Olšovec 2010 bla bla

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Odpovědět
Vojta

Re: Olšovec 2010 bla bla

Příspěvek od Vojta »

Ivoš píše:Máš pravdu, Vojto. Na dovču letíme v květnu, červnu, červenci a v září :lol: :lol: :lol:
S tou dovolenou jsem spletl - omlouvám se. V příspěvku od Jajusky z 20.ledna je zmínka o dovolené v Egyptě a to mě spletlo.
Co jsem se dívala na videa ze srazů, tak mě nejvíce zaujal Plumlov, co se týče aktivit super a program byl taky super, bohužel jsem nemohla dorazit, i když už jsem v té době Matizka, byla jsem na dovči v Egyptě.. Olšovec teda nic moc, to se na mě nezlobte, ale nic mě na něm nezaujalo.. My pojedeme letos nejspíše jen na Vřešťov.. ;)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: Olšovec 2010 bla bla

Příspěvek od Vazoun »

Zdravím všechny na foru a přeji hezký den :o) ani jsem netušil,co dokáže jedna připomínka k nepěknému jednání jednoho správce kempu " způsobit " -P tak jsme si to přátelé už vyříkali a klidně se hlásíme na hlavní sraz " OLŠOVEC 2010 " dále. My starší různě indisponovaní , ubytování se vším všudy máme a těm mladším :o) jichž jistě bude jako vždy většina, ty skautské chatky vadit nebudou. Zvláště,když přijedou na jednu noc. My s Aničkou, to máme o kousek dále :o) proto vyrazíme dříve a pobudem noci dvě. Tak jak připoměl kolegáček " Peháček " ti starší už mají své různé zdravotní problémy a proto pro ně ubytování s WC nutně patří :o) / Vazoun s Aničkou jsou nejstarší / mezi účastníky každého srazu již od roku 2006 :lol: My jezdíme rádi na srazy a bez výhrad i tam, kde to hygienické a sociální zázemí není až tak nejlepší. Pokud zdravotní stav nám dovolí :lol: Na závěr bych se rád zmínil, každý kdo už alesponˇjednou zkusil zorganizovat jakýkoliv sraz či setkání vícero lidí, zaslouží náš obdiv -i Někomu se to povedlo lépe, někomu hůře, ale výčitky či narážky na to či ono, si prosím odpust'me :o) zdravím kolegu " Rebela a jeho pomocníka Vojtu " a držíme jim palce -i -i ke zdárnému průběhu srazu bez dalších komplikací. Hlavnímu srazu 2010 " ZDAR " -i přeje " Vazoun " :lol:
----------------------
Člen Matiz clubu reg.čís.20 :P
Matiz SE/II.08 - r.v.07/2002 - sv.zel.metlina U38 -- STK+Emise do 07/2010
Uživatelský avatar
Patrick
Příspěvky: 262
Registrován: čtv zář 20, 2007 19:21
Bydliště: Praha 4 - Modřany

Re: Olšovec 2010 bla bla

Příspěvek od Patrick »

Zdravím vás všechny, nikdy jsem na takovém srazu nebyl a rád bych se někdy ukázal i s mojí Leganzou :), tak můžete mi prosím někdo popsat bližší info. o tomhle srazu a také údaje o místě? ( ulice...)

Děkuji Patrik :)
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Olšovec 2010 bla bla

Příspěvek od -peha- »

teda vetšiu srandu som už dávno nepočul :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:

https://www.chevroletclub.cz/viewtopic.php?f=25&t=15618

A za 1 máš to za FLAŠKU a za 2 S KADE SI
Uživatelský avatar
Patrick
Příspěvky: 262
Registrován: čtv zář 20, 2007 19:21
Bydliště: Praha 4 - Modřany

Re: Olšovec 2010 bla bla

Příspěvek od Patrick »

No jsem rád, že jsem tě aspon pobavil :lol: :D a jinak jsem z Jeseníku :)
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Olšovec 2010 bla bla

Příspěvek od -peha- »

Tak to je ješte větší prdel :lol: :lol: :lol: :lol:

VŠAK VOJTA JE ORGANIZÁTOR
Uživatelský avatar
Patrick
Příspěvky: 262
Registrován: čtv zář 20, 2007 19:21
Bydliště: Praha 4 - Modřany

