1. Slovensko-český zraz - Ako bolo (dojmy, foto, video...)

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Odpovědět
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

No však jsem se o tebe stara...maso jsem ti ugriloval, chleba připravil....to je ten rodičovský nevděk :lol: :lol:

Hanzy, kdepak jsi??

A kačička opravdu pláva :lol: :lol: :lol:
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Reklama
 

Uživatelský avatar
conpet
Příspěvky: 3602
Registrován: čtv dub 21, 2005 22:59
Bydliště: Jaroměř
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od conpet »

Hele přátelé, tu kachničku nám co jsme nebyli, budete muset vysvětlit, nebo za chvíli začneme spekulovat :lol: :lol: :lol:
Megane Grandtour ,Chevy Trax diesel automat
Sen- http://www.youtube.com/watch?v=mhAT0Bm1gjg&feature=related
Jde o politováníhodný omyl, který se stává maximálně dvakrát za deset let.
Přéčinó bela chebná elektronka E13 z našeho podniko Katoda Olomóc.
80% mozku tvoří kapalina u některých brzdová
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4356
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

P.S.

Příspěvek od alvin »

Asi sa mi to nepodarí prpreposlať,je to asi priveľké sústo na bežné mailové servre,môžem dať návod,že ja som to natiahol do pc,tak že som neotvoril náš web cez Internet explorer,ale cez MOZILLA FIREFOX,kto ho má v PC a cez ten som to natiahol.
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
Ivo R.
Příspěvky: 870
Registrován: úte dub 05, 2005 00:08
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Re: P.S.

Příspěvek od Ivo R. »

alvin píše:Asi sa mi to nepodarí prpreposlať,je to asi priveľké sústo na bežné mailové servre,môžem dať návod,že ja som to natiahol do pc,tak že som neotvoril náš web cez Internet explorer,ale cez MOZILLA FIREFOX,kto ho má v PC a cez ten som to natiahol.
Zkus to na http://www.uschovna.cz/
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

conpet píše:Hele přátelé, tu kachničku nám co jsme nebyli, budete muset vysvětlit, nebo za chvíli začneme spekulovat :lol: :lol: :lol:
Jenže to nejde....to prostě musíš vidět Mariana, jak vypráví, že kačička pláva....přes net to prostě nejde ;)
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Uživatelský avatar
Iveta
Příspěvky: 518
Registrován: pon kvě 15, 2006 22:29
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Re: P.S.

Příspěvek od Iveta »

alvin píše:Asi sa mi to nepodarí prpreposlať,je to asi priveľké sústo na bežné mailové servre,môžem dať návod,že ja som to natiahol do pc,tak že som neotvoril náš web cez Internet explorer,ale cez MOZILLA FIREFOX,kto ho má v PC a cez ten som to natiahol.
Děkuji moc za ochotu . Možná se mi to podaří ale momentálně v práci nemůžu. Pak napíšu jak to s tím stahováním dopadlo. Mějte se fajn. :D :D :D
Uživatelský avatar
alvin
Příspěvky: 4356
Registrován: pát črc 13, 2007 23:11
Bydliště: Bratislava ,pôvodne Nitra
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od alvin »

Ivo R.vďaka za radu,človek sa do konca života učí,o tomto som nevedel,zas som o čosi múdrejší. :) :)
Ivet,tak teraz by to už malo doraziť na Tvoj mail,len,upozorňujem,sťahovanie trvá celú večnosť. :lol: :lol: :lol: :lol:
DACIA Sandero 1.0 SCe Arctica -"Šándor" , ex-HUNYADI GETZ 1.1i/2004,zvaný "Veľrybák" , predtým MATIZ 0.8/2003 alias "Šunkovec", na ten nedám dopustiť, ešte predtým TICO SX (1996), okrem toho v minulosti 2x Opel ASTRA, SEAT IBIZA, Š100, Š120L
Uživatelský avatar
Ivo R.
Příspěvky: 870
Registrován: úte dub 05, 2005 00:08
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivo R. »

alvin píše:Ivo R.vďaka za radu,človek sa do konca života učí,o tomto som nevedel,zas som o čosi múdrejší. :) :)
Ivet,tak teraz by to už malo doraziť na Tvoj mail,len,upozorňujem,sťahovanie trvá celú večnosť. :lol: :lol: :lol: :lol:
Rádo se stalo. Od toho jsou přátelé. :D
Uživatelský avatar
kasma
Příspěvky: 711
Registrován: čtv črc 13, 2006 14:48
Bydliště: Brezno, SR

Příspěvek od kasma »

No, ked som videl tie fotky, len som si tazko vzdychol...vyzera to super!
Dufam, ze ste sa riadne zabavili.
Nabuduce, snad sa s vami uz zoznamim aj ja... momentalne riesim stahovanie...
Daewoo Espero, 1,5 DOHC, 66kw, 103 000km pri kúpe, teraz 136 000 km, plná esperácka výbava, AL-disky ExclusiveLine 14" a pneu DUNLOP SP200 195/60/R14 H, audio SONY CDX GT 500 /52x4 + 52 w priamo na subwoofer/, vpredu repro koax. Ground Zero GZTF 100 MK2, vzadu repro Hertz DSK 165 kompo
Uživatelský avatar
bandolik
Příspěvky: 178
Registrován: čtv bře 15, 2007 19:32
Bydliště: Třinec :-)

Model Chevrolet Spark

Příspěvek od bandolik »

Pro Vojtu a Bohdanku

Dneska jsem byla v prodejně, zeptat se na model Matize a dozvěděla jsem se toto: mají model Chevrolet Spark (jen jiné přední světla), v zelené barvě (jiná není), na objednávku - dodání do 14 dnů, cena asi 600 Kč. Objednala jsem 2 ks. Je možné si to buď vyzvednout na prodejně (spíš pro Vojtu), nebo nechat zaslat na dobírku - zatím jsem jim řekla, že to tam vyzvednu já, jde to změnit, zavolají mi, až to přijde. Do Prahy to klidně dovezu - naštěstí je prodejna otevřena i v sobotu. To je zatím vše a čekám ohlasy, jak s tím dál.
od 07.04.2007 CHevrolet AVEO 1,2 sedan,sunset orange ,2xabg,abs,central,el. okna, 14 alu.disky Dotz Imola,podsvícení zelený neon
Prostě supr kárka :-)
ex: Daewoo Espero 2,0i v plné palbě

člen AVEO FANKLUBU
Vojta

Re: Model Chevrolet Spark

Příspěvek od Vojta »

bandolik píše:Pro Vojtu a Bohdanku

Dneska jsem byla v prodejně, zeptat se na model Matize a dozvěděla jsem se toto: mají model Chevrolet Spark.....
SPARKA NECHCI!!!!!
Když nebude Matýsek, tak nic.
Děkuji za snahu.
Uživatelský avatar
Iveta
Příspěvky: 518
Registrován: pon kvě 15, 2006 22:29
Bydliště: Rožnov pod Radhoštěm

Příspěvek od Iveta »

alvin píše:Ivo R.vďaka za radu,človek sa do konca života učí,o tomto som nevedel,zas som o čosi múdrejší. :) :)
Ivet,tak teraz by to už malo doraziť na Tvoj mail,len,upozorňujem,sťahovanie trvá celú večnosť. :lol: :lol: :lol: :lol:
Už jsem si to přes mail stáhla, moc DĚKUJI. ;) ;)
Uživatelský avatar
Hanzy
Příspěvky: 7197
Registrován: ned led 21, 2007 13:16
Bydliště: Frýdek-Místek - Baška/Hodoňovice/Velké Karlovice

Příspěvek od Hanzy »

Zdravim vsechny a diky vsem za super srazik,omlouvam se ale vubec nestiham.Dorazil jsem v pohode i kdyz jeste nevim kde vsude jsme jeste pojezdili po Slovensku nebot ma fulnavigace nekde trosku pojezdila nez me probudila ze nevi kam ale nakonec to nebylo tak strasne a uspesne jsme dorazili domu... :D
Alhambra+Sharan 4x4 klepotřepčmoud Taxi Valach
VW Transporter T4 2.5 TDI klepačotřepočmoud
Captiva 3.2 V6 LPG
Opel Combo CNG
Evanda 2.0 CDX LPG - už ji prohání brácha
CRUZE 1.6 LS+ moja na kolem chalupy od 9/2016 LPG
Ex Captiva zlatá metla 2.0 klepočmoud rachotila šla pryč
Ex Leganza 2.0 CDX LPG
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

To že si skoro netrafil máš Ty ptáku s toho že si si nna okno připlácnul tu blbou ,červenou vlajku :twisted: :twisted: :twisted:
Uživatelský avatar
Ivo R.
Příspěvky: 870
Registrován: úte dub 05, 2005 00:08
Bydliště: Pardubice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivo R. »

-peha- píše:To že si skoro netrafil máš Ty ptáku s toho že si si nna okno připlácnul tu blbou ,červenou vlajku :twisted: :twisted: :twisted:
:lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: -peha- super výstižné
Odpovědět

Zpět na „Srazy“