autofolie na Nubiru

DaewooForum pro Nubiry 1 a 2 generace

Moderátoři: Blue Lanos, koniQ

Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Petr S. »

misaaa píše:Jedinej problém je, že se ty fólie nesmí už dávat na skla tónované od výrobce podle vyhlášky což nubira má..Měli mi je dělat, ale nakonec neudělali právě kvůli tomu.. :evil:
Moje nexia měla boční okna v zadu už z Německa zafoliované a na STK nebyl problem. Mám tonovaná okna od víroby a nechal jsem dodělat zadní okno a uplně bez problémů!
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Reklama
 

Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Petr Soukup píše:
misaaa píše:Jedinej problém je, že se ty fólie nesmí už dávat na skla tónované od výrobce podle vyhlášky což nubira má..Měli mi je dělat, ale nakonec neudělali právě kvůli tomu.. :evil:
Moje nexia měla boční okna v zadu už z Německa zafoliované a na STK nebyl problem. Mám tonovaná okna od víroby a nechal jsem dodělat zadní okno a uplně bez problémů!
to je jasne bez problemu, ale my se bavili o prednich bocnich ;)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Mikewone
Příspěvky: 88
Registrován: sob čer 03, 2006 14:58
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

Re: Folie

Příspěvek od Mikewone »

není to zas takový problém a někde to tu je horší je ty folie nalepit ty okna jsou totiž prohlé do vrtule ato je teda maras, nehledě tomu že pokud to dělá firma mají ty folie nějaké lepší a okna vůbec nedemontují nechapu to ale švagra to stálo 5000 na AUDI A6 kombi ale je to maras a nibublinka nic a montaž na voze (oproti němu to mam hnusne ale stalo to 250 kč)
Nubira I. Wagon 1.6 16v stříbrná ful výbava
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Folie

Příspěvek od milosh »

Mikewone píše:není to zas takový problém a někde to tu je horší je ty folie nalepit ty okna jsou totiž prohlé do vrtule ato je teda maras, nehledě tomu že pokud to dělá firma mají ty folie nějaké lepší a okna vůbec nedemontují nechapu to ale švagra to stálo 5000 na AUDI A6 kombi ale je to maras a nibublinka nic a montaž na voze (oproti němu to mam hnusne ale stalo to 250 kč)
ja budu nechavat za 14 dni, astra gcaravn, cena 5500kc +-, ale kvalita. Radsi si priplatim a vim ze to je ok, uz jsem stary na to neco v aute bastlit :roll:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Mikewone
Příspěvky: 88
Registrován: sob čer 03, 2006 14:58
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

Re: Folie

Příspěvek od Mikewone »

ja už sem tež stary něco bastlit ale strašně vys...y ale na astru bych ty okna asi taky nechal udělat a včetně zadního bo na tu čočku na nubiře sem si netrouf a dal tam zaclonku. daewu zdar tedy chevroletu.
Nubira I. Wagon 1.6 16v stříbrná ful výbava
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Folie

Příspěvek od milosh »

Mikewone píše:ja už sem tež stary něco bastlit ale strašně vys...y ale na astru bych ty okna asi taky nechal udělat a včetně zadního bo na tu čočku na nubiře sem si netrouf a dal tam zaclonku. daewu zdar tedy chevroletu.
ja je nechaval ve firme i na nexii, ale vcetne predniho, stalo to 4800kc ale to se psal rok 2002 8)

Obrázek
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Mikewone
Příspěvky: 88
Registrován: sob čer 03, 2006 14:58
Bydliště: Orlová
Kontaktovat uživatele:

Re: Folie

Příspěvek od Mikewone »

Nexie vypadala moc dobře ale pro mě to moje daewoo nějak není plnohodnotné auto aspoň se k němu tak chovám a proto žádné zbytečné velké investice i alarm a couvací čidla byly ty nejlevnější (ale musím vyměnit rozvod a to mě s...e) ale stejně ho mam rád
ps:ASTRU ti tak trochu závidím taky sem ji chtěl nubca byla levnější(podstatně)
Nubira I. Wagon 1.6 16v stříbrná ful výbava
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Folie

Příspěvek od milosh »

Mikewone píše:Nexie vypadala moc dobře ale pro mě to moje daewoo nějak není plnohodnotné auto aspoň se k němu tak chovám a proto žádné zbytečné velké investice i alarm a couvací čidla byly ty nejlevnější (ale musím vyměnit rozvod a to mě s...e) ale stejně ho mam rád
ps:ASTRU ti tak trochu závidím taky sem ji chtěl nubca byla levnější(podstatně)
jojo, na nubi jsem taky koukal, ale to uz mi prislo jako moc velky auto a astra je tak akorat a myslim ze rozdil za tech par tisic je znat 8)

Ale toto je diskuse o foliich :D
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

Tak mam folie - je to znacka Llumar, vcetne atestu, propustnost vzadu 20% a vepredu 73%.

Nechapu jak jsem bez tech folii mohl 3/4 roku jezdit, na nexii jsem je mel taky, uz od zacatku co jsem ji mel, no v astre ne a bylo to jak ve vykladni skrini, ted uz je to super !!!!

Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek
Obrázek

A jak na to auto koukam, bude chtit tmavsi predni i zadni lampy, at to trosku ladi, no casem, nejsem clovek co vsechny prachy co vydela cpe do auta, navic kdyz je to dodavka a ne zadnej sportak :D
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Prima primisíma na kombík jako střelený je to parádička parádnííííí :lol: :lol: :lol:
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Příspěvek od milosh »

-peha- píše:Prima primisíma na kombík jako střelený je to parádička parádnííííí :lol: :lol: :lol:
dik, sice malinko pohrebaci ale nevadi :lol:
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

Neéé ja som mal OPEL Rakord caravan ale bol biely no a keď som na neho dal fólie tak sa zmenil na nepoznanie :lol: :lol: :lol: Proste na kombíček se hodej vždy a vyzerajú skvelo menia totiž image vozu -i -i -i
Vojta

Příspěvek od Vojta »

milosh píše:
dik, sice malinko pohrebaci ale nevadi :lol:
Tak si nech udělat samolepku: NEJSEM POHŘEBÁK
a dej si ji na zadní sklo :lol: :lol: :lol:
-peha-
Příspěvky: 9225
Registrován: stř říj 04, 2006 18:33
Bydliště: Rožňava-SR,pôvodne Teplice-CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od -peha- »

A hele mrňousa aby si nerejpnul :lol: :lol: :twisted: :lol:
Uživatelský avatar
Ivoš
Příspěvky: 5567
Registrován: pát pro 01, 2006 08:52
Bydliště: Pardubice,CZ
Kontaktovat uživatele:

Příspěvek od Ivoš »

Miloshi, vypadá to moc pěkně....koukal jsem na skla u Nubi a tam je povolená min 70% propustnost (kromě předního skla).

Btw....teď už nebude vidět, jakej máš v autě nepořádek :lol: :lol: :lol: :lol: :lol: :twisted: :twisted: :lol: :lol:
Chevrolet Spark 1.0 LS, r.v.2010, klima atd., tmavě hnědá metalíza
Odpovědět

Zpět na „NUBIRA“