Pokec Olšovec 2015

Vše o daewoo srazech, tuning akcích, výstavách atd.

Moderátoři: Blue Lanos, pejee, Scorpion.11, Poky Ul

Odpovědět
custom1

Re: Pokec Olšovec 2015

Příspěvek od custom1 »

Scorpion.11 píše:Tak žebírka se samozřejmě pokusí zajistit a určitě nás zas pár bude, kdo bude chtít v pátek večer na ně zajít jako vloni, takže bych dle zájmu i zajistit stůl-e -i

KiaraStanley tak spanilku asi udělám co byla v loni po pěkné cestě s horským stoupáním, aby u některých amerik neubrousili lízátka :lol: :lol:
Já bych v pátek na žebírka šel ;)
Reklama
 

Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6266
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Pokec Olšovec 2015

Příspěvek od Scorpion.11 »

KiaraStanley píše:Jestli myslis naseho Tahoe, tak ano, to je poradny auto. :lol:
Tak o tom nepochybuji -i :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6266
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Pokec Olšovec 2015

Příspěvek od Scorpion.11 »

custom1 píše:
Já bych v pátek na žebírka šel ;)
Tak beru na vědomí a určitě nás bude víc, takže počkáme na další adepty -i :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
KiaraStanley

Re: Pokec Olšovec 2015

Příspěvek od KiaraStanley »

My, jestli přijedeme, tak určitě nejdřív až v sobotu dopoledne, takže si dejte žebírka i za nás. ;) :PP:
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6266
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Pokec Olšovec 2015

Příspěvek od Scorpion.11 »

Tak si dáš aspoň v sobotu žebírka -i :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
KiaraStanley

Re: Pokec Olšovec 2015

Příspěvek od KiaraStanley »

To bych si klidne dal. :) Tak uvidime, jestli prijedeme.
hoza
Příspěvky: 733
Registrován: pon kvě 14, 2012 20:58

Re: Pokec Olšovec 2015

Příspěvek od hoza »

Tak to já bych si je dal i v pátek i v sobotu :)
Přílohy
camaro3.jpg
KiaraStanley

Re: Pokec Olšovec 2015

Příspěvek od KiaraStanley »

Nó, tohle je pořádné auto. Camaro 3. generace je víc jak třicet let starý šuplík a přesto podle mně pořád nádherná stylovka. -i
custom1

Re: Pokec Olšovec 2015

Příspěvek od custom1 »

KiaraStanley píše:Nó, tohle je pořádné auto. Camaro 3. generace je víc jak třicet let starý šuplík a přesto podle mně pořád nádherná stylovka. -i
Navíc IROC-Z a s targama. Ještě aby v tom byla "pět-sedma" a je to dokonalost -i ;)
KiaraStanley

Re: Pokec Olšovec 2015

Příspěvek od KiaraStanley »

custom1 píše:
KiaraStanley píše:Nó, tohle je pořádné auto. Camaro 3. generace je víc jak třicet let starý šuplík a přesto podle mně pořád nádherná stylovka. -i
Navíc IROC-Z a s targama. Ještě aby v tom byla "pět-sedma" a je to dokonalost -i ;)
Jo ,tak přesně to mně napadlo taky. Targa a alespoň 5,0L nebo 5,7L V8 a je to auto perfektní. Navíc tohle jsou auta, který jsou jednoduchý, spolehlivý a cenově dostupný i pro normálního smrtelníka. V6 2,8L nebo 3,1L se dají sehnat už od 70-80 tisíc Kč a V8 od 100 tisíc Kč.
Uživatelský avatar
milosh
Příspěvky: 6634
Registrován: stř črc 02, 2003 10:27
Bydliště: Ústecko

Re: Pokec Olšovec 2015

Příspěvek od milosh »

No to sice jo, ale kdyz tady kazdej setrilek, co mu to zere vic jak 8L benzinu na 100km hned do auta cpe LPG tak to pak nevim kdo by si auto s 20L spotrebou koupil :)
SLEDUJ MŮJ CHEVROLET-OPEL YOUTUBE KANÁL ať ti neutečou nová videa, která budou letos pravidelně vycházet
KiaraStanley

Re: Pokec Olšovec 2015

Příspěvek od KiaraStanley »

milosh píše:No to sice jo, ale kdyz tady kazdej setrilek, co mu to zere vic jak 8L benzinu na 100km hned do auta cpe LPG tak to pak nevim kdo by si auto s 20L spotrebou koupil :)
On bude největší problém právě v tom, že si tady každej myslí, že tyhle auta mají dvacetilitrovou spotřebu. :roll:
custom1

Re: Pokec Olšovec 2015

Příspěvek od custom1 »

milosh píše:No to sice jo, ale kdyz tady kazdej setrilek, co mu to zere vic jak 8L benzinu na 100km hned do auta cpe LPG tak to pak nevim kdo by si auto s 20L spotrebou koupil :)
To jsou auta pro radost a ne pro šetřílky :lol:

Kolik lidí je vůbec přihlášeno na sraz?
Od nás je přihlášeno 31 lidí (14 aut), ale nevím, kolik lidí se přihlásilo odsud.
KiaraStanley

Re: Pokec Olšovec 2015

Příspěvek od KiaraStanley »

Přesně tak. Nikdo si nekoupí Camaro, Corvettu ani podobný auta proto, aby s nimi trhal rekordy v co nejnižší spotřebě nebo kvůli nákupům v Kauflandu, ale pro radost z ježdění něčím výjimečným.

Ale toť odbočka od srazu. Hlaste se lidi a nespěte tam. Buďte trochu aktivní a nekašlete na všechno. Kecání u počítače je sice fajn, ale na to nemusíte mít založený ani ten club. K tomu stačí jen diskuzní fórum. Srazy jsou úplně o něčem jiném, tak neseďte doma a zvedněte svoje lenivý zadky.
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6266
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Pokec Olšovec 2015

Příspěvek od Scorpion.11 »

Hlaste se lidi........to s tebou úplně souhlasím -i :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Odpovědět

Zpět na „Srazy“