Cruze jaký výběr

Na co vše si dát pozor, rady při koupi ze zahraničí a další

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Cruze jaký výběr

Příspěvek od VIP »

:lol: -i :mrgreen: :D
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
Reklama
 

Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Cruze jaký výběr

Příspěvek od tomask »

Pepo já s tvojích příspěvku jsem pořád nepochopil o co ti jde.
Mám pocit že i kdyby si chtěl pořídit Bentley nebo Rolls Royce, tak i vlastně tam bys asi váhal jestli jo nebo né.
Vozíš si prdel v nějaký konzervě a podle mě vymýšlíš kraviny, podle mě takovému člověku není žádna rada ohledně auta nic platná.
Je uplně jedno co dnes koupíš, jestli Renaulta, Kiu, Škodu, Ladu, Bmw, Forda atd..... všechny ti 10-15 let vydrží v pohodě.
Popiš o co ti vlastně jde i mě nechapavému, prosím.
Carthell Prg
pepulda
Příspěvky: 86
Registrován: stř bře 28, 2012 18:17
Bydliště: Kladno

Re: Cruze jaký výběr

Příspěvek od pepulda »

jde mi hlavne o spolehlivost a nereznuti. ja vim ze je to tezke se mnou. tata furt rika peugeot to jsou drzaci a furt me premlova abych sel do teto znacky. nejdy jsme nemeli jineu znacku jak felicii a peugeoty a to od 306.407.508 a velika spokojenost. ale ja si proste rikam ze je cas zmeny tak proto chevrolet proste se nezlobte ale rad se 3x ujistim ze jdu do jiste a spolehlive znacky a ne pak to slyset denne na taliri my jsme ti to rikali. chapete me obavy. jinak iky za vase nazory
pepulda
Příspěvky: 86
Registrován: stř bře 28, 2012 18:17
Bydliště: Kladno

Re: Cruze jaký výběr

Příspěvek od pepulda »

asi uz tu resim ptakoviny ze? manzelka furt rika uz nic nevyhledavej jdem do toho a je to. ale ja furt jsem na vazkach :?
Uživatelský avatar
denny
Příspěvky: 455
Registrován: ned bře 20, 2011 21:12
Bydliště: Třinec

Re: Cruze jaký výběr

Příspěvek od denny »

Jdi do Chevyho. Dostaneš "zá málo peněz, hodně muziky" -i ;) Bude to tvoje auto, ty s ním budeš jezdit, tak si vyber co se líbí tobě a tvé manželce :PP:

Budeš mí krásné auto široko daleko 8)
Moje: Chevrolet Cruze 1.6 LS+ Misty Lake, 17" origo chevy, K&N filtr

Tátovo: Chevrolet Orlando 1.8 LTZ, Smoke Grey
Poky Ul
Příspěvky: 2850
Registrován: ned srp 07, 2011 21:27
Bydliště: Ustí nad Labem

Re: Cruze jaký výběr

Příspěvek od Poky Ul »

Když jsi tu psal že ti radí peugeot tak ségra má 307sw a odešla jí spojka koukal jsem na peugeot forum a tam to byl častý problém stou spojkou :( a je známo že žabožrouti jsou choulostiví na elektriku -P
Chevrolet Orlando LT+bílá OLYMPIC
1,8 16V benzín 104kW 141k
Chevrolet Orlando Club EAGLE SQUADRON
Daewoo Matiz 38Kw 52k ZLATEJ
www.chevroletorlando.webnode.cz
pekrtek
Příspěvky: 741
Registrován: úte bře 02, 2004 18:34

Re: Cruze jaký výběr

Příspěvek od pekrtek »

pepulda píše:jde mi hlavne o spolehlivost a nereznuti. ja vim ze je to tezke se mnou. tata furt rika peugeot to jsou drzaci a furt me premlova abych sel do teto znacky. nejdy jsme nemeli jineu znacku jak felicii a peugeoty a to od 306.407.508 a velika spokojenost. ale ja si proste rikam ze je cas zmeny tak proto chevrolet proste se nezlobte ale rad se 3x ujistim ze jdu do jiste a spolehlive znacky a ne pak to slyset denne na taliri my jsme ti to rikali. chapete me obavy. jinak iky za vase nazory

Každý Ti bude radit podle toho, co má doma.
pepulda
Příspěvky: 86
Registrován: stř bře 28, 2012 18:17
Bydliště: Kladno

Re: Cruze jaký výběr

Příspěvek od pepulda »

tak ted sem dorazil z testovací jízdy : jízda suprová, vnitřek super nádhera sedačka suprová uplně nadšenej

Jediná nevýhoda : motor že je nezakrytej takovej chudčí čekal sem to trochu zakrytejší at izolace na kabelích apod takové volný chápete jakej máte názor vy????

Jinak kombinovaná spotřeba 8,2l před nasednutím nulováno a mělo najeto 4350km a to se mi zdá dobrý jel sem stím 7km takže se mí zdá dobrá spotřeba. Jinak tah motoru trochu omezenej podle mého názoru že není ještě podle mého zajetí jinak koníky byli cejtit

Muj názor je Motor a vaš komentář na zpracování prostě se mi zdá že vzhled je suprovej na tu cenu ale uškudlili na motoru tod vše díky za váše názory 1.8 LTZ
pepulda
Příspěvky: 86
Registrován: stř bře 28, 2012 18:17
Bydliště: Kladno

