Prvý zraz 2012 majiteľov DAEWOO∞CHEVROLET- motorest FURMAN

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Odpovědět

ktorý dátum by Vám vyhovoval

Anketa končí za pon led 16, 2012 23:39

29.1.2012 neďeľa od 13h
12
86%
5.2.2012 neďeľa od 13h
2
14%
 
Celkem hlasů: 14

ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Re: Prvý zraz 2012 majiteľov DAEWOO∞CHEVROLET- motorest FURM

Příspěvek od ppp »

alvin -> v sutazi o najspinavsi motor podla mna pri mojom aute nemas sancu, ak by sa don ratala aj prevodovka.
vado -> ale pri takej sutazi to je nefer vyhoda dve deti :lol: bratovym to trva nanajvys dva tydne po upratovani uviest auto do "prevadzkoveho" stavu.
Reklama
 

Uživatelský avatar
vado
Příspěvky: 1026
Registrován: pon srp 16, 2004 07:20
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Re: Prvý zraz 2012 majiteľov DAEWOO∞CHEVROLET- motorest FURM

Příspěvek od vado »

:lol:
Ja uz sa o to ani nesnazim, poupratovat. Ze uviest do prevadzkoveho stavu :D To po velkom upratovani tvalo tak maximalne pol dna, aby decka dostali interier do povodnej verzie neporiadku. Skusil som dva krat poupratovat, potom som to vzdal :cry:
p.s.: Ano, mat dve deti je v sutazi o najviac zabordelene auto jednznacne vyhoda. ;)
V.

S100, rok vyroby asi 1972. Nech je jej magnet na srotovisku lahky.
Lanos SX sedan, r.v. 1998, 1.6/16V, modra metaliza - ma noveho majitela
Hyundai Elantra 1.6I 6M/T STYLE, cierna metaliza Phantom Black

Audi A4 limuzina, automat, Briliant Black
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: Prvý zraz 2012 majiteľov DAEWOO∞CHEVROLET- motorest FURM

Příspěvek od lomngi »

ppp píše:aky tam bude program? alebo prideme, zalezieme do tepla, po par hodinach (niektori po minutach) vylezieme a rozutekame sa domov?
ja skutocne neviem, laka ma to lebo je to blizko, ale teplota okolo nuly, znamena, ze vonku sa bude minimalne a potom nazad v neskoronedelnej premavke to sa mi velmi nechce. Takze so mnou je to tak na 50%, bude pridem alebo nepridem ale skor to druhe. To byva v tom motoreste mimo sezony tak narvate, ze treba rezervaciu?
Program???? Neviem čo by Ťa potešili??? Určite nebude súťaž miss mokré tričko alebo draft ako v Piešťanoch na letisku. Ale keď prídeš môžeš kludne niečo navrhnúť. A výhovorky ako neviem či prídem, a kvôli čomu mám prísť si nechaj pre seba keď chceš prídeš keď nie zostaneš doma. Každopádne budeš vítaný. A ty ktorých poznám čo sú prihlásený tak viem prečo chodia na takéto stretka. existuje veľa dôvodov prečo neprísť, ale kto chce pozrieť priateľov a známych tak príde. Keď budem nevladny tak budem sedieť doma ale teraz radšej voľný čas strávim s priatelmi a známymi.
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Re: Prvý zraz 2012 majiteľov DAEWOO∞CHEVROLET- motorest FURM

Příspěvek od ppp »

Mam radsej stretka mimo rozne podniky, pretoze na tych par co som davno este ako skodovkar bol, boli stretka v podnikoch tie najhorsie a v zime to vonku nie je ktovieco. A ani jedneho z ludi co su v zozname nepoznam, takze tazko tam mozem ist kvoli priatelom alebo znamym. Cize vlasnte posluchnem tvoje odporucanie a nepridem ;).
kesko
Příspěvky: 1312
Registrován: sob úno 07, 2009 15:11
Bydliště: BA,SC

