DIAGNOSTIKA

Diskusní forum Daewoo Nexia clubu.

Moderátoři: Blue Lanos, Admins

Uživatelský avatar
Dark69
Příspěvky: 1338
Registrován: pát říj 05, 2007 15:11
Bydliště: v Nexii :)

Re: DIAGNOSTIKA

Příspěvek od Dark69 »

ppp píše:Myslel som, ze uz nejaky kabel mas, ked si tu posielal odkazy na schemy? Ja som nakoniec zobral kabel od viaken-u. Tyranus a daewoo monitor fici aj pod win xp, len to chce seriovy port na notebooku. Ostatne programy nic moc vacsina skor nic nez moc. Ak by si tiez bral kabel od nich (predpokladam ze pouzivaju max232) tak plat cez moneybookers, inak sa to moze predrazit.
No jasne ze mam kable z tych schem co som posielal....ale niesom elektrikar vobec a robil som ich sam a idu my ale dost hapruju tak chcem original a nemusim to vzdy prerabat ako doteraz ;)
Daewoo Nexia 1.5 16V, 66 kW, GLX Sedan, Tmavozelena metaliza..
Reklama
 

derisandi
Příspěvky: 1
Registrován: pon čer 29, 2009 12:27

Re: DIAGNOSTIKA

Příspěvek od derisandi »

zdravím ,vedel by my niekto poradiť kde by som mohol kúpiť ten diagnostický kábel aj zo softwérom?
ozzman
Příspěvky: 197
Registrován: pát črc 15, 2011 10:39
Bydliště: BB
Kontaktovat uživatele:

Re: DIAGNOSTIKA

Příspěvek od ozzman »

Je tu niekto kto má vybavenie a bol by mi schopný za mierny poplatok spraviť diagnostiku na Espere 1.5 ? :D
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Re: DIAGNOSTIKA

Příspěvek od ppp »

Kabel a notebook tu ma kde kto hoci aj ja, ale musis auticko pristavit v dohodnuty termin a hlavne si zdiagnostikovat motor sam, pretoze napriklad na otcovej nubire nemam ani sajnu co je zle, pretoze vsetky cidla ukazuju spravne udaje a aj tak vynechava a niekto bol u mna s lanosom a tam to bolo podobne, vynechavalo, netahalo a vsekty cidla ukazovali dobre udaje.
Ozaj a notebooku vydrzia baterky blizise neurcenu dobu, takze bud budeme odvijat za sebou kabel :lol: alebo notebook umrie mozno uz po par metroch, lebo menic do auta nemam. Teda mam ale je to len upska a funguje len na dobre slovo a niekedy ani to nie.
ozzman
Příspěvky: 197
Registrován: pát črc 15, 2011 10:39
Bydliště: BB
Kontaktovat uživatele:

Re: DIAGNOSTIKA

Příspěvek od ozzman »

OK, mám to brať tak že by si bol ochotný mi tú diagnostiku resp. načítanie diagnostiky spraviť? ;) Ide mi o to dostať z toho nejaké hodnoty prípadne chybové kódy a vyexportovať to. Prípadne si to aspoň odpísať. Btw. menič DC/AC mám. Môžem poskytnúť aj laptop, ale nemám softvér a mám len USB.
ppp
Příspěvky: 3372
Registrován: úte dub 12, 2005 19:24
Bydliště: SC , BA

Re: DIAGNOSTIKA

Příspěvek od ppp »

Samozrejme ze som ochotny, len si na to musim najst cas. A ty sa musis dostavit aj s autom a najlepsie aj s tym menicom. A kedze netusim odkial si, tak netusim tvoje moznosti. Ja to mam v karte. Usb nie je prekazkou. Laptop ak nema win7 alebo vistu sa da pouzit, aj ked teraz neviem ci tyranus fici pod 7mickami, viem ze lovato pre moje lpg mi pod nicim novsim nez xp nebezi.
Odpovědět

Zpět na „NEXIA“