Proč právě Cruze?

Na co vše si dát pozor, rady při koupi ze zahraničí a další

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od milosh »

bych chtel videt jak budes jezdit s tim zabozroutem za 5litru kdyz cruze papa 10 (ve meste). :mrgreen:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Reklama
 

Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od Krtek »

Tys neviděl toho smajla za miloshovo příspěvkem ? Nesmíš to zas brát tak vážně. Vždyť sám milosh se na daewroolety vykašlal a má Osla -i
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od Krtek »

Frantíci jsou vždycky žabožrouti, my zase jezdíme rejží :PP:
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
honza72
Příspěvky: 554
Registrován: úte čer 23, 2009 11:31
Bydliště: Ostravsko

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od honza72 »

Hele Krtku a co toto:

Já už mám třetí Daewoo a chlapi mi v práci od prvního "Deu" říkají, že je to bambusové auto.... Což je v poho. :D
Mitsubishi Lancer Sportsedan 1,6 MIVEC
Ex. Cruze, Kalos, Nexia
--------------------------------------
Uživatelský avatar
chrudoš
Příspěvky: 1054
Registrován: čtv pro 24, 2009 15:10
Bydliště: Brno

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od chrudoš »

Bambusove auto, to je dobre :) At se s fluencem dari, pak napis, jak jezdi, ale to uz jsme si psali na auto.cz. Tak jeste jednou hodne stesti
Cruze 1,8 LT (dnes vlastne LTZ) Míca
Vojta

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od Vojta »

Concionator píše:.....A pak ti někdo napíše, že máš hnusného žabožrouta. To už jsou pak emoce trochu rozjitřené...
To buď rád, že je to takhle. O kousek dál v garáži má chlap za čtyři roky už třetího Renaulta a říká se, že u něj platí: Co na kapotě, to za volantem :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od milosh »

Concionator: Na Renault foru by te taky "vyhnali" kdybys tam chvalil Cruze, toto neni forum o autech s <-> ve znaku.
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Avik_CZ
Příspěvky: 13
Registrován: pon čer 07, 2010 14:39
Kontaktovat uživatele:

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od Avik_CZ »

Concionator píše:Milí chevroleťáci a deawáci,

dlouho jsem tu mezi vámi nepobyl a už se zase loučím. Děkuji všem za všechny rady a doporučení i osobní zkušenosti. Chevrolet Cruze je vynikající vůz se skvělým motorem, který mě naprosto učaroval a stále mě fascinuje. Nemám ale bohužel takové příjmy, abych si mohl bez starostí dovolit živit jeho motor, který nejen pracuje, ale i jí za dva. Nakonec jsem s těžkým srdcem koupi vzdal a rozhodl se pro velmi dobře vybavený Renault Fluence.

Mějte se dobře a vaše autíčka ať vám dělají radost! Cruze pro mne zůstane sympaťákem...
Conc.
Ahoj, přeji Ti, aby Tvá volba byla dobrá. Já po zkušenosti s Meganem II 1.6 16V (tedy stejný motor, jako ve Tvém Fluence) již francouzské auto nechci NIKDY do domu. Odhlédnu-li od tisíce a jedné závady typu "prkotina" (občas nechladí klimatizace, stále praskají žárovky v reflektorech, teče do kapes předních dvěří, rozsvěcuje se kontrolka airbagu, pískají brzdy atd. atd.; vše vždy opakovaně řešeno v autorizovaném servisu), pak fakt, že motor zhruba každých 20 tisíc kilometrů musí do servisu kvůli klepání rozvodového kola při startu, je dosti výmluvný. Věřím, že Cruze mi podobná rozptýlení nikdy nepřipraví...
Cruze 1.8 LT, Black Carbon
Obrázek
Uživatelský avatar
xsoftx
Příspěvky: 335
Registrován: čtv lis 19, 2009 19:43
Bydliště: Praha

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od xsoftx »

Tož šťasnou ruku při výběru Renaultíka. Chápu, pokud koukáš po spotřebě tak pak asi ten výběr bude téměř jasný. Nicméně v provozu se dostaneš do spousty situací, kdy výkonější motor Cruzíka by nebyl k zahození. Cruze má skutečně tuhou karosérii a tomu odpovídají i testy NCAP. Jedno z nejvyšších celkových hodnocení, ale hlavně výborná ochrana pasažérů.