Re: Prvý zraz 2012 majiteľov DAEWOO∞CHEVROLET- motorest FURM

Příspěvek od kesko »

Nechcem byť za múdreho, ale stretnutia su podľa mňa o tom, aby sme sa poznali aj osobne, a nie len podľa nick-ov a príspevkov tu na fore. Fakt je že kto chce, príde. Držte sa.
EX strieborná Leganza 1999 + LPG Lovato
Dacia Sandero 0,9TCe, Easy R, LPG STAG 05
Uživatelský avatar
xwing
Příspěvky: 1358
Registrován: pát čer 26, 2009 17:06
Bydliště: Bratislava

Re: Prvý zraz 2012 majiteľov DAEWOO∞CHEVROLET- motorest FURM

Příspěvek od xwing »

ppp píše:aky tam bude program? alebo prideme, zalezieme do tepla, po par hodinach (niektori po minutach) vylezieme a rozutekame sa domov?
ja skutocne neviem, laka ma to lebo je to blizko, ale teplota okolo nuly, znamena, ze vonku sa bude minimalne a potom nazad v neskoronedelnej premavke to sa mi velmi nechce.
Presne aj toto ma napadlo, ze v nedelu vecer su cesty zatrepane autami vracajuce sa domov z vikendu a toto ja ozaj nemusim, a hlavne ked sa vychod stahuje na zapad do Blavy. -P
Skoda ze to neni v sobotu.
V kazdom pripade Vam prajem peknu zabavu a uzite si to :PP:
Chevrolet AVEO Hatchback (5dv.) 1,4 16V 74 kW/100k, Eco-Tec, r.v.2008
saamm
Příspěvky: 818
Registrován: úte led 13, 2009 19:21
Bydliště: Kraj - Zlín

Re: Prvý zraz 2012 majiteľov DAEWOO∞CHEVROLET- motorest FURM

Příspěvek od saamm »

ppp píše:Mam radsej stretka mimo rozne podniky, pretoze na tych par co som davno este ako skodovkar bol, boli stretka v podnikoch tie najhorsie a v zime to vonku nie je ktovieco. A ani jedneho z ludi co su v zozname nepoznam, takze tazko tam mozem ist kvoli priatelom alebo znamym. Cize vlasnte posluchnem tvoje odporucanie a nepridem ;).
No vidíš píšeš že nejhorší střetnutí bývá v podnicích a v zimě venku to není bůh ví co. Když se to udělá, když je teplo tak se bude psát že je horko nebo že v ten termín máš dovolenou nebo budeš sadit brambory nebo na chatě sekat trávu. ATD. Neber to jako kritiku tvé osoby. Ale jako všeobecný trend proč se to dělá, tak jak se to dělá. Hluchá sezona kdy je lautr nic na práci. V nedělu po obědě znám převážně u spousty lidí jako gaučovou kulturu.
Máš pravdu nikdo se nezná ale pozná. Kdo se chce seznámit tak si vždy cestu najde. Zajisté někteří mi dají za pravdu. Taky jsem se neznal, ale dojel a seznámil. Nikdo po nikom nic nechce. Mám více srazů v SK jak v CZ. Proč? Mám to blíž. Někdo to má 10km a nedojede. Druhý to má 180km a dojede. Proč to tak je? Protože ten nechce a druhý chce. A řeč že je to drahé , daleko, atd …………….
To je jen můj názor.

člen AVEO Fanclubu č.4

Od 27.5. 2014 již jenom člen.
Uživatelský avatar
Arendal
Příspěvky: 1083
Registrován: stř led 23, 2008 23:29
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: Prvý zraz 2012 majiteľov DAEWOO∞CHEVROLET- motorest FURM

Příspěvek od Arendal »

Saamme, jeste jsi zapomel ve vyctu proc ne, ze v pondeli se jde do prace :o)

Listopadovy pidisrazik v Brne byl treba nakombinovany. Delsi chvilu se stalo venku okolo aut, pak zacla byt aj zima,
tak se sedlo na kafe a kecalo dal.
Vysledek?? Spokojenost zucastnenych. :)

