jak vypnout ESP ?

Osvětlení, signalizace, audio, pojistky.

Moderátor: Blue Lanos

Docent II.
Příspěvky: 464
Registrován: pon čer 14, 2010 21:05
Bydliště: Kousek od Rudé záře
Kontaktovat uživatele:

Re: jak vypnout ESP ?

Příspěvek od Docent II. »

Hezkej podpis, Rodrigo... Nejsi náhodou slaďoučký cukroušek :twisted: ?
† Daewoo Matiz 0,8 SE, 184395 km
Hyundai i20 Inclusive Plus
Reklama
 

Uživatelský avatar
mikikoti
Příspěvky: 273
Registrován: úte dub 07, 2009 13:09
Bydliště: Ludanice

Re: jak vypnout ESP ?

Příspěvek od mikikoti »

Na každom Cruzovi čo sa u nás predá som to skúšal a zakaždým mi to išlo. Len neviem že do akej miery sa da esp vypnúť.
Nexia 1,5 8V GLE + Cruze 1,8 LT
mikikoti@azet.sk
Uživatelský avatar
Rogrigo
Příspěvky: 32
Registrován: stř pro 22, 2010 23:26

Re: jak vypnout ESP ?

Příspěvek od Rogrigo »

No nejspise mi kecal pac jinak by tam nebyla na cifernicich kontrolka preskrtnuteho esp cka ze pani kolegove, no tak asi budu muset zajet do jineho servisu nejspise do Lakatoš motors chevrolet, citroen, tam prej jsou mnohem sikovnejsi...
No cruze je cukrousek ja jsem akorat napsal to co mi nadiktoval do podpisu, ja jsem si rikal, ze muj cruze je divnej furt pokukuje jinym autum do vyfuku :D:D
červenoučký chevrolet cruzíček 1.6 ls plusinko
Uživatelský avatar
Rogrigo
Příspěvky: 32
Registrován: stř pro 22, 2010 23:26

Re: jak vypnout ESP ?

Příspěvek od Rogrigo »

tak esp se taky uz da vypnout v manualu je napsano drz 7vterin a opravdu to funguje "! Ale samozrejme jezdete se zaplym tcs a esp "!
červenoučký chevrolet cruzíček 1.6 ls plusinko
jandaxx
Příspěvky: 78
Registrován: ned pro 17, 2006 14:59
Bydliště: Praha

Re: jak vypnout ESP ?

Příspěvek od jandaxx »

tosuja píše:to chrudoš : k bodům přijdeš ani nevíš jak, kolegovi se spálila pojistka na světla pro denní svícení, a protože o tom nevěděl, tak jel bez světel. policajti tam měřili, ale protože tam zrovna jen někdo rychle, tak stavěli toho druhého, nicméně měli krásnou fotku jeho obličeje v autě, které nesvítí, takže správní řízení, pokuta, body. a když říkal, že měl technickou závadu, tak mu u správního řízení řekli, že to tvrdí účelově aby se vyhnul postihu. jinak body se mažou pokud rok člověk neudělá žádný přestupek ( i nebodovaný) takže teoreticky, pokud získá někdo 1 bod za 11 měsíců, tak se mu nikdy nic nemaže a je jen otázka času, kdy bude vybodovaný. Naštěstí dnes už se dají body 1x ročně dokoupit (kurz bezpečné jízdy). schválně říkám dokoupit, protože o nic jiného nejde. chceš body? zaplať.
Nedá mi to a musím reagovat.
1. Měl se odvolat. Pokud měl opravdu technickou závadu, tak se ničeho nedopustil. Přestupek je zaviněné jednání. Pokud praskla pojistka za jízdy a on to nevěděl, nespáchal žádný přestupek
2. To není pravda. Počítají se pouze bodované přestupky.
# Po roce bez bodového přestupku mu bude stav snížen o 4 body, po dalším roce znovu o 4 body
# Pokud neporuší předpisy tři roky, bude mít zaručeně čisté konto
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Elektronika“