Ložisko spojky

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Muco
Příspěvky: 930
Registrován: pát úno 23, 2007 08:47
Bydliště: Banská Bystrica

Příspěvek od Muco »

Zdravím vás! Dnes sa to ložisko vymenilo.Mám dve správy....jednu dobrú,druhú ani nie že zlú,(lebo sú správy aj horšie)ale skôr smutnú-sklamanú...Takže najskôr tá dobrá:...vymenili to zdarma v rámci záruky.a tá druhá:.....nič sa nezmenilo...skúsim ešte preštartovať ráno,no asi to iné nebude... nechcel som už ísť nazad,lebo aj tak už boli pred záverečnou.Tak som na vážkach...Isť naspäť a otravovať ich,kým sa to neodstráni,alebo vysrať sa na to,lebo náhodou sa do niečoho zahryznú a nepôjde mi ani to,čo doteraz ide...Je pravda,že je to robí len vyslovene pri naštartovaní studeného motora.Pri teplom to nerobí.
Vlastnil som Kalosa(2006),terazky mám TOYOTU yaris VVTi 1.0 /51kW
Zrýchlenie z 0-100km/h : nestíham to zmerať.. ;-))
Preťaženie : od xxxG do - xxxG a aj viac - nedá sa to vyrátať :-(
Reálna spotreba - priemer cca 5/L
+DAEWOO mikrovlnku od r. 1996-do dnes
Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
dedo.miki
Příspěvky: 1253
Registrován: stř led 10, 2007 19:50
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dedo.miki »

Pre túto závadu ešte auto stále pôjde ,le ty musíš vedieť či ti vadí ten zvuk .Ak ti nevadí tak kludne to môžeš nechať tak.Len to má jednu nevýhodu ,že ked budeš raz predávať auto tak kupec to zistí a už nedá takú sumu .Ak sa rozhodneš reklamovať tak ešte 2 krát a mal by si nárok na vrátenie vozu.Len na to treba nervy.
Uživatelský avatar
Muco
Příspěvky: 930
Registrován: pát úno 23, 2007 08:47
Bydliště: Banská Bystrica

Příspěvek od Muco »

[quote="dedo.miki"]Pre túto závadu ešte auto stále pôjde ,le ty musíš vedieť či ti vadí ten zvuk .Ak ti nevadí tak kludne to môžeš nechať tak.Len to má jednu nevýhodu ,že ked budeš raz predávať auto tak kupec to zistí a už nedá takú sumu .Ak sa rozhodneš reklamovať tak ešte 2 krát a mal by si nárok na vrátenie v
ozu.Len na to treba nervy.[/quote

Dík.Inak dnes ráno pri naštartovaní som to nepočul.Uvidíme teda časom.Možno sa umúdry...':lol:' alebo potom to zasa odnesiem ,poprípade keď pôjdem na garančku v oktobri... uvidím.Ja som taký typ človeka,že keď ma niečo napadne ,ihneď to idem riešiť(pokial to čas dovolí) .I keď s tým vrátením peňazí to neviem ako by to mohlo byť,lebo som to kúpil v jednom nemenovanom autobazare ,ktorý má názov že: aaa auto....No a tam niečo relklamovať je nemysliteľné...
Vlastnil som Kalosa(2006),terazky mám TOYOTU yaris VVTi 1.0 /51kW
Zrýchlenie z 0-100km/h : nestíham to zmerať.. ;-))
Preťaženie : od xxxG do - xxxG a aj viac - nedá sa to vyrátať :-(
Reálna spotreba - priemer cca 5/L
+DAEWOO mikrovlnku od r. 1996-do dnes
Obrázek
Uživatelský avatar
dedo.miki
Příspěvky: 1253
Registrován: stř led 10, 2007 19:50
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dedo.miki »

To som akosi prehliadol ,že si druhý majitel.To vrátenie je pri kúpe nového vozu..
Rastos
Příspěvky: 449
Registrován: pát dub 07, 2006 15:27
Bydliště: Sk

Příspěvek od Rastos »

Nic neboj, vonku sa otepluje, budes to pocut stale menej a menej... :D
ex: Matiz, Kalos, Lacetti
Uživatelský avatar
dedo.miki
Příspěvky: 1253
Registrován: stř led 10, 2007 19:50
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dedo.miki »

Nechaj tak a za ušetrené peniaze kúp rádio a počúvaj hudbu.
Uživatelský avatar
GHOST
Příspěvky: 351
Registrován: stř kvě 24, 2006 08:50
Bydliště: Revúca, SK
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od GHOST »

Len nespúšťaj okná :D
Daewoo Nexia 1,5 GLX 16V 1996
ABS, ABG, El.okná, el.anténa,klíma
Uživatelský avatar
Muco
Příspěvky: 930
Registrován: pát úno 23, 2007 08:47
Bydliště: Banská Bystrica

Příspěvek od Muco »

GHOST píše:Len nespúšťaj okná :D

Ale vieš v čom je fór??,počuť to totiž len vo vnútri alebo pri prednom kolese.Ak otvoríš motor,tak evidentne ťa ten zvuk ťáhá z motora preč k prednej zásterke. Inak rádio samozrejme mám (od výroby) i keď audio sa musím priznať OPEL robí lepšie(myslím zvukovo).Ale aj tak dík vám všetkým,ktorí ste sa do tohto "ložiska" zapojili.Zatiaľ to nechám tak...tiež som myslel na to teplo,že už bude len teplejšie a do zimy sa vylieči':lol:'':lol:'
Vlastnil som Kalosa(2006),terazky mám TOYOTU yaris VVTi 1.0 /51kW
Zrýchlenie z 0-100km/h : nestíham to zmerať.. ;-))
Preťaženie : od xxxG do - xxxG a aj viac - nedá sa to vyrátať :-(
Reálna spotreba - priemer cca 5/L
+DAEWOO mikrovlnku od r. 1996-do dnes
Obrázek
Uživatelský avatar
dedo.miki
Příspěvky: 1253
Registrován: stř led 10, 2007 19:50
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dedo.miki »

Ono velmi sa dá pomôcť vhodným olejom do prevodovky.A môžeš dať prísady do oleja.
Uživatelský avatar
Muco
Příspěvky: 930
Registrován: pát úno 23, 2007 08:47
Bydliště: Banská Bystrica

Příspěvek od Muco »

TAKŽE.Dnes som sa rozhodol zaniest nazad KALOSA do opravy...Bolo mi povedané,že nema tam čo iné "klikať",len spoj .ložisko,ktoré aj vymenili.':roll:'Tak som ho tam nechal,nech sa na to pozrú a i keby to sledovali hoci aj týždeň nebude mi to vadiť,lebo to jednoducho chcem mať odstránené!':twisted:'..To som teda zvedavý!...Dám potom výsledok sem...Zatiaľ buďte pozdravení!
Vlastnil som Kalosa(2006),terazky mám TOYOTU yaris VVTi 1.0 /51kW
Zrýchlenie z 0-100km/h : nestíham to zmerať.. ;-))
Preťaženie : od xxxG do - xxxG a aj viac - nedá sa to vyrátať :-(
Reálna spotreba - priemer cca 5/L
+DAEWOO mikrovlnku od r. 1996-do dnes
Obrázek
Uživatelský avatar
dedo.miki
Příspěvky: 1253
Registrován: stř led 10, 2007 19:50
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dedo.miki »

Kým ti nevymenia prevodovku tak ten klepot tam bude.
Uživatelský avatar
Muco
Příspěvky: 930
Registrován: pát úno 23, 2007 08:47
Bydliště: Banská Bystrica

Příspěvek od Muco »

dedo.miki píše:Kým ti nevymenia prevodovku tak ten klepot tam bude.

Dnes mi volali-majú rozobratú prevodovku.-menia nejaké ložisko,len to musia objednať.Tak koncom druhého týždńa to bude hotové.To som zvedavý.
V najhoršom prípade,tam pôjdem zas...
Vlastnil som Kalosa(2006),terazky mám TOYOTU yaris VVTi 1.0 /51kW
Zrýchlenie z 0-100km/h : nestíham to zmerať.. ;-))
Preťaženie : od xxxG do - xxxG a aj viac - nedá sa to vyrátať :-(
Reálna spotreba - priemer cca 5/L
+DAEWOO mikrovlnku od r. 1996-do dnes
Obrázek
Uživatelský avatar
Muco
Příspěvky: 930
Registrován: pát úno 23, 2007 08:47
Bydliště: Banská Bystrica

Příspěvek od Muco »

Aby ste nehovorili,že som na to info zabudol...: Predbežne: ešte to stále nemám hotové,lebo im to ložisko neprišlo(možno zajtra...???)javascript:emoticon':roll:'.Ale nič mi to nerieši,lebo idem na dva dni služ.preč ,takže ak to tento týždeň spravia,zoberiem ho najskôr pondelok...(možno). P.S. keby každý čakal na opravu 2 týždne,tak si asi vela koruniek servis nezarobí...no ak si niekto hovorí,že:...čo zo mńa majú,veď odo mňa peniaze neuvidia,lebo je to ešte v záruke čiže-tak majú čas.No ja na to len toľko:..ak to už v záruke nebude,potom tam určite nepôjdem.Akú reklamu si o sebe urobia počas záruky,tak po zárukách príde to GRO-že sa na nich ľudia môžu potom vy... a pôjdu samozrejme inde.Čaute zatial!
Uživatelský avatar
dedo.miki
Příspěvky: 1253
Registrován: stř led 10, 2007 19:50
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dedo.miki »

Oni to natahujú preto ,aby ti zobrali chuť druhykrát niečo reklamovať ked sa dá s autom jazdiť a oni tú chybu vedia len ťažko odstrániť. Oni ti to chcú dostať z hlavy asi taktoObrázek
Uživatelský avatar
Muco
Příspěvky: 930
Registrován: pát úno 23, 2007 08:47
Bydliště: Banská Bystrica

Příspěvek od Muco »

Dnes som tam volal - včerajší deń mal byť posledný,čo tam Kalosík mal nocovať...Vraj to ložisko niekde vysí v maďarsku,lebo sú tam demonštrácie.Aj ostatné autá čakajú...majú už plný dvor.(videl som -je to pravda-s tým dvorom).Ale pokiaľ si myslia,že mi to zoberie chuť tam chodiť,tak sa mýlia...ja viem byť otravnejší... :lol: :lol: :lol: :lol:
Odpovědět

Zpět na „KALOS“