Chevrolet Orlando

Na co vše si dát pozor při koupi nového, rady při koupi ze zahraničí a další

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx, smire666

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jirka8472
Příspěvky: 39
Registrován: čtv bře 17, 2011 19:01
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od Jirka8472 »

Olina píše:jak to tu tak pročítám, tak vlastně můžu být ráda, že u nás bylo jedno dieslový orlátko naskladněný, jinak bych se nedočkala ... to je síla ...

No to tedy máš, známý na něj čeká už skoro 7 měsíc..Mám na mysli samozřejmě diesel..
Orlando Olympic white 1,8 LTZ + NAVI + 18" kola
Reklama
 

Sajner
Příspěvky: 235
Registrován: ned dub 03, 2011 13:16

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od Sajner »

Jirka8472 píše:Já ho chtěl, jsem na něj zvyklý ze služebního auta. Když řídíš i pět hodin denně tak je to potřeba... Investoval jsem proto do LTZ. Myslím, že se to vyplatí když jedeš delší štreky...
keby bola na predajni, tak aj ja vezmem LTZ. ale nebola.... :-)
Chevrolet Orlando, LT plus 2,0 diesel 120 kW, strieborne
Opel Astra G Caravan, 1,6 benzin automat, 74 kW, sedy - rok vyroby 1999, kupeny v roku 2007 v AAA
Trabant 601 Combi, 19 kW, biely
Nitra
Uživatelský avatar
Jirka8472
Příspěvky: 39
Registrován: čtv bře 17, 2011 19:01
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od Jirka8472 »

Sajner píše:
Jirka8472 píše:Já ho chtěl, jsem na něj zvyklý ze služebního auta. Když řídíš i pět hodin denně tak je to potřeba... Investoval jsem proto do LTZ. Myslím, že se to vyplatí když jedeš delší štreky...
keby bola na predajni, tak aj ja vezmem LTZ. ale nebola.... :-)

Jasně, tomu rozumím, měl jsem taky hejble, ale vzhledem k tomu, že mám služební auto a ještě jedno auto má paní, tak jsem nemusel spěchat..
Orlando Olympic white 1,8 LTZ + NAVI + 18" kola
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od smire666 »

Jazdim uplne normalne, do 60km/h a po stvrty kvalt. Motor si potom pekne pradie
a vtedy mam na rovinke cca 5-6 litrov... Sem-tam, ked je motor zahriaty, ho necham
dojst po nejakych 3000 ot., cize ziadna divocina za studena ;) ...k zaloham, ja som platil vo Fancare 1000-ku evri pri objednavke. Auto slo od sikmych cez Slovinsko a Madarsko.
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od smire666 »

Btw, cital som, ze na benzin uplne stacia tie 16-ky ( nizsie Nm ). S vacsimi kolesami sa zrejme viac trapi ( co moze byt vidno na vyssej spotrebe )...
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
dark425
Příspěvky: 25
Registrován: sob srp 06, 2011 12:32
Bydliště: Praha

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od dark425 »

Ahoj, když to tady čtu, tak verzi v LTZ a naftě, kterou jsem si objednal v květnu a dealer v Praze mi tvrdil dodací dobu listopad, tak to skutečně vypadá tak na jaro 2012. No snad se mylím :?
Uživatelský avatar
vasa.prokop
Příspěvky: 107
Registrován: úte čer 14, 2011 20:45
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od vasa.prokop »

jak tady čtu tu diskuzi o čekačce tak jsem asi rekordman v nejkratší době čekání (vyjma těch co ho brali přímo z předváděcích vozů.)

mám bílou LTZ benzín, objednal jsem na konci července, s tím, že bude k dodání září-říjen. Ještě ten den mi z autosalonu volali, že pro mě mají jedno a zrovna ho vykládají z lodi. a za 3 týdny jsem si pro něj jel (a to už stál týden v autosalonu, bo sem byl na dovolené).

tímto chci jen říct, že vždycky je naděje, že se může najít někdo kdo má objenanou stejný model se stejnou výbavou a odřekne jim objednávku. Pak už záleží jen na tom či onom konkrétním autosalonu, jak dobře si dokážou tyhle "přebytky" ohlídat a zarezervovat.
Uživatelský avatar
peterv
Příspěvky: 220
Registrován: sob črc 02, 2011 13:33
Bydliště: Michalovce

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od peterv »

No, neviem či dobre uvažuješ ... na väčší priemer diskov sa montujú pneu s nižším profilom, teda priemer kolesa (resp. obvod) ostáva zachovaný ... :?
To, čo si čítal, zrejme súviselo s predpokladom kľudnej jazdy s motorom 1,8.

Peter
smire666 píše:Btw, cital som, ze na benzin uplne stacia tie 16-ky ( nizsie Nm ). S vacsimi kolesami sa zrejme viac trapi ( co moze byt vidno na vyssej spotrebe )...
Škoda 130 Rapid
Škoda Fabia Combi 1.4 16V
Škoda Fabia Combi II 1.6 16V
Chevrolet Orlando 1.8 LT+ biela
Obrázek
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od smire666 »

Moze byt, ono clovek sa sem-tam sekne :PP:
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Uživatelský avatar
peterv
Příspěvky: 220
Registrován: sob črc 02, 2011 13:33
Bydliště: Michalovce

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od peterv »

V pohode, nič sa nedeje ... preto sme tu aby sme si vysvetlili čo treba ... -i
smire666 píše:Moze byt, ono clovek sa sem-tam sekne :PP:
Škoda 130 Rapid
Škoda Fabia Combi 1.4 16V
Škoda Fabia Combi II 1.6 16V
Chevrolet Orlando 1.8 LT+ biela
Obrázek
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od smire666 »

Ozaj, ak by niekto poznal majitela bieleho LT+ myslim naftacika ( mimochodom taktiez z Dubravky ), dajte vediet...
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Uživatelský avatar
Olina
Příspěvky: 27
Registrován: čtv srp 11, 2011 13:21
Bydliště: skoro Brno

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od Olina »

Jirka8472 píše:
Olina píše:jak to tu tak pročítám, tak vlastně můžu být ráda, že u nás bylo jedno dieslový orlátko naskladněný, jinak bych se nedočkala ... to je síla ...

No to tedy máš, známý na něj čeká už skoro 7 měsíc..Mám na mysli samozřejmě diesel..
no jasně, že oba mluvíme o dieslu ... dnes jsem si tam byla pro techničák a už stál na prodejně další benzin a dva dovezli, takže předpokládám, že zase benziny
Chevrolet Orlando LT+ 2,0 VCDi (163 íhahá) ... smoke grey
Pierre
Příspěvky: 11
Registrován: úte srp 16, 2011 13:26
Bydliště: Havlíčkův Brod

Re: Orlando v dieselu

Příspěvek od Pierre »

vasa.prokop píše:
Pierre píše:Zdravím všechny majitele! A také netrpělivé čekatele, trpělivé čekatele a zoufalé "dieselové" čekatele - jsem jedním z těch trpělivých, už od 27. března 2011. Až teď v srpnu ve slíbený termín dodání jsem se poprvé poptal u dealera a i na zastoupení Chevroletu v Česku: diesely nejsou a ani na zastoupení Chevroletu v Česku nevědí, kdy budou. Dealer mi nabízel benzina 1.8, LTZ, modelový rok 2012 s BlueTooth, barva DayDream, vestavbu LPG, dodání říjen/listopad 2011. Rozhodl jsem se, že počkám na toho Diesela (2.0 VCDi, LTZ, 163 koní, barva béžová DayDream) - objednávka platí a záloha je již od března složená. Dealer to odhaduje na leden/únor 2012. Já optimisticky na jaro 2012 - takže 1 rok čekací doba. :D A to nejdříve jsem chtěl benzina, ale testovací jízdu jsem měl v dieselu LT+ a navíc ten diesel měl být za 5 měsíců, benzin tehdy by byl oproti dieselu slíbený bez termínu dodání.
tak to bych se na to vykašlal čekat rok na auto...vem si raději toho benzína s plynem...budeš ho mít dřív a ještě ušetříš peníze za palivo, přece jenom plyn stojí dnes kolem 17,- za litr
na LPG jsem jezdil již v letech 1993-1998 se starým Polskim Fiatem 125p po rodičích, ročně ca 12000 km, plyn jsem přečerpával z 10kg propan-butanových láhví, vešly se do nádrže 2, plná nádrž stála 208 Kč, najelo se ca 300-350 km, ale toho bordelu potom ve směšovači, který jsem musel každou chvíli čistit. Potom se rozšířily čerpačky LPG a tankoval jsem za 7,50 Kč/l a nikdy jsem již směšovač čistit nemusel; :-)

Orlando je poměrně těžké (masivní) auto, proto jsem šel do toho silnějšího dieselu, počkám na něj, záloha byla 50000 Kč, zkusím potom dohodnout nějaké 16" plecháče na zimu za dobrou cenu jako satisfakci, případně i obuté
Uživatelský avatar
Obelix
Příspěvky: 105
Registrován: pát kvě 06, 2011 13:28
Bydliště: Lanškroun

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od Obelix »

milosh píše:ja jsem to poladil na popud noveho moderatora teto kategorie -i
Skvělý, díky za uspořádání, takhle je to mnohem lepší a přehlednější. Jenom při tom ladění někam zmizelo vlákno týkající se kol a pneumatik. Ať hledám jak hledám tak v žádném tématu nezůstalo a téma Kola, pneumatiky je prázdné...
Chevrolet Orlando 1.8 LTZ Béžová Daydream
předtím: Citroen Xantia Break 1.8i r.v.1995
Škoda Favorit 136L r.v.1993
Škoda 120 r.v. neznámý

Obrázek Spotřeba CHEVROLET Orlando 1.8 104 kW / 141 HP
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od milosh »

JA to presunul omylem do sekce Cruze ale nevim jaky, pohledam a presunu :)

Tak uz jsem to tam hodil snad to je to spravny :)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Odpovědět

Zpět na „Kupujeme Orlando“