Kolesá,disky,pneu

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx, smire666

Odpovědět
Uživatelský avatar
357
Příspěvky: 598
Registrován: pát dub 19, 2013 21:37
Bydliště: Praha

Re: Kolesá,disky,pneu

Příspěvek od 357 »

Tak to bude spíš delším vedením… Chce tu dojezdovku dát do kufru, protože má místo držáku nádrž!
Chevrolet Orlando LT+ 1.8, 5MT, My13, bílá Summit, LPG
Reklama
 

Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Kolesá,disky,pneu

Příspěvek od smire666 »

:PP: potom ho asi nepoteším, dojazdovka asi pre orlíka schválená nie je. Opýtal by som sa u predajcu, či sa môže použiť :arrow:
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Uživatelský avatar
357
Příspěvky: 598
Registrován: pát dub 19, 2013 21:37
Bydliště: Praha

Re: Kolesá,disky,pneu

Příspěvek od 357 »

Tak to že ňákej byrokrat na to nedal papír mně ani tak nes...., ale ta cena je skoro jak za dvě nový kompletní kola!! Zkoušel jsem objet i pár vrakáčů, ale protože teď do všeho cpou místo toho ty lepící sady, tak odpovídající dojezdovky asi nikde nemaj... Pokud někdo na nějakou narazíte, tak mi prosím dejte vědět, ale víc jak 1500 za ní nedám!
Chevrolet Orlando LT+ 1.8, 5MT, My13, bílá Summit, LPG
Uživatelský avatar
janci
Příspěvky: 55
Registrován: úte kvě 28, 2013 06:49
Bydliště: Bratislava :)

Re: Kolesá,disky,pneu

Příspěvek od janci »

noooo... našiel som človeka ktory ma inzerat na dojazdovky autobazar.eu a povedal my že 160€ , skoro som skolaboval, ale ked nič ine nezoženiem čo už, bez rezervy to ja riskovať nebudem....
LT+ 12 Lpg, octavia tour1 07 Lpg, octavia sdi 02, felicia Lpg 99, renault 25 94, skoda 120 LS Lpg :))
wsskAT
Příspěvky: 136
Registrován: stř črc 17, 2013 14:31

Re: Kolesá,disky,pneu

Příspěvek od wsskAT »

caute, uz se pomalu blizi cas vymeny gum.
mate nejaky dobry nebo spatny zkusenosti typem/vyrobcem pneu?
dik
Uživatelský avatar
Hana
Příspěvky: 79
Registrován: pon dub 18, 2011 09:13
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Kolesá,disky,pneu

Příspěvek od Hana »

Dnes jsem si byla pro auto v servise, kde jsem reklamovala lak disku kol. Na všech jsem měla puchýře a odlupovala se z nich barva. To co mi technik přistavil, to nemělo chybu. Málem mě klepla pepka. Místo stříbrných disků jsem na autě měla disky šedivý. Prý je to standart, centrála chevrolet to tak prý chtěla a prý je vše v naprostém pořádku. Příště až pojedu třeba s blatníkem, tak se budu děsit toho, že místo bílého mi namontují červený. Hlavně že je to nějak opravené.
Až budu kupovat nové auto, tak chevrolet to nebude zcela určitě. Jejich zaměstnanci-to je banda blbců a lidí který ta práce nebaví.
Máte někdo nějakou dobrou radu???
Přílohy
DSC_0316.JPG
DSC_0320.JPG
DSC_0314.JPG
Favorit LPG
Renault Mégane 1,6
Kia Sorento-to byl opravdu MAZLIK
Chevrolet Orlando 1,8 LTZ
Uživatelský avatar
PK-Lanos
Příspěvky: 64
Registrován: pát srp 02, 2013 13:30

Re: Kolesá,disky,pneu

Příspěvek od PK-Lanos »

nezufaj, odnes to do lakovne a vyber si farbu, nastriekaju ti aku budes chciet
Daewoo Lanos 1,5 SOHC 5D HB LPG tmavozelená metalíza 42U, kolesá 7x15 ET 38, 195/50R15, športové sedadlá, športový volant, predný spoiler, nerezový výfuk AMA,
Daewoo Lanos 1,5 SOHC 4D sedan LPG tmavozelená metalíza 42U, kolesá 6x13 ET 13, 205/60R13, športové pružiny, športový volant,
Uživatelský avatar
janci
Příspěvky: 55
Registrován: úte kvě 28, 2013 06:49
Bydliště: Bratislava :)

Re: Kolesá,disky,pneu

Příspěvek od janci »

pekne ze vymenili disky ALE mozu sa hanbit, to je neuveritelne, šede disky a strieborne krytky :))) vyzera to užasne, da sa stym žit :-D to je fušerina ako prasa.... asi to dapadne u lakernika...
LT+ 12 Lpg, octavia tour1 07 Lpg, octavia sdi 02, felicia Lpg 99, renault 25 94, skoda 120 LS Lpg :))
Uživatelský avatar
luke1
Příspěvky: 173
Registrován: sob črc 09, 2011 23:28
Bydliště: okres FM

Re: Kolesá,disky,pneu

Příspěvek od luke1 »

Chtel bych se zeptat tech, co uz maji nalitano s Orlikem trochu vic - po kolika kilometrech jste museli kupovat nove pneu? (at uz zimni nebo letni).

