pages/Daniel-Dvoracek-planespotter/260478763995647
Uživatelský avatar
SERGEJ_3
Příspěvky: 1145
Registrován: sob pro 04, 2010 19:30
Bydliště: Ostravský gang

Re: Káres CRUZE

Příspěvek od SERGEJ_3 »

jo to je zase jina vec, i spatne nastavene halogeny oslnuji -i
Chevrolet CRUZE 2.0 Černá Carbon, 19" GMP NINJA, filtr KN + chip, st.podvozek WEITEC HICON GT, přední světla Audi, zadní světla MB E class, fólie 5%, DVD rádio.

Prodám : pružiny H&R -30mm

www.chevy.tym.cz
Uživatelský avatar
Kares
Příspěvky: 232
Registrován: ned kvě 13, 2012 21:52
Bydliště: Praha

Re: Káres CRUZE

Příspěvek od Kares »

Tak pánové byl to jen vtípek:lol:, ale jsem rád že jsem rozjel diskuzi na mém profilu. -i Nemohu si dovolit to snížit, protože bych nevyjel ani z vrat. :D
Důvod je maxi snížení je jednoduchý ...... plná nálož v kufru + dva metráci na zadních sedačkách. :lol:
Chevrolet CRUZE 2.0 Černá Carbon LT(Z) cihlová kůže
Carthell Prg
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Re: Káres CRUZE

Příspěvek od Franta P. »

ještě si dovolím poznatek k xenonům. už sem slyšel o několik lidí že xenonová a halogenová čočka má stejný lom. tak tady máte důkaz že nemá. kdo má HC/R čočku ať si najede ke zdi a porovná lom s touto DC čočkou. foceno v práci v jednou moc fajnovym autíčku :lol: :lol: :lol:
2013-01-04 07.02.41.jpg
Chevy Cruze 1.8 LTZ sedan, modrá Moroccan

Daewoo Nexia 1.5 8V GLE ,,Nessie,, - Forever in my Heart + Daewoo Nexia 1.5 16V GLX
Uživatelský avatar
SERGEJ_3
Příspěvky: 1145
Registrován: sob pro 04, 2010 19:30
Bydliště: Ostravský gang

Re: Káres CRUZE

Příspěvek od SERGEJ_3 »

:shock: oooou to je R36?
Chevrolet CRUZE 2.0 Černá Carbon, 19" GMP NINJA, filtr KN + chip, st.podvozek WEITEC HICON GT, přední světla Audi, zadní světla MB E class, fólie 5%, DVD rádio.

Prodám : pružiny H&R -30mm

www.chevy.tym.cz
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Re: Káres CRUZE

Příspěvek od Franta P. »

ouou yess 3.6, 4-motion poslední model to jezdí jako kráva. pak sednu do cruze a kurňa to nějak nejede:-))))
Chevy Cruze 1.8 LTZ sedan, modrá Moroccan

Daewoo Nexia 1.5 8V GLE ,,Nessie,, - Forever in my Heart + Daewoo Nexia 1.5 16V GLX
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Re: Káres CRUZE

Příspěvek od Franta P. »

:lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
577427_440116809338949_1488036596_ndfsfsd.jpg
306275_440607099289920_1769205475_ndsdfsdf.jpg
Chevy Cruze 1.8 LTZ sedan, modrá Moroccan

Daewoo Nexia 1.5 8V GLE ,,Nessie,, - Forever in my Heart + Daewoo Nexia 1.5 16V GLX
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Káres CRUZE

Příspěvek od Kjub »

Ou, ano ano taky ma naposledy nameral :mrgreen:
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
Honza H.
Příspěvky: 601
Registrován: pon čer 11, 2012 09:44
Bydliště: Praha/Vyškov

Re: Káres CRUZE

Příspěvek od Honza H. »

Hned podle té vysílačky sem poznal, že jsou to ty naše kobry :D
Bývalý majitel Cruze LT+ 1,6 Hatchback, Černá Carbon Flash, 2012

Carthell Prg
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Káres CRUZE

Příspěvek od smire666 »

Pomáhať a chrániť, sú to riadne káry. A ten zvuk šesťhrnčeka :lol: :lol: :lol: :lol:
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Uživatelský avatar
Kares
Příspěvky: 232
Registrován: ned kvě 13, 2012 21:52
Bydliště: Praha

Re: Káres CRUZE

Příspěvek od Kares »

No tak pašíky moc rád nemam, ale tímhle bych se svezl:) Mam kamaráde z Ostravy v autosalonu odkud je PČr dostalo a prý kolem přejímky bylo takový halooo, že ani on se nemohl svézt:)
Chevrolet CRUZE 2.0 Černá Carbon LT(Z) cihlová kůže
Carthell Prg
Uživatelský avatar
Kares
Příspěvky: 232
Registrován: ned kvě 13, 2012 21:52
Bydliště: Praha

Re: Káres CRUZE

Příspěvek od Kares »

Jo jinak pánové jen tak pro orientaci ..... kolik stojí přední sklo na Cruze?? Minulý týden jsem slyšel ránu do předního okna a dnes jsem zjisti, že mi okno drží pomalu již jen dálniční známka :lol: Bude nutná výměna. Půjde to z pojistky, ale ta cena by mě zajímala.
Chevrolet CRUZE 2.0 Černá Carbon LT(Z) cihlová kůže
Carthell Prg
Uživatelský avatar
Kares
Příspěvky: 232
Registrován: ned kvě 13, 2012 21:52
Bydliště: Praha

Re: Káres CRUZE

Příspěvek od Kares »

Jo jinak pánové jen tak pro orientaci ..... kolik stojí přední sklo na Cruze?? Minulý týden jsem slyšel ránu do předního okna a dnes jsem zjisti, že mi okno drží pomalu již jen dálniční známka :lol: Bude nutná výměna. Půjde to z pojistky, ale ta cena by mě zajímala.
Chevrolet CRUZE 2.0 Černá Carbon LT(Z) cihlová kůže
Carthell Prg
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Club Cars - Auta členů“