Servisna prehliadka

Pokud se váš dotaz nehodí do žádné sekce pište jej sem

Moderátoři: Blue Lanos, mzprx, smire666

Odpovědět
Uživatelský avatar
slaza
Příspěvky: 808
Registrován: úte říj 25, 2005 17:59
Bydliště: Brno

Re: Servisna prehliadka

Příspěvek od slaza »

Musím souhlasit. Kdo jste četl moji story o 12V zásuvce, tak to bylo v moderním značkovém servisu a......
CHEVROLET ORLANDO, MY 2012, OLYMPIC WHITE, LTZ 1,8 BENZÍN, 16", BEZ NAVI, OCHRANNÁ SADA, REZERVA
EAGLE SQUADRON


Obrázek
Reklama
 

Uživatelský avatar
Blejkin
Příspěvky: 22
Registrován: úte zář 20, 2011 22:01
Bydliště: Nymburk

Re: Servisna prehliadka

Příspěvek od Blejkin »

Jé,to jsem nečetl :? Ale u Srby mi přezouvali Orlando od 9:30 do 13:30 a až když na mě bylo poznat,že mě to čekání už nebaví,tak to najednou šlo. A to šlo o sundáni letních a nandání zimních,ktery ´ jsem tam kupoval i s plecháčema. Jo a na dotaz o sevisní prohlídce na 15ti tisících mi bylo sděleno,že to bude cca do 6ti tisíc... Né,vážně je to o často pouze o lidech. :D
Uživatelský avatar
vasek
Příspěvky: 229
Registrován: stř bře 30, 2011 19:57
Bydliště: Humpolec

Re: Servisna prehliadka

Příspěvek od vasek »

Blejkin píše:Já si myslím,že je to o lidech a né o čínským šroubováku :D :D :D :lol:

Bohužel to není jen šroubovák! Ale hlavně, že jsi spokojen a o to tady jde :PP:
Chevrolet Orlando 1,8 LTZ
Uživatelský avatar
dadif
Příspěvky: 319
Registrován: pát kvě 13, 2011 23:32
Bydliště: Jihlava

Re: Servisna prehliadka

Příspěvek od dadif »

Vždyť to je v pohodě - na korejský auto čínský nářadí - s německým nebo americkým by se to hádalo... ;)
Chevrolet Orlando 1.8 LT+ '11, pewter grey
dříve - Mondeo III 2.0 TDDi kombi '01, ještě dříve - Renault R21 GTS '91, ještě dříve - ...
Suzuki AN400 Burgman '99
Uživatelský avatar
Blejkin
Příspěvky: 22
Registrován: úte zář 20, 2011 22:01
Bydliště: Nymburk

Re: Servisna prehliadka

Příspěvek od Blejkin »

Jasan :D
Sajner
Příspěvky: 235
Registrován: ned dub 03, 2011 13:16

Re: Servisna prehliadka

Příspěvek od Sajner »

vasek píše:Tak jsem byl dnes (v sobotu) v servisu Opel / Chevrolet v Jihlavě na 1. gar. prohlídce - najeto necelých 9.000 km. Olej 4,5l , filtr, servis - celkem 3.400,-- Kč. Slušné zacházení a dobrá káva - zatím dobrý -i .
zvedava otazka: preco si bol na garancke uz po 9000 km?
Chevrolet Orlando, LT plus 2,0 diesel 120 kW, strieborne
Opel Astra G Caravan, 1,6 benzin automat, 74 kW, sedy - rok vyroby 1999, kupeny v roku 2007 v AAA
Trabant 601 Combi, 19 kW, biely
Nitra
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Servisna prehliadka

Příspěvek od smire666 »

...žeby po roku? Lebo sa chodí po roku alebo 15 tis., podľa toho, čo nastane skôr...či?
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Sajner
Příspěvky: 235
Registrován: ned dub 03, 2011 13:16

Re: Servisna prehliadka

Příspěvek od Sajner »

smire666 píše:...žeby po roku? Lebo sa chodí po roku alebo 15 tis., podľa toho, čo nastane skôr...či?
jaaaj, na to som zabudol. hlboko sa ospravedlnujem :-)
Chevrolet Orlando, LT plus 2,0 diesel 120 kW, strieborne
Opel Astra G Caravan, 1,6 benzin automat, 74 kW, sedy - rok vyroby 1999, kupeny v roku 2007 v AAA
Trabant 601 Combi, 19 kW, biely
Nitra
Uživatelský avatar
smire666
Příspěvky: 4087
Registrován: stř srp 17, 2011 20:24
Bydliště: Bratislava IV.

