Maximálna rychlosť na kalose?

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

Nuž, ja nie som taká bohatá, aby som mohla jazdiť maximálkou, ale občas Kaloska na dialnici prevetrám, aby nezlenivel. Mám však pocit, že cez tých 160km/h sa dostať nevie (v TP je 158 km/h).
Ale aj tých 160 vidím tak na poriadnu pokutu. Na úsmev sa moc nespolieham... možno keby som tak mala o 20 menej. Myslím rokov :lol:
A potom .... ten vír v nádrži!!!!
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Reklama
 

gusto
Příspěvky: 9
Registrován: sob zář 09, 2006 10:41
Bydliště: HUMENNE

Příspěvek od gusto »

LIFELIKE píše:Nuž, ja nie som taká bohatá, aby som mohla jazdiť maximálkou, ale občas Kaloska na dialnici prevetrám, aby nezlenivel. Mám však pocit, že cez tých 160km/h sa dostať nevie (v TP je 158 km/h).
Ale aj tých 160 vidím tak na poriadnu pokutu. Na úsmev sa moc nespolieham... možno keby som tak mala o 20 menej. Myslím rokov :lol:
A potom .... ten vír v nádrži!!!!
:oops:
cez 160 pojde isto. vravim, ze fotil som pri 4.prevod. stupni a patku sme tam vtedy nestihli dat. navyse som mal nalozenu truhlu, ta ma nejaky odpor vzduchu, isto ho nevylepsuje :lol: (nie je to spojler).
pre informaciu : testy rychlosti som robil na manzelke, ja si svoje papiere nenecham zobrat. :twisted: vidno jej na fotke necht.
1,2 - 53kw. velmi svizny kalosik, som z neho prijemne prekvapkany.
a spotreba:1950km do HR a spat( z toho 120 km pomalicky v uzkych ulickach na ostrove krk) = 7,89 l/100km
ahoj Obrázek
1,2 - 53kw strešnýboxG&V
Uživatelský avatar
Tompetr
Příspěvky: 242
Registrován: pát říj 29, 2004 13:43
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Tompetr »

LIFELIKE píše:Nuž, ja nie som taká bohatá, aby som mohla jazdiť maximálkou, ale občas Kaloska na dialnici prevetrám, aby nezlenivel. Mám však pocit, že cez tých 160km/h sa dostať nevie (v TP je 158 km/h).
Ale aj tých 160 vidím tak na poriadnu pokutu. Na úsmev sa moc nespolieham... možno keby som tak mala o 20 menej. Myslím rokov :lol:
A potom .... ten vír v nádrži!!!!
moje osobní zkušenost je, že Kalos je sice žíznivé auto, nicméně při vysokých rychlostech 140-150 není spotřeba nějak extra zvýšená. jel jsem loni do Holandska a zpět s průměrem 7,1 - a podotýkám, že hlavně v Německu jsem nejel pod 140.
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

Potvrdzujem.... nedávno som mala spotrebu 7 l. Väčšinou to bola dialnica (110 až 140 km/h) a kedže bolo teplo, tak väčšinou bola zapnutá aj klíma. Svojím spôsobom ma tá spotreba aj prekvapila. Som myslela, že to bude horšie.
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Uživatelský avatar
Jeník
Příspěvky: 32
Registrován: pon zář 18, 2006 15:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jeník »

No ideal cestovka v Kalosíkovi je 130 - 140. Před výrazným stoupáním to rozjíždím na 150, na konci stoupání mám kolem 120. Rovinka se rozjede na 140. Spotřebu na dálnici mívám kolem 5,0 - 6,5 litru. Když jsem zajížděl tak to bylo 6,8 - 7,2 (Holandské dálnice).
Uživatelský avatar
Jeník
Příspěvky: 32
Registrován: pon zář 18, 2006 15:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jeník »

gusto píše:
LIFELIKE píše:Nuž, ja nie som taká bohatá, aby som mohla jazdiť maximálkou, ale občas Kaloska na dialnici prevetrám, aby nezlenivel. Mám však pocit, že cez tých 160km/h sa dostať nevie (v TP je 158 km/h).
Ale aj tých 160 vidím tak na poriadnu pokutu. Na úsmev sa moc nespolieham... možno keby som tak mala o 20 menej. Myslím rokov :lol:
A potom .... ten vír v nádrži!!!!
:oops:
cez 160 pojde isto. vravim, ze fotil som pri 4.prevod. stupni a patku sme tam vtedy nestihli dat. navyse som mal nalozenu truhlu, ta ma nejaky odpor vzduchu, isto ho nevylepsuje :lol: (nie je to spojler).
pre informaciu : testy rychlosti som robil na manzelke, ja si svoje papiere nenecham zobrat. :twisted: vidno jej na fotke necht.
1,2 - 53kw. velmi svizny kalosik, som z neho prijemne prekvapkany.
a spotreba:1950km do HR a spat( z toho 120 km pomalicky v uzkych ulickach na ostrove krk) = 7,89 l/100km
ahoj Obrázek
Kdybych to sám nezažil tak neuvěřím, ta 1,2ka naprosto nemá problé jít nad 5000ot. v pohodě to dělá 160 i v pořádným krpálu, akorát to už dost papká, ale jednou za čas se tím alespoň umejou ventily:)
Uživatelský avatar
Tompetr
Příspěvky: 242
Registrován: pát říj 29, 2004 13:43
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Tompetr »

Jeník píše:No ideal cestovka v Kalosíkovi je 130 - 140. Před výrazným stoupáním to rozjíždím na 150, na konci stoupání mám kolem 120. Rovinka se rozjede na 140. Spotřebu na dálnici mívám kolem 5,0 - 6,5 litru. Když jsem zajížděl tak to bylo 6,8 - 7,2 (Holandské dálnice).
to Holandsko bych i věřil, protože tam jezdí všichni spořádaně 120, ale 5 litrů na dálnici to je kec :evil: a frajeřinka :?
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

hmm.. ja som 5 l nemala nikdy .... nie že by som sa niekedy o to snazila, ale normalnou jazdou som mala minimalne okolo 5.8 - 6 l. Ale to nebolo na dialnici aj ked boli tam aj kopce.
Nebavilo by ma jazdit stále s vedomim, že musím ísť na úsporu...
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Pěkný den :D
LIFELIKE naprostý souhlas!Já taky maximálně 6,8.Míň jsem to nedostal!
Nechci být jizlivý ale těch pět to je tak na třetinu trasy na laně :twisted:
Ať nám jezdí a nezlobí :P
Uživatelský avatar
Jeník
Příspěvky: 32
Registrován: pon zář 18, 2006 15:47
Bydliště: Praha

Příspěvek od Jeník »

V pátek jedu Praha - Jindřich.Hradec tak změřím spotřebu (naberu u baráku a při návratu dotanku u stejného stojanu) Spotřebu 6,8L měla moje stará Škodovka 125L (cesta do Chorvatska a zpět) .....v neděli dám vědět.
Uživatelský avatar
Tompetr
Příspěvky: 242
Registrován: pát říj 29, 2004 13:43
Bydliště: Ostrava

Příspěvek od Tompetr »

Jeník píše:V pátek jedu Praha - Jindřich.Hradec tak změřím spotřebu (naberu u baráku a při návratu dotanku u stejného stojanu) Spotřebu 6,8L měla moje stará Škodovka 125L (cesta do Chorvatska a zpět) .....v neděli dám vědět.
kašli na spotřebu, hlavně dojeď v pořádku domů ;)
Uživatelský avatar
dedo.miki
Příspěvky: 1253
Registrován: stř led 10, 2007 19:50
Bydliště: Košice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od dedo.miki »

Môj Kalos asi papká ako tu pozerám najviac ,ale ja jazdím len po meste a to štýlom brzda plyn.Ja už ale spotrebu ani nesledujem až tak presne lebo pod 8 l/100km to takým štýlom určite nikdy nedosiahnem.Cezto všetko som maximálne spokojný zrýchlenie celkom ujde a maximálka v meste okolo 160 km/hod úplne postačuje.
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Pěkný den :D
Teda dedo-miki ještě že se auta nespravují/nepřibírají na váze/ to by jsi z něj měl pěknýho bumbrdlíčka když tak pěkně papá :lol: To já se musím sakra hlídat!A ještě jak říkal Menšík,že sněd buřta 5 dkg a přibral o 10dkg :lol: To jsem ale votočil téma :lol:
Ať nám jezdí a nezlobí :P
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

ale mohli by rásť z toho papkania a potom by sme za nejaký čas mali z nich kamiony :)
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Koumeles
Příspěvky: 48
Registrován: čtv srp 30, 2007 08:52
Kontaktovat uživatele:

Jsem jel nejvic 165

Příspěvek od Koumeles »

mam 1.2...docela me to prekvapilo, na silnici docela sedel
Odpovědět

Zpět na „KALOS“