Pokud by jsme hovořili o bezpečnosti, tak jedině BVP - můžeš parkovat i tam, kde už někdo stojí :)
současnost: Chevrolet Cruze LT 2.0 VCDi
minulost: Hyundai SantaFe 2.4 AWD
Uživatelský avatar
Daff.Cz
Příspěvky: 207
Registrován: čtv kvě 20, 2010 15:13
Bydliště: Brno

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od Daff.Cz »

Měj se, a šťastnou ruku při výběru, taky jsem nad renckem uvažoval, ale nakonec vyhrál chevy. Ať ti slouží.
Toho času bez auta, za to ale s bytem 3+1 OV po rekonstrukci. :)
Uživatelský avatar
xsoftx
Příspěvky: 335
Registrován: čtv lis 19, 2009 19:43
Bydliště: Praha

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od xsoftx »

Tak dnes jsem porvé viděl Renault Fluence - bílý. Skutečně kus auta. Majitel se nemá zač stydět. Co mě zarazilo byla malá kola - vypadalo to docela nepatřičně. Velké auto, větší než octavia a nenápadná kola. Ani už nepůsobí tak kompaktně jako cruzík....
současnost: Chevrolet Cruze LT 2.0 VCDi
minulost: Hyundai SantaFe 2.4 AWD
Pivson
Příspěvky: 177
Registrován: pon lis 23, 2009 13:03
Bydliště: Praha

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od Pivson »

xsoftx píše:Tak dnes jsem porvé viděl Renault Fluence - bílý. Skutečně kus auta. Majitel se nemá zač stydět. Co mě zarazilo byla malá kola - vypadalo to docela nepatřičně. Velké auto, větší než octavia a nenápadná kola. Ani už nepůsobí tak kompaktně jako cruzík....
Tak tak cenově velice zajímavé vozidlo.
Hodně místa, zajímavá výbava.
Mě se osobně nelíbí ta kastle, hrozně nevyvážené ( poslední dobou u renaultu všude )
Ovšem co Vás zklame jsou jízdí vlastnosti a motor - dle mého názoru odpovídá ceně a prostě projev jízdy nic moc. Aspoň mě nenedch.
Ale pokud jde někdo po ceně tak zajímavé
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od Kjub »

Vyhodnejsie auto ako Cruze nenajdes. Aspon v SR. Na pomer cena-vybava-motor sa konkurencia nechyta. Staci si urobit poriadny prieskum, vytlacit udaje, polozit vedla seba a vyjde ti z toho vzdy Cruze.
Inak pozeral som aj ja na Fluence, ale proste mi to moc nesadlo a v TV teste ho dost zkritizovali. Cena ako Cruze (aspon pred par mesiacmi)-vybava aj motor slabsie.
minule som ho akurat videl na ulici a som rad ze som isiel do Cruza... :o)
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od milosh »

Nojo ale ne kazdy chce vyhodit zbytecne prachy za nove auto kdyz za 200t kc uz se da sehnat 3 roky stara ojetina v plne palbe od konkurence -i
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Kjub
Příspěvky: 1975
Registrován: ned kvě 16, 2010 16:50

Re: Proč právě Cruze?

Příspěvek od Kjub »

milosh píše:Nojo ale ne kazdy chce vyhodit zbytecne prachy za nove auto kdyz za 200t kc uz se da sehnat 3 roky stara ojetina v plne palbe od konkurence -i
Ved to je jasne. Ojazdene nepocitam. Som myslel ze sa tu bavime o novych...
Sused si kupil ojazdenu A6 (novy model)-full komplet, proste krasa za 10 000.- eury (uz bez zaruky), ma ho asi 2 mesiace a take problemy s nim zacal mat, ze mechanici si lamu hlavy. A ceny nahradnych dielov ani nehovorim...
Radsej nove, teda ak sa da samozrejme... :o)
Chevy Cruze Black´n´ Black 2.0 diesel power LTZ
Odpovědět

Zpět na „Kupujeme Cruze“