Kúpa Auto kamery - poznatky, informácie, zábery s kamier,

Vše co se týká techniky, zapojení, ND

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, lomngi

Odpovědět
Uživatelský avatar
TIBI77
Příspěvky: 589
Registrován: čtv čer 20, 2013 13:24
Bydliště: ZILINA

Re: Kúpa Auto kamery - poznatky, informácie, zábery s kamie

Příspěvek od TIBI77 »

Ja som objednaval cameru s Ciny:
http://dynamic.focalprice.com/categoryl ... owestprice
Pre znameho som kupil v Metre cca.25€ bola aj Cestina!
Ked porovnam tak su skoro zhodne!Pri tych cenach(20€) nemozeme az tolko cakat.Denne video je OK.
Nocne video nic moc.Ale na rozpoznanie niakej situacie staci!
Nechcelo sa mi davat 100-300€.A dizajn je skoro na rozpoznanie!Hlavny rozdiel je v procesore:Ambrella,Novatek atd.
Takze staci si vybrat kolko chcete dat,ktora sa vam paci a objednat.Pri nizkych cenach budu tie kamery rovnake!
:PP:
2.0 VCDI LT+ 2013
Reklama
 

Uživatelský avatar
odrifuk
Příspěvky: 302
Registrován: stř pro 01, 2010 20:32
Bydliště: Ilava Slovensko

Re: Kúpa Auto kamery - poznatky, informácie, zábery s kamie

Příspěvek od odrifuk »

CRUZE 120 kW BIELY LTZ 6 manuál+FÓLIE
Uživatelský avatar
TIBI77
Příspěvky: 589
Registrován: čtv čer 20, 2013 13:24
Bydliště: ZILINA

Re: Kúpa Auto kamery - poznatky, informácie, zábery s kamie

Příspěvek od TIBI77 »

Zaujmava kamerka :D
Ale ta cena! :shock:
Maju dobru podporu!To je super! -i
2.0 VCDI LT+ 2013
Uživatelský avatar
hladolef
Příspěvky: 822
Registrován: sob dub 01, 2006 09:26
Bydliště: Baka

Re: Kúpa Auto kamery - poznatky, informácie, zábery s kamie

Příspěvek od hladolef »

Conpet-super kamera,super obraz,dobry kup.
Chevrolet Malibu LTZ 2.4 AT..06.2013 EX - Chevrolet Evanda CDX Sport03.2006
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Kúpa Auto kamery - poznatky, informácie, zábery s kamie

Příspěvek od milosh »

Ja mam tuto kameru, viz odkaz https://www.opel-astra-h.cz/forum/viewt ... =60#p95710

Chtel jsem aby sla uplne skryt a aby nemela "pricuc" ala navigace a podobny ostudy na celnim skle. Mam termoreflexni sklo takze uz tak je malo videt a navic skryta vedle zrcatka na te "protislunecni" casti, po roce jsem spokojen, sice asi bude uz chtit vymenit baterku protoze cas moc nedrzi ale zase za ty prachy v pohode a jako dukaz pri nehode dobry ( i kdyz to policie stale pry neuznava).
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: Kúpa Auto kamery - poznatky, informácie, zábery s kamie

Příspěvek od lomngi »

milosh píše:Ja mam tuto kameru, viz odkaz https://www.opel-astra-h.cz/forum/viewt ... =60#p95710