Muj prvni srazik byl Seletice, lidi sem znal leda tak podle prezdivek na foru, pak sem se dostal dalsi rok na Olsovec
a tak nejak zjistoval, ze lidi jsou tady moc fajn.
Daewoo Nubira 1.6 16V kombi SX, tmavozelena
Škoda Octavia II FL kombi, 1.9 TDI bílá
+ Letajici Cihla - Opel Ascona 1.8 KAT, "modra-metal", hatchback
+ Daewoo Racer 1.5 sedan `94, stříbrná; nyní v autinebi.
saamm
Příspěvky: 818
Registrován: úte led 13, 2009 19:21
Bydliště: Kraj - Zlín

Re: Prvý zraz 2012 majiteľov DAEWOO∞CHEVROLET- motorest FURM

Příspěvek od saamm »

Můj první - jestli se nepletu tak Mikuláššký zraz NITRA, 5.12.2009 , Nitra - Janikovice byl první oficiální Chevrolet – Aveo sraz a předpokládám že jsme tam jeli všichni zůčastnění naslepo s tím že se seznámíme. Pár fotek je tu :https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.p ... 9&p=226987
Pokud jsem se spletl tak se omlouvám. Ale Lomngi je živá legenda a organizátor těchto srazů.

člen AVEO Fanclubu č.4

Od 27.5. 2014 již jenom člen.
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: Prvý zraz 2012 majiteľov DAEWOO∞CHEVROLET- motorest FURM

Příspěvek od lomngi »

Dnes konečne som obdržal aj potvrdenie z Furmana o rezervácií. Tak že v pripade nepriaznivého počasia mame rezervované 30 miest . Ale keď nas bude viac nič sa nedeje. Tak že Teším sa na všetkých účastníkov . A kto si to ešte rozmyslí može sa prihlásiť stále.
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Uživatelský avatar
Lucaso1
Příspěvky: 1127
Registrován: pon led 21, 2008 21:26
Bydliště: Mojmírovce okr. Nitra
Kontaktovat uživatele:

Re: Prvý zraz 2012 majiteľov DAEWOO∞CHEVROLET- motorest FURM

Příspěvek od Lucaso1 »

čo sa týka tých súťaží ja navrhujem najšpinavejšie auto najkrajšie upravené auto najstaršie auto najmladšie auto najstarší účastník zrazu a najmladší úšastník zrazu

čo sa týta saama tak hej bol to janíkovský zraz čo bol náš prvý
Chevrolet Aveo HB 1.2 8V 53kw 72PS 71HP (gray dragon my heart)
Doplnky:elektróny RC14 14˝ obudé na pneu Cleber, deflektory Delfín,
Úpravy: zaslepený eger ventil, červené brzdy, Fólie 0,5 zn. Skyfol, DRL, Sony, Sal, K&N, Total

Člen Aveo fanclubu
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: Prvý zraz 2012 majiteľov DAEWOO∞CHEVROLET- motorest FURM

Příspěvek od lomngi »

Lucaso1 píše:čo sa týka tých súťaží ja navrhujem najšpinavejšie auto najkrajšie upravené auto najstaršie auto najmladšie auto najstarší účastník zrazu a najmladší úšastník zrazu

čo sa týta saama tak hej bol to janíkovský zraz čo bol náš prvý
Ako návrh jo to dobré. Mám ale jednu otázku. ZABEZPEČÍŠ CENY????
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Uživatelský avatar
karrell
Příspěvky: 9
Registrován: pon led 09, 2012 00:54

Re: Prvý zraz 2012 majiteľov DAEWOO∞CHEVROLET- motorest FURM

Příspěvek od karrell »

