MATÍZ CLUB CZ

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
dannn
Příspěvky: 11
Registrován: pát zář 09, 2005 12:46
Bydliště: děčín

Re: fota

Příspěvek od dannn »

milosh píše:
dannn píše:poradte mi prosím kamarádi,jak vložim foto do příspěvku?dík Dan

-----------------------------------------
černomodrý mates 0.8 r.v.2000

uz je to tady asi 10x popsany, hledej v ADMINISTRATORSKE SEKCI !!!!

ale to uložim do alba a ne do příspěvku,nebo sem asi blbej!?
Reklama
 

Uživatelský avatar
Robert
Příspěvky: 1266
Registrován: úte srp 31, 2004 19:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Re: fota

Příspěvek od Robert »

dannn píše:
milosh píše:
dannn píše:poradte mi prosím kamarádi,jak vložim foto do příspěvku?dík Dan

-----------------------------------------
černomodrý mates 0.8 r.v.2000

uz je to tady asi 10x popsany, hledej v ADMINISTRATORSKE SEKCI !!!!

ale to uložim do alba a ne do příspěvku,nebo sem asi blbej!?
Do alba to sice ulozis, ale potom vemes odkaz na tu fotku v albu a vlozis ho do prispevku ;)
Uživatelský avatar
dannn
Příspěvky: 11
Registrován: pát zář 09, 2005 12:46
Bydliště: děčín

Re: fota

Příspěvek od dannn »

Robert píše:
dannn píše:
milosh píše:
uz je to tady asi 10x popsany, hledej v ADMINISTRATORSKE SEKCI !!!!

ale to uložim do alba a ne do příspěvku,nebo sem asi blbej!?
Do alba to sice ulozis, ale potom vemes odkaz na tu fotku v albu a vlozis ho do prispevku ;)

dík,pak to zkusim
Uživatelský avatar
DannyFloyd
Příspěvky: 45
Registrován: úte srp 23, 2005 19:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Cílová skupina...

Příspěvek od DannyFloyd »

Tak jsem v posledních týdnech koukal po Matýzcích více než předtím. No spíš sem koukal kdopak je řídí. Z mojí skromné statistiky asi 15 různých vozidel mi vyšlo následující - 8 řídily maminky které vozí ráno děti do školy a odpoledne ze školy (včetně pořízení domácího nákupu), 5 bylo takových starších pánů (kteří zřejmě ještě nedávno jezdili ve 120 škodovce) a 2 Matysove jeli tak rychle že jsem nestihl zaznamenat řidiče.

Z tohoto poznání mi pro Matiz Club vyplývá, že s náborem nových členů to nebude zase tak jednoduché... Třeba se pletu, ale nevím jestli Matyz jako druhé auto v rodině by přijel třeba na sraz.

Mimochodem, Vojto, pokud mi pošleš ten letáček co dáváš za stěrače, tak to můžu rozhazovat taky - uvidíme co z toho bude. Nechci dávat kontakt na tebe nebo Ondru aniž byste o tom věděli. Takže tímto žádám kromě letáčku i o souhlas. :-)

Matyzkům zdar!

p.s. Vozidlo č. 16 byl Ondráš, ale ten jezdí tak rychle že ani nezaznamenal že se ocitl ve statistice :lol:
Matiz 0,8 v základní výbavě, 4 kola a volant, ozdobné kryty kol, najeto 21.000 km (od 09/2004) :-)
Vojta

Příspěvek od Vojta »

Já už jsem těch letáčků rozdal asi 20. Některé přímo řidičům, ale zájem není. Konec konců nemají zájem ani registrovaní úživatelé fóra. Já už jsem sice taky starší pán, ale ne všichni mají zájem. Znám dva, kteří pročítají fórum, ale pouze anonymně. Jako by se za to styděli. Zatím mám napsáno 9 lidí. Na členský průkaz chci jen jméno, příjmení a předívku. Nic víc, nic míň. A místo bydliště a věk chci jen do evidence, aby byl trochu přehled o vzdálenostech a věkovém složení členů. A celou adresu budu mít pouze v případě, že někomu budu něco posílat (např. tričko). Ale tu už nebude bez výslovného souhladu znát nikdo jiný.
Uživatelský avatar
Tomáš
Příspěvky: 2002
Registrován: stř zář 29, 2004 14:54
Bydliště: KLECANY

Příspěvek od Tomáš »

No , myslel jsem , že bude větší zájem .... :cry: :cry:
MATIZ SE 0.8 r.v. 2000 modrá metla a NUBIRA Wagon SX 1.6 , 16V r.v. 1998 červená, příležitostně s bílým bydlíkem N126e
Uživatelský avatar
Robert
Příspěvky: 1266
Registrován: úte srp 31, 2004 19:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert »

V Brně jezdí v Matizech samí důchodci :cry: :evil: včetně mýho otce :lol:
Uživatelský avatar
dannn
Příspěvky: 11
Registrován: pát zář 09, 2005 12:46
Bydliště: děčín

Příspěvek od dannn »

Tak tady v Děčíně jezdí matesů tak deset a ani v jednom jsem neviděl důchodce,všechno mladší kluci a holky,já se zatím za důchodce taky nepovažuju(1975) za matýska se nestidim,ba naopak a srazu se,pokud to bude jen trochu možné, rád zůčastním :PP: .DAN
Uživatelský avatar
Robert
Příspěvky: 1266
Registrován: úte srp 31, 2004 19:44
Bydliště: Brno
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Robert »

dannn píše:Tak tady v Děčíně jezdí matesů tak deset a ani v jednom jsem neviděl důchodce,všechno mladší kluci a holky,já se zatím za důchodce taky nepovažuju(1975) za matýska se nestidim,ba naopak a srazu se,pokud to bude jen trochu možné, rád zůčastním :PP: .DAN
No ještě, aby jsi se za důchodce považoval... :lol: Jsi jen o 10 let starší, než já :lol:
Uživatelský avatar
DannyFloyd
Příspěvky: 45
Registrován: úte srp 23, 2005 19:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DannyFloyd »

dannn píše:Tak tady v Děčíně jezdí matesů tak deset a ani v jednom jsem neviděl důchodce,všechno mladší kluci a holky,já se zatím za důchodce taky nepovažuju(1975) za matýska se nestidim,ba naopak a srazu se,pokud to bude jen trochu možné, rád zůčastním :PP: .DAN
No s těmi důchodci a maminkami to byl jen letmý průzkum.

Mám takové dva návrhy na rozšíření členské základny:
1. zapojit by se měli všichni členové, případně i lidi co tu jen chodí a nechtějí se stát členy klubu - což je samo o sobě dost divné (za to že někdo další se přihlásí ke členství sice nic nedostaneme, ale aspon ten dobrý pocit, že?). Základ - rozdávání letáčku (až uvidím vystupovat nějakou maminku vezoucí dítko do školy, tak dostane - letáček) :-)

2. Pan Kožušník sice mluvil o tom, že podnět by měl vzejít hlavně od uživatelů Matizů, ne dealera(ů), ale určitě by nebylo od věci, pokud by jednotliví dealeři poslali svým zákazníkům jen stručný dopis s tím, že něco takového vůbec existuje.. Ale to už je akce, která musí mít nějaký marketingový základ, podporu, někdo se o to musí v Chevroletu postarat atd. Můj skromný odhad nákladů je něco mezi 150.000-200.000 Kč - pokud beru v úvahu Deawoo + Chevrolet, nejen Matize. (Kolik vlastně stojí známka?) :?

Tohle je jen nápad, tak mě nekamenujte.

btw: O srazu na Morávce jsem se taky dověděl jen 2 dny před srazem a o foru jsem neměl do srazu ani tušení (i když Ondrovy stránky jsem párkrát navštívil i předtím). A to se s Ondrou znám docela dlouho. :o)
Matiz 0,8 v základní výbavě, 4 kola a volant, ozdobné kryty kol, najeto 21.000 km (od 09/2004) :-)
Uživatelský avatar
DannyFloyd
Příspěvky: 45
Registrován: úte srp 23, 2005 19:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od DannyFloyd »

Vojta píše:Já už jsem těch letáčků rozdal asi 20. Některé přímo řidičům, ale zájem není. Konec konců nemají zájem ani registrovaní úživatelé fóra. Já už jsem sice taky starší pán, ale ne všichni mají zájem. Znám dva, kteří pročítají fórum, ale pouze anonymně. Jako by se za to styděli. Zatím mám napsáno 9 lidí. Na členský průkaz chci jen jméno, příjmení a předívku. Nic víc, nic míň. A místo bydliště a věk chci jen do evidence, aby byl trochu přehled o vzdálenostech a věkovém složení členů. A celou adresu budu mít pouze v případě, že někomu budu něco posílat (např. tričko). Ale tu už nebude bez výslovného souhladu znát nikdo jiný.
To že nemají zájem ani registrovaní uživatelé fora, mě docela překvapuje. Může mi to někdo objasnit? -->> :roll: :shock: ???

A za co by se měl někdo stydět? Na křižovatce předjedu každé auto. Každé :-) Každé... Každéééééé!!!!!! Nejlepší bych ten ksicht, co na mě hodil jeden majitel dvoulitrového pOpela když mě konečně dojel na další světelné křižovatce :shock:
A to nemám žádný chcíp-ťunink jako pan Vojta :D
Matiz 0,8 v základní výbavě, 4 kola a volant, ozdobné kryty kol, najeto 21.000 km (od 09/2004) :-)
Docent
Příspěvky: 1228
Registrován: ned bře 13, 2005 10:22

Příspěvek od Docent »

DannyFloyd píše:2. Pan Kožušník sice mluvil o tom, že podnět by měl vzejít hlavně od uživatelů Matizů, ne dealera(ů), ale určitě by nebylo od věci, pokud by jednotliví dealeři poslali svým zákazníkům jen stručný dopis s tím, že něco takového vůbec existuje.
Možná off topic, ale v kebulce se mně rozblikal ve spojení s Kožušník-Ostrava nějaký varovný maják:

Nemá, nebo spíš neměl, tenhle pán něco s modelářstvím, najmě plastikovým?
Uživatelský avatar
Sam
Příspěvky: 10
Registrován: úte lis 09, 2004 11:27
Bydliště: Brno

Členství v klubu

Příspěvek od Sam »

S volným časem to mám sice špatný, ale přesto se hlásím jako další člen
Matizclabu.
Sam :P :P :P
Matiz 0,8-1998, 54000 km,
Uživatelský avatar
DannyFloyd
Příspěvky: 45
Registrován: úte srp 23, 2005 19:31
Bydliště: Ostrava
Kontaktovat uživatele:

Re: Členství v klubu

Příspěvek od DannyFloyd »

Sam píše:S volným časem to mám sice špatný, ale přesto se hlásím jako další člen
Matizclabu.
Sam :P :P :P
Hezky, další brňák, tak jen abyste přijeli příští rok na sraz... nebo aspon na nějaký co bude v Brně :-) Do Brna se velice rád projedu, už mi to tam přijde jak druhý domov...
Matiz 0,8 v základní výbavě, 4 kola a volant, ozdobné kryty kol, najeto 21.000 km (od 09/2004) :-)
marišan
Příspěvky: 50
Registrován: stř zář 28, 2005 08:53
Bydliště: Spiš

matiz club

Příspěvek od marišan »

MATIZ CLUB ???
Tak do toho idem!!! A tričko beriem tiež.Aby som nezabudol tak ešte jedno pre manželku,veď tiež jazdí.
matiz 0,8-strieborná metalíza
kúpený január.2005,13700km,spotreba 1.2007-4.2007 5,6l/100
Odpovědět

Zpět na „MATIZ“