Daewoo / Chevrolet ZRAZ NA MORAVE

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Zamčeno
Uživatelský avatar
eMKa Slovensko
Příspěvky: 2087
Registrován: úte zář 30, 2003 20:41
Bydliště: TN - NMnV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eMKa Slovensko »

no Ivane vidno ze mas ducha organizatora, ak sa ti podari zaistit vsetko tak ako si napisal to bude parada, a ked paintball nebude nenahnevam sa :lol: :lol:

a este k servisu/predaj ND:
ja som ho v piestanoch planoval zabezpecit tak aby bol otvoreny aj servis a aj predaj ND, kedze sa nam datum zrazu prekryvasl s Novomestkym jarmokom a sef servisu uz mal naplanovanu rodinnu oslavu ktoru maju vzdy ked je u nas jarmok servis otvoreny nebol. ak by bol zasa by bol test tlmicov zadara. co sa tyka predaja ND dohodli sme to tak aby ste tam mali vsetci zlavu pretoze skoro od zaciatku spolupracujeme s piešťanákmi a su ochotny vyjst nam v ustrety. tento rok sa to nezadarilo ale na buduci zraz v PN to uz budem planovat inak, najskor dohodneme termin minimalne 4 mesiace dopredu


uff dost :lol:
LANOS eMKa Slovensko, http://www.lanosclub.com
Obrázek
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Reklama
 

Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Ivan píše:Topole, já bych si organizaci představoval úplně jinak: vyhlásil bych to jako dvoudenní sraz s tím, že spát se může v chatkách příp. ve stanu. Ubytování včetně jídla bych byl schopný zajistit. A nad programem se zamyslíme. Spanilá jízda by nebyla špatná, plus nějaká aktivity typu paintballu, piškvorkového turnaje :lol: apod.... taky...
Pěkný dobrý večer :D Plus dva prakticky bez sněhu ;)
Ivane já si myslím,že zas takový rozdíný názor nemáme.Podle mě taky dva dni.To je sobota neděle.Jenom já jsem myslel,že tu sobotu dopoledne,
pochopitelně kdo by chtěl tak návštěva toho servisu.Ze severu Moravského krasu je to do BS auto nejkratší trasa 29km a provozně výhodná 35km.Když to nebude tak jako se nic neděje tak si ve slevě koupím něco napodzim v Piešťanech :lol: Jinak když tak pročítám stránky tak většina vás má různé upravy a capiny,že to vidím konec debaty tak
v neděli ráno aspoň ve TŘI! :lol: Jinak z těch akcí já můžu zkusit kde co
a když bude soutěž ve skoku do šířky tak třeba mě to taky pujde :shock:
Jestli chceš zajišťovat i jídlo pro všechny tak je to taky jedno!Když bude dobrej guláš se šesti nebo tatarák se třema topinkama taky nic proti!
Takže hlavně šikovnej motorest kemp nebo nějaký jiný hotel aspoň*****!
Ať nám jezdí a nezlobí :P
Uživatelský avatar
eMKa Slovensko
Příspěvky: 2087
Registrován: úte zář 30, 2003 20:41
Bydliště: TN - NMnV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eMKa Slovensko »

a co usetrim za benzim prejjem :lol: :lol:
LANOS eMKa Slovensko, http://www.lanosclub.com
Obrázek
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

Tatarák se třema topinkama a nic mi nechybí........ :lol:
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

vidím, že nápadov a námetov pribúda.... sa mi to páči ... Som za rôzne aktivity, sranda predsa musí byť.
Koniec aprila by bol fajn, predsa len je väčšia pravdepodobnosť, že bude teplejsie už. Na stan to ja osobne moc nevidím, lebo stanujem iba v letnom čase. Predsa len som už trocha pohodlná :-).
Dva dni beriem, chcem to spojiť aj s výletom do okolia .... lebo merať toľko km musí mať pre mňa viac rozumných dôvodov.
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Me to teda staci jen na 1 den, bo uz budu mit doma manzelku v 7 mesici a tak to asi pochpite ;)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

milosh píše:Me to teda staci jen na 1 den, bo uz budu mit doma manzelku v 7 mesici a tak to asi pochpite ;)
Samozrejme, u nastavajicich tatinku je to povolene :D
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Dekuji, tak to potom dorazim :D
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
Mr.Problem
Příspěvky: 264
Registrován: ned čer 19, 2005 22:01
Bydliště: Vysočina
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Mr.Problem »

Pokud by to bylo v tom Brně tak do toho jdu taky :-)pokud nemáte nic proti. Hlavně Brainmen a Akri ???. sice budu se svým autem považovanej za blázna ... ale co puberta se mnou ještě mlátí mám na to věk :lol:
Daewoo Nubira I 1,6/16V CDX, černá sedan plná výbava.
Můj webík se vším :-) http://servisvm.cz a http://firmyzregionu.cz
Uživatelský avatar
Akri
Příspěvky: 4273
Registrován: stř zář 10, 2003 18:50
Bydliště: Česká Třebová
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Akri »

co to meles? Brainman rikal, ze Te chce adoptovat a mne nic nevadi ;)
ObrázekAKRI - (byl) Muž z Ria !
:!: AVEOtici všech zemí, spojte se :)
Uživatelský avatar
eMKa Slovensko
Příspěvky: 2087
Registrován: úte zář 30, 2003 20:41
Bydliště: TN - NMnV
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od eMKa Slovensko »

no ja chcem isto prist len musim zohnat sofera kua aby som ukazal aj moju karku, pretoze som dostal zakaz jazdit v cr na 8 mesiacov :cry: lebo som mal u vas nehodu
LANOS eMKa Slovensko, http://www.lanosclub.com
Obrázek
LPG POSITIVE - Lovato LovEco01
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

eMKa Slovensko píše:...som dostal zakaz jazdit v cr na 8 mesiacov...
Cože? To je rozhodnutí SK nebo CZ strany? O něčem takovém jsem ještě neslyšel... :cry:
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Uživatelský avatar
Závůrka
Příspěvky: 38
Registrován: čtv pro 29, 2005 19:44
Bydliště: Jablonné v Podještědí

Příspěvek od Závůrka »

Ahoj, já bych byl pro, aby to bylo na dva dny (víkend). Přece jen jet dálku kvůli pár hodinám nemá význam. Jinak souhlas s Ivanem, ubytování v chatkách by bylo fajn.
Uživatelský avatar
kaso
Příspěvky: 1723
Registrován: pát bře 11, 2005 00:05

Příspěvek od kaso »

Mne by to vyhovovalo 6-7 maja 2006 to je sobota a nedela a v pondelok je sviatok ;) ;)
ex: Daewoo Nexia
now: BMW 7
Uživatelský avatar
Pribo
Příspěvky: 208
Registrován: stř říj 20, 2004 10:44
Bydliště: BB
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Pribo »

Ivan píše:Topole, já bych si organizaci představoval úplně jinak: vyhlásil bych to jako dvoudenní sraz s tím, že spát se může v chatkách příp. ve stanu. Ubytování včetně jídla bych byl schopný zajistit. A nad programem se zamyslíme. Spanilá jízda by nebyla špatná, plus nějaká aktivity typu paintballu, piškvorkového turnaje :lol: apod.... taky...
tak to by slo na to by som sa dal aj ja aspon by som od vas nieco odkukal :lol: :lol: :lol:
Zamčeno

Zpět na „Srazy“