Re: Olšovec 2010 bla bla

Příspěvek od Patrick »

ááha, ok..no moc nemám přehled o tom kdo odkud je a už vůbec ne kdo to organizuje :oops: :)
REBEL

Re: Olšovec 2010 bla bla

Příspěvek od REBEL »

Patrick píše:ááha, ok..no moc nemám přehled o tom kdo odkud je a už vůbec ne kdo to organizuje :oops: :)
klidne prijed radi te pozname ja to take organizuju
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Re: Olšovec 2010 bla bla

Příspěvek od -peha- »

Jó Rebelku to nie že by som na teba zabudol ale Patrik ma potešil tým že je z Jeseníku :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
Patrick
Příspěvky: 262
Registrován: čtv zář 20, 2007 19:21
Bydliště: Praha 4 - Modřany

Re: Olšovec 2010 bla bla

Příspěvek od Patrick »

Ok, tak budu se snažit dorazit. Snad mi do toho nic nevleze nebo tak něco.
REBEL

Re: Olšovec 2010 bla bla

Příspěvek od REBEL »

pro vsechny kdyz nejsou zdene chatky tak mam rezervovane 2luzkove pokoje mozno i s pristylkou ve zdene budově :lol: :lol:
Uživatelský avatar
JRD McLAREN
Příspěvky: 3598
Registrován: ned říj 10, 2004 20:09
Bydliště: Mexico City
Kontaktovat uživatele:

Re: Olšovec 2010 bla bla

Příspěvek od JRD McLAREN »

..kua uz sa tu zraazate ....
IMF Master Ignition Forum - http://imfsoft-forum.eu//
Opravy vašich plechových miláčikov
Uživatelský avatar
koniQ
Příspěvky: 309
Registrován: stř led 14, 2009 17:42
Bydliště: Most pri Bratislave, okr. Senec (4km do BA, 17 km do SC) pakáreň

Re: Olšovec 2010 bla bla

Příspěvek od koniQ »

jasne ze hej len ty tu mas absenciu, tak sa vyjadri ci ides alebo co ? :) :-) nehehehehe
Chevrolet Orlando white 1.8 LTZ, ALU 225/50R17, nove od 9/2011, kúpene 11/14 pri 69 000 km, od 72 000 km LPG Tartarini, 54 L nadrz, 3/17 125 000 km

blue Nubirka S 1.6 16V ,r.v.: 1997, bez klimy a ABS, LPG - Tartarini, od 15.3.2017 odpočíva vrakovisku v Bernolakove 330 000 km.
Uživatelský avatar
Vazoun
Příspěvky: 3622
Registrován: sob dub 22, 2006 11:27
Bydliště: Dolní Poustevna Vilémovská 381
Kontaktovat uživatele:

Re: Olšovec 2010 bla bla

Příspěvek od Vazoun »

Zdravim všechny na foru a přeji hezký den :o) tak Vy klucí " LEGANZÁCKÝ " :o) pokud by přijel nováček " Patrick " tak snad pomalu začínáte letos kralovat v nejsilnější značce Daewoo vozidel a s MATÍZKAMA se poperete o největší zastoupení :lol:
Tímto mezi námi vítám nováčka " Patricka " a pokud si přečteš od začátku v sekci " SRAZY " najedeš na hlavní sraz Olšovec 2010 - tak se tam vše dočteš - čau " Vazoun " :lol:
------------------
Člen Matiz clubu reg.čís.20 :P
Matiz SE/II.08 - r.v.07/2002 - sv.zel.metlina U38 -- STK+Emise do 07/2010
Vojta

Re: Olšovec 2010 bla bla

Příspěvek od Vojta »

Ještě k srazovým samolepkám. Každý PŘIHLÁŠENÝúčastník automaticky dostane zdarma jednu srazovou samolepku. Kdo napsal jakou chce, dostane takovou. Kdo nenapsal jakou, dostane automaticky vnitřní. Uzávěrka na samolepky bude cca měsíc před srazem. Necháme jich udělat jen o pár víc, než bude přihlášených. Aby to nedopadlo jako loni, kdy Tomášovi zůstaly samolepky a samozřejmě v tom měl finance. Kdo se včas nepřihlásí, má smůlu.
Odpovědět

Zpět na „Srazy“