Re: Servisna prehliadka

Příspěvek od smire666 »

:PP:
pozajtra dôjdeš?
Chevrolet Orlando LT benzín, olympic white
EAGLE SQUADRON
Portal-Orlando-Forum.de ( premium Mitglied )
Uživatelský avatar
Obelix
Příspěvky: 105
Registrován: pát kvě 06, 2011 13:28
Bydliště: Lanškroun

Re: Servisna prehliadka

Příspěvek od Obelix »

johnlord píše:...Copak nejsou pro servisy Chevrolet stejné ceny ? Je to opravdu nějaký divný.
Ještě si nechám poslat nějaké nabídky a uvidím.
Dnes mi přišla nabídka na servisní prohlídku od Dědka z Rychnova nad Kněžnou:
Dobrý den, servisní prohlídka Orlando 1,8 vychází na 4830 kč s DPH, ale cena může být vyšší o případné dolití hladiny některé z provozních kapalin. V záruční době se musí použít při servisních prohlídkách výhradně naše náplně. Samotná servisní prohlídka trvá cca 3 hodiny, případné další úkony si vyžádají delší čas v řádu dnů. Náhradní vůz bohužel nenabízíme. Servis klimatizací zajišťuje pouze naše pobočka v Náchodě.

Co to sakra je? Jinde udělají prohlídku za 2900Kč a za hodinku práce a tady 3 hodiny a skoro 4900Kč?

Ceny tedy rozhodně stejné nejsou. Nechápu jak je možné, že jeden autorizovaný servis si za servisní prohlídku účtuje za práci 600Kč a jiný klidně 1500Kč. Myslel jsem si, že na servisní prohlídku je, kromě dílů které se při ní musejí vyměnit, stanovená výrobcem i nějaká normohodina na práci a cena práce by měla být ve všech autorizovaných servisech účtována stejně. Přeci nebudu někde platit 1 hodinu a jinde 3 hodiny jenom proto, že tam je technik blesk, kterému hodinu trvá než si nachystá nářadí nebo otevře kapotu. O tom, že někde není problém dovézt si vlastní olej, který lze sehnat už za cca 800Kč a někde to prostě nejde je škoda mluvit. Naúčtovat si o 2000Kč víc za olej a ještě mít 3x dražší práci než jinde, tomu já říkám prvotřídní zlodějna.
Chevrolet Orlando 1.8 LTZ Béžová Daydream
předtím: Citroen Xantia Break 1.8i r.v.1995
Škoda Favorit 136L r.v.1993
Škoda 120 r.v. neznámý

Obrázek Spotřeba CHEVROLET Orlando 1.8 104 kW / 141 HP
Poky Ul
Příspěvky: 2850
Registrován: ned srp 07, 2011 21:27
Bydliště: Ustí nad Labem

Re: Servisna prehliadka

Příspěvek od Poky Ul »

Autosalon Dědek si asi myslí že jsou jediný v ČR :lol:
Chevrolet Orlando LT+bílá OLYMPIC
1,8 16V benzín 104kW 141k
Chevrolet Orlando Club EAGLE SQUADRON
Daewoo Matiz 38Kw 52k ZLATEJ
www.chevroletorlando.webnode.cz
Uživatelský avatar
Obelix
Příspěvky: 105
Registrován: pát kvě 06, 2011 13:28
Bydliště: Lanškroun

Re: Servisna prehliadka

Příspěvek od Obelix »

johnlord píše:Já jedu zítra do auto-morava Olomouc. Olej mám vlastní, předběžně by to mělo dělat 2400,-.
Pak podám hlášení 8)
Hlášení rozhodně podej a na prohlídku si raději zajedu také do Auto Morava, protože u Dědka mě nakrkli dnes opravdu hodně. Na můj dotaz mi poslali (a to raději neměli dělat) ještě upřesnění ceny materiálu a práce kde je uvedeno:
Dobrý den, materiál 2430 kč s dph + práce 2400kč s dph, jak je uvedeno v návodu k použití vozidla a servisní příručce TIS.

