Dovolená 2008

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Blue Lanos píše:Oni su tam uz teraz? :shock: Ale ked je tu tak teplo tak tam musi byt uz voda ok :idea:
To prave vubec neni jasna vec ja to pocasi sleduju a je tam ted porad hnusneji nez u nas i chladneji...
http://www.pocasi-chorvatsko.cz/
A Gradac to same....
http://www.pocasi-chorvatsko.cz/predpov ... si/Gradac/
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Reklama
 

Uživatelský avatar
V.Brousek
Příspěvky: 2707
Registrován: čtv zář 02, 2004 20:45
Bydliště: Česká Lípa

Příspěvek od V.Brousek »

Jednak se počasí mění podle oblastí, rozdíl 20km je v pohodě. A někdo nemá rád vedra, když se ti hulí z mozku, ale 18°C na procházky a poznávání (turistku) ideální počasí.
Daewoo Matíz - Průměr.spotř. r.1999 - 2010 = 5,49/100 km
Hyundai i10 Style průměrná spotř. 01/2012 - 31.12.2012 = 6,34/100 km- ujeto celkem 17 500 km
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Tak mám zprávy, že je tam krásně...občas spadne pár kapek, ale žádnej déšť a někdy se přežene pár mraků, jinak pořád praží sllunce a foukál lehkej větříček...táta si dnes ráno půjčil vodní skútr a prej to s ním docela házelo i když byly jen malý vlnky...ale ta Yamaha má krásnej odpich...lepší jak trolejbus (a na něj nemá skoro žádnej sporťák) :lol:

BlueLanos: Jsou tam už teď ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Tak to je dobre ze to pocasi aspon ujde ale asi je ta predpoved pocasi takova jako u nas hodne presna... :D
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

Já to celý nečet, přeskočil sem 2 stránky (holt moc plkáte) ale nemůžu ignorovat ty řeči o vožení jídla atd... furt řikam když nemáš na banány, nekupuj si opici. Starat se o jídlo na dovolený je podle mně ubohost. To můžu zůstat doma, čučet na bednu a nechat starou ať vaří. V práci mi řikaj, že sem Rochild když jedu za 30 kolíků do blbýho hotelu na slovensku ale co, kdybych měl na dovolený škudlit, tak radši nejedu nikam. Pak si akorát člověk připadá jak blbec kdž pořád počítá a škudlí. Jediný jídlo co bych vzal s sebou je tak bageta na požrání v autě cestou.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Telekom [Bot]
Příspěvky: 347
Registrován: úte led 13, 2009 15:32

Příspěvek od Telekom [Bot] »

Za 30 kolíků do hotelu na Slovensko? Kuwa, kde děláš, že máš 2 měsíce dovolený :roll: ?
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Reinkarnace Docenta píše:Za 30 kolíků do hotelu na Slovensko? Kuwa, kde děláš, že máš 2 měsíce dovolený :roll: ?
:lol: :lol:

krtek opet machruje ale pak mu stejne nubira nekde za brnem klekne a pojede leda do prd... :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Telekom [Bot]
Příspěvky: 347
Registrován: úte led 13, 2009 15:32

Příspěvek od Telekom [Bot] »

Pojede Žužlíkem... Já byl Matýzkem na Slovensku před 3 lety a pořád je to nepřekonaný rekord ve spotřebě, 4,2l/100 km.
Uživatelský avatar
peco
Příspěvky: 637
Registrován: stř pro 21, 2005 14:02
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peco »

Krtek píše:Já to celý nečet, přeskočil sem 2 stránky (holt moc plkáte) ale nemůžu ignorovat ty řeči o vožení jídla atd... furt řikam když nemáš na banány, nekupuj si opici. Starat se o jídlo na dovolený je podle mně ubohost. To můžu zůstat doma, čučet na bednu a nechat starou ať vaří. V práci mi řikaj, že sem Rochild když jedu za 30 kolíků do blbýho hotelu na slovensku ale co, kdybych měl na dovolený škudlit, tak radši nejedu nikam. Pak si akorát člověk připadá jak blbec kdž pořád počítá a škudlí. Jediný jídlo co bych vzal s sebou je tak bageta na požrání v autě cestou.


nechapem, podla coho usudzujes, ze ked ide clovek na dovolenku kde si berie jedlo( to znamena ze nejde do hotela) tak musi zakonite "pořád počítá a škudlí"

mozno len napr. ako v nasom pripade nechceme ist do hotela. napr. preto lebo berieme aj psa zo sebou. alebo aj preto ze na sukromi mame proste sukromie. byvame 10m od vody. alebo ze si napr. radi aj nieco ugrilujeme. kedze byvame v meste a tam na to akosi neni prilezitost. atd.


