spodny kryt motora.

Tlumiče, nápravy, brzdy.

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx, smire666

Uživatelský avatar
johnlord
Příspěvky: 322
Registrován: úte čer 28, 2011 17:34
Bydliště: Brníčko u Zábřeha na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Re: spodny kryt motora.

Příspěvek od johnlord »

Tak mi dneska vlali z Carmaxu, velice se omlouvali a nakonec se zjistilio, že chyba byla na straně TopTransu.
Přehodili štítky na balících a už to bylo. Tak ve čtvrtek se možná dočkám - na druhý pokus. :PP:
Orlando 1.8 Eco-Tec benzín LTZ, barva bílá + navigace,

Obrázek
Reklama
 

Poky Ul
Příspěvky: 2850
Registrován: ned srp 07, 2011 21:27
Bydliště: Ustí nad Labem

Re: spodny kryt motora.

Příspěvek od Poky Ul »

Tak ti držím palce -i -i :PP:
Chevrolet Orlando LT+bílá OLYMPIC
1,8 16V benzín 104kW 141k
Chevrolet Orlando Club EAGLE SQUADRON
Daewoo Matiz 38Kw 52k ZLATEJ
www.chevroletorlando.webnode.cz
Uživatelský avatar
Jožan
Příspěvky: 259
Registrován: sob čer 18, 2011 10:00
Bydliště: Broumov

Re: spodny kryt motora.

Příspěvek od Jožan »

Jaký jsi udělal postup při objednávání?Mám teď hodně práce a nemám na to čas,ale do sněhu bych ho chtěl mít.Díky předem!
Yamaha XJ6 Diversion,Yamaha WR 250R,Chevrolet Orlando 1,8LTZ černá metalíza
Uživatelský avatar
Troy
Příspěvky: 159
Registrován: čtv srp 11, 2011 20:22
Bydliště: Praha/Kopřivnice

Re: spodny kryt motora.

Příspěvek od Troy »

Jožan píše:Jaký jsi udělal postup při objednávání?Mám teď hodně práce a nemám na to čas,ale do sněhu bych ho chtěl mít.Díky předem!
Já třeba objednal tak, že jsem napsal email na emil.hudec@carmax.sk, že chci kryt motoru na Orlando 1.8 benzin a bylo hotovo.
Chevrolet Orlando LTZ 1.8 16V
Uživatelský avatar
johnlord
Příspěvky: 322
Registrován: úte čer 28, 2011 17:34
Bydliště: Brníčko u Zábřeha na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Re: spodny kryt motora.

Příspěvek od johnlord »

Troy píše:
Jožan píše:Jaký jsi udělal postup při objednávání?Mám teď hodně práce a nemám na to čas,ale do sněhu bych ho chtěl mít.Díky předem!
Já třeba objednal tak, že jsem napsal email na emil.hudec@carmax.sk, že chci kryt motoru na Orlando 1.8 benzin a bylo hotovo.

Já naprosto stejně - napsal jsem na uvedený mail, aby poslali cenovou nabídku, pak jsem ji jen potvrdil. Ze strany Carmaxu bylo vše v pořádku, velice se omlouvali (opravdu
profesionální přístup). Chyba vznikla u přepravní společnosti. Pokud by se toto nestalo tak doba dodání byla cca 5 dní. Jinak jsem bral poslední kus ze skladu Carmax, ale možná zase něco naskladnili. Chce to ověřit na tom mailu. Přeju hodně štěstí. -i
Orlando 1.8 Eco-Tec benzín LTZ, barva bílá + navigace,

Obrázek
Uživatelský avatar
Jožan
Příspěvky: 259
Registrován: sob čer 18, 2011 10:00
Bydliště: Broumov

Re: spodny kryt motora.

Příspěvek od Jožan »

Super,díky moc!
Yamaha XJ6 Diversion,Yamaha WR 250R,Chevrolet Orlando 1,8LTZ černá metalíza
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: spodny kryt motora.

Příspěvek od lomngi »

Pánove. Nakoľko niektorý z VÁS objednali dieli z Carmaxu , a porovnávali sme objednavky tak Vás chcem upozorniť že keď kópiu mailu nepošlete na aveofanclub@centrum.sk alebo na aveofanclub@centrum.cz tak vaša objednávka v budúcnosti nebude akceptovana. Prečítajte podmienky.
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Uživatelský avatar
johnlord
Příspěvky: 322
Registrován: úte čer 28, 2011 17:34
Bydliště: Brníčko u Zábřeha na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Re: spodny kryt motora.

Příspěvek od johnlord »

lomngi píše:Pánove. Nakoľko niektorý z VÁS objednali dieli z Carmaxu , a porovnávali sme objednavky tak Vás chcem upozorniť že keď kópiu mailu nepošlete na aveofanclub@centrum.sk alebo na aveofanclub@centrum.cz tak vaša objednávka v budúcnosti nebude akceptovana. Prečítajte podmienky.
Proč by nebyla akceptovatelná. Jestli je to kvůli slevě, s tak ji mnozí zatím nevyužijí, tak že komunikce přímo s dodavatelem by nemla být na závadu. :?: :?: :?:
Orlando 1.8 Eco-Tec benzín LTZ, barva bílá + navigace,

Obrázek
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: spodny kryt motora.

Příspěvek od lomngi »

johnlord píše:
lomngi píše:Pánove. Nakoľko niektorý z VÁS objednali dieli z Carmaxu , a porovnávali sme objednavky tak Vás chcem upozorniť že keď kópiu mailu nepošlete na aveofanclub@centrum.sk alebo na aveofanclub@centrum.cz tak vaša objednávka v budúcnosti nebude akceptovana. Prečítajte podmienky.
Proč by nebyla akceptovatelná. Jestli je to kvůli slevě, s tak ji mnozí zatím nevyužijí, tak že komunikce přímo s dodavatelem by nemla být na závadu. :?: :?: :?:
Nakoľko spoluprácu s carmaxom som dojednal a vybavil ja. A pre Vaše auta kryt motora tiež. A spolu s Scorpionem. Tak skúste respektovat podmienky. Keď niečo vybavíš pre všetkých Ty tak si urči podmienky a mi ich budeme dodržiavať keď to budeme chcet využiť.
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Uživatelský avatar
johnlord
Příspěvky: 322
Registrován: úte čer 28, 2011 17:34
Bydliště: Brníčko u Zábřeha na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Re: spodny kryt motora.

Příspěvek od johnlord »

lomngi píše:
johnlord píše:
lomngi píše:Pánove. Nakoľko niektorý z VÁS objednali dieli z Carmaxu , a porovnávali sme objednavky tak Vás chcem upozorniť že keď kópiu mailu nepošlete na aveofanclub@centrum.sk alebo na aveofanclub@centrum.cz tak vaša objednávka v budúcnosti nebude akceptovana. Prečítajte podmienky.
Proč by nebyla akceptovatelná. Jestli je to kvůli slevě, s tak ji mnozí zatím nevyužijí, tak že komunikce přímo s dodavatelem by nemla být na závadu. :?: :?: :?:
Nakoľko spoluprácu s carmaxom som dojednal a vybavil ja. A pre Vaše auta kryt motora tiež. A spolu s Scorpionem. Tak skúste respektovat podmienky. Keď niečo vybavíš pre všetkých Ty tak si urči podmienky a mi ich budeme dodržiavať keď to budeme chcet využiť.

Promiň, ale já žádné výhody nevyužil, kryt motoru jsem kupoval jako normální řadový člověk bez jakékoliv slevy, nebo vyjednaných výhod. Pokud jsem tím nějak ublížil, tak se omlouvám, ale bylo to neúmyslně.
Orlando 1.8 Eco-Tec benzín LTZ, barva bílá + navigace,

Obrázek
Uživatelský avatar
lomngi
Příspěvky: 4540
Registrován: čtv bře 19, 2009 09:19
Bydliště: okr.Galanta . Slovensko

Re: spodny kryt motora.

Příspěvek od lomngi »

Síce nevieš o tom ale slavu si mal. Nakoľko pre členov fóra carmax dáva za zvýhodnenu cenu. Ako pre veľkoodberatela. To preto je spotrebna kópia mailu.
Aveo sedan 1.2 16 V
2DIN rádio -7" obrazovka, , cúvacia kamera,
handsfree, cúvacie senzory,
GPS, tmavé fólie, interier - Red and Black.
exterier podsvietený

Aveaci pridajte sa a rozšírte aveofanclubb


Kód: Vybrat vše

http://aveofanclub-sk.webnode.sk/o-nas
Uživatelský avatar
Jožan
Příspěvky: 259
Registrován: sob čer 18, 2011 10:00
Bydliště: Broumov

Re: spodny kryt motora.

Příspěvek od Jožan »

To nějak nechápu,Johnlord si objednal "něco" u "nějaké" firmy a přesto měl "slevu",byť to objednával pod svým občanským jménem a pravděbodobně o jeho členství v chevroletforum nemá nikdo ani potuchy.Buď jsem blbej,nebo svoji firmu řídím blbě,poučte mě.V každým případě jsem si dnes vlezl pod auto,obkreslil jsem si budoucí kryt na karton a zítra si to vyříznu z nerezu.Holt se vyplatí sledovat ty americký týpky při přestavbě aut na Discovery...
Howgh and gůd nájt!!!
Yamaha XJ6 Diversion,Yamaha WR 250R,Chevrolet Orlando 1,8LTZ černá metalíza
Uživatelský avatar
johnlord
Příspěvky: 322
Registrován: úte čer 28, 2011 17:34
Bydliště: Brníčko u Zábřeha na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Re: spodny kryt motora.

Příspěvek od johnlord »

Jožan píše:To nějak nechápu,Johnlord si objednal "něco" u "nějaké" firmy a přesto měl "slevu",byť to objednával pod svým občanským jménem a pravděbodobně o jeho členství v chevroletforum nemá nikdo ani potuchy.Buď jsem blbej,nebo svoji firmu řídím blbě,poučte mě.V každým případě jsem si dnes vlezl pod auto,obkreslil jsem si budoucí kryt na karton a zítra si to vyříznu z nerezu.Holt se vyplatí sledovat ty americký týpky při přestavbě aut na Discovery...
Howgh and gůd nájt!!!
To mě člověče nenapadlo, ale dobrej nápad -i -i -i
Orlando 1.8 Eco-Tec benzín LTZ, barva bílá + navigace,

Obrázek
Uživatelský avatar
johnlord
Příspěvky: 322
Registrován: úte čer 28, 2011 17:34
Bydliště: Brníčko u Zábřeha na Moravě
Kontaktovat uživatele:

Re: spodny kryt motora.

Příspěvek od johnlord »

lomngi píše:Síce nevieš o tom ale slavu si mal. Nakoľko pre členov fóra carmax dáva za zvýhodnenu cenu. Ako pre veľkoodberatela. To preto je spotrebna kópia mailu.

Porovnával jsem cenu dle faktury - mám fakturováno 65 euro, což je běžná cena. Cena pro členy klubu by dle tvého vyjádření měla být 54 euro. :?: :?: :?:
Tak že asi jsem žádnou slevu nedostal. Oceňuji tvoji snahu o zvýhodnění členů, ale v tomto případě to asi neklaplo. -P
Orlando 1.8 Eco-Tec benzín LTZ, barva bílá + navigace,

Obrázek
Uživatelský avatar
tomask
Příspěvky: 3240
Registrován: ned led 02, 2011 16:36
Bydliště: Praha

Re: spodny kryt motora.

Příspěvek od tomask »

Já jsem to taky Lomngi nepochopil, já jsem za kryt dokonce zaplatil 75 euro + 12 euro doprava, celkem 90 euro.
Jsem rád že jsi to s Carmaxem vybavil ale o nějaké slevě (ceně pro velkooběratele) nic nevím.
Pokud jsem se s Carmaxem na ceně domluvil nechápu proč bych musel posílat kopií aveoclubu.
Pokud aveoclub sehnal pro Carmax nové zakazniky, ať si s Carmaxem domluvy provizi (bonus) jinak v kopií nevidím smysl, pokud nestojím o slevu.
Carthell Prg
Odpovědět

Zpět na „Orlando - Podvozek a řízení“