Re: Cruze jaký výběr

Příspěvek od pepulda »

jo a chtěl sem tam pak nechat i auto na protiučet rok výroby 2000 najeto 182 000km jedno borané houfna vše vyměněno za origo díly z peugeota pač bylo havarijní pojištění. ted teda je rozbitej nárazník plast a mlhovka. Jinak trochu rez. Apod proště 12leté auto jinak fakt zatím motorově spolehlivé a byl se mrknou sám majitel chevroleta pobočky a byl dost nepříjemnej a řekl že cca částka za kterou to odkoupí je 10 000kč to je směšný hruza normálně sem se zarazil pač sem čekal cca 25 000-30 000kč a hlavně bych pak od nich bral auto sakra chlapy co to je za jednání vždyt z toho maj provize z toho kupu nového vozu tak by na tom vydělali přece prachy i kdyby nábídnul 30 000kč.
Poky Ul
Příspěvky: 2850
Registrován: ned srp 07, 2011 21:27
Bydliště: Ustí nad Labem

Re: Cruze jaký výběr

Příspěvek od Poky Ul »

Auto si prodej sám na proti učet to nedávej ale hlavně to nedávej do výkupu :!: třeba do AAA :evil:
Chevrolet Orlando LT+bílá OLYMPIC
1,8 16V benzín 104kW 141k
Chevrolet Orlando Club EAGLE SQUADRON
Daewoo Matiz 38Kw 52k ZLATEJ
www.chevroletorlando.webnode.cz
Uživatelský avatar
18lukin18
Příspěvky: 6140
Registrován: pát led 14, 2011 13:06
Bydliště: Aachen

Re: Cruze jaký výběr

Příspěvek od 18lukin18 »

Poky Ul píše:Auto si prodej sám na proti učet to nedávej ale hlavně to nedávej do výkupu :!: třeba do AAA :evil:
souhlasím s Poky,hlavně nééééé do AAA :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!: :!:
Škoda 120
Škoda Felicia LPG
Renault Thalia 1,2 16V 2009
Chevrolet Spark
Chevrolet Aveo 1,2 16V,2009 (člen AVEO FANCLUBU)
Mitsubishi Lancer X SportBack 1.8 MiVec Invite
Carthell Prg
666
Příspěvky: 492
Registrován: sob črc 24, 2010 11:38
Bydliště: okres Rychnov nad Kněžnou

Re: Cruze jaký výběr

Příspěvek od 666 »

:? Nezakrytej motor - no má to přece kapotu ne :lol: Důvěrně ti pošeptám, že motor vidím pouze když dolévám vodu do ostřikovačů :lol: A to starý auto si fakt prodej raději sám. 12 let starý, bouraný, rezatý , pravděpodobně se bude platit ekodaň, že. To se tomu šéfovi z pobočky moc nedivím. Na trhu jsou mraky ojetin. Dneska je těžký prodávat ojetinu.
Daewoo Nubira, Chevrolet Cruze 1.8LT, čtyřkolka SMC Jumbo R5
Uživatelský avatar
18lukin18
Příspěvky: 6140
Registrován: pát led 14, 2011 13:06
Bydliště: Aachen

Re: Cruze jaký výběr

Příspěvek od 18lukin18 »

666 píše::? Nezakrytej motor - no má to přece kapotu ne :lol: Důvěrně ti pošeptám, že motor vidím pouze když dolévám vodu do ostřikovačů :lol: A to starý auto si fakt prodej raději sám. 12 let starý, bouraný, rezatý , pravděpodobně se bude platit ekodaň, že. To se tomu šéfovi z pobočky moc nedivím. Na trhu jsou mraky ojetin. Dneska je těžký prodávat ojetinu.
to asi věčina z nás vidí motor jen když dolévá vodu do ostřikovačů :lol: :lol: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen: :mrgreen:
Škoda 120
Škoda Felicia LPG
Renault Thalia 1,2 16V 2009
Chevrolet Spark
Chevrolet Aveo 1,2 16V,2009 (člen AVEO FANCLUBU)
Mitsubishi Lancer X SportBack 1.8 MiVec Invite
Carthell Prg
pepulda
Příspěvky: 86
Registrován: stř bře 28, 2012 18:17
Bydliště: Kladno

Re: Cruze jaký výběr

Příspěvek od pepulda »

no co budu považovat za důležité tak to je domontovat spodní kryt motoru viděl sem že se to prodává někde na téhle stránce v diskuzi se to probíralo. No ojetin je dost to je jasný ale 10 tisíc je hodně málo no ekodan se bude platit a to je 3 000 kč

No třeba mě zaráželo tesnění el.spojů to nejvíc aby časem nezpuchřela bužiírka a třeba nedostal zkrat vodou nebo vlhkem. Já koukal sebe a u kámoše má oktávku r.v98 a má Drátek má na sobě bužírku to je jasný a ten drátek je ještě v plastové hadičce. i u mě je to tak a samej plast. Jinak zas má výhodu že se tam všude snadno dostanete kdyby něco.

Já to tu spíš spatně popisuju ale jinak jízdní vlastnosti fakt super nadšenost -i -i -i -i
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: Cruze jaký výběr

Příspěvek od VIP »

Ty tomu Chevroletu vůbec nevěříš!!! Kup Pežota a máš klid. Já technický stránce auta nerozumím vůbec. Vím akorát, že motor je vepředu a kam se leje benzín a umím řídit. Auto se mi líbilo, proto jsem ho koupil. Nadchla mě i cena a výbava. Vůbec jsem neřešil, jestli se to bude nebo nebude srát. To budu řešit, až se to začne srát. I moje žena říká vždy: teď to neřeš, řeš to, až ta situace nastane.

Podle mě jsou téměř všechny značky srovnatelný. Těm se sere tohle, těm zas něco jinýho. Jestli chceš opravdovou kvalitu, tak kup třeba BMW, ale i to se ti může posrat.
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
Odpovědět

Zpět na „Kupujeme Cruze“