Káres CRUZE

Zde můžete představit své miláčky :)

Moderátor: Blue Lanos

Odpovědět
Uživatelský avatar
Kares
Příspěvky: 232
Registrován: ned kvě 13, 2012 21:52
Bydliště: Praha

Re: Káres CRUZE

Příspěvek od Kares »

Petr S. píše:Nez to nekdo smaze jako ot,tak si dovolim neco napsat. K tem folim,uz jsem jednou vybehl z mestakama a jednou i muj znamej. V C.R. neexistuje jediny schvaley a atestovany pristroj na mereni propustnosti skel,tudiz policie cr,ani m.p.,nema sanci zmerit nijak propustnost,to same plati i o nejakem sklicku,ktere na meho znameho vytahl tupec od m.p. :lol: :lol: :lol:
No já přemýšlím, že tam 15 dopředu ještě nechám dodělat:) Ten týpek co mi to dělal s tim i trošičku předem počítá:)

...Jinak co máš za žárovky v předních světlech? To jsou Osram? Já tam mam Philips blue vision a myslim, že budu první co je s nima nespokojen. Zdá se mi, že málo svítí.
Bud přestávám vidět a nebo je problém s tim, že jsem zvyklej na xenony :x
Chevrolet CRUZE 2.0 Černá Carbon LT(Z) cihlová kůže
Carthell Prg
Reklama
 

Uživatelský avatar
Kares
Příspěvky: 232
Registrován: ned kvě 13, 2012 21:52
Bydliště: Praha

Re: Káres CRUZE

Příspěvek od Kares »

A potřebuji jednu radu, S danikem se teď asi neuvidim, tak mi někdo pošlete, řekněte, nebo dejte :lol: návod na výměnu předních mlhovek u sedanu. Jak se tam dostanu? Co vše se montuje díky?
Chevrolet CRUZE 2.0 Černá Carbon LT(Z) cihlová kůže
Carthell Prg
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Káres CRUZE

Příspěvek od Petr S. »

Kares píše:
Petr S. píše:Nez to nekdo smaze jako ot,tak si dovolim neco napsat. K tem folim,uz jsem jednou vybehl z mestakama a jednou i muj znamej. V C.R. neexistuje jediny schvaley a atestovany pristroj na mereni propustnosti skel,tudiz policie cr,ani m.p.,nema sanci zmerit nijak propustnost,to same plati i o nejakem sklicku,ktere na meho znameho vytahl tupec od m.p. :lol: :lol: :lol:
No já přemýšlím, že tam 15 dopředu ještě nechám dodělat:) Ten týpek co mi to dělal s tim i trošičku předem počítá:)

...Jinak co máš za žárovky v předních světlech? To jsou Osram? Já tam mam Philips blue vision a myslim, že budu první co je s nima nespokojen. Zdá se mi, že málo svítí.
Bud přestávám vidět a nebo je problém s tim, že jsem zvyklej na xenony :x
Ja tam mam xenony,ale do klasicke paraboly bych to nedaval,protoze to pak oslnuje. Svetla co ma Sergej maji cocky,tam bych to klidne dal. :)
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
Kares
Příspěvky: 232
Registrován: ned kvě 13, 2012 21:52
Bydliště: Praha

Re: Káres CRUZE

Příspěvek od Kares »

Petr S. píše:
Kares píše:
Petr S. píše:Nez to nekdo smaze jako ot,tak si dovolim neco napsat. K tem folim,uz jsem jednou vybehl z mestakama a jednou i muj znamej. V C.R. neexistuje jediny schvaley a atestovany pristroj na mereni propustnosti skel,tudiz policie cr,ani m.p.,nema sanci zmerit nijak propustnost,to same plati i o nejakem sklicku,ktere na meho znameho vytahl tupec od m.p. :lol: :lol: :lol:
No já přemýšlím, že tam 15 dopředu ještě nechám dodělat:) Ten týpek co mi to dělal s tim i trošičku předem počítá:)

...Jinak co máš za žárovky v předních světlech? To jsou Osram? Já tam mam Philips blue vision a myslim, že budu první co je s nima nespokojen. Zdá se mi, že málo svítí.
Bud přestávám vidět a nebo je problém s tim, že jsem zvyklej na xenony :x
Ja tam mam xenony,ale do klasicke paraboly bych to nedaval,protoze to pak oslnuje. Svetla co ma Sergej maji cocky,tam bych to klidne dal. :)
Jaký xenony? Ty přídavný ....sady?
Chevrolet CRUZE 2.0 Černá Carbon LT(Z) cihlová kůže
Carthell Prg
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Káres CRUZE

Příspěvek od tomask »

Do mlhovek je debilní přístup, musíš sundat spodní kryty a i tak tam moc místa na manipulaci není -P
Carthell Prg
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Káres CRUZE

Příspěvek od Petr S. »

Pridavny ne,ty prestavbove. Leganza ma H1,tak jsem koupilty Hid xenony H1 4300K.
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Re: Káres CRUZE

Příspěvek od Franta P. »

To Petr S. : Asi si stoupnu na kulaťák a budu číhat. :D :D :D :D Taková pokutka 5000,- mmm ta by se hoodila. :D :D :D :D

To Kares : Jinak já do mlhovek dal Osram night Breaker plus H11 55w normálně tam jsou H8 35W stačí u H11 lehce zabrousit roh jedné packy co drží žárovku v parabole a je to. a dáš jí tam protože H8 a H11 jsou na prví pohled stejné žárovky které se liší wattáží H8 v 55W nedělají. a ani v lepší svítivosti. H11 ano -i výsledek nárůst světla tak o 70%. fakt super.
Do hlavních světel H4 Osram night braker plus. a svítí super. jinak tátovi jsem koupil Osram CoolBlue intense a krásný bílý světlo. Jinak v Praze na Poděbradský je obchod ElanCar a tam maj např sadu OSram NB plus H4 za super cenu myslim že 315,- já jako policajt sem měl slevu 5 kč :D :D :D :D
Chevy Cruze 1.8 LTZ sedan, modrá Moroccan

Daewoo Nexia 1.5 8V GLE ,,Nessie,, - Forever in my Heart + Daewoo Nexia 1.5 16V GLX
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Káres CRUZE

Příspěvek od Petr S. »

Tak to zkus,nejdriv musis dokazat,ze je tam mam. :lol: :lol: :lol: :lol: A navic ja mam ostrikovace a cocky,jen dodelat automaticke naklapeni a projit stk. :o)
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
Franta P.
Příspěvky: 2775
Registrován: úte pro 07, 2004 00:29
Bydliště: Pelhřimov

Re: Káres CRUZE

Příspěvek od Franta P. »

To ti krásně dokážu :lol: :lol: :lol: ostřikovače? snad jen krytky ne??? :D :D :D čočky máš ale HC/R ne DC nebo si to HC/R vybrousil a nechal jsi si tam vytavit xenonové označení DC nebo DC/R???:lol: :lol: :lol: Ballasty nevim jestli máš vidět nebo jestli je máš schované, ale aspoň ty dráty červený a černý co vedou z průchodky na krytu žárovek. a pro úplnýho debila od kdy se žárovky pozvolna rozsvicí a při zahřívání mění barvu??? :lol: :lol: :lol:
Teď už můžem posílat auta na STK tak rád tam s tebou dojedu a ukážeš mi to tam ju???? :o) :o) :o)
anebo aspoň Fotky a oznámení na Magistrát, flastr až 10.000,- + správní poplatek 1.500,- a můžeš tam s úředníčkem polemizovat o čočkách a ostřikovačích třeba celej den :lol: :lol: :lol: :lol:
a poslední věc vim na sto procent že Leganzy ani žádný Daewoo nikdy Xenony neměli. První auto z dílny Daewoo-Chevrolet co má ofiko xenony z výroby je MALIBU. Takže Péťo pac a pusu a odchod na párek. :lol: :lol: :lol: :lol:
Chevy Cruze 1.8 LTZ sedan, modrá Moroccan

Daewoo Nexia 1.5 8V GLE ,,Nessie,, - Forever in my Heart + Daewoo Nexia 1.5 16V GLX
Uživatelský avatar
Petr S.
Příspěvky: 3871
Registrován: stř zář 20, 2006 21:37
Bydliště: Praha
Kontaktovat uživatele:

Re: Káres CRUZE

Příspěvek od Petr S. »

Franta P. píše:To ti krásně dokážu :lol: :lol: :lol: ostřikovače? snad jen krytky ne??? :D :D :D čočky máš ale HC/R ne DC nebo si to HC/R vybrousil a nechal jsi si tam vytavit xenonové označení DC nebo DC/R???:lol: :lol: :lol: Ballasty nevim jestli máš vidět nebo jestli je máš schované, ale aspoň ty dráty červený a černý co vedou z průchodky na krytu žárovek. a pro úplnýho debila od kdy se žárovky pozvolna rozsvicí a při zahřívání mění barvu??? :lol: :lol: :lol:
Teď už můžem posílat auta na STK tak rád tam s tebou dojedu a ukážeš mi to tam ju???? :o) :o) :o)
anebo aspoň Fotky a oznámení na Magistrát, flastr až 10.000,- + správní poplatek 1.500,- a můžeš tam s úředníčkem polemizovat o čočkách a ostřikovačích třeba celej den :lol: :lol: :lol: :lol:
a poslední věc vim na sto procent že Leganzy ani žádný Daewoo nikdy Xenony neměli. První auto z dílny Daewoo-Chevrolet co má ofiko xenony z výroby je MALIBU. Takže Péťo pac a pusu a odchod na párek. :lol: :lol: :lol: :lol:
Kua ten je chytrej. :(( Ale nemas pravdu,epica uz taky mela
xenony origo. :lol: :lol: :lol: :lol: Jo a kdyz me chytis na kulataku,tak me na stk nedostanes,zadna tak blizko neni. :o)
Hyundai Tuscon 1.6 TGDi alias tučnák
BMW F 800 GS
Ford Transit Connect T200 SportVan 1.8TDCi
ex Daewoo Leganza 2.0 16V CDX
http://www.czdrafel.cz/
http://planickasystem.webnode.cz
www.autobardo.cz
Uživatelský avatar
Kares
Příspěvky: 232
Registrován: ned kvě 13, 2012 21:52
Bydliště: Praha

Re: Káres CRUZE

Příspěvek od Kares »

Tak konečně je doma náhrada za ten minulej popelník:ú) Teď jsem již spokojen
Chevrolet CRUZE 2.0 Černá Carbon LT(Z) cihlová kůže
Carthell Prg
Uživatelský avatar
Kares
Příspěvky: 232
Registrován: ned kvě 13, 2012 21:52
Bydliště: Praha

Re: Káres CRUZE

Příspěvek od Kares »

A ještě jedna novinka..... po vánocích byly penízky, tak jsem nechal Cruzíka snížit :lol:
Chevrolet CRUZE 2.0 Černá Carbon LT(Z) cihlová kůže
Carthell Prg
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: Káres CRUZE

Příspěvek od tomask »

Kde jsi ho nechal dělat a o kolik jsi ho snížil ?
Hoď komplet foto, díky.
Carthell Prg
Uživatelský avatar
Alex Crouze
Příspěvky: 328
Registrován: stř říj 05, 2011 22:55
Bydliště: Ostravský gang

Re: Káres CRUZE

Příspěvek od Alex Crouze »

vypada to drsne snižene, taky planuju tak jak pise Tomask , hod sem veškere info dik :PP:
Chevrolet Cruze 1.6 :( SMOKE , GMP Buran 19" , přímé sání Simota racing , podvozek stavitelny JOM , zadní světla MB E class ,přední světla led VW
vestavěné DVD a GPS a interier v černo šedé kůži
--
prodávám
zadní svetla cruze 3000kč
origo pružiny 500kč
Uživatelský avatar
Scorpion.11
Příspěvky: 6262
Registrován: úte kvě 19, 2009 14:36
Bydliště: Městys Jedovnice

Re: Káres CRUZE

Příspěvek od Scorpion.11 »

Větší díra na silnici a škrká o podvozek :lol: Podle té fotky šel proklatě nízko -i :PP:
AVEO, 1.4 SEDAN STAR, 69KW, r.v 2008, koupeno (5/2009)

člen AVEO Fanclubu
Odpovědět

Zpět na „Cruze - Club Cars - Auta členů“