tymto prispevkom som chcel iba ozrejmit ze nie kazdy kto ide na dovolenku inam ako do hotela este neznamena ze tak robi preto lebo na hotel nema peniaze. :idea:



PS: napr. mne sa v hoteloch nepaci napr. preto, lebo tam je taka specialitka: ako slovaci a cesi ktory maju pocit ze su najvacsi big boss na svete a vsetkym davaju najavo ze su nieco viac ked maju all inclusive, pritom potrebovali 10 rokoch setrenia na normalnu dovolenku.
Uživatelský avatar
SkylineGTR
Příspěvky: 1463
Registrován: čtv úno 05, 2004 09:50
Bydliště: Prostějov
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od SkylineGTR »

Naprostý souhlas s Peco. Jen ještě doplním, že to je taky o tom, že mám večer rád klid, kolem sebe málo lidí a mít možnost si povykládat s domácími. A tohle mi rozhodně ubytování v hotelu nenabídne. 8)
Daewoo Lanos 1,6 16v - Remus + Denso + KD + OMP + KYB + H&R + O.Z ;o)

http://s10.gladiatus.cz/game/c.php?uid=111067
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Peco, jestli ti to vyhovuje, tak je to super a hlavně že si odpočineš. To je jasný...ale nesouhlasím s tím, že by všichni co mají all inclusive si na něco hráli...chápu, že to myslíš obecně, ale třeba naši měli teď all inclusive a nijak na to nešetřili...a už vůbec si na nic nehrajou...kdo je zná tak to ví. Vždycky jde jen o to, že si každej udělá takovou dovolenou, která mu vyhovuje a kde se cítí nejlépe. A v každým způsobu dovolený se najdou pitomci, protože je to jako vždycky o lidech.
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
peco
Příspěvky: 637
Registrován: stř pro 21, 2005 14:02
Bydliště: Bratislava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od peco »

Ivoš píše:Peco, jestli ti to vyhovuje, tak je to super a hlavně že si odpočineš. To je jasný...ale nesouhlasím s tím, že by všichni co mají all inclusive si na něco hráli...chápu, že to myslíš obecně, ale třeba naši měli teď all inclusive a nijak na to nešetřili...a už vůbec si na nic nehrajou...kdo je zná tak to ví. Vždycky jde jen o to, že si každej udělá takovou dovolenou, která mu vyhovuje a kde se cítí nejlépe. A v každým způsobu dovolený se najdou pitomci, protože je to jako vždycky o lidech.


iste ze som to myslel obecne. ono to je totiz sposobene tym, ze vacsinou si vsimnes akuarat tie individua ktore si to potrebuju dokazovat. tych ktory si nemusia nic dokazovat vacsinou si nikto nevsimne. preto to vyzera ze vsetci si nieco dokazuju :) takto som to myslel. ved ako sa hovori kazde pravidlo ma svoje vynimky. a toto je to iste.
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Souhlas, je to tak... ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Krtek
Příspěvky: 3382
Registrován: sob zář 18, 2004 13:12
Bydliště: Příbram / skoro Beroun
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Krtek »

2 měsíce dovolený sice mam našetřený ale nedaj mi jí. Ona zmíněná dovolená je na 10 dní. Měna je slovenskej gajdoš :lol: a je to pro dva na 10 dní.
Nechci aby to vyznělo že neuznávam nic jinýho než hotely. Klidně bych jel i do penzionu nebo jezdíme občas i pod stan. Ale o jídlo se starat nehodlam... Klidně penzion s polopenzí nebo do kempu kde je poblíž hospoda a jídlo si koupim na míste něbo zajdu do hospody.. Ale tahat s sebou X tašek se surovinama, otravovat se s tim. Aby někdo z rodiny musel myslet na to co asi zejtra budeme jíst... prostě je hlad, něco se koupí nebo zajde do hospody.
Jezdim:
Modrá Suzuki Vitara 2017 alias Vitoušek alias Mastodontek
ex
Zelenej Soptík - Daewoo Nubira 3 alias Lacetti sedan LPG

Manželky:
Modrej Žužlík - Chevrolet Matiz alias Spark 1.0 SE Elite.
http://www.krtkovo.estranky.cz
Bydlim - skoro Píbram
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Tak kolem 21h pomalu vyrazim smer Chorvatsko Pula Banjole teda doufam nebo me ź tech bab jebne nez se vyhrabou... :D
Mejte se tady hezky a mozna tam bude net tak poslu naky pozdrav... :D
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
Odpovědět

Zpět na „POKEC“