Chtel jsem aby sla uplne skryt a aby nemela "pricuc" ala navigace a podobny ostudy na celnim skle. Mam termoreflexni sklo takze uz tak je malo videt a navic skryta vedle zrcatka na te "protislunecni" casti, po roce jsem spokojen, sice asi bude uz chtit vymenit baterku protoze cas moc nedrzi ale zase za ty prachy v pohode a jako dukaz pri nehode dobry ( i kdyz to policie stale pry neuznava).
milosh. mám tú istú kameru. záznam v celku dobrá, Ale v celkovo som s tou kamerou nespokojný. Síce je malá, jednoduchá montáž Ale má svoje chyby.
Ten čas sa fakt katastrofálne nastavuje, nemá v sebe záložný zdroj- tak že neviem akú blbosť tu píšeš o výmene batérky.Možno ale sa mýlim ja. dalšia vec co mi vadí že nedá sa nastaviť sekvencia záznamu.Dalej ked vypneš auto a ked nemáš kameru pod stálim prúdom posledný záznam neuloží. tak že ked havaruješ a zhasne samo auto kamera je ti akurát na ho..o. To je moja skúsenosť stou kamerou.
Možno som taký antitalent že to nedokážem nastavoť ale skúšali to aj vedší machri ako jaale bez výsledne. Do konca som to aj reklamoval. Ale podla výrobcu je všetko OK.

Celkový záver je taký že za tie prachy by som kúpil o veľa kvalitnejší stroj.
Dal som na Tvoju radu v tedy ked som to kupoval. Ale som s toho sklamaný.
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Kúpa Auto kamery - poznatky, informácie, zábery s kamie

Příspěvek od milosh »

Nevim, ale ale nez jsem ji daval do auta tak jsem ji cca 10m zkousel - nahravani a slo to tak mi nerikej ze tam neni nejaka baterka. Kolega ma navi s gps na kolo, takze mu tvrdili ze tam baterie neni a vida, po 4 letech baterie odesla tak to rozdelal a zjistil ze tam je klasicka baterka z nokie, no problem, takze taky na to mrknu.
Ohledne casu, nahrajes 1 txt soubor na sdkartu a je to, nic sloziteho, mam i CZ manual takze pohoda. A napajeni mam reseno pres kabelaz v destovem senzoru takze zadne kabely navic okolo nedej boze do zapalovace, dojedu do cile, vypnu zapalovani kamera se po 3s taky vypne a je to, nevidim v tom zadny problem.

Jasne, nyni uz jsou kamery lepsi za stejnou cenu, ale ja kupoval nekdy pred rokem + - za 1200kc coz mi prijde jako pohoda.

A posledni plus je to ze to nemam nalepeny na okne pres to "plastovy kolecko" -i
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
johns
Příspěvky: 184
Registrován: čtv srp 15, 2013 22:11
Bydliště: NMnV

Re: Kúpa Auto kamery - poznatky, informácie, zábery s kamie

Příspěvek od johns »

milosh píše:...i kdyz to policie stale pry neuznava
To je problem policie, nech si vysetruju ako chcu, kameru si montujes pre svoju ochranu, takze ak by si bol nedajboze oznaceny za vinnika nehody a ty budes mat dokaz ze to tak nieje, mozes sa kludne sudit a sud uz nahravku ako dokaz brat musi. Problem je skor vtedy ak natocis pri jazde nejaky priestupok (napr jazda na cervenu) a chcel by si to postupit na policiu, vtedy to myslim policia ako dokaz o priestupku neuzna, na to maju vyhradne vlastne pristroje s prislusnou certifikaciou atd. Mozno sa mylim, takto to viem ja.
Daewoo Lanos 1,5 63kW 1998 HB-5Dv, 27U - uplne bez vybavy (bez kurvitok).
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: Kúpa Auto kamery - poznatky, informácie, zábery s kamie

Příspěvek od lomngi »

český manual ma aj ja, napajanie mám vyriešené tiež nie cez zapalovač, čas nahrávam tak isto ako TY , ale prípadá my to hlúpe . Ako keby som musel rádio vymontovať a napojiť na pc aby som nastavil frekvencie alebo čas. nezmyselné riešenie.
A ked nájdeš ten záložný zdroj tak mi daj vedieť kde je a skus mi ho poslat Dík. a ked vyriešíš tie 15minutové sekvencie daj prosím vedieť. :PP: :PP: :PP: :PP:
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Kúpa Auto kamery - poznatky, informácie, zábery s kamie

Příspěvek od milosh »

