Chevrolet Orlando

Na co vše si dát pozor při koupi nového, rady při koupi ze zahraničí a další

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx, smire666

Odpovědět
Uživatelský avatar
Jirka8472
Příspěvky: 39
Registrován: čtv bře 17, 2011 19:01
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od Jirka8472 »

Mě se taky líbila černá, ale v bílý je to krasný... :lol:
Orlando Olympic white 1,8 LTZ + NAVI + 18" kola
Reklama
 

Uživatelský avatar
vasa.prokop
Příspěvky: 107
Registrován: úte čer 14, 2011 20:45
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od vasa.prokop »

Jirka8472 píše:Mě se taky líbila černá, ale v bílý je to krasný... :lol:
přesně tak...bílá je z těch barev nejhezčí a co si budem povídat nejlevnější...
Uživatelský avatar
Jirka8472
Příspěvky: 39
Registrován: čtv bře 17, 2011 19:01
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od Jirka8472 »

No spíš, bych řekl, že je lepší investovat do výbavy než do metalickýho laku, tedy alespoň co se mě týče...Ale to je věc názoru.. Při koupi tohoto auta s výbavou jakou mám já je 12 tis. za metalízu zbytečný výdaj, ale bílá se mi líbila nejvíc a navíc v době kdy jsem auto objednával ( Březen ), tak byly na výběr jen 4 barvy.. Spíš jsem peněz za metalízu využil na praktičtější věci jako je zamykaní páky a pískování VIN kódu a nákup kol 18", to mi přijde jako smysluplnější vydej peněz než za perleť na autě.. :D Nakonec mě to ale stálo skoro stejně... :?
Orlando Olympic white 1,8 LTZ + NAVI + 18" kola
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od smire666 »

Zdravim vsetky majitelky a majitelov "orlov" a hrdo sa k vam s bielou 1.8 LT pripajam. V piatok mi po jedenastich tyzdnoch
od objednavky dorazila, tak sa kochame. Cez vikend prvych 150 km a spotreba cisto po BA 8.0l... :lol:
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Pierre
Příspěvky: 11
Registrován: úte srp 16, 2011 13:26
Bydliště: Havlíčkův Brod

Orlando v dieselu

Příspěvek od Pierre »

Zdravím všechny majitele! A také netrpělivé čekatele, trpělivé čekatele a zoufalé "dieselové" čekatele - jsem jedním z těch trpělivých, už od 27. března 2011. Až teď v srpnu ve slíbený termín dodání jsem se poprvé poptal u dealera a i na zastoupení Chevroletu v Česku: diesely nejsou a ani na zastoupení Chevroletu v Česku nevědí, kdy budou. Dealer mi nabízel benzina 1.8, LTZ, modelový rok 2012 s BlueTooth, barva DayDream, vestavbu LPG, dodání říjen/listopad 2011. Rozhodl jsem se, že počkám na toho Diesela (2.0 VCDi, LTZ, 163 koní, barva béžová DayDream) - objednávka platí a záloha je již od března složená. Dealer to odhaduje na leden/únor 2012. Já optimisticky na jaro 2012 - takže 1 rok čekací doba. :D A to nejdříve jsem chtěl benzina, ale testovací jízdu jsem měl v dieselu LT+ a navíc ten diesel měl být za 5 měsíců, benzin tehdy by byl oproti dieselu slíbený bez termínu dodání.
Uživatelský avatar
vasa.prokop
Příspěvky: 107
Registrován: úte čer 14, 2011 20:45
Bydliště: Nový Jičín
Kontaktovat uživatele:

Re: Orlando v dieselu

Příspěvek od vasa.prokop »

Pierre píše:Zdravím všechny majitele! A také netrpělivé čekatele, trpělivé čekatele a zoufalé "dieselové" čekatele - jsem jedním z těch trpělivých, už od 27. března 2011. Až teď v srpnu ve slíbený termín dodání jsem se poprvé poptal u dealera a i na zastoupení Chevroletu v Česku: diesely nejsou a ani na zastoupení Chevroletu v Česku nevědí, kdy budou. Dealer mi nabízel benzina 1.8, LTZ, modelový rok 2012 s BlueTooth, barva DayDream, vestavbu LPG, dodání říjen/listopad 2011. Rozhodl jsem se, že počkám na toho Diesela (2.0 VCDi, LTZ, 163 koní, barva béžová DayDream) - objednávka platí a záloha je již od března složená. Dealer to odhaduje na leden/únor 2012. Já optimisticky na jaro 2012 - takže 1 rok čekací doba. :D A to nejdříve jsem chtěl benzina, ale testovací jízdu jsem měl v dieselu LT+ a navíc ten diesel měl být za 5 měsíců, benzin tehdy by byl oproti dieselu slíbený bez termínu dodání.
tak to bych se na to vykašlal čekat rok na auto...vem si raději toho benzína s plynem...budeš ho mít dřív a ještě ušetříš peníze za palivo, přece jenom plyn stojí dnes kolem 17,- za litr
Uživatelský avatar
Jirka8472
Příspěvky: 39
Registrován: čtv bře 17, 2011 19:01
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od Jirka8472 »

smire666 píše:Zdravim vsetky majitelky a majitelov "orlov" a hrdo sa k vam s bielou 1.8 LT pripajam. V piatok mi po jedenastich tyzdnoch
od objednavky dorazila, tak sa kochame. Cez vikend prvych 150 km a spotreba cisto po BA 8.0l... :lol:

Zdravím a gratuluji, koukám, že máš poměrně nízkou spotřebu, já mám najeto cca 120 km ale spotřebu 12,9... Nevím sice jak s tím jezdíš, ale já to auto rozhodně nijak zvlášť nešetřím, tj. nejezdím na spotřebu...Uvidíme, každopádně mi řekli ať s tím jezdím jako normálně, tak uvidíme, snad to spadne.. Kontrolku shift neřeším..
Orlando Olympic white 1,8 LTZ + NAVI + 18" kola
Uživatelský avatar
Jirka8472
Příspěvky: 39
Registrován: čtv bře 17, 2011 19:01
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od Jirka8472 »

No, kamaráde, rok čekání je fakt hustý...Já čekal půl roku, ale jakmile máš něco extra tak si počkáš ještě dýl.. já čekal kvůli navigaci... ale vyplatilo se... -i :lol:
Orlando Olympic white 1,8 LTZ + NAVI + 18" kola
Sajner
Příspěvky: 235
Registrován: ned dub 03, 2011 13:16

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od Sajner »

Jirka8472 píše:No, kamaráde, rok čekání je fakt hustý...Já čekal půl roku, ale jakmile máš něco extra tak si počkáš ještě dýl.. já čekal kvůli navigaci... ale vyplatilo se... -i :lol:
presne tak. a najma ak je uz zaplatena zaloha. pri takejto dobe cakania by som im nedal ani halier. peniaze by dostali az vtedy, ked mi oznamia presny zavazny termin dodania, pricom v pripade nedodrzania sa z kupnej ceny automaticky odratava nejaka zlava az do doby, kym auto skutocne nepride.
Chevrolet Orlando, LT plus 2,0 diesel 120 kW, strieborne
Opel Astra G Caravan, 1,6 benzin automat, 74 kW, sedy - rok vyroby 1999, kupeny v roku 2007 v AAA
Trabant 601 Combi, 19 kW, biely
Nitra
Uživatelský avatar
Jirka8472
Příspěvky: 39
Registrován: čtv bře 17, 2011 19:01
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od Jirka8472 »

No, s tou zálohou je to podle mě všude stejný. Já platil taky dopředu. Musel jsem vysolit přes sto tisíc po sepsání smlouvy, ale vím, že už se to tady na fóru taky řešilo.. :?
Orlando Olympic white 1,8 LTZ + NAVI + 18" kola
Sajner
Příspěvky: 235
Registrován: ned dub 03, 2011 13:16

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od Sajner »

Jirka8472 píše:No, s tou zálohou je to podle mě všude stejný. Já platil taky dopředu. Musel jsem vysolit přes sto tisíc po sepsání smlouvy, ale vím, že už se to tady na fóru taky řešilo.. :?
ale ved mne je to jasne, ze to vidim prilis ruzovo :-) len som si tak povzdychol, ze je to zlodejina. ja som mal stastie, ze som kupil vozidlo z predajne, ktore prislo do SR v prvej dodavke z azie a na vsetky dalsie sa uz muselo dlho cakat. trosku ma mrzi absencia automatu a tempomatu, ale su to veci, ktore som za tu cenu ochotny prezit :-)
Chevrolet Orlando, LT plus 2,0 diesel 120 kW, strieborne
Opel Astra G Caravan, 1,6 benzin automat, 74 kW, sedy - rok vyroby 1999, kupeny v roku 2007 v AAA
Trabant 601 Combi, 19 kW, biely
Nitra
Uživatelský avatar
Jirka8472
Příspěvky: 39
Registrován: čtv bře 17, 2011 19:01
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od Jirka8472 »

To máš recht... Bohužel je to dneska takhle nastavený.. Platíš a nic de facto nemáš..
Orlando Olympic white 1,8 LTZ + NAVI + 18" kola
Uživatelský avatar
Jirka8472
Příspěvky: 39
Registrován: čtv bře 17, 2011 19:01
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od Jirka8472 »

Já ho chtěl, jsem na něj zvyklý ze služebního auta. Když řídíš i pět hodin denně tak je to potřeba... Investoval jsem proto do LTZ. Myslím, že se to vyplatí když jedeš delší štreky...
Orlando Olympic white 1,8 LTZ + NAVI + 18" kola
Uživatelský avatar
Jirka8472
Příspěvky: 39
Registrován: čtv bře 17, 2011 19:01
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od Jirka8472 »

Sajner píše:
Jirka8472 píše:No, s tou zálohou je to podle mě všude stejný. Já platil taky dopředu. Musel jsem vysolit přes sto tisíc po sepsání smlouvy, ale vím, že už se to tady na fóru taky řešilo.. :?
ale ved mne je to jasne, ze to vidim prilis ruzovo :-) len som si tak povzdychol, ze je to zlodejina. ja som mal stastie, ze som kupil vozidlo z predajne, ktore prislo do SR v prvej dodavke z azie a na vsetky dalsie sa uz muselo dlho cakat. trosku ma mrzi absencia automatu a tempomatu, ale su to veci, ktore som za tu cenu ochotny prezit :-)

Nevím jak je to u Vás, ale mě bylo řečeno, že auto jede z Jižní Korei na Slovensko dále pak do Maďarska, tam to proclí a pak zpátky přes Slovensko do Čech, což dost dobře nechápu... Respektive chápu, že lodí to k nám asi těžko dojede ale stejně mi to přijde jako dost krkolomný řešení..Zvláštní... :roll:
Orlando Olympic white 1,8 LTZ + NAVI + 18" kola
Uživatelský avatar
Olina
Příspěvky: 27
Registrován: čtv srp 11, 2011 13:21
Bydliště: skoro Brno

Re: Chevrolet Orlando

Příspěvek od Olina »

jak to tu tak pročítám, tak vlastně můžu být ráda, že u nás bylo jedno dieslový orlátko naskladněný, jinak bych se nedočkala ... to je síla ...
Chevrolet Orlando LT+ 2,0 VCDi (163 íhahá) ... smoke grey
Odpovědět

Zpět na „Kupujeme Orlando“