serviska cruze

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Qwerty
Příspěvky: 42
Registrován: pon led 16, 2012 21:05

Re: serviska cruze

Příspěvek od Qwerty »

Kjub píše:
romanbb píše:No takže mam po 2 servisnej.
V skratke : 258 €
-pelovy filter
-olejovy filter
-olej
-dezinfekcia klimy
-cistenie brzd
-stiahnutie znicenej vrstvy na kotucoch prednych

som bol viacmenej spokojny ... chcel som este geometriu ale povedali mi ze na mojom aute sa mi neda u nich spravit nakolko mam znizene ze to kamera nezachyti ... ci nieco take ... ale tak spokojnost - AUTOTIP Zilina

Pekne predrazene su tie autor.servisy! Preto som s nimi co? Skoncil. A nemusim byt bez auta tyzden, a vsetko je hotovo za 1 den! Takze Fakof... :lol:


Tak mne robili 3 servisnu za 140 a robili mi to co tebe.ale olej som mal vlastny.tak ja by som az taky spokojny nebol. :shock:
Chevrolet Cruze LT Navi 2.0 VCDi 120kw 2011
Reklama
 

romanbb
Příspěvky: 71
Registrován: sob črc 28, 2012 19:48

Re: serviska cruze

Příspěvek od romanbb »

Qwerty píše:
Kjub píše:
romanbb píše:No takže mam po 2 servisnej.
V skratke : 258 €
-pelovy filter
-olejovy filter
-olej
-dezinfekcia klimy
-cistenie brzd
-stiahnutie znicenej vrstvy na kotucoch prednych

som bol viacmenej spokojny ... chcel som este geometriu ale povedali mi ze na mojom aute sa mi neda u nich spravit nakolko mam znizene ze to kamera nezachyti ... ci nieco take ... ale tak spokojnost - AUTOTIP Zilina

Pekne predrazene su tie autor.servisy! Preto som s nimi co? Skoncil. A nemusim byt bez auta tyzden, a vsetko je hotovo za 1 den! Takze Fakof... :lol:


Tak mne robili 3 servisnu za 140 a robili mi to co tebe.ale olej som mal vlastny.tak ja by som az taky spokojny nebol. :shock:
Tak skus rozpisat alebo naskenovat fakturu :D mozno som nieco zabudol ... urcite tam nemoze byt rozdiel 110 eur, kedze olej som mal ich za 75 tak tam je rozdiel len 50 eur ... takze 60 eur je este nejaka polozka :)
Uživatelský avatar
ferry
Příspěvky: 276
Registrován: úte kvě 15, 2012 06:07
Bydliště: Liberec

Re: serviska cruze

Příspěvek od ferry »

První serviska v JG Plus s.r.o. Mladá Boleslav........920.- + vlastní olej.

Super jednání a doporučuji -i
Chevrolet Cruze 1.6 LT+ Black Carbon Flash
Obrázek
Uživatelský avatar
Doyle
Příspěvky: 219
Registrován: úte dub 10, 2012 13:02
Bydliště: Brno - Vinohrady
Kontaktovat uživatele:

Re: serviska cruze

Příspěvek od Doyle »

Tak to ti můžu jen Gratulovat.. U nás v Brně mě všichni s vlastním olejem arogantně odbyli.. tak nějak jsem to čekal.
Kdyby byli alespoň soudní a nacenili rozumnou cernu ale 3 500,- až 4 000,- mi přijde opravdu dost...
Cruze HB LT Plus, 1,6 91kW, Šedá Smoke Grey FOTO Cruze
Dříve:
Peugeot 205 XS 1,4 58kw ( 786kg ) = třídveřové letadlo FOTO 205
Peugeot 406 ST 1,8 16V 81kW / sedan FOTO 406

Obrázek
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6262
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: serviska cruze

Příspěvek od Scorpion.11 »

