co ma dnes potešilo

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
laslo66
Příspěvky: 4
Registrován: sob kvě 01, 2010 12:54
Bydliště: Trenčín

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od laslo66 »

Dnes ma potešilo že som bez problémov prešiel STK + EK (stav tacho 260089) a frčím ďalej. :lol:
Daewoo Lanos 1.6 16V
Reklama
 

Topol-1
Příspěvky: 253
Registrován: sob črc 22, 2017 19:54

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od Topol-1 »

Pěkný den :)
Když laslo66 tak já taky i když on STK s vozem tak já jako zdravotní . Jenom ,že to dneska už stojí 600.-kč :?
Tak ještě kdo vydrží dýl auto nebo já :lol:
No nic , Hlavně a¨t nám jezdí a nezlobí :D
https://www.seniorclub.cz/povinne-zdrav ... u-senioru/
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od milosh »

Vlado, je dobre ze se ty prohlidky delaji, hodne lidi v duchodu jen umi tu svoji trasu a kdyz se tam neco zmeni, tak prijde panika.
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6260
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od Scorpion.11 »

Ono jak se to vezme, protože nevíš co máš sledovat dřív-jestli nekonečné značky či značení, auto před sebou či vedle sebe, cyklistu vedle sebe, motorkáře vlevo či vpravo, chodce, silnici, semafory, šalinu či policajty. Na jeden pár očí je toho čím dál tím více -P :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Topol-1
Příspěvky: 253
Registrován: sob črc 22, 2017 19:54

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od Topol-1 »

Pěkný den -i
Miloši já ani v nejmenším nemám nic proti zdravotním prohlídkám jen ty peníze jako koruna a inflace ! Oči zaplať Pánbu ,čet jsem pomalu až úplně dolů,že mě sestra kontrolovala jestli nešvindluju :lol: Jako se Scorpionem.11 souhlasím a i když je mi už dost tak i jako víš,že i k vám do Ústí zajedu a i Prahu dám ale nerad potom centrem v létě to opravdu dneska kola a nebo ty elektro koloběžky a to opravu je na palici abys do někoho jen tak trochu nestrčil !!! To jezdí kde kdo bez řidičáku !!!
No nic nebude dlouho trvat a budou lítat vzduchem a to bude veselo !!! Takže jsem si jen chtěl tak trochu postěžovat :lol:
Tak vážení hlavně ať nám jezdí a nezlobí !!! No a ve zdraví ? U funebráků nepředbíhat a nikam se netlačit :lol:
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od milosh »

No pravda toho provozu je dnes fakt hodně, co vše může po silnici jezdit, to ani v 97, když jsem dělal papíry, nebylo. Já jsem z menšího města a když jsem přijel do krajského, to byla vyplašenka když tam měli víc semaforů a dokonce kruhový objezd :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Topol-1
Příspěvky: 253
Registrován: sob črc 22, 2017 19:54

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od Topol-1 »

Pěkný den :D
Teď z jiného soudku ?! To bláznivý počasí jako já jsem uz dědek a nemám rád moc zimu a tak jsem teď procházel předpovědi
no a to mě mile překvapilo, že mrznout má až 21 listopadu !!! No oni nějaký přízemní mrazíky asi budou no uvidíme !
Tak jeden vtip ! Babička s dědou se rychtují na procházku a babička před zrcadlem se prohlíží a ptá se dědy:
Dědo co myslíš mám si vzít podprsenku ? Děda se na ni podívá a říká : Jen si tu podprsenku vem hlásí přízemní mrazíky !!! :lol:
Tak zvesela a hlavně ať nám jezdí a nezlobí :D -i -i
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6260
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: co ma dnes potešilo

Příspěvek od Scorpion.11 »

Ráno jsem potřeboval jet na Žlutý kopec a protože jsem jel za tmy, tak jsem zjistil, že mi nesvítí koncová brzdová světla. :(
Pojistky jsem propípal a vše v pořádku, světla vymontoval a žárovky funkční a pak napadlo se podívat na brzdový spínač a byl jsem doma. Vymontoval a rozdělal a vrátil zpět a světla svít. Jenže se nemůžu na to už spoléhat, takže objednaný nový spínač a i s dopravou za 180,-, takže směšná cena a oprava za minutu ;-)
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Odpovědět

Zpět na „POKEC“