Tak jen pro ty, co váhají s účastí z důvodu toho, že se s nikým tady neznají:
Mám zde profil teprve pár dní. Mám za to, že vstřícnější pozvání, než jaká tady zaznívají asi nikam jinam nedostanete. Z toho usuzuji, že jsou tady sympaťáci, co mají rádi svoje auta. Takže to neřešte a prostě přijeďte. Já neznám osobně vůbec nikoho z tohoto fóra a stejně se moc těším. Nevím, jaký bude program a stejně si myslím, že to bude fajn. Mám to 120 km a stejně pojedu.
Bude to prostě zkušenost. A pokud to náhodou nebude dost SUPER, tak si řeknu, že jsem se aspoň projel.
Takže si myslím, že prostě může stát za to sednout do auta a zajet poznat nové lidi.
Ještě to pořád vypadá tak černě? :o)
Chevrolet Aveo 1,2 sedan, černá carbon mica. Pneu 185/60/R14, letní Good Year Hydragrip, zimní BF Goodrich g-force winter.

"Jde to samozřejmě všechno řešit i mnohem dráž. Takže si klidně kupte jiné auto!"
Uživatelský avatar
ladinek
Příspěvky: 6582
Registrován: úte srp 04, 2009 19:49
Bydliště: Brno

Re: Prvý zraz 2012 majiteľov DAEWOO∞CHEVROLET- motorest FURM

Příspěvek od ladinek »

Teďka na sraz nepojedu, protože ač to je jen jedno odpoledne tak za jedno odpoledne dopíšu bakalářku za měsíc se odevzdává, chybí mě 20 stran a příští týden mám zkoušku z podnikovýho hospodářství kterou jsem před měsícem neudělal a to jsem se na ni učil dva týdny v kuse.Chyběl mě jeden bod aby to prošlo.Jdu na opravku a pokud ji neudělám, končím, pak až za rok, to nebudu riskovat.V týdnu toho moc nepodělám práca a děcka a tak.O víkendu toho udělám nejvíc, tak to prostě je.Ale pokud bych neměl tu posr.... školu tak jedu, nevymlouvám se tak to prostě je samma ,lomngiho jarika s tím svým raketem a další bych viděl moc rád ,ale mám tři měsíce před státnicama a už mě z toho jebe :roll: beze srandy -P
Aby zlo zvítězilo, stačí, když slušní lidé nedělají nic.
Edmund Burke

[color=#FF0000]Chevrolet Aveo 1,4, 101hp, 74 kw [/color]
Uživatelský avatar
Sidik
Příspěvky: 21
Registrován: čtv zář 01, 2011 09:18
Bydliště: Brezno, Kosice

Re: Prvý zraz 2012 majiteľov DAEWOO∞CHEVROLET- motorest FURM

Příspěvek od Sidik »

karrell píše:Tak jen pro ty, co váhají s účastí z důvodu toho, že se s nikým tady neznají:
Mám zde profil teprve pár dní. Mám za to, že vstřícnější pozvání, než jaká tady zaznívají asi nikam jinam nedostanete. Z toho usuzuji, že jsou tady sympaťáci, co mají rádi svoje auta. Takže to neřešte a prostě přijeďte. Já neznám osobně vůbec nikoho z tohoto fóra a stejně se moc těším. Nevím, jaký bude program a stejně si myslím, že to bude fajn. Mám to 120 km a stejně pojedu.
Bude to prostě zkušenost. A pokud to náhodou nebude dost SUPER, tak si řeknu, že jsem se aspoň projel.
Takže si myslím, že prostě může stát za to sednout do auta a zajet poznat nové lidi.
Ještě to pořád vypadá tak černě? :o)
100 bodov za prispevok ! Tiez som tu novy a nikoho nepoznam. Tak isto som toho nazoru, ze su tu v pohode ludia a nebolo by od veci sa aj zoznamit. Ja sa chystam prijst z Kosic co je cca 380 km ... ako povedal karrell, nerieste to a pridte ... cim viac nas bude, tym vacsia zabava ;)
Chevrolet Cruze 1.6 LS PLUS
7.4 l/100
Odpovědět

Zpět na „Srazy“