Kupa PDA s GPS

Pokec o všem, co se jinam nehodí.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee

Odpovědět
Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djpsx »

Ale je to správná věcička. Já bych jí sice tolik nevyužil (jezdím hlavně po městě a okolí, do školy, nebo max. pořád stejná trasa na chalupu a pak občas sem tam ty delší trasy). Spíš by bylo fajn, kdyby byla možnost levného půjčení. Co jsem slyšel (pouze doslech, nevím jestli to tak je), tak prý stojí pronájem GPS na týden několik desítek tisíc. Resp. poplatek za půjčení samotné není moc vysoký, ale je potřeba složit vratnou zálohu...
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
Reklama
 

Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

samozrejme sjeti z trasy nevadi..sw ihned trasu prepocita a to perfektne ..

ad rychla SD nebo jina karta..je NAPROSTO jedno to se vyuzije jen ve cteckach tzn. v PC ..

N500 staci .. za 8 tisic neni co resit, to ze nema BT a WiFi nevadi , ikdyz to je n a prioritach , kazdopadne je to pomer/cena/vykon nejlepsi kousek to je bez debat..

dalsi info na ce4you ..nej foru pro zacatecniky o tuto problematiku

ad pujceni: na ce4you se planuje pujcovna PDA (i PDA s GPS, MDA(XDA) vecicek) a to asi za 300 na den , jestli prijedu na sraz muzu ti to pujcit a muzes se projet jak dlouho budes chtit
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
Habron
Příspěvky: 1498
Registrován: stř srp 11, 2004 18:16

Příspěvek od Habron »

Tak to asi používám špatnej systém. Co používáš ty? Já používám Dynavix a tam mi přijde, že ta inteligence je občas trochu mimo...
Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

zkousel jsem dynavix (teprve nova verze docela jde), pocketkim, smartmaps, garmin a tomtom a tomtom v cechach je jasna jednicka..
Naposledy upravil(a) DREAM dne čtv dub 06, 2006 23:02, celkem upraveno 1 x.
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
Uživatelský avatar
djpsx
Příspěvky: 697
Registrován: sob bře 18, 2006 19:06
Bydliště: Pardubice, CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od djpsx »

DREAM píše:samozrejme sjeti z trasy nevadi..sw ihned trasu prepocita a to perfektne ..

ad rychla SD nebo jina karta..je NAPROSTO jedno to se vyuzije jen ve cteckach tzn. v PC ..

N500 staci .. za 8 tisic neni co resit, to ze nema BT a WiFi nevadi , ikdyz to je n a prioritach , kazdopadne je to pomer/cena/vykon nejlepsi kousek to je bez debat..

dalsi info na ce4you ..nej foru pro zacatecniky o tuto problematiku

ad pujceni: na ce4you se planuje pujcovna PDA (i PDA s GPS, MDA(XDA) vecicek) a to asi za 300 na den , jestli prijedu na sraz muzu ti to pujcit a muzes se projet jak dlouho budes chtit
Hmm, to vypadá dobře. A osm tisíc je velmi solidní cena.
Daewoo Nubira Kombi 1.6SX,r.v. 99 střední výbava, stříbrná, tuning výfuk, 205/50 R16 al. kola Zender, RMG Sony
Daewoo Nubira Sedan 2.0, r.v.98 (do provozu 2001), plná výbava, tmavě modrá metalíza, MP3 CD rádio.
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

jj,ale ted uz je novej model 560, kterej sice stoji asi o 3 litry vic, ale zase to ma bluetooth, wifi a tusim ze i fotak, tak co vic si prat ;)
wifi a rovnou muzem byt na foru i na srazu, pokud tam bude signal :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

A má VGA, jít dneska do menšího rozlišení podle mne nemá cenu.
Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

nekdy je 8 nebo 13 a pul rozdil ( jaky 3 litry???) (btw fotak nema)

na vse staci QVGA ...mozna tak na hry,ale je to o prioritach za 13,5 bych sel do neceho jinyho ... treba MDAc + BT (stejne je to rullez :)))

to spis se dnes "nevyplati" jit do niceho co nema TMC prijimac (za pul roku vsichni vymeni GPS)

ono dneska taky nema cenu jit do niceho jinyho nez dula core cpu a pritom "vsem" staci opteron
Naposledy upravil(a) DREAM dne čtv dub 06, 2006 22:48, celkem upraveno 1 x.
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

ja si koupim stejne ten levnejsi n500, osaham si to a uvidim, kdyztak se to snad da vzdy prodat :roll:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

bude se ti libit a bude ti stacit..zamilujes si to .. prijed do decina...vse si omaknes (je to na vsech pocket pc stejny) , projedes si nubcu a s navigaci najednou bude mit nexia 2x vetsi cenu :))))))
Naposledy upravil(a) DREAM dne čtv dub 06, 2006 23:01, celkem upraveno 1 x.
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6633
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

kua, ja uz si to koupim snad jeste pred srazem :lol: byly pekny premie, ale musim neco nechat pro to male co za 3 mesice bude na svete :D
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

on to je 8 , drzak , nabijecka, karta .. takze si stejne na 10tce ...
on ten pack s 256MB,nabijeckou do auta, drzak stoji 9500,- .. a stejne to chce 1GB min. na frajerinky ...

ja uz k tomu(MDAc) mam snad skoro vse co je mozny .. ted jen cekam na SD TV tuner (slibujou ho na taiwan webu + sunnysoft na kveten) ,ale je to dalsi bura :(((
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

milosh píše:kua, ja uz si to koupim snad jeste pred srazem :lol: byly pekny premie, ale musim neco nechat pro to male co za 3 mesice bude na svete :D
Již dvanáctá odbila chval každý duch hospodina!Tak nějak to hlásali ponocný ;)
Co bys nechával pro malé to navigaci nepotřebuje :lol: To byl samozřejmě fór a asi i blbej :( Ale páni když jestli se nepotkáme na srazu tak určitě zajedu! Do Děčína 29 a do Ústí 50 tak když si na mě uděláte čas tak se zastavím na radu.Jinak jak jsem už tady psal tak mám hlavně
Acer n35 a PocketKIM CZ už přez rok.
Ať nám jezdí a nezlobí :P
Uživatelský avatar
DREAM
Příspěvky: 691
Registrován: stř čer 29, 2005 17:15
Bydliště: Děčín
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DREAM »

cas si udelam .. ten pocketkim je hrooozne marnej..to je parodie na navigaci .. i ta verze 3.4 jestli se nepletu je milove kroky od tomtom
NUBIRA COMBI I 99:106k, lpg v rezerve(40l),fólie,ladak :(
e-shopy a weby za 999,- na DREAMMEDIA.CZ
DAEWOO/NUBIRA/LACETTI PORTÁL DAEWOO.ZDE.CZ
Topol
Příspěvky: 1842
Registrován: pát led 07, 2005 21:44
Bydliště: Nový Bor

Příspěvek od Topol »

DREAM píše:cas si udelam .. ten pocketkim je hrooozne marnej..to je parodie na navigaci .. i ta verze 3.4 jestli se nepletu je milove kroky od tomtom
Dobré po půlnoci :D Sraz už za 21 :!:
Beru tě za slovo jestli se nepotkáme na srazu tak se určitě ozvu!A vlastně já mám na tebe i mobil a jak koukám stejného operátora!Nebudu jmenovat abych nedělal reklamu :lol:
Ať nám jezdí a nezlobí :P
PS.
Jenom ještě "Dobrou noc"! CHtěl jsem jít na Fórum usíná o pulnoci a tam jsem byl zase jenom já :cry: Tk přeji "Dobrou noc tady ;)
Odpovědět

Zpět na „POKEC“