Diky za info.
Orlando 1.8 LTZ Smoke Grey s navi, LPG
Uživatelský avatar
Joztar
Příspěvky: 605
Registrován: pát srp 10, 2012 14:50
Bydliště: Kosice

Re: Kolesá,disky,pneu

Příspěvek od Joztar »

Hana píše:Dnes jsem si byla pro auto v servise, kde jsem reklamovala lak disku kol. Na všech jsem měla puchýře a odlupovala se z nich barva. To co mi technik přistavil, to nemělo chybu. Málem mě klepla pepka. Místo stříbrných disků jsem na autě měla disky šedivý. Prý je to standart, centrála chevrolet to tak prý chtěla a prý je vše v naprostém pořádku. Příště až pojedu třeba s blatníkem, tak se budu děsit toho, že místo bílého mi namontují červený. Hlavně že je to nějak opravené.
Až budu kupovat nové auto, tak chevrolet to nebude zcela určitě. Jejich zaměstnanci-to je banda blbců a lidí který ta práce nebaví.
Máte někdo nějakou dobrou radu???
KATASTROFA ! neviem ja by som asi s takymto vysledkom nebol spokojny a stazoval by som sa ... pokial ti na zaciatku tvrdili ze nastrek bude v povodnom prevedeni - strieborny - a toto je vysledok tak by som to reklamoval ... pokial to nevedia nastriekat povodnou farbou tak by som si to dal aspon na cierno -to by "snad" zvladli- zo servisom a pristupom je to bohuzial hrozne ... -P neostava nic ine len sa stazovat stazovat stazovat ...
Chevrolet Orlando MY2012 LTZ 2.0 VCDi 120KW M6 CarbonFlash !
Obrázek
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Kolesá,disky,pneu

Příspěvek od tomask »

Tohle bych nepřevzal, reklamoval bych.
Musí dát do původního stavu, tak jak jsi si auto koupila.
Tenhle kec, že je vše v pořádku a Chevrolet stím souhlasí je nesmysl.
Jenom se tě chtěli zbavit, když už to posrali.
Reklamuj.
Carthell Prg
Uživatelský avatar
george9304
Příspěvky: 8
Registrován: čtv kvě 23, 2013 07:05
Bydliště: Chlumec Ústí n/Labem

Re: Kolesá,disky,pneu

Příspěvek od george9304 »

Koupím levně disky plech.na orlíka.Připravuji se na zimu.
Chevrolet ORLANDO LTZ 2013
Uživatelský avatar
ChevyEpica
Příspěvky: 189
Registrován: pát čer 15, 2012 13:05
Bydliště: Pelhřimov

Re: Kolesá,disky,pneu

Příspěvek od ChevyEpica »

Chyba byla že se to po opravě převzalo. Nic takového bych si od nich nepřevzal. Tzv. Líná huba - holé neštěstí
Chevrolet Epica 2.5 V6 + LPG Magic 3, r.v. 2006, automat, modrá metal., naj. 193 000 km
Dacia Sandero 1.4 +LPG Elpigas, r.v. 2010, modrá metal., naj. 77 000 km
Uživatelský avatar
Obelix
Příspěvky: 105
Registrován: pát kvě 06, 2011 13:28
Bydliště: Lanškroun

Re: Kolesá,disky,pneu

Příspěvek od Obelix »

Hana píše:...Místo stříbrných disků jsem na autě měla disky šedivý. Prý je to standart, centrála chevrolet to tak prý chtěla a prý je vše v naprostém pořádku...
Ve kterém to bylo servisu? Já jen abych věděl kam nejezdit, protože tohle je fakt moc. To by ti za chvíli mohli vyměnit benzínový motor za naftový (nebo naopak) a odůvodnit to stejně...
Chevrolet Orlando 1.8 LTZ Béžová Daydream
předtím: Citroen Xantia Break 1.8i r.v.1995
Škoda Favorit 136L r.v.1993
Škoda 120 r.v. neznámý

Obrázek Spotřeba CHEVROLET Orlando 1.8 104 kW / 141 HP
Uživatelský avatar
Hana
Příspěvky: 79
Registrován: pon dub 18, 2011 09:13
Bydliště: Ústí nad Labem

Re: Kolesá,disky,pneu

Příspěvek od Hana »

Tak dnes pozitivní zpráva. Centrála se mi omluvila a okamžitě mi objednali nová kola.

Disky jsem reklamovala okamžitě jak mi auto přistavili, ale to už semnou nikdo nechtěl komunikovat-byla sobota a servisní technik se semnou dál odmítal bavit, že když se mi to nelíbí ať jdu reklamovat kola, tam kde jsem si auto koupila -P No co je tohle za jednání-okamžitě bych ho vyhodila. ( FAIR AUTOTOP Všebořice)
Jinak bych všem doporučila, aby si své disky zkontrolovali, myslím si totiž, že je to vada už z výroby a určitě nejsem sama co jsem tuhle závadu řešila. Puchýře jsou na všech čtyřech kolech.
Přílohy
disky s puchýři
disky s puchýři
Favorit LPG
Renault Mégane 1,6
Kia Sorento-to byl opravdu MAZLIK
Chevrolet Orlando 1,8 LTZ
Odpovědět

Zpět na „Orlando - Kola a pneu“