Ty 15m sekvence me nejak netrapi, lepe se to pak v pc upravuje, stejne si ukladas snad jen par minutovy zaber ne a ne hodinu jizdy :D
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
johns
Příspěvky: 184
Registrován: čtv srp 15, 2013 22:11
Bydliště: NMnV

Re: Kúpa Auto kamery - poznatky, informácie, zábery s kamie

Příspěvek od johns »

milosh píše:...vypnu zapalovani kamera se po 3s taky vypne a je to
3 sekundy sa mi osobne zda malo, moja vypne asi 10-15sek po vypnuti zapalovania, dokonca by som uvital keby sa dalo nastavit aj viac. Idealne aj niekolko minut! Ak mate moznost vybrat (poradit) kamerku ktora umoznuje tento cas nastavit, vyberal by som prave taku! Treba skor uvazovat o praktickych moznostiach a nastaveniach ako ist za kazdu cenu do kvality videa, ktore vam moze byt na prd ak kamera vypne ked to najmenej treba.
Daewoo Lanos 1,5 63kW 1998 HB-5Dv, 27U - uplne bez vybavy (bez kurvitok).
mikael
Příspěvky: 1
Registrován: pon říj 06, 2014 17:25

Re: Kúpa Auto kamery - poznatky, informácie, zábery s kamie

Příspěvek od mikael »

Ahoj, mrkněte k nám na http://www.Auto-Kamera.cz, tam to všechno řešíme.
Uživatelský avatar
zdenek00
Příspěvky: 71
Registrován: stř úno 26, 2014 12:37
Bydliště: Karviná 4 Ráj

Re: Kúpa Auto kamery - poznatky, informácie, zábery s kamie

Příspěvek od zdenek00 »

Zdravím ,tak zase jedno potěšení v autě.
Tracer Follow kamera do auta 2Mpix 1080p (1920x1080), 1.5'', HDMI, G-Sensor GPS
foto dodám :PP: :PP: :PP: :PP: :PP: Zdenek
Chevrolet Trax 1,4 turbo 103kw
Uživatelský avatar
Vlasta
Příspěvky: 623
Registrován: čtv lis 17, 2005 16:25
Bydliště: Kladno
Kontaktovat uživatele:

Re: Kúpa Auto kamery - poznatky, informácie, zábery s kamie

Příspěvek od Vlasta »

Já nakonec koupil MOBIUS ActionCam a taky spokojenost. Maličká s dlouhou výdrží na baterku (cca 2 hodiny) a nepřebernými možnostmi nastavení v češtině. Má kvalitní HD video, fotí, hromada příslušenství k dokoupení, co víc si přát.
Kia Rio 1.25 CVVT COOL

Nubira hatchback 1.6 16v - důvěrně zvaná Cecilka † 29.9.2016
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: Kúpa Auto kamery - poznatky, informácie, zábery s kamie

Příspěvek od lomngi »

pred pár týždnami sa mi pokazila kamera v aute . Začala nahrávať rôzne hlúposti a na karte ne identifikovateľné kódy.. tak som sa rozhodol že objednám druhý.
kamera GEMBIRD DCAM-002 ma sklamala hned od začiatku, tak som neriešil ani to že sa pokazila.
Po hladaní som narazil an aliexpresse na kameru Novatek Mini Car DVR Camera GT300.
cena bola super tak som ju objednal.
Koncom minulého týždňa dorazila. a musím povedať že za tú cenu - € 12,10 aj s poštovným - som nadmierne spokojný.
Kvalita a ovládanie a záznam o veľa lepšie ako pri predošlej kamere.
Malý rozmer, jednoduchá montáž, jednoduché ovládanie .
Možnosť použitia aj ako foták, a do konca je možné napojiť aj na mobilcez mini HDMI kábel..
Neskôr dodám aj pár videí.
Přílohy
1080P-Full-HD-Novatek-GT300-Car-Dvr-170-Degree-Wide-Angle-Car-Camera-Recorder-With-Night.jpg_640x640.jpg
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Odpovědět

Zpět na „Technická Sekce“