Co mě dnes nepotěšilo

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Tak mi asi odchází PC. Dělá si co chce. Od včerejška si zamrzne, kdy se mu zachce, vypnout jde jedině vytažením ze zásuvky. Bude muset nastoupit odborník. :( :(
Reklama
 

Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

Vojta píše:Tak mi asi odchází PC. Dělá si co chce. Od včerejška si zamrzne, kdy se mu zachce, vypnout jde jedině vytažením ze zásuvky. Bude muset nastoupit odborník. :( :(
Tohle mi dělá PC už půl roku... :D A rozhodl jsem se že si budu sám sobě odborníkem a hned jsem si jako odborník doporučil koupit nové hned jak na něj budu mít :lol:
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Pěkný poslední večer tohoto roku :D Klid/počasí/-4jinak venku ran jak na froňtě :cry:
Tak to mě čeká taky.A když si uvědomím,že už mám čvtvrtý! A když jsem kupoval první 486 někdy před deseti lety a dal jsem za ni tehdy za
PC,monitor-15 tiskárna /traktor/ skenr a stálo to 56 000kč!! Postupně šly ceny dolu ale ani to nechci sčítat nebo by mě kleplo! :lol:
Ať nam v Novém roce jezdí a nezlobí :P
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

A nejspolehlivější byla právě ta 386 z roku 1991 za 42.000,- Sloužila sedm let, pak ji bratr prodal za 2.000,- známým a dodnes funguje...

K tématu: Dnes mě nepotěšil jeden ožrala v rozjezdu, kterej považoval za děsnou srandu odpálit v tom autobuse rachomejtli :roll:
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Ondras
Příspěvky: 1623
Registrován: sob bře 27, 2004 22:21
Bydliště: Ostrava Výškovice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ondras »

Ideálně jít do něčeho takového....

Obrázek
|\/| /\ '|' | '/.

byl to - ročník 1998 / 0.8i / přes 136.000 km / přímé sání, 15" alukola, snížení o 30mm, palubní počítač, otáčkoměr, sportovní interiér, folie, svody, laďáček a další capiny
Olda
Příspěvky: 649
Registrován: čtv bře 17, 2005 15:11
Bydliště: Holice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Olda »

co to je? :shock:
Renault Laguna GT 98, modrozelená, 3.0 V6 24V, 140KW-ex automat-nyní manual, plná polní, žihadlo
Nexi 1.5 16V Red Sedan-se odstěhovala do prahy
Fiat Uno 1.5i-zvaný arcixindl-je v pánu
Renault Laguna combi 98-se odstěhovala se do zlína
Obrázek
Uživatelský avatar
Kessler
Příspěvky: 1676
Registrován: úte lis 08, 2005 10:43
Bydliště: Brno-střed Československo
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Kessler »

Je na tom napsané Daewoo...takže to je asi palubní počítač...nebo řídící jednotka :lol:
'89 Daewoo Racer 1.5 -> '98 Škoda Felicia 1.3 -> '77 Mercedes-Benz W123 240D - Das Auto
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Pokud nekdo shanite PC muzu sehnat za dobry ceny ;)
Ale nejsem prodejce VT 8)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Olda
Příspěvky: 649
Registrován: čtv bře 17, 2005 15:11
Bydliště: Holice
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Olda »

milosh píše:Pokud nekdo shanite PC muzu sehnat za dobry ceny ;)
Ale nejsem prodejce VT 8)
I díly?
EDIT: Mrkni na SZ
Naposledy upravil(a) Olda dne ned led 01, 2006 18:19, celkem upraveno 1 x.
Renault Laguna GT 98, modrozelená, 3.0 V6 24V, 140KW-ex automat-nyní manual, plná polní, žihadlo
Nexi 1.5 16V Red Sedan-se odstěhovala do prahy
Fiat Uno 1.5i-zvaný arcixindl-je v pánu
Renault Laguna combi 98-se odstěhovala se do zlína
Obrázek
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