BS Brno vždy bez problému s vlastním olejem :PP: Nebo už též dělají drahoty?
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
Doyle
Příspěvky: 219
Registrován: úte dub 10, 2012 13:02
Bydliště: Brno - Vinohrady
Kontaktovat uživatele:

Re: serviska cruze

Příspěvek od Doyle »

Bohužel velmi suchá odpověď měníme jen olej zakoupený u nás..
Já bych to i chápal a klidně dal o pár kaček víc ale tyhle "povinné" a neuvěřitelně předražené servisní prohlídky mě opravdu štvou.
Né že bych ty 4 000 na to neměl .. jen mě z principu sere že mne někdo chce pod tlakem méně možností výběru servisu za každou cenu ždímat :((
Cruze HB LT Plus, 1,6 91kW, Šedá Smoke Grey FOTO Cruze
Dříve:
Peugeot 205 XS 1,4 58kw ( 786kg ) = třídveřové letadlo FOTO 205
Peugeot 406 ST 1,8 16V 81kW / sedan FOTO 406

Obrázek
Mike Mad
Příspěvky: 115
Registrován: čtv říj 18, 2012 17:20
Bydliště: Sleepy Hollow - Dux
Kontaktovat uživatele:

Re: serviska cruze

Příspěvek od Mike Mad »

30tis.km
mel jsem domluvenou slevu na servisku, protoze jsem cekal 2a pul mesice na novy Mylink - nakonec dali jen olej, ol.filtr a brzdovku a praci sem musel zaplatit.
objednal jsem si tuzku na opravu laku pac mam vsude tupky od kaminku -P
pocital jsem tedy ze budu doplacet tak 1500 kc max

na zaruku nechal vymenit predni masky - bublinky na chromu -P

piskali mi brzdy - zasekla jedna zadni desticka, sjela se na padrt ... vymena samozrejmne vsech a musel sem to zaplatit! zadni desticky s praci za 3000, to mam jak u porsche skoro -P

a nechal sem si vycistit klima pac smrdela, s tim ze kabinovy filtr mel byt az ve 45tis.km, no budiz, byl zasranej jak jetel. doufam ze ho nebudou priste chtit menit znovu.

nejdou mi vypnout svetla po nahrani nove verze sw do BCI (komfortni jednotka) pri vymene Mylinku, proste poloha vlevo nic nedela a muzu max zapnout jen parkovacky, jinak svetla sviti porad. pry je to normalni a je to tak v teto verzi sw. wtf? jakoze proste nemuzu vypnout svetla kdyz chci, omg -P

konecna cenovka fakt necekana, s tim co mi chevrolet zaplatil bych tam mel 8500 jen to fikne.
5481Kc a to sem dostal jeste bronzovou kartu na slevu :lol: (teda jeste -200kc, pac sem mel suchov nadrzi tak aby mohli jet na zkousku tempomatu, ktery mi reaguje pomalu - zavada se neprojevila :? )
Obrázek
Chevy Cruze SW 2.0 Vcdi LTZ Carbon Flash
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: serviska cruze

Příspěvek od VIP »

Dneska jsem si domlouval cenu druhé servisky v Jihlavě u Dobrovolnýho. Jsem mile překvapen oproti minule vstřícným jednáním. Cena je s dezinfekcí klimošky 2.500,- Kč + vlastní olej, za kterej jsem dal cca 700,- Kč. Budu to mít zapsaný, že mám vlastní olej, ale to mi je jedno. Jsem objednanej na 3.6.2013, abych si u toho mohl být. :PP: -i -i -i
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
Bedas
Příspěvky: 76
Registrován: pon dub 23, 2012 12:20
Bydliště: Vyškov

Re: serviska cruze

Příspěvek od Bedas »

První garančka. Najeto 11 500 km. Olej hlásil sice 61%, ale stejně jsem už raději vyměnil.
Olej + filtr = 5000 Kč jen to fiklo. Taky 6 litrů oleje...tak to naskáče.
Auto Bayer, Slavkov u Brna
Cruze HB LTZ 2.0 MY2013
Uživatelský avatar
Doyle
Příspěvky: 219
Registrován: úte dub 10, 2012 13:02
Bydliště: Brno - Vinohrady
Kontaktovat uživatele:

Re: serviska cruze

Příspěvek od Doyle »

1. Garančka nakonec 4 042,-Kč pouze olej a filtr. a nějaká maziva.. U toho bych se pozastavil.. docela mě to v "" pobavilo ... Přeedem domluvená cena emailem do 4 000,- na faktuře docela očekávané položky.. a najednou bác maziva a tuky 770,-Kč trochu jsem se zasmál jak jim to náhodou na ty 4000,- vyšlo.. Kdyby byli poctivější věřím tomu že to šlo pod 4000 za 770 kč te vazeliny muselo být aspoň kilo a půl a to by musela byt nějaká fakt luxusní... by mě zajímalo kam ji jako nacpali......
Ale jinak jo.. co slibili dodrželi i když podle mě za cenu vykonstruované položky... když pominu ten předražený olej..
Cruze HB LT Plus, 1,6 91kW, Šedá Smoke Grey FOTO Cruze
Dříve:
Peugeot 205 XS 1,4 58kw ( 786kg ) = třídveřové letadlo FOTO 205
Peugeot 406 ST 1,8 16V 81kW / sedan FOTO 406

Obrázek
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6262
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: serviska cruze

Příspěvek od Scorpion.11 »

Jinak cena dobrá pokud vše dodával servis -i Jinak na to mazivo ses měl zeptat a jsem zvědav copak by ti na to asi řekli :lol: :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
zavodak-1
Příspěvky: 148
Registrován: ned led 30, 2011 19:08
Bydliště: Bratislavsky kraj.

Re: serviska cruze

Příspěvek od zavodak-1 »

Chlapci koľko Vás stala 3 garančka na diesel a čo menili ??? Olej mám svoj.
Biely cruze 2.0 VCDI LS+ 92kw-chip 110kw
VW Golf 1.9 Tdi pd higline 85kw
Uživatelský avatar
VIP
Příspěvky: 1020
Registrován: stř črc 13, 2011 00:35
Bydliště: Jihlava
Kontaktovat uživatele:

Re: serviska cruze

Příspěvek od VIP »

Jsem po druhé servisce u Dobrovolného v Jihlavě. Desinfekce klimošky, vlastní olej, atd. Cena 2349,- Kč -i -i -i . Tentokrát veliká spokojenost, jednání perfektní.
Chevy V.I.P. Cruze 1.6 LS Plus Edice 100, 91kw, černá Carbon Flash, přímé sání SIMOTA Racing Sports, Červený interier
zavodak-1
Příspěvky: 148
Registrován: ned led 30, 2011 19:08
Bydliště: Bratislavsky kraj.

Re: serviska cruze

Příspěvek od zavodak-1 »

Dneska 3 serviska po 45 000 olej vlastny aj olej filter.Bola robena vymena oleja plus vzduch filtra. Cena 89eur. A mam objednane nove tlmice a ulozenia na predok.Budu vymenene na zaruku lebo tlkocu.
Biely cruze 2.0 VCDI LS+ 92kw-chip 110kw
VW Golf 1.9 Tdi pd higline 85kw
robcochces
Příspěvky: 9
Registrován: stř kvě 30, 2012 14:54
Bydliště: Zlín

Re: serviska cruze

Příspěvek od robcochces »

Včera absolvována první prohlídka po roce,najeto 14500km.Cena příjemných 605kč+vlastní olej a olejový filtr cca 800kč.Krom oleje se nemuselo nic měnit nebo dolívat,takže cena je prakticky za něco málo přes 1hod práce.Doporučena výměna kabin.filtru orig.600-700kč. autokelly250 obyč.350 uhlíkový,to jsem si zjistil sám.Auto koupeno i servisováno ve Zlíně.Zdravím R.
CRUZE 1.6 91kw HB+lpg,kn filtr.
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Technická sekce“