Takže práce u Dědka není 1400Kč/3h, ale dokonce 2430Kč/3h tzn.810/h. Je tohle normální? U největšího prodejce Chevrolet v ČR bych čekal leccos, jenom ne to že to bude taky největší zloděj v ČR... Obrana proti podobně předraženým firmám je jediná - nejezdit k nim na servis.

Ještě poptám servisní prohlídku u Auto Bayer kde jsem auto kupoval, ale to je pro mě trochu víc z ruky než Olomouc.
Chevrolet Orlando 1.8 LTZ Béžová Daydream
předtím: Citroen Xantia Break 1.8i r.v.1995
Škoda Favorit 136L r.v.1993
Škoda 120 r.v. neznámý

Obrázek Spotřeba CHEVROLET Orlando 1.8 104 kW / 141 HP
Uživatelský avatar
Blejkin
Příspěvky: 22
Registrován: úte zář 20, 2011 22:01
Bydliště: Nymburk

Re: Servisna prehliadka

Příspěvek od Blejkin »

Je to jen o tom, jak se kdo nechá okrádat a co si nechá nalhat. :lol:
Uživatelský avatar
Blejkin
Příspěvky: 22
Registrován: úte zář 20, 2011 22:01
Bydliště: Nymburk

Re: Servisna prehliadka

Příspěvek od Blejkin »

Je to děs ceny v některých servisech...
Uživatelský avatar
18lukin18
Příspěvky: 6140
Registrován: pát led 14, 2011 13:06
Bydliště: Aachen

Re: Servisna prehliadka

Příspěvek od 18lukin18 »

Obelix píše:
johnlord píše:Já jedu zítra do auto-morava Olomouc. Olej mám vlastní, předběžně by to mělo dělat 2400,-.
Pak podám hlášení 8)
Hlášení rozhodně podej a na prohlídku si raději zajedu také do Auto Morava, protože u Dědka mě nakrkli dnes opravdu hodně. Na můj dotaz mi poslali (a to raději neměli dělat) ještě upřesnění ceny materiálu a práce kde je uvedeno:
Dobrý den, materiál 2430 kč s dph + práce 2400kč s dph, jak je uvedeno v návodu k použití vozidla a servisní příručce TIS.

Takže práce u Dědka není 1400Kč/3h, ale dokonce 2430Kč/3h tzn.810/h. Je tohle normální? U největšího prodejce Chevrolet v ČR bych čekal leccos, jenom ne to že to bude taky největší zloděj v ČR... Obrana proti podobně předraženým firmám je jediná - nejezdit k nim na servis.

Ještě poptám servisní prohlídku u Auto Bayer kde jsem auto kupoval, ale to je pro mě trochu víc z ruky než Olomouc.
jooo další co má s Dědkem problém -P -P -P já tam vezl Sparka na servisku a když na mě vyvalil že chce 4500kč za druhou garančku kde dělali klasiku olej,filtr atd tak tam bylo ještě výměna brzdových destiček,což říkám jakto když má najeto cca 12000km :?: :?: :?: :?: tak byli prý sjeté.To mě tak nasral že jsem už tam pak nejel
Škoda 120
Škoda Felicia LPG
Renault Thalia 1,2 16V 2009
Chevrolet Spark
Chevrolet Aveo 1,2 16V,2009 (člen AVEO FANCLUBU)
Mitsubishi Lancer X SportBack 1.8 MiVec Invite
Carthell Prg
Odpovědět

Zpět na „Orlando - Technická sekce“