No myslim jako dily, klidne i jety pocitadla, mam znamyho v jednom shopu v UL, je to prodejna novych ale i jetych pc a dilu :o) sam uz jinde nenakupuju. Vetsina znamych ma svy PC postaveny ode me ;)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

Pěkný den :D Sraz za 64 -3 :cry:
Bylo to sice včera jel jsem do Makra do Ustí nad Labem.Kto to zná tu výpadovku na Teplice velkej kruháč dvouproudovka jak dálnice.Byl jsem ve středním kruhu a abych se dostal ven tak jsem to přišláp a kousek pod ty mosty pak jsem ubral ale hned na zastávce autobusu policajti :lol:
Že prý jsem jel 85!! CHtěli po mě za to DVA TISICE :twisted: Tak jim povídám ať mi radši daj pár facek!Ale že prý to nejde že už jsem vyfocenej!! Tak mě to stálo 500 :lol: Jen mi vadí,že tam nejsou domy,žadní chodci do protisměru nemůžeš a voni jen aby vybrali!! Kdyby to bylo někde ve městě kde jsou lidi tak si nafackuju sám ale takhle je to jen buzerace!!! Stálo nás tam ví a stavěli porád!Viděl jsem tam i Nexii ale měl jsem vztek tak jsem se ani nekoukal na značku! Kdo to tam zná tak mi dá určitě za pravdu!!
No nic ať nám jezdí a nezlobí a policajti nebuzerujou :twisted:
Uživatelský avatar
Richard
Příspěvky: 3515
Registrován: čtv zář 16, 2004 12:29
Bydliště: Praha

Příspěvek od Richard »

Mě dnes nepotěšilo, že jsme prohráli se Švédama, ale jak jsme hráli, tak to jinak dopadnout nemohlo!!! :roll:
Prostě byli jsme posraní ze Švédů jako Slováci z nás a to se pak vyhrát nedá :!: :!: :roll: :roll:
Hyundai IX55, V6 3,0 CRDI, automat, 4x4, Yamaha Majesty 125
bylo: Nubira wagon 2.0 CDX 1998 , Pontiac Le Mans (americkej Racer),
Mitsubishi Space Vagon, Favorit, Moskvič 2140, Moskvič 403, Skůtr ČZ 175 typ.502
Uživatelský avatar
LIFELIKE
Příspěvky: 747
Registrován: čtv srp 11, 2005 07:57
Bydliště: TRNAVA
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od LIFELIKE »

Richard píše:Mě dnes nepotěšilo, že jsme prohráli se Švédama, ale jak jsme hráli, tak to jinak dopadnout nemohlo!!! :roll:
Prostě byli jsme posraní ze Švédů jako Slováci z nás a to se pak vyhrát nedá :!: :!: :roll: :roll:
Nuž švédi porazili švédov :)
(čechom sa bežne na SK hovorí švédi)

Nič si z toho nerob. Ja som počas zápasu SK:CZ zaspala už pri druhej tretine a aspoň som sa dobre vyspala :) Takže je pravda, že všetko zlé je na niečo dobré.
CHEVROLET KALOS HB 1.2 SE+A/C 5D PLUS - červená SUPER RED
CITROEN C4 - 1,4; 16V; Seduction - rouge LUCIFER
Uživatelský avatar
palikx
Příspěvky: 6250
Registrován: ned úno 20, 2005 13:56
Bydliště: Praha 4
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od palikx »

No tak to me taky nepotesilo.nastesti sem videl je kus posledni tretiny a i tu jsem prepnul.skoda toho.aspon ze mame Neumanovou.
Skoda Octavia combi 1,9tdi upravena na 81KW
Skoda Fabia 1,9tdi-pd 74kw
Simson s 51
SKODA GARDE pro radost(zatim jen starost-shanim marne dily)
SKODA 105 S abych se nenudil
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

LIFELIKE píše:Ja som počas zápasu SK:CZ zaspala už pri druhej tretine a aspoň som sa dobre vyspala :)
Takže bylo více čaje s rumem než lyžovačky ;) ?
Odpovědět

